Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128951) aelod válasza S e t h (#128945) üzenetére


aelod
veterán

Én az egyik builder cikke alá beírtam, hogy a cikk előtt ahol bálványozta Kai-t mert itt volt a cutlerben előtte meg savazta, hogy grapefruit baszó stb. az kicsit visszás nekem. Le is tiltott :)
Pont nemrég rakott fel egy 2006ban készült videó válogatást, akkor még nem volt xxl apu teste.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128952) madle


madle
őstag

Valaki próbálta a kreatin foszfátot a monohidrát helyett? Nekem egyszerűen nem bírja a gyomrom. Tényleg jobban emészthető vagy csak reklám..

(#128953) Apollyon válasza madle (#128952) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem próbáltam, de a foszfát elvileg még rosszabbul hasznosul mint a monohidrát.
A HCL lenne az igazi, de valami agybarom EU-s hülyeség miatt nem kapható, csak usákiában.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128954) Zola007 válasza Angel2014 (#128949) üzenetére


Zola007
veterán

Az
Nem próbáltad még a kólás shaket?

A szénsav savasítja a gyomrot, ami segíti az emésztést, a koffein pedig pörgeti az anyagcserét, így a fehérje gyorsabban az izmokba jut.

50g fehérje és egy kis dobozos (3 decis) kóla (Pepsi, Coca mindegy) bele a shakerbe és összerázod. Sokáig kell rázni, mert a hideg kólában nehezen oldódik a fehérje.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128955) aelod válasza Zola007 (#128954) üzenetére


aelod
veterán

Borzalmas íze lehet ennek a löttynek :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128956) Zola007 válasza aelod (#128955) üzenetére


Zola007
veterán

Nem is óvodásoknak való, hanem annak aki kemény és nem töketlenkedik. :K
Ha nem ízlik, akkor bele lehet dobni 1-2 mentolos cukorkát, hogy elvigye az ízét.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128957) madle válasza Zola007 (#128954) üzenetére


madle
őstag

:DDD :DDD

(#128958) KisDoc válasza madle (#128952) üzenetére


KisDoc
csendes tag

Tri-kreatin malátot próbáltad már? [link]
Régen én is a monohidrátot használtam, de már nem bírja gyomrom. Helyette nekem a tri-kreatin malát teljesen bevált (ugyan az a hatás, mint amit anno a mono adott), pedig nagyon érzékeny az emésztőrendszerem. Árban pedig elfogadható.
Egyetlen hátránya, hogy nagyon savanyú. Ha az edzés utáni fehérjébe kevered, akkor különleges élményben lesz részed. Vízzel, teával viszont szerintem teljesen iható, olyan mintha citrompótlót raknék bele.
Ezen kívül még ott van a kreatin HCL és az alkalizált változat, viszont ezek elég drágák.

[ Szerkesztve ]

(#128959) aelod válasza Zola007 (#128956) üzenetére


aelod
veterán

Menthost a light colába :C kirobbanó ízvilág.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128960) Dani82


Dani82
senior tag

Ezek a bbtv-k egyre szarabbak. komlyan nem ertem miert penzeli a scitec meg mindig ezt a faszt, meg minek csinal akkor bbtv ha a musor 50%a arrol szol hogy a harlay davidson mekkora csaszar es azt kel nezni, ahogy ez a kover fasz motorozik. Es ugyanez vann a bb radioban is, a legutobbi 5 musorban kb 10 perc volt szo a testepitesrol, sportrol... :(((

(#128961) Apollyon válasza Dani82 (#128960) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A rádió már évek óta nem a testépítésről szól, csak a kötelező köröket futják néha le (arnold classic, Mr. O stb.) Én jót szoktam rajta röhögni.
Mondjuk ha ennyire utáljátok a bánit, nem értem minek nézitek, olvassátok, hallgatjátok :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128962) Dani82 válasza Apollyon (#128961) üzenetére


Dani82
senior tag

mert az ennek a szarnak a neve hogy Bodíbuilder tv es radio, es erdekelne a tema, es nem a kibaszott motorozas, azt vigye a Totalcarra vagy faszomtudja hova.Erted?

(#128963) aelod válasza Dani82 (#128960) üzenetére


aelod
veterán

A rádio is azóta jó amióta Imi benne van, belé némi ész is szorult. Amúgy meg az ő műsora azt tesz bele és arról beszél benne amiről akar. Ami nem tetszik azt úgyis elpörgetem :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128964) Apollyon válasza Dani82 (#128962) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Calm down bro. Amúgy a body.builder média az övé, és ahogy aelod mondja azt csinál vele amit akar, sajna ebbe nincs beleszólásunk, inkább belebukik mintsem megmondják neki milyen tartalmat csináljon.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128965) rwin5 válasza Apollyon (#128961) üzenetére


rwin5
őstag

Utolsó mondat teljesen jogos :D

(#128966) aelod válasza Apollyon (#128964) üzenetére


aelod
veterán

Azt tisztelem benne mondjuk, hogy nem megy a mai trendekkel. Igaz ennek a terme látta a kárát...

Egy kis szakmai cikk. Vélemény?[link]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128967) Zola007 válasza Dani82 (#128962) üzenetére


Zola007
veterán

Olvass és hallgass helyette külföldi anyagokat. Jobban jársz és idegesiteni sem fog.
Kövérnek meg azért kövér mert megteheti. A segner elözö tulaja 5 évig volt konditerem tulajdonos emberes pocakkal és egyszer sem edzett ez alatt a sajàt termében. De csinált belöle némi apròt.
Van akinek a fitness ipar csak $/€/£-ròl szòl, és jóval többnek mint gondolnád.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128968) Apollyon válasza aelod (#128966) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én is bírom de már egyre kevésbé. Először az ellentmondások miatt, a scitec bzéria miatt, ami mellett most már egyre jobban megmutatkozik hogy üzletember módjára áll a dolgokhoz.

Ahogy Zola is írja, kella della.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128969) S e t h válasza Dani82 (#128960) üzenetére


S e t h
nagyúr

A testépítéshez általában gyengébb intellektust asszociál a közvélekedés és valljuk be, nem véletlenül.
Ha csak Bunny levelezési rovatát nézzük, akkor láthatjuk, hogy egyeseknél az meglepő, hogy nem jelent számukra kihívás a számítógép bekapcsolása.
Egyrészt.
Másrészt főleg fiatalok űzik a sportot, a kettő halmaza pedig a fiatal gyökerek, akikkel gyökér módon kell beszélni, ezért ilyen egyszerű Bunny.
De emellett valóban nem egy mensa tag, mert néha igyekszik okosabbnak tűnni, de nem megy neki, csak rágörcsöl.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#128970) madle válasza KisDoc (#128958) üzenetére


madle
őstag

rápróbálok, igazából régen nekem sem volt semmi bajom a monihidráttal, utóbbi években viszont már azonnal b.sztatja a gyomromat. Képtelen vagyok 5 grammot is meginni belőle, mert azonnal visszaüt. :(

(#128971) Jim-X válasza aelod (#128959) üzenetére


Jim-X
őstag

Menthos nelkul is kirobbano az izvilaga a Zola altal vazolt receptnek :DDD ;]

(#128943) rwin5: Igen igen koxos volt, mondja is, hogy az eredetileg versenylovaknak szant cuccot tolta (eljen a stana :DDD ) meg mast is tuti :DDD De a csocsei a hererak miatt lettek, illetve a golyok eltavolitasa miatt :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#128972) dark/night


dark/night
csendes tag

Ha valaki érdeklődik saját részre vásárolt 6-Bromo vagy MyProtein (fehérje, glutamin, kreatin, L-Leucin) termékek iránt, keressen privátban... Köszönöm...

(#128973) Zola007 válasza dark/night (#128972) üzenetére


Zola007
veterán

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128974) aelod válasza S e t h (#128969) üzenetére


aelod
veterán

Bunny egy rést tömött be a builder.hu-val és a bbtv-vel. Egy rést ami a mi időnkben nem volt. Ezért lett olyan sikeres. Ezt kell ismerni. Előtte itthon nem nagyon volt ehhez fogható média felület. Lantos és Németh Pistiék még próbálkoztak de az más volt.

Én az összes információt a teremből és a magazinokból szedtem össze amikkel elkezdtem az edzést a szomszéd falu tűzoltó szertárából átalakított teremben. A mai fiatalok mindent kézhez kapnak két kattintással. Ez nem a bezzeg a mi időnkben siránkozás csak rávilágítok arra, hogy ma már minden elérhető. Diéta, edzés technikák, kúrák, pózok gyakorlása online. És ez jó. Csak elment az egész abba az irányba, hogy ha nem futtatod magad akkor hiába nyersz akár versenyeket, vagy személyi edző nem biztos, hogy elég ez ahhoz, hogy felfigyeljenek rád.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128975) Zola007 válasza aelod (#128974) üzenetére


Zola007
veterán

"A mai fiatalok mindent kézhez kapnak két kattintással. "

Ezért nem ismerik meg a saját testüket, a működését, nem kísérletezik ki a saját hasznukon/kárukon az egyénileg legmegfelelőbb dolgokat, hanem mennek a mainstream árral.

A személyi edzőnek pedig manapság nem arról kell szólnia, hogy tudod-e azt ami fent van neten vagy meg tudod-e tanítani egy-egy gyakorlatra.

Hanem hogy személyre tudod-e szabni az edzést és a konkrét gyakorlatkivitelezést a jelenlegi tudás, veleszületett képességek, fizikai és anyagi lehetőségek, meglévő sérülések figyelembevételével.

Aki a kliensek közül ezt értelmileg képes felfogni, az továbbra is hajlandó lesz fizetni egy jó személyi trainernek.

Akinek pedig csak fizetett edzőtárs vagy kiképzőőrmester kell, esetleg divatból "tart" személyi edzőt, azzal jobb nem együtt dolgozni.
Sajnos az edzők legalább 80%-a kizárólag pénzkeresési céllal végzi a munkáját, a vendégek legalább 80%-a pedig tegnapra akar eredményeket, izzadás nélkül.

Elkorcsosult mind a szakma, mind a vendégkör.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128976) aelod válasza Zola007 (#128975) üzenetére


aelod
veterán

Így van. :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128977) Jim-X válasza aelod (#128976) üzenetére


Jim-X
őstag

En is egyetertek, de hozzatennem, hogy tul sok is az informacio ami elerheto (jo es rossz ertelemben is)

Ez a szemelyiedzosdi meg semi masrol nem szol, mint a loverol...tisztelet a kivetelnek :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#128978) rwin5 válasza Jim-X (#128977) üzenetére


rwin5
őstag

Aki olyan hülye, hogy képes pénzt adni egy olyan személynek aki szinte semmit sem ért hozzá az meg is érdemli, hogy "lehúzzák".

bár nem ide tartozik: a megye (vagy még annál is nagyobb körzetet mondanék) legjobb fogorvosa ide jár edzeni hozzánk, Isten mentsen attól, hogy nevetség tárgyává tegyem mert tényleg nagyon intelligens, plusz közvetlen, De az összes edzését kivétel nélkül fel lehetne rakni a youtube-ra a fail videók közé. Na Ő pl: Lamborghinivel jár edzeni, a legjobb edző is edzette, ~ évig, azóta elhagyta edzőt gondolom az időbeosztása miatt, és ugyanúgy edz mint aki életében most edz először.. Rángatja a súlyokat, mozgástartománynak kb. a 20%-át végzi minden gyaknál. Szóval van akin a legjobb edzők se segíthetnek (pedig hatalmas kobak a csávó, de ehhez (lol) semmi affinitása) Na mi van akkor ha szar az edző, és még egy hasonló tanonc összetalálkozik. :P Amúgy azt nem értem, hogy akinek Lambója van miért jár olyan terembe edzeni ahol megvágná magát rohanhatna a sürgire Tetanolért :D

[ Szerkesztve ]

(#128979) GoTReX válasza aelod (#128976) üzenetére


GoTReX
őstag

Aelod: A tanácsodat kérném. Anno említetted ha jól emlékszem ,hogy volt olyan időszak amikor fizikai meló mellett edzettél. Nagy eséllyel ez nálam is be fog figyelni a nyár egy szakaszában. ( Ism. költözés, bútorrakodás és hasonló dolgok.) Ilyenkor a Ch megemelése mellett érdemes változtatni az edzésen ,gondolok itt kisebb súly magasabb ismétlés mellett stb,vagy maradjon minden az eredetiben?

Kösz.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#128980) aelod válasza GoTReX (#128979) üzenetére


aelod
veterán

Én nem változtattam rajta. Heti 5x edzés ment nálam. Igaz borzasztó sokat ettem hozzá. + ment tömegnövelő is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128981) GoTReX válasza aelod (#128980) üzenetére


GoTReX
őstag

Akkor jól sejtettem. Fokozottan figyelek a kaja+szundira.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#128982) aelod válasza GoTReX (#128981) üzenetére


aelod
veterán

Ha meg tudod oldani melóban a kajálást akkor az jó. Meg persze a pihenés sem árt. Utóbbi nálam nem mindig jött össze. Igaz ez 10 évvel ezelőtt volt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128983) Zola007 válasza rwin5 (#128978) üzenetére


Zola007
veterán

A probléma ott kezdődik, hogy az emberek sem tudják igazán, hogy mit akarnak.
Amit gyakran látok annál aki edzővel edz, hogy azt hiszi attól hogy kifizette az edző bérét, már izmos lesz.
Nem teszi oda magát, nem figyel, nem követik az utasításokat.
Nem követik az étrendet.
Ha megkéred, hogy mérje a súlyát 4 hétig minden nap, akkor 4 hét után tud mondani 3 számot, azt is fejből, nem papírról.
A 16-20 éves csajokon röhögök mindig, mikor kettővel egyszerre dolgozik az edző. Elmondja hogy 20 ismétlés kitörést kér hátralépéssel, félrefordul a másikhoz, az első megcsinál 10-et, mikor visszafordul "készcsi vagyooook".
Én vagyok kész, mikor ilyet látok.

Azt nem fogja fel a agyával, hogy nem az edző veszít vele, ha átveri magát.

Szóval kb. annyira hiteles a vendégek viselkedése is, mint a macskák durmolása, mikor éhes és odadörgölőzik a lábadhoz.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128984) aelod válasza Zola007 (#128983) üzenetére


aelod
veterán

A probléma ott kezdődik, hogy az emberek sem tudják igazán, hogy mit akarnak.
Amit gyakran látok annál aki edzővel edz, hogy azt hiszi attól hogy kifizette az edző bérét, már izmos lesz.

De tudják. Tegnapra akarnak úgy kinézni nulla erőfeszítéssel mint a lázárándzseló vagy a misellevin.

Nálunk a teremben akik edzővel edzenek évek óta konstans ugyan úgy néznek ki. Semmi változás rajtuk. Azért fizetik az edzőt, hogy meghallgassa a nyomoruk két elb@szottúl kivitelezett gyakorlat között és kész.

Az meg a kedvencem amikor ismerősök, munkatársak megkérnek, hogy írjál már nekik étrendet és mikor kéred, hogy egy héten 3 étkezését írja le még arra sem képesek. Persze erre is te kérdezel rá pár hét múlva, hogy leírta e de persze b@szott rá és rögtönöz neked ott valamit. Cserébe elvárja, hogy ingyen foglalkozz a nyomorával írj értrendet/edzéstervet. Ha ne adj Isten össze is jön a dolog 10 nap múlva rákérdezel, hogy megy az edzés stb. akkor azt mondja, hogy már nem csinálja inkább elment futni vagy crossfitre vagy a tököm se tudja mire amit épp látot az instan vagy a femcafé-s bnői ajánlottak neki.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128985) Zola007 válasza aelod (#128984) üzenetére


Zola007
veterán

Ne foglalkozz ismerősökkel, főleg ne ingyen. Ennyit tudok tanácsolni a legőszintébben.

Arra már az élet sok területén rájöttem, hogy amit az emberek ingyen kapnak segítséget vagy információt, azt nem becsülik meg.
Amit pénzért, sokszor azt sem, de az a másik felet már nem kell hogy érdekelje, mert legalább ki lett fizetve a az ideje.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128986) Jim-X válasza Zola007 (#128985) üzenetére


Jim-X
őstag

:K

A játék az nem játék!

(#128987) lacos001


lacos001
senior tag

Mai velvet egészséges életmódos fiJú.

Ez is mindenki példaképe lesz itt a fórumon :DDD

(#128988) S e t h válasza lacos001 (#128987) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mutass egy képet magadról.
Lehet te leszel példakép, háttérkép a telómon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#128989) lacos001 válasza S e t h (#128988) üzenetére


lacos001
senior tag

Ne sértegessél légyszíves...minimum poszter szeretnék lenni nálad.. :DDD

(#128990) headhunter


headhunter
addikt

(#128991) Angel2014 válasza S e t h (#128988) üzenetére


Angel2014
addikt

Én megoldottam így a példaképem korábban... :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128992) S e t h válasza lacos001 (#128989) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt buktad.
Angelt nem szedem le.

Szerk:Angel. :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#128993) Zola007 válasza Angel2014 (#128991) üzenetére


Zola007
veterán

Ezért kár volt Biebert lecserélni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128994) BÁ Nutrition válasza lacos001 (#128987) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

10 masodperc alatt atporgettem. Annyi maradt meg h a hobbija a hivatasa akkor gondolom menszbuzik versenyzo meg szemelyi edzo. Csak gratulalni tudok. Ez igen ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128995) MATEO6600 válasza headhunter (#128990) üzenetére


MATEO6600
őstag

Ezt most miért, meg mi ez?
Imádom mikor bármi értelmes mondanivaló nélkül posztol valaki.

(#128996) aelod válasza Zola007 (#128985) üzenetére


aelod
veterán

Erre már rájöttem. Ezek a sztorik pár éve voltak. Azóta ha kérdeznek csak árakat mondok. Ami még így is a piaci ár alatt szokott lenni. Persze elképednek, meg látom a szemükön, hogy de hát téged ismerlek ingyen kéne csináld. Mondjuk pont leszarom. Feleslegesen nem pazarlom senkire az időmet, energiámat.

(#128991) Angel2014

Mindig is tudtam, hogy a rajongóm vagy :C

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128997) Zola007 válasza aelod (#128996) üzenetére


Zola007
veterán

Nem tudom miért várják el az emberek egy ismeröstöl, hogy ingyen dolgozzon.
Nekem ugyanannyiba kerül a hús a SPAR pénztàrnàl, nem kérdezték még meg soha hogy ismeröstöl vagy idegentöl kapott pénzböl akarom kifizetni.
Egyébként pont az lenne a lényeg, hogy ne vadidegennek fizess, hanem akiben megbìzol.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128998) Woodslave válasza Zola007 (#128997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért mert a sparban kapsz egy kenyeret amit megfogsz és hazaviszel.. Itt meg nem kapsz "semmit". Ha dolgoztál vállalkozóként szellemi munkakörben, ahol nagyrészt tanácsot adsz, akkor tudod, hogy az emberek azért nem nagyon szeretnek fizetni amit nem tudnak megfogni és elvinni...

lehet ha csinálna nekik egy excell táblázatot az edzésről vagy kajáról akkor már látnának valamit. De az hogy a munkatársad az ebédlőben megkérdezni mit kéne ennie meg hogy edzen, aztán azt mondod neki 5000-ért megmondom elég vicces. :D (tudom nem így gondolod de sarkítok)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128999) Jim-X válasza Woodslave (#128998) üzenetére


Jim-X
őstag

Persze, hogy vicces...minimum 10000 :DDD

A játék az nem játék!

(#129000) aelod válasza Woodslave (#128998) üzenetére


aelod
veterán

Egy normális étrend excell táblába van beverve, formázva stb. Edzésterv is oktató videókkal a gyakorlatokról, kattintható formában. Azt meg lehet "fogni".

De az hogy a munkatársad az ebédlőben megkérdezni mit kéne ennie meg hogy edzen

Ezek a munkatársak mind linkek. Nem kell velük foglalkozni. Aki meg motivált, elszánt lelkes azon úgyis látod, hogy komolyan érdekli a dolog és nem csak bratyizni akar azért mert te izmos vagy meg látott rólad a fészen verseny fotókat.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.