Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127851) Angel2014


Angel2014
addikt

Molnár Ricsi [link] volt a tegnap fél órával előtte megvett Mercédes Cabrió tulajdonosa aki beleszállt a megállóba.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127852) S e t h válasza Angel2014 (#127851) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ő is barát?
Miért nem a felnőtt medencébe ment, nem kicsi neki ez a víz?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#127853) headhunter válasza Angel2014 (#127851) üzenetére


headhunter
addikt

"Megtalálták"...

...Peter Collin

Kis köcsög! Kívánom, hogy az a ribanc nagyanyád is úgy dögöljön meg, ahogyan két ártatlan embernek kioltottad az életét... kis zsírbödönke!...

[ Szerkesztve ]

(#127854) HussarF válasza Angel2014 (#127851) üzenetére

Ez a példa sem azt fogja erősíteni, hogy az új, drága autókat tisztességes emberek is meg tudják venni :U

(#127855) Woodslave válasza S e t h (#127852) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] remélem nem barát mert ugye madarat tolláról... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127856) Angel2014 válasza Woodslave (#127855) üzenetére


Angel2014
addikt

A vezér is csepeli és a többi olimpikon bírkozó Gelénesi Nándi is Sajnos benne van. :U [link]

Mindehhez persze emberekre, vagy ahogy az alvilágban mondják, „katonákra”, végrehajtókra volt szükségük. Ilyen szerepet töltött be N. Endrigo, Z. Imre, Á. Zsolt, P. József, valamint az egykori válogatott birkózó, ifjúsági világbajnok Gelénesi Nándor. Állítólag Radnaiék bőkezűen honorálták katonáikat: a testőrök például százezres fizetést, mobiltelefont, lakást és Audit kaptak.

Radnai Lánya a másik csepeli birkozó férje Garamvölgyi Gáboré.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127857) Woodslave válasza Angel2014 (#127856) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor számoljunk le a téveszmével, hogy a sport becsületre és tisztességre nevel? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127858) aelod válasza Woodslave (#127857) üzenetére


aelod
veterán

Sport alatt ész nélküli kokszolást értesz?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127859) Woodslave válasza aelod (#127858) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem. gyerekkortól végzett tömegsportot.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127860) Zola007 válasza Angel2014 (#127851) üzenetére


Zola007
veterán

És tud a vízen járni is, nem semmi teljesítmény
Utoljára 2000 éve láttunk ilyet

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127861) Jim-X válasza Zola007 (#127860) üzenetére


Jim-X
őstag

Eloszor nem ertettem az osszefuggest, de aztan leesett :DDD Gravitacio ide, vagy oda ;]

Ezt meg a kepre ertettem

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#127862) aelod válasza Zola007 (#127860) üzenetére


aelod
veterán

Lehet vezetés közben is levitált, azért szállt el...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127863) Shingen válasza Angel2014 (#127851) üzenetére


Shingen
addikt

Szép gyerek de a sok növitől kicsit eltorzult. :DD

風林火山

(#127864) aelod


aelod
veterán

Némi sport értékü téma is. Kökény Béla nehéz mezőnybe érkezik:

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127865) Shingen válasza aelod (#127864) üzenetére


Shingen
addikt

Na majd meglátjuk mit tud. :))

風林火山

(#127866) Woodslave válasza aelod (#127864) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pro?

mondjuk nem tudom te hány embert tudsz ezek közül. Én Cane Bishopot (valami youtube videóból) Milan Sadeket (Molnár Peti forma) meg term. Rockelt ismerem, a többiről nem is hallottam.

Mondjuk az észak koreaira kiváncsi vagyok :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127867) Woodslave válasza Woodslave (#127866) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van instája szóval tuti nem észak koreai :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127868) gaborn1 válasza Angel2014 (#127856) üzenetére


gaborn1
tag

Annyi mindent tudsz róluk, el ne tegyenek láb alól. Azt hiszik te vagy a korona tanú. ;]

(#127869) Aventador91 válasza Angel2014 (#127851) üzenetére


Aventador91
őstag

az ilyen igazán megdögölhetne az ártatlanok helyett akit tegnap megölt + akiknek tönkretehette az életét a nagy maffiózó..

(#127870) aelod válasza Woodslave (#127866) üzenetére


aelod
veterán

Béla már pro igen. Egy párat láttam már videon, instán én is ezek közül.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127871) Angel2014


Angel2014
addikt

Most küldték...ismeritek ezt a zsírégetőt? Állítólag nagyon komoly! [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127872) Jim-X válasza Angel2014 (#127871) üzenetére


Jim-X
őstag

Igen, igen! A gyombertol es a zsalyatol ugy olvad rolad a zsir, hogy nyugodtan ehetsz a pacal melle ket kilos veknit is! Ez a Muscletech-es Fel Het csavo is ettol olyan szalkas, mint egy karaszraj :K :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#127873) Woodslave válasza Jim-X (#127872) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kv tea kakaó mellett :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127874) rwin5 válasza Angel2014 (#127851) üzenetére


rwin5
őstag

(#127875) aelod válasza Angel2014 (#127871) üzenetére


aelod
veterán

Nem nagyon hiszek a zsírégetőkben. Ha használna bármit is mindenki csak bedobálná az adagját és nem lennének kövér emberek.

______
[link]
A kúrájáról is elárul részleteket? Nem bírom ezt a csávót...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127876) Woodslave válasza aelod (#127875) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ask.fm-en szoktam olvasgatni nem titkolózik.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127877) rwin5 válasza Woodslave (#127876) üzenetére


rwin5
őstag

azért nagy hantaboy Pista, pedig jó arc különben, de erről már volt szó a totyikban

(#127878) Woodslave válasza rwin5 (#127877) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja lehet. Mondjuk semmi extrát nem látok az edzéseiben, akármennyire is hypolja magát, a szokásos rángatózásnak tűnik amit csinál meg a kliensei is..

Elkezdett edzeni 14 évesen jó genetika odarakta magát otthon kapta a kaját, aztán amikor jött volna az agyalásos rész akkor meg elkezdett koxolni..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127879) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Tudom, hogy csak a vejder az igazi, de van már májprotkó .hu oldal. Kedvezménnyel annyiba kerül a fehérje, mint régen minden kedvezmény nélkül. Hát kösz. Ennyiért már scitec vödröset veszek, kenjék a hajukra.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#127880) Dani82 válasza Woodslave (#127878) üzenetére


Dani82
senior tag

Undorito stilusa van

(#127881) Angel2014 válasza Aventador91 (#127869) üzenetére


Angel2014
addikt

Mivel emberek vagyunk mindenki hibázhat....!

Jézus Krisztus Evangéliuma
7. Fejezet (Szent Máté)

1. Vakmerő ítélet.
Ne ítéljetek, hogy meg ne ítéljenek!
2. Amilyen ítélettel ítéltek, olyannal fognak megítélni titeket, és amilyen mértékkel mértek, olyannal mérnek majd nektek is.
3. Mit nézed a szálkát felebarátod szemében, és a magad szemében nem veszed észre a gerendát?
4. Vagy hogyan mondhatod felebarátodnak: Hagy vegyem ki szemedből a szálkát! - holott tulajdon szemedben gerenda van?
5. Képmutató!
Vesd előbb a gerendát ki szemedből, akkor majd elég tisztán látsz ahhoz, hogy kivehesd a szálkát felebarátod szeméből. ..

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127882) Radnix válasza Angel2014 (#127881) üzenetére


Radnix
senior tag

Szerintem holnaptól rakjanak is alá megint valami sokszáz lóerős gépet, ölje csak a szerencsétlen ártatlanokat :(

Városban nem hibázok 120-al lakott területen, hanem megelőzöm a hibázás lehetőségét és mondjuk fele annyival hajtok.

Ne szépítsük, ez az előember egy balfax. :(

(#127883) aelod válasza Woodslave (#127878) üzenetére


aelod
veterán

Aztán kinn verte a brét kamerák előtt...
Most meg hammertime. Bár mindenki úgy boldogul ahogy tud manapság.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127884) aelod válasza Woodslave (#127878) üzenetére


aelod
veterán

Aztán kinn verte a brét kamerák előtt...
Most meg hammertime. Bár mindenki úgy boldogul ahogy tud manapság.

Visszatérve a balesetre. Angel majd akkor gyere a megbocsátás szent imájával ha a te gyerekeden megy keresztül egy ilyen véglény...

Szerk.: meghülyült a telefon, dupla komment...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127885) Angel2014 válasza Radnix (#127882) üzenetére


Angel2014
addikt

Mondjuk jön egy telefon a vàros màsik végéből valami baj van édesanyàddal vagy valamelyik csalàdtagoddal akkor is ennyivel fogsz menni? Honnan tudod nem volt valami indoka rohanni? Persze benne van az is megküldte az új jàrgànyt..de ennek a büntetését bizzuk a hatósàgra vagy a jóistenre.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127886) Radnix válasza Angel2014 (#127885) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem rólam volt szó.
Amiket leírtál, azok nem mentenek fel a törvények alól és személyes véleményem szerint a józan észt sem kell kidobni az ablakon bármi is legyen az indok.
Semmi sem éri meg, hogy emberi életeket kockáztassunk.
Ha valakinek ilyen hajlamai vannak, hogy száguldozzon, azt kiélheti forgalomtól elzárt helyen, de ne az emberek között tegye könyörgöm.
Igen a büntetést majd a megfelelő szervek intézik, én abba nem akarok és nem is szólhatok bele.
Ne is ragozzuk tovább ez a szomorú esetet :(

(#127887) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#127885) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Lol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#127888) Jim-X válasza BÁ Nutrition (#127887) üzenetére


Jim-X
őstag

Ennyit eppen eleg mondani! Lapozzunk szerintem! :(

A játék az nem játék!

(#127889) BÁ Nutrition válasza Jim-X (#127888) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A csaja nem rossz. Gondolom magfizikus ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#127890) S e t h válasza Angel2014 (#127881) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jézus a kokszról nem mond vmit?
Meg a szervezett bűnözésről?
Belinkelsz egy bűnöző taknyot, majd ártatlan arccal széttárod a kezed és térítesz.
Még mindig nem vágom hogy trollkodás vagy infantilizmus.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#127891) HussarF válasza BÁ Nutrition (#127889) üzenetére

Jaja, anno mellettem ült reaktorfiz gyakorlaton ;]

(#127892) Aventador91 válasza Angel2014 (#127885) üzenetére


Aventador91
őstag

dolgoztam hasonló patkánynál 2 éve, ilyen undorító lényt még életemben nem láttam. bár az hálisten már megpusztult, szedett minden szart "ki volt gyúrva", a feje mindig vörös volt, néha beszélni nem bírt. nem tudom mit tolt magába, de gyorsan kiírtotta :D . ugyanez a tipikus szar, maffiózó gci, bmw x6-tal, arra volt esze hogy az öreget megverje aki velem dolgozott, mert nem tudott valamit megcsinálni amit ez mondott neki . az összes ilyennek azt kívánom pusztuljon meg. nem irigységből :D nekem nem jön be az életstílusuk.

[ Szerkesztve ]

(#127893) aelod


aelod
veterán

Új BBTv-ben Oláh Ákos szálasodásról beszél :DDD. Meg a drognyúl mondta, hogy már nem olyan jó arc a Cutler. Warum? Itt a scitec gold átnevezésére gondolt? Tipikus magyar sz*r mentalitás. Ha én itthon elkezdek gyártani olyan kocsikat amiket ferrariként nevezek el, sikeres lesz viszik mint a cukrot akkor a ferrari/FIAT gyár szar arc mert jogtalanul használom a brand-et?

De valami marketinges pénzügyes elmagyarázza nekem minnyá'. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127894) BÁ Nutrition válasza aelod (#127893) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem. mar régóta fikazza mert talalkoztak vele valami repulon es nem ismerte meg oket(Belaekat) mert szet volt szivva, kokozva. tul sokat nem ertek a drogokhoz szal a lenyeg h Buninal vallalhatatlan lett mint sportolo, peldakep es azóta a cutler nem jatszik nala(gondolom ettol Cutler otthon sirgodal banataban:D)

tul sok ember amúgy se fog szerepelni mar mert a "fel" versenyzoi kor gyozikezodott vagy drogos. vagy nem tudom majd meglatjuk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#127895) aelod válasza BÁ Nutrition (#127894) üzenetére


aelod
veterán

Pff és ezért sz#r arc? Mert nem ismert meg egy európai amatőr versenyzőt? A nyúl meg honnét tudja, hogy be volt szívva a Cutler? Lehet jatlag bármi.

Bunny is anno szidta a Kai-t, hogy grapefruit b*szó aztán amikor idejött akkor ő volt az Isten kb. Ezt be is írtam anno fészen az egyik bb.hu cikk alá és tiltott az oldalról. Ennyit a nyúlról.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127896) GoTReX válasza Angel2014 (#127885) üzenetére


GoTReX
őstag

Na most választ kaptam arra hogy miért remegnek az ablakaink az utcában az ilyen "verda megküldèsekkor". Gondolom sok szülő menyecske, szélütést kapott nagypapi és nokedlit fèlrenyelő nagymuter állhat a háttérben :U Köszönöm! Nyaaaa olyan hülye vagyok

XBOX ID: GoTReX #4839

(#127897) Apollyon válasza aelod (#127895) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért ha valaki be van szívva, az látszik rajta. Bunny is füvezett már, vagyis azt mondta hogy kipróbálta még tizenévesen vagy mi. Usákiában meg több államban is legális a fűvel történő drogozás, szóval simán lehet hogy Cutler bá élt vele. Persze erre a sztorira nem vennék mérget.

A Kai cikket meg nem ő írta állítása szerint hanem a Béla, azért volt ömlengés. Aztán lehet rosszul emlékszem.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#127898) MATEO6600 válasza Apollyon (#127897) üzenetére


MATEO6600
őstag

Arnold, a numero uno még a saját filmjében kamerák előtt is szívja, miről beszélünk? :)
Bár újabban őt se isteníti már, de nem ezért.

Bunny nem csak Kai cikket írt, de végig videózta a 2 éves cutler gymes edzését, majd egy teljes bbtv-t ennek szentelt és hangalámondással kommentálta mekkora isten is Kai.
De ott be is vallotta, hogy be látta tévedését miszerint lenézte őt a múltja miatt, és az ő személyében egy igazi sportembert ismerhetett meg :) hát ez bunny...

(#127899) bigmasterg válasza Apollyon (#127879) üzenetére


bigmasterg
addikt

3,178kg-os protein buzz-t vettem 9500ért (volt egy 5%-os kuponom builderre).
Akkor csak vanília volt raktáron, szerintem Ízre teljesen rendben van. (Még jobb is mint a myprotein, legalábbis ízre. Tartalmat meg tudja a fene.)

(#127900) KisDoc válasza MATEO6600 (#127898) üzenetére


KisDoc
csendes tag

BTV 140 (01:20-nál) nézése közben elkapott a röhögés, amikor Bunny összesen 1 db hasizom gyakorlatot demonstrált, és ahhoz Hot Blood kellett neki.
Legutóbbi BBTV közben (BBTV 141 21:30-nál) pedig már sírtam a röhögéstől, amikor a hátsó ülésről előkapta a Superhero-t, és elkezdte ecsetelni, hogy a motorszállításhoz is milyen jól jön.
Pár hónapja még nem favorizálta az edzés előtti pörgetőket, inkább BCAA/Glutamin párti volt. Úgy néz ki változott a véleménye, lassan a szaráshoz is bedurrantó fokozó kell neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.