Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128401) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Kicsit off lesz, de azért írok ide, mert talán az itteni topiklakók ismerik a legjobban a fórumról a BioTechet.

Amennyiben ezt a kulacsot szeretném megvenni, akkor ezt csak neten keresztül van lehetőségem, vagy előfordulhat, hogy boltban is találni ilyet?

:R

(#128402) rwin5 válasza Vasinger! (#128401) üzenetére


rwin5
őstag

Szerintem lesz boltban tuti

[ Szerkesztve ]

(#128403) Zola007 válasza rwin5 (#128399) üzenetére


Zola007
veterán

Csak megérte az az ételintolerancia teszt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128404) patex1983 válasza Vasinger! (#128401) üzenetére


patex1983
őstag

A debreceni BioTech-ben biztosan van.

X

(#128405) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hosszú idő után végre eljutottam oda, hogy rendelek a stillmass-ről.
Tegnap meg is érkezett a pakk: msm, glüközamin, kondroitin, mindhárom por alakú. Az msm okés, a kondroitin elég rossz ízű, kissé kénes és taszítja a vizet, a glükozamin meg egyenesen hányingert kelt. Annyira rossz, hogy azonnal öklendeztem. Az ALC ehhez képest egy gasztroorgazmus. Valami olyasmi van ráírva, hogy tengeri lények kitinpáncéljából származik. Faxa ;] Na mindegy, asszony allergiás a halra meg hasonlókra, szóval neki ez emiatt kiesett.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128406) Deck válasza Apollyon (#128405) üzenetére


Deck
titán

Miért nem tabletta?
Jutavites elég jó. Énis ezt szedem.

Jutavit Glükozamin+Kondroitin+MSM tabletta – 144db
(Hatóanyagok: 500 mg Glükozamin-szulfát, 400 mg Kondroitin-szulfát és 600 mg MSM tablettánként.)

Sokszor van akcióba 3ezerért :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#128407) Apollyon válasza Deck (#128406) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi a tippet, de most egy ideig elleszek ezekkel :) Az msm és a glükozamin 400g-osak, egyedül a kondroitin csak a 100g-os.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128408) Deck válasza Apollyon (#128407) üzenetére


Deck
titán

Ahogy érzed :D

PS5

(#128409) Fandango válasza Apollyon (#128405) üzenetére


Fandango
veterán

Legközelebb javaslom, hogy tegyél egy próbát ezzel: Myprotein Joint Plus

Glucosamine HCL 1.05 g
Rosehip 1 g
Chondroitin Sulphate 450 mg
Methyl Sulphonyl Methane 400 mg
Celadrin 150 mg
Olive Leaf Extract (5:1) 75 mg
Curcumin 52.2 mg
Hyaluronic Acid 38 mg

(#128410) Herczi válasza Fandango (#128409) üzenetére


Herczi
senior tag

Én meg az Animal Flexre esküszök, ez a myproteines is 6300 körül van (bár myproteinről még ember nem vásárolt teljes áron), Animal Flex meg 8500 körül szokott menni, abban pedig 44 adag van, nem 30 és egy adag is nagyobb. Szóval nem sokkal drágább, ha drágább.

(#128411) Angel2014


Angel2014
addikt

Próbált már valaki Animal Testet?

Ha igen Vélemény?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128412) Herczi válasza Angel2014 (#128411) üzenetére


Herczi
senior tag

Annyit tudok hozzá szólni, hogy nem tudom milyen áron tudod beszerezni. De innen kb fél áron van a magyar átlag árhoz képest, még postával is. Én múltkor olvasgattam vásárlói véleménykét, nem igazán győztek meg, de személyes tapasztalatom nincs. Na meg sokan írták, hogy érdemes 2 dobozzal enni, mert mire "beütne" el is fogy.

(#128413) celf válasza Herczi (#128412) üzenetére


celf
őstag

usában nem nagy szám már :)

(#128414) celf válasza Fandango (#128409) üzenetére


celf
őstag

szerintem ez elég vékonyka.

hacsak nem tud az ember olcsón venni valahol, ahol megéri éppen, akkor:

Labrada Elasti Joint. ebben van bőven cucc, és 2x2hét kúra nagyjából.

(#128415) Fandango válasza celf (#128414) üzenetére


Fandango
veterán

Nem hiszem, hogy az ízület védőt vagy minek nevezzük, kúra szerűen kellene szedni.

(#128416) celf válasza Fandango (#128415) üzenetére


celf
őstag

hit és hitvallás. mint annyi minden ebben a műfajban... :D

(#128417) Fandango válasza celf (#128416) üzenetére


Fandango
veterán

De logikusan gondolkodva ez olyan amire folyamatosan szükséged van, a rendszeres terhelés miatt. (szerintem)
De majd Zola megmondja a frankót.

(#128418) aelod válasza Fandango (#128417) üzenetére


aelod
veterán

Egy két baromállat a kokszal is így van :DDD
Mer' az kell.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128419) Fandango válasza aelod (#128418) üzenetére


Fandango
veterán

Azt gondolom, de azért nem egy kategória a kettő. :))

(#128420) rwin5 válasza aelod (#128418) üzenetére


rwin5
őstag

Nekem van egy haverom a kondiból (aki azóta már nem gyúr, mert összejött neki a mellékhatás egy 5-6 év masszív cucc után) na szóval röviden tömören, pár éve kérdeztem tőle, hogy most tol-e valamit. Mondta, hogy nem, aztán 5 perccel rá előttem dobta be a szemest edzés előtt. Mondom neki ez mi? Elkezdi a szemes nem számít koxnak, azt csak úgy dobálta mint más a napi vitaminokat ;] ;] :D

(#128421) Angel2014


Angel2014
addikt

Na kínomban vettem egy telefont ezzel csak jobb képek lesznek...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128422) Shingen válasza Dani82 (#128394) üzenetére


Shingen
addikt

Gratula bekerültél a tutiba.
Most már nekünk is intézhetnél olcsón MP fehérjét ha már felnyomták az árát.

風林火山

(#128423) Shingen válasza Angel2014 (#128421) üzenetére


Shingen
addikt

ezzel jobban fogsz gyúrni vagy mi.
dicsekedsz legalább S8 villants akkor. :DDD

風林火山

(#128424) Zola007 válasza Fandango (#128417) üzenetére


Zola007
veterán

Jól összefoglaltad, nincs mit rajta ragozni.
Szeded vagy nem szeded, ha szeded, akkkr szedd elöírat szerint.

Legtöbb ember nem azért szed "kúrában" ilyesmiket, mert annyira hatásos, hanem mert nincs rá pénze folyamatosan. :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128425) rwin5 válasza Shingen (#128423) üzenetére


rwin5
őstag

én is valami gyémántberakásos ájfónra számítottam a mestertől :P

(#128426) Shingen


Shingen
addikt

Ma mell-hát volt nem érzem atta volna ebben a fülledt melegben majdnem szédültem is. :U

風林火山

(#128427) aelod válasza rwin5 (#128425) üzenetére


aelod
veterán

Igen és egyedi a fényképemmel ellátott tokkal hozzá :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128428) szuszinho válasza aelod (#128427) üzenetére


szuszinho
őstag

A hátlapon vagy rajta ;]

(#128429) Shingen válasza szuszinho (#128428) üzenetére


Shingen
addikt

Ő lesz a képernyő pihentetője. :DDD

風林火山

(#128430) Bling95


Bling95
őstag

Szerintetek Collegen liquid felbontás után mennyi idővel romolhat meg? kb egy fél éve áll a szekrényben

(#128431) ampulla válasza Bling95 (#128430) üzenetére


ampulla
aktív tag

Jó kérdés, még soha nem próbáltam. :D Netán nincs ráírva? Vagy megkóstolod és ha szar, kiköpöd.

[ Szerkesztve ]

(#128432) Zola007 válasza aelod (#128427) üzenetére


Zola007
veterán

Biztos örülnél neki ha telefontokon lévő fényképedet egész nap a nadrágzsebben hordaná a ....-tól 5 centire? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128433) Bling95 válasza ampulla (#128431) üzenetére


Bling95
őstag

Az íze alapból is szar volt :D de akkor rápróbálok

(#128434) S e t h válasza Angel2014 (#128421) üzenetére


S e t h
nagyúr

De akkor mivel csináltad ezt a képet? Mert ez sem rossz.
Vagy nem suttyomban, gyorsan kellett csinálni?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#128435) Fandango válasza S e t h (#128434) üzenetére


Fandango
veterán

Rajzolta!

(#128436) Angel2014 válasza S e t h (#128434) üzenetére


Angel2014
addikt

Hát pedig ugyan ezzel.s3lte

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128437) Shingen válasza Angel2014 (#128436) üzenetére


Shingen
addikt

És még parizeres zsemlét ettél, most meg beficcentesz egy 100 eres telot.
Éjszaka portáztál vagy mi? ;] :P

風林火山

(#128438) celf válasza Zola007 (#128424) üzenetére


celf
őstag

Ez mondjuk pont nem egy olyan dolog, amit éveken keresztül szednék. Lehet, h nem okoz semmi szervi gondot, de na... nem egy monohidrát, vagy halolaj kapszula.
Nem hiszem, hogy az emberi faj történetében jellemző volt, hogy generációkon keresztül porított kagylóhéjt ettek a nem tudom... frissen fogott hal mellé.

Szóval én maradnék a kúraszerű alkalmazásnál. Max 4 hét. Aztán 3-4 hét szünet.
De ezt nem csak az én álláspontom.

[ Szerkesztve ]

(#128439) Angel2014 válasza Shingen (#128437) üzenetére


Angel2014
addikt

15 re hoztam ki...soförnek van egy telenoros blue csomagja az hozta nekem ki 40 k ért az s3 meg elment 25 be...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128440) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#128439) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

soforod is van? :Y :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128441) Angel2014 válasza BÁ Nutrition (#128440) üzenetére


Angel2014
addikt

:K Költöztetek is teherautóval egyik barátommal...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128442) Zola007 válasza celf (#128438) üzenetére


Zola007
veterán

Nem rémlik, hogy a kreatin az 1980-as évekig mindegyik spájzban megtalálható lett volna vagy a csigás tricepsz lenyomás az emberi mozgás alapvető részét képezte, most mégsem kérdőjelezi meg senki a létjogosultságukat.

Azt sem hiszem, hogy az emberi faj történetében jellemző volt, hogy generációkon keresztül egész évben fogtak halat és dúskáltak a vitamindús ételekben. Ugyanis télen be volt fagyva a tó és -10 fokban lassan érik a paradicsom (-> skorbut)
Szóval ezen megfontolás mentén ezentúl a C-vitamint és az omega3-at is kúra szerűen kellene szedni, kizárólag májustól októberig.

De visszatérve a glukózaminra, az emberi szervezet saját maga is szintetizálja glutamátból és cukrokból kis mennyiségben, sokféle formában
Egyrészt ha valaki allergiás a tengeri dolgokra, akkor vegyen szintetikus glukózamint és kondroitint.

Másrészt 3 évi tartós szedés nem okoz semmilyen problémát: [link]
Azzal a kitétellel, hogy cukorbetegek és tengeri állatokra allergiások ne szedjék. De ez logikus, mert a mogyoró se egészségtelen mindenki számára attól, hogy vannak mogyoró-allergiások.

Harmadrészt több tanulmány szerint gyakorlatilag semmi haszna az ízületi egészség szempontjából. [link]

Negyedrészt a volt tanárom, Módis professzor úr (Hangodyékkal közösen dolgozik a mozaik-plasztika tökéletesítésén, a neve valószínűleg mindkettőnek ismerős számodra) véleménye szerint képtelen az ízületbe érdemi mennyiségben diffundálni, amilyen makromolekuláris formában a jelenleg elérhető készítményekben megtalálható.

Természetesen ugyanúgy lehet igazad mint nekem, sajnos az emberi létezést lineáris és soha sem fogjuk megtudni egy konkrét szervezet esetén, hogy "mi lett volna ha" szedi/nem szedi az adott szert
Ezeknek a dolgoknak a nagy része ipari érdek vagy tiszta spekuláció.
De ha már spekulál az ember, akkor tartsa magát a spekuláció eredményéhez.

Így ha valaki hisz benne és megvette, akkor én a folyamatos szedést javaslom, mert a terhelés és az ízületi károsodás is folyamatos és ha segít valamit, akkor folyamatosan kell szedni, mert a hialinporc anyagcseréje lassú, felnőttkorban főleg csak passzív diffúzió van csak az intracelluláris tér és az interstícium között, így tápellátása nem tűr meg szüneteket.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128443) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok! Nem teljesen gyúrás, de végül is a teremben is van boxzsák :D

Szóval nekem van a garázsban egy 50 kg-os boxzsák. 2 probléma van, a garázs lassan már szétesik, nem bírja már sokáig tartani a zsákot. Másodszor már annyira szétütöttem, hogy újra is kéne tölteni.

Viszont szeretném a cuccost átrakni szobába/teraszra, csak álló zsák jöhet már szóba.
Ezt néztem ki kemény ütésekhez: [link]
Szerintetek ér ez valamit? Bírni fogja? Valakinek esetleg tapasztalata a témában?

(#128444) rwin5 válasza tepenzed (#128443) üzenetére


rwin5
őstag

Youtubera beírod kiad sok vidit róla

Amúgy kiadnál 80e ft-ot ahelyett, hogy találnál valami megoldást a szobádban, hogy felfúrjanak egy tartóoszlopot vagy egyebet?

[ Szerkesztve ]

(#128445) Zola007 válasza tepenzed (#128443) üzenetére


Zola007
veterán

én nem tennék szobába semmit, amiben 120 liter víz van

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128446) celf válasza Zola007 (#128442) üzenetére


celf
őstag

Hangody-ról igen, Módisnak csak a neve ismerős.

A történelmi vonatkozásán lehetne vitatkozni, vörös húsok elég divatosak voltak a múltban. Igaz, a köszvény is gyakori vendég volt a középkorban.

Halászat a köbön: Dánia partjai mentén óriási kupac hal és egyéb tengeri élelőények maradványait találták. Kb szemétdombok formájában. Tehát volt olyan idő, amikor nagyon sok halat ettek a part mentén lakók. Ekkor Angliát még szárazföld nyelv kötötte a kontinenshez. Meg lékhorgászat is létezik.

Elhiszem, h 3 év tartós használat nem okoz semmilyen gondot. Simán benne van.

Egy valamit azért nem árt mondjuk figyelmebe venni: ezek a tanulányok azt hiszem csak glucosamin szulfátot néztek. Ezekben a készítményekben van 3 másik összetevő is.

Mégegyszer, te mit is tanultál amúgy?

(#128447) tepenzed válasza rwin5 (#128444) üzenetére


tepenzed
őstag

bent egyik fal sem bírná ki, amikor erősen üti az ember, olyankor ráadásul még jobban szétcseszed a falat. A plafon így is gyenge.
Ez meg valszeg kerti teraszon lenne

(#128448) Zola007 válasza celf (#128446) üzenetére


Zola007
veterán

deoec molekuláris biológia, biokémia szakirány

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128449) Aventador91 válasza tepenzed (#128447) üzenetére


Aventador91
őstag

kerti teraszon jó. házba én se tennék ilyen vízzel tölthető cuccot. vagy öntsd ki betonnal ;]

(#128450) Angel2014


Angel2014
addikt

Nézzétek élőben...[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.