Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128801) MATEO6600 válasza Angel2014 (#128800) üzenetére


MATEO6600
őstag

A gyakorlat kivitelezése tényleg szánalmas, főleg hogy edzőként példát akar mutatni... viszont a súly miért lenne szégyen? Mekkora súlytól számít jónak szerinted? :D Ez a gyakorlat pont úgy hatékony, ha kis súllyal csinálod és kurva lassan, koncentráltan... nem erőemelő gyakorlat, a sima felhúzással lehet állatkodni.

(#128802) Angel2014 válasza MATEO6600 (#128801) üzenetére


Angel2014
addikt

Erre értettem pont...én szettben kis súllyal csinálom a lábhajlítóval....ez első sorozatnál térdre rogyok...

Ez a gyakorlat inkább hátra megy...főleg amikor feláll még rá is feszít....de ennek is meg annak is szabálytalan..egy edzőtől többet vártam...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128803) madle


madle
őstag

Összejött nagyon sok meló mostanra és a kajámban módosítanék kicsit. Sok a fizikai aktivitás, szerintetek, ha reggel 5-kor egy zabpehely-mazsola + külön fehérje shake még zabpehelyliszttel keverve szénhidrát végett, illetve 9-kor egy MRP shake még zabpehelyliszttel megtuningolva sok lenne a gyomromnak? Úgy értem, hogy ez délelőtt elég sok folyékony táplálék, nem tudom kib.sznék-e így magammal. Mert szilárd kaja a reggeli zabpehely+mazsolán kívül csak délben lenne leghamarabb.

Egyszerűen reggel 5-kor csak zabpelyhet tudok enni, más nem megy le, délig meg nincs időm megállni kajálgatni szilárdat, csak valamit lehúzni gyorsba.
Aztán még 2 hét ilyen meló, és lenézek edzeni is, most volt jó sok kihagyás megint súlyzózás terén. Március óta kb, úgy emlékszem.. :DDD Le is ugrott pár kiló, de remélem csak azért mert nem edzettem.

(#128804) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Fogyókúra mellett, ezalatt értem azt, hogy viszonylag óvatosan eszek, bár napi 3-5 alkalom meg van. De. Így relatív kevés a bevitel akkor is. Tehát, hogy baj ha a reggeli után és esti futás után is iszok egy fehérje schaket ?
Napközbe van hogy kerékpározás a program van hogy súlyzózás. Van hogy mind kettő.

(#128805) God Vazzeg válasza Angel2014 (#128800) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fájt nézni is, derékfájós vagyok :N

(#128806) aelod válasza Angel2014 (#128802) üzenetére


aelod
veterán

Az összes terem tele ilyen jól képzett edzőkkel...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128807) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#128805) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Irtam hsz-t, de nem jott ra h szivatom :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128808) SchumiBácsi válasza BÁ Nutrition (#128794) üzenetére

Azért annyira nem gáz a helyzet, persze 100k alatt tényleg csak ruhaszárítót kapni.

Amikor meglett az első masina 260k-ba fájt de volt hozzá két egykezes, francia és fekvenyomó rúd is + 90kiló gumis tárcsa olyan méretben amilyenbe akartam, skót pad, lábgép, súly és rúdtartó, szimpla kengyel, dupla kengyel, és termi háromszögfogantyút alkudtam még bele... a többi standard. Ma ugyanebben az árban ugyanahhoz a géphez már csak 70kiló súly jár, két egykezes, egy fekvenyomó rúd meg a dupla kengyel.

Az enyémhez hasonló felszereltséggel de 10kilóval kevesebb súllyal most 310k akcióban... egyébként 360 így már egyáltalán nem éri meg, de sztem ez a gép bevált mert azért 5éve használva vagyon, még semmit nem cseréltem rajta - persze az elején amit úgy gondoltam megerősítettem ;]

Igaz manapság elsősorban én is bemelegítésre használom, a többire ott az Everest, de a kollégának mégis azt javasolnám hogy ha az anyagiak és a hely engedik gyártasson egy erőkeretet, és hosszútávon egy ilyen középszintű multis gépet vegyen meg felszereltség nélkül (érdekes hogy a gép alig drágult 5év alatt), a súlyzókat meg ki kell pecázni a jófogáson mert néha töredék áron lehet egész jó cuccokat venni.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128809) Angel2014 válasza BÁ Nutrition (#128807) üzenetére


Angel2014
addikt

Kitörölte a Hozzászólásainkat :B ;] Töketlen ez is..

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128810) rwin5 válasza SchumiBácsi (#128808) üzenetére


rwin5
őstag

Én anno ~15 évesen vettem egy gépet otthonra 50-60kg-ig volt súly. Minden "gyakorlatot" amit lehetett rajta végezni azt egy fél éven- 1 éven belül elértem, hogy max súllyal toljam utána mentem kondiba. Mellem volt egyedül gyenge, mert azt nem tudtam rendesen edzeni rajta, fekpad része pedig nem volt.

TSM? Edzésről jelenlegi helyzetjelentés: Melledzésnél a munkasúly halad szépen felfelé. Válledzést nem tudok ezen módszer szerint edzeni, egyszerűen nem melegszik; durran és csak iszonyat mód fáj az egész. Hát is fejlődött mérhetően, Lábnál meg sose edzettem testsúlynál nagyobb súllyal és nem is fogok így ott se erőltetem ezt a dolgot. Testsúly nem változott, sőt még fogytam is, de azt a melegnek tudom be, illetve a munkabeosztásomnak.

btw záróul: ma kacagtam egy jót egy koxos srác a termünkből rakott ki egy before after képet magáról fészen, "a kemény és kitartó munka meghozza a gyümölcsét" vagy valami hasonló. Tipikusan annak a magnak a tagja aki ha kiürül eltűnik fél évre és visszajön 60 kilósan, de ő kitartó :P

[ Szerkesztve ]

(#128811) Apollyon válasza Apollyon (#128405) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Eddig bírtam, ez egy büntetés volt, szóval vettem ezer üres zselatinkapszulát, és töltögetem magamnak, mint valami drogos a napi adagját. Így azért sokkal jobb és hatékonyabb.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128812) Apollyon válasza madle (#128803) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Csinálhatnál fehérjés zabkekszet a következő összetevőkből: zabpehely, fehérjepor, tojás, ízlés szerint zsírszegény kakaópor és/vagy fahéj, édesítő. Megsütöd, és van fehérjéd meg egyben szénhidrátod is, és még finomnak is mondható.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128813) aelod


aelod
veterán

Erről valakinek véleménye? Próbáltátok? Kifogytam és kell valami most.

Leszakad a lábam. Tegnapi edzés atta. Guggolás 100-8, 120-8, 130-8, 140-7, 150-2. Súly: 78kg jelenleg.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128814) Apollyon válasza aelod (#128813) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kaptam ajándékba egy tasakot a builderes rendelésemhez, csokisat, a minap megittam. A csoki-brownie-s myprotkóhoz képest inkább kakaós íze van, a színe is olyan. Jól oldódott, ízre oké, de nekem édes. 73% fehérje, nem rossz. Ismerős ezt tolja már amióta megjelent, ő abszolút elégedett vele, pedig ő is csak scitecet csapatott korábban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128815) GoTReX


GoTReX
őstag

Bakker tegnap olyan mellnapot tudtam le, hogy a pofámról lesült a bőr... Egyszerűen rajtam maradt a súly, nem ment le a 8-se, alig volt durranás, aztán fel is húztam magam és már fejben is elment a dolog. Mindegy ebből is lehet tanulni. Alig vittem be ch és fáradt is voltam. Itt mindenkinek "atta" , most lett egy ilyen beszámoló is :B De szar volt ez így bazdmeg :-(

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#128816) Shingen


Shingen
addikt

Tegnap szétégetett a nap, pár napig azt hiszem az edzés szünetel.
Még a széknek dőlni is szar, mintha pörzsölővel égetnék a hátam.

風林火山

(#128817) SchumiBácsi válasza rwin5 (#128810) üzenetére

Azt kifelejtettem hogy nekem van fekpad rész. Ennek megfelelően a lábgép alkalmas combhajlításra is, nem csak nyújtásra. A terhelhetőségek 100-120kiló körül alakulnak, a csigarendszerben is, de a bekötés miatt ez 60kg a fogantyúnál. Az én szintemen ez elég és a gép valszeg kimegy a világból, mert bemelegítésre általában max félsúllyal megy minden. Például evezek kicsit a háromszög-fogantyúval alsó csigán, utána becsavarom a 2méteres rudat T-rudas evezésre - ez a kiegészítő mondjuk már házi gyártmány.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128818) Apollyon válasza Shingen (#128816) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor azt krémezni kell ezerrel, különben le fog hámlani nagy lepedőkben ;p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128819) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok!
Fehérje téma
Az hogy lehet, hogy pl biotech boltba Iso Whey Zero 500 g 4.790 Ft,
míg pl.: multi-vitamin.hu oldalon 3785 Ft, bár most akciós 3290 Ft.
Érdekes.

(#128820) Radnix válasza Sterilzona (#128819) üzenetére


Radnix
senior tag

Még úgy is drága egyébként. Nem kell ezen agyalni, vedd meg ott ahol olcsóbb :D
Itt a topicban mi általában ezt vesszük, ár-érték arányban jó, még úgy is, hogy drágult mostanság.
Most megnéztem egy ízesítettet, bepötyögve az EXTRA15 kódot 20077 Ft-ra jött ki. (5kg-os)

[ Szerkesztve ]

(#128821) Herczi válasza Radnix (#128820) üzenetére


Herczi
senior tag

Az a titok nyitja, hogy a német oldalról kell rendelni:
[link]

15-16k-ért így még mindig el lehet hozni 5 kiló ízesített, valami kuponnal.

Most: 14,4k például

[ Szerkesztve ]

(#128822) Woodslave válasza Herczi (#128821) üzenetére


Woodslave
nagyúr

linkre kattintva is az angol oldal jön be... Te Magyarországról tudsz rendelni? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128823) aelod válasza Woodslave (#128822) üzenetére


aelod
veterán

Biztos fake IP-t használ :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128824) Woodslave válasza aelod (#128823) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom. Német oldal bejön ha Németo. állítja be az ember, de regisztrálni nem lehet magyar címmel...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128825) aelod válasza Woodslave (#128824) üzenetére


aelod
veterán

Én inkább nem b#szakodok ilyenekkel. Builderen megrendeltem amit írtam, becammogok átveszem, iszom, örülök, izmosodok tőle. Ja nem :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128826) Woodslave válasza aelod (#128825) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én se baxakodok ilyennel, annyira nem is jött be az mp.. Még van némi tecsós izolátumom edzés utánra, aztán a napi egy adag fehérje a zabhoz nekem megteszi a 3000Ft-os kilós pure whey. Csokis meg banános teljesen bejött. Inni lehet nem innám, de zab mellett adja :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128827) Shingen válasza Apollyon (#128818) üzenetére


Shingen
addikt

Azt teszem egész nap, de még annak ellenére is hámlani fog, az előző égésem a karomon hámlik, vedlek mint egy kígyó. ;]

風林火山

(#128828) Woodslave válasza Shingen (#128827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

két hete én is leégtem. Élmény volt guggolni :D Le is hámlottam teljesen. Nem is emlékszem mikor volt ilyen utoljára.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128829) Shingen válasza Woodslave (#128828) üzenetére


Shingen
addikt

Jó szar ez, és még azt mondják a szoli ártalmas.
nagy faxt.........

Voltam már szolizni 3 hete kezdtem minden héten mentem egyszer.
erre tegnap szétégek, pedig nem is nagyon voltam a napon.
Ilyen UV van bazzzzzzzz

szerintem meg ez a nem egészséges, ma már a nap ártalmas nagyon

風林火山

(#128830) God Vazzeg válasza Shingen (#128829) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mi voltunk már 5x napozni fél napokat, és cigó lettem, nem égtem meg. 10-es naptejet használunk, teljesen jó.

(#128831) BÁ Nutrition válasza Sterilzona (#128819) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ugy lehet hogy meg el se kezdtel edzeni de mar ezt latod a siker kulccsanak. Ezt sokan ki tudjak hasznalni, azt se mondom h rosszul teszik. Tegnap is mondtuk h ne ez legyen a fontos eloszor de nem fogadod meg..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128832) Apollyon válasza Woodslave (#128826) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én meg 2 éve láttam itt a topikban hogy nagyon toljátok a májprotkót és én is rendeltem, nekem viszont nagyon bejött és azóta azt tolom. Annyira megszoktam már, hogy a scitec se jön be, túl édes. Napi 2-3 turmix lemegy, szóval nekem nem mindegy.
Ha elfogy a mostani és nem lesz olcsóért akkor bajban leszek, mert 25K-ért nem kell, főleg hogy 23-ért kapok ismerős boltjából szájteket. De aztán ottvan az is hogy sajnálom rá a pénzt, szóval ki tudja mi lesz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128833) Apollyon válasza Shingen (#128829) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A szoli tényleg lehet ártalmas, főleg a bazomnagy anyajegyekre, már akinek van. Azt persze nem mondták hogy a napon lenni sokkal jobb. Az árnyéknál biztos rosszabb ;]

Tavaly én is toltam a szolit, de csak szolidan, hogy ne égjek szénné ha megyünk strandra. Idén nem jártam szolizni, de meg is látszik, arról nem beszélve hogy kimegyek a napra és pár perc után már izzik a tarkóm.

Meg szerintem azoknak mondják hogy ártalmas, akik ólomfeketére szolizzák magukat, ahelyett hogy 5 percet napoznának, vagy azt sem. Mondjuk az tény, hogy lassan már csak szkafanderben lehet megmaradni a napon.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128834) BÁ Nutrition válasza Apollyon (#128833) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem van par viszonylag nagyobb anyajegyem. Mondjuk nem szolizok, de akkor a bahamakon vigyazzak?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128835) Jim-X válasza BÁ Nutrition (#128834) üzenetére


Jim-X
őstag

Ott meg a nap is csak puhan simogat :K :DDD

A játék az nem játék!

(#128836) BÁ Nutrition válasza Jim-X (#128835) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Akkor jo, a neger nok majd palmalevellel legyeznek azt jovan:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128837) aelod válasza God Vazzeg (#128830) üzenetére


aelod
veterán

Én 30-assal nyomom. Mint a nívea reklámban a gyerek.

(#128835) Jim-X

Spanyolba' főleg mi? :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128838) Kari1 válasza Apollyon (#128832) üzenetére


Kari1
aktív tag

Szlovák oldalról még lehet Mo-ra rendelni és bár ott nincsenek olyan nagy akciók %-ban, de még mindig olcsóbb. Pl most is akcióval 50.50 eur (kb 15500 Ft) az 5kg-os ízesítetlen. (az ízesített meg kb 19k)

(#128839) Herczi válasza Woodslave (#128822) üzenetére


Herczi
senior tag

Március környékén rendeltem, akkor tudtam. Amúgy a nyelvet is át kell állítani, csak úgy működik.

(#128840) Woodslave válasza Herczi (#128839) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet újra reggelnék működne. Így benne vannak a cuccok a kosárban, valóban 5kg ízesített 47E, de ha rámegyek a fizetésre, akkor kéri a címet és ott nem lehet Magyarországot választani csak német, svájc, stb.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128841) Herczi válasza Woodslave (#128840) üzenetére


Herczi
senior tag

És igazad van, megpróbáltam végig vinni a rendelést, de már nincs benne a berögzített címem és csak pár országot tudok választani. Hát akkor ennyi volt a myprotein, ennyi pénzt már nem feltétlenül ér meg. Tartott, amíg tartott.

(#128842) Shingen válasza God Vazzeg (#128830) üzenetére


Shingen
addikt

Neked biztos rinocérosz bőröd van. ;]

(#128833) Apollyon Én is szolidan nyomatom, de komolyan mondom a naptől előbb leszek bőrrákos mint a szolitól.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#128843) God Vazzeg válasza Shingen (#128842) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaaaa ;]

Én nem leszek bőrrákos, mert eldöntöttem :DDD

(#128844) rwin5


rwin5
őstag

Na megtaláltam első edzéstervemet (edző írta)
2010. Július 27. 59kg/34 bicepsz :D
[kép1]

[kép2]

(#128845) kk831228 válasza rwin5 (#128844) üzenetére


kk831228
addikt

"Könnyű mell" 😂😂👌

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128846) Sterilzona válasza BÁ Nutrition (#128831) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Csak unalmas óráimba kutakodtam. És kb a csapból is biotech folyik. Mindig megnézek valamit.
Még nem vettem fehérjét.

(#128847) bbmt válasza rwin5 (#128844) üzenetére


bbmt
senior tag

De miért kell 80 db római szék? ;]

A kanál a gyengék villája

(#128848) God Vazzeg válasza rwin5 (#128844) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A 71-es derék jöhetne :D

(#128849) rwin5 válasza bbmt (#128847) üzenetére


rwin5
őstag

Azt asszem bemelegítésnek csináltam, azért volt beírva, amúgy teljesen oké volt szerintem, bár már nem alkalmazom.

(#128850) Zola007 válasza bbmt (#128847) üzenetére


Zola007
veterán

Mert 70 -re nem tudsz 80 rómait leültetni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.