Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128201) Apollyon válasza rwin5 (#128197) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért sokévente 1x túlélem :D A "meg sem érzed" tűben meg nem hiszek :D

"+ ha ahogy leírod egész komoly fazon lehetsz fasza vénával, tehát álmuk vagy azoknak akik leveszik"

Ezt mondjuk nem tudom miből szűrted le, de amúgy valóban sosincs gondja ilyenkor a nővérkének :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128202) rwin5 válasza brownus (#128199) üzenetére


rwin5
őstag

Szerintem évente 1x mindenkinek a saját érdekében érdemes volna. Meg néha egy vérnyomás mérés, EKG. Én sem szeretem magát a vérvétel folyamatát, de nem a tűszúrástól van a fóbiám, egy vérgáz vizsgálatra már azt mondom hogy szar dolog de sima labor szerintem túlélhető. Jelezni kell az ápoló felé és akkor fekve leveszik és lehet még utána meditálni egy kicsit ha úgy érzi az ember. :D

Amúgy meg rosszul akkor kell lenni, mikor az orvos elemzi és elmondja hogy csupa szarok az értékek. ;] :P

(#128203) goodboy007 válasza Blackhole13 (#128130) üzenetére


goodboy007
senior tag

Csokis Brownie nagyon jó, pláne "gyúrós palacsintába", de most a Rocky Road az abszolút favorit. Engem piskótás süteményre emlékeztet, de akárhogy is, vagy 20 kiló simán le fog csúszni belőle, mire megunom majd :DDD.

(#128135) Woodslave:
"...esett megint 1 kilót majdnem a súlyom.. :U :D Egyelőre nem megyek lejjebb 150-nél inkább jövő héten megtolom a kalóriát némi olivaolajjal..."

150 kiló alatt nincs is férfi! :C

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#128204) Shingen válasza Woodslave (#128189) üzenetére


Shingen
addikt

Nejed csoda, hogy letűri ezt neked. :DDD
Edzésbe menekülsz. :P

風林火山

(#128205) Woodslave válasza goodboy007 (#128203) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128206) aAron_


aAron_
őstag

Sziasztok!

Kis segítségeteket kérném. Az elmúlt pár hónapban sajnos nem tudtam rendesen edzeni, se enni, cserébe fel ment egy adag zsír. Mini diétával tervezek megszabadulni tőle. 183 cm magas, 78 kg vagyok, kb 23% testzsírral. Ezt le akarom vinni 18 %-ra, ami olyan -5 kg-ot jelent testtömegben.

Ha jól számolom napi BMR-em 1800 kcal körül van, 2300 kcal-val pont egálban vagyok a nap végén kis sétával, munkával együtt. Ha edzeni megyek, kardiózom, azt hozzá adom ehhez. 1700 kcal-át eszem, plusz ami a kondit (200-250 kcal?), kardiót fedezi. Így durván két hónap alatt elérem a célom.

Mekkora deficitben kéne lennem nap végén, ami még nem építi le túlzottan az izomzatot? Egyáltalán van értelme diétázni ilyen paraméterek mellett? Úgy érzem, hogy most újra a tömegeléssel kezdeném, már túlságosan elhíznék, 73 kg viszont nagyon kevés.

Hosszú távú célom 83 kg és 15% testzsír.

"Beachbody" nem érdekel kicsit sem, az úgy sem lesz még egy darabig. :DDD

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#128207) gagyilovag válasza aAron_ (#128206) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

A magassághoz szerintem egyáltalán nem nagy a súlyod!

Én 170 vagyok 83 kg.Nem igazán mondhatnám,hogy el vagyok hízva-kb 5 kg még le szeretnék nyomni.(deréktájék)
Papírforma szerint már a túlsúlyos,és az elhízott határán vagyok,
Ha az ideálisba lennék,akkor úgy néznék ki mint egy anorexiás :DDD

Sokat számít az anatómia(kolléga egyforma magasak vagyunk,ő 73 kg,és egy kisebb söröshordót hord,a hasán :D
A súlyt hamar le lehet adni,csak elhatározás,és akarat kérdése,és 5kg nem nagy kunszt leadni.
Heti 0.5-1 kg fogyás még jó érték,ennél több már izomvesztéssel is jár.(irományok szerint) :)
Pihenőnapra tegyél be kardiót kb 20-30 percet heti 1 nap pihenőt tarts!
Hamar lemegy a felesleg. :K

[ Szerkesztve ]

(#128208) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

[link]

Kollégám fia,meg a patikusunk :D

[ Szerkesztve ]

(#128209) rwin5 válasza Angel2014 (#128183) üzenetére


rwin5
őstag

Kipróbáltam ma Szulinak az edzését, ha lehet így fogalmazni, amúgy is untam már kicsit a jelenlegit. Nem mentem 5 ismétlés fölé + max súly ami ment. (bár mióta edzek szerintem 6 alá sose mentem) Lejegyzeteltem mindent, hogy miből mennyi ment, annyira nem durrantam de adta. Bár Szulinak már olvastam valahol ahol fikázták nagyon azt amit ő és a csapata? tol. Holnap ha jelentkezik valami izomláz akkor kipróbálom ezt hosszabb távon is.

(#128210) Woodslave válasza rwin5 (#128209) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hogy nézett ki ez a gyakorlatban? olvasom én is de egyértelműen nem sikerült leszűrni hogy mire is gondol. 2-3 izom egy alkalommal, egy izomra 1-esetleg 2 gyaki alacsony ismétlésszám, inkább a súly mint a forma...

Mit csináltál?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128211) aelod válasza rwin5 (#128209) üzenetére


aelod
veterán

Nem bírom egyáltalán a fószert meg amit és ahogy képvisel. Pláne az edzésmódszerét...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128212) rwin5 válasza Woodslave (#128210) üzenetére


rwin5
őstag

3-3 gyakot nyomtam 5x5-öt. Hát-Tricót nyomtam. Szuliéknak az első gyak a felhúzás, de nekem az nem adja valahogy (szarul is csinálom ezért nem is erőltetem)

Elején bemelegítettem egy 20-25 ismétléssel az első gyakból, aztán próbáltam kitalálni a súlyt, mert ugye először csináltam ha belement 6 akkor még emeltem 2-5kg-val attól függ hogy mennyire ment. Aztán 5x5, de általában az 5.-nek már köze sem volt a csak az adott izomcsoporthoz, hanem nagyon szabálytalanul kiszenvedtem, hogy meglegyen.

Ja ő amit mondtál ő 1-2 gyakorlat max, bicepszből asszem egyedül kalapácsot csinálnak de szerintem úgy nem formálódna szépen a bicó én ezért emeltem min-max 3-ra az egészet ma. + Azért nyomtam 2 izomcsoportot mert most van majdnem 5 nap szabadságom és úgyis lesz idő lemenni a terembe.

Hátból toltam:

Ilyen kétkarú hátgépen (legjobb hátazó sztem a termünkbe, mondjuk mind átlagban 20 éves lol) először párhuzamosan két kézzel, aztán megint 5x5-öt 5kg-val kevesebbel váltott karral. Utolsónak meg egykezes evezés.

Tricóból: meg egykezes letolás, aztán kétkezes, aztán kötél és ennyi.

Nem volt benne sok fantázia, meg kb 1-1,5 perces pihenők, de felkúrta rendesen a pulzusomat, úgyhogy nem is mertem rövidebb pihenővel tolni.

(#128211) aelod : nekem jobban bejönnek ezek a pumpálósabb edzések, de mondom kipróbálom, főleg arra vagyok kíváncsi hogy mennyit erősödök-nék. 2 hónapig akarom nyomatni, ha most az elején így bejönne minden izomcsoportnál.

[ Szerkesztve ]

(#128213) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok,

Magnézium​-hiányos vagyok, a magnerot tablettát néztem ki magamnak. Használta valaki már, van vele tapasztalatotok?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#128214) HussarF válasza sutyesz96 (#128213) üzenetére

Ja, drága mint az állat és alig van benne anyag. Én a Magnesolv-ot tolom, pezsgőpor, nekem bejön nagyon.

(#128215) sutyesz96 válasza HussarF (#128214) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az ajánlott napi 3 tablettában 1500mg magnézium van. :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#128216) HussarF válasza sutyesz96 (#128215) üzenetére

Nem. 1500 mg magnézium-orotát-dihádrát van benne. Számold ki, hogy az mennyi magnézium. Töredéke.

(#128217) Woodslave válasza HussarF (#128214) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K én is. Mondjuk nem tudom hogy hiányos voltam-e meg mit számít, de minden este iszok egyet és beveszek 20 mg cinket.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128218) syl5


syl5
őstag

Wood 20 év múlva :D
[link]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#128219) aelod válasza syl5 (#128218) üzenetére


aelod
veterán

2 millióért csináltathatott volna normális tetkót is. Komolyan, azt vettem észre, hogy minden 2. emberen ki van varrva. És ebből kb. minden 10. néz ki jól. Én tuti nem tetetnék fel valami olcsó f*st csak azért, hogy legyen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128220) Apollyon válasza aelod (#128219) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Néha úgy érzem, én vagyok egyedül a világon, aki szerint a tetoválás ronda. Nem esztétikus, legyen az bármilyen motívum vagy akármi. Én semmi pénzért nem csináltatnék, mármint akkor sem, ha fizetnének érte. Szerintem sokkal jobban néz ki egy emberi test, ha nincs összebaxva valami impulzusból jött szarral, mert azt hiszi az jó. Pláne egy izmosan kerek, női test... Na attól vagyok igazán ki.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128221) aelod válasza Apollyon (#128220) üzenetére


aelod
veterán

Az nagyon jól tud kinézni ha igényes a minta. Pláne ha minőségi a "vászon" ;) :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128222) Apollyon válasza aelod (#128221) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem meg akármilyen sok meló van benne, meg pénz, meg bonyolult, csöves mind. Az összesnek a technológiájából adódóan van egy zöldes beütése, arról nem beszélve, hogy fakóak a színek. De ha nem is lenne ilyen, szerintem kár elcseszerinteni a természetes szépséget. Olyan baromság ez, mint a papucsban edzés, meg a tejjel a fehérjét ;] Kultúr ember egyszerűen nem csinál ilyet ;] :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128223) aelod válasza Apollyon (#128222) üzenetére


aelod
veterán

Szerintem meg akármilyen sok meló van benne, meg pénz, meg bonyolult, csöves mind. Az összesnek a technológiájából adódóan van egy zöldes beütése, arról nem beszélve, hogy fakóak a színek.

Akkor nem láttál még jót ezek szerint. Ne Woodét vedd alapul ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128224) HussarF

Az egyetlen tetkó, ami valaha tetszett:

(#128225) aelod válasza HussarF (#128224) üzenetére


aelod
veterán

Romper Stomper?
Na ez az igazi panel aljában a haver által csinált fos.

Müllner Csaba, James munkái elképesztőek. Mindegy nem vagyunk egyformák. :N

(#128226) Woodslave

Pedig nagyon faszán le lehetne fedetni.

Mindegy nem vagyunk egyformák. :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128226) Woodslave


Woodslave
nagyúr

csomó embert megbántottál :( ;]

syl: a forma meglesz :D Na most nézem csak hogy annyira már nem néz ki jól legalábbis a kerti munkás képen. :C :D Na mindegy de asszem örülhetek majd egy ilyen formának is.

de a tetkóra nem költenék semmit. Van egy tudjátok, finoman szólva sem mestermunka bármilyen qrva jó is a vászon ;] De ennyi.

Amikor a strandon a svéd turistának ugyanilyen mintája van legalább ilyen kivitelezéssel akkor mindig elgondolkozom, hogy 1. kiszedetem a picsába, 2. átvarratom valami normális szalonban, aztán rájövök hogy a faxomat se érdekli és nem költök rá

Aelod: lehet azért majd sor kerül rá. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128227) HussarF válasza aelod (#128225) üzenetére

Szerintem meg pont egy ilyen stilizált tetkó lehet csak jó. Ha képet festesz, annak egy idő után elmennek a színei, meg olyan idegen a testtől az egész. Egy ilyen meg összhangot tud alkotni a testeddel, ha valaki jó érzékkel tudja megcsinálni. Pl. Rich Piana oldalsó hasfalán lévő sötét varrás, amitől karcsúnak tűnik az a nagy beles törzse.

(#128228) aelod válasza HussarF (#128227) üzenetére


aelod
veterán

Ricspinája tetkói egyáltalán nem tetszenek. A nonfiguratív kb 15 éve kiment a divatból.

Mondom nem vagyunk egyformák.
[link] Reggeli zab mellé :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128229) HussarF válasza aelod (#128228) üzenetére

Nekem sem, de az övének látom az értelmét, meg javít a kinézetén.
Russel Crowe-é azért tetszik, mert hirtelen ránézve olyan, mintha a csontjai látszanának. 10 éve még meggondoltam volna, hogy varratok egy ilyet, de már megöregedtem ;]

(#128230) rwin5 válasza HussarF (#128227) üzenetére


rwin5
őstag

100 év múlva meg meghalsz, minek élni? :U :P ennyi erővel ne kezdj bele semmibe sem, úgyis idejét múlja egyszer

(#128231) lacos001


lacos001
senior tag

Finom és olcsó (40 cent), a bajnokok 185 grammos reggelije ;)

1 2

Megyek is, felrántok 1 tonnát még délelőtt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#128232) Zola007 válasza aelod (#128228) üzenetére


Zola007
veterán

"nonfiguratív kb 15 éve kiment a divatból."
Aki divat alapján tetováltat, abba kár a tinta.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128233) brownus


brownus
veterán

ha már tetkók :D [link]
[link] :))

[ Szerkesztve ]

(#128234) Woodslave válasza lacos001 (#128231) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom a helyi aldiban ne keressem ennyiért :o :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128235) aelod válasza Zola007 (#128232) üzenetére


aelod
veterán

Pont erről beszélek. Egy ideig divat volt a nonfi, aztán bejött a színes, mindenkin a japán legyezős gésa és a goi ponty volt. Csupa egyedi dolog...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128236) lacos001 válasza Woodslave (#128234) üzenetére


lacos001
senior tag

Ott ne :D
Lidl-be van, 24 doboz egy fóliás kartonba...2 bepattant az autóba tegnap.
Nincs 20 euro...naná, hogy megvettük. Pincébe elfér... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#128237) kk831228 válasza brownus (#128233) üzenetére


kk831228
addikt

[link] 👌 ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128238) patex1983 válasza Woodslave (#128234) üzenetére


patex1983
őstag

Aldiban is van jóféle, sós lében, most meg nem mondom a márkáját, igaz elég drága... Ha legközelebb veszek, adok pontosabb infókat.

[ Szerkesztve ]

X

(#128239) kk831228 válasza Apollyon (#128220) üzenetére


kk831228
addikt

Máson nekem is jobban tetszik... Maga a tetoválás művèszet, vannak nagyon brutális èlethű tetkòk, mint egy fènykèp... Tetszenek, de magamra nem tudok olyat amit felvarratnèk... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128240) Radnix válasza aelod (#128235) üzenetére


Radnix
senior tag

A goi is helytálló, mivel nem vallásosak a halak, de a koi lesz a megfejtés. :D
Mai okoskodás megvolt, megnyugodott a lelkem. :DDD

(#128241) aelod válasza Radnix (#128240) üzenetére


aelod
veterán

Akkó az' ..szom. Sárga sárga :DDD ;]

#hülyegyúrós

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128242) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem azért sportoltam egész életemben, hogy vmi xarral eltakarjam a vázizomzatomat.
Nem akarok általánosítani, de én eddig csak olyan tetkósokkal találkoztam eddig akiknek volt vmi mentális deficitjük, főleg önértékelési téren.
A testépítés amúgy is sokaknak az ego erősítéséről szól, de ehhez még kifesteni is magunkat?
Mondjuk mindenkinek az egészségére, nem vagyunk egyformák. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#128243) Woodslave válasza S e t h (#128242) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem járjál egész évben meztelenül, télen is lássák a kisportolt testedet ;]

ja tudom nem másoknak csináltad nem szóltam :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128244) HussarF válasza S e t h (#128242) üzenetére

Sztem le kénye nyúzatnod a bőröd is, hogy ne takarja el a vázizmaidat ;]

(#128245) aelod válasza HussarF (#128244) üzenetére


aelod
veterán

:C

Nem akarok általánosítani, de én eddig csak olyan tetkósokkal találkoztam eddig akiknek volt vmi mentális deficitjük, főleg önértékelési téren.

Gyúrósok 80% ilyen :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128246) rwin5 válasza aelod (#128245) üzenetére


rwin5
őstag

90 is meg van az :P

(#128247) lacos001


lacos001
senior tag

A napi egy perc bölcsesség.

Észrevehető izomtömeg leépüléshez egyébként már elég 2-3 elkótyavetyélt hét, úgyhogy ha nem akarjátok, hogy a sok évnyi munka kárba vesszen, félre kell tenni a lustálkodást!

[Testépítők, akik szépen összecsoffadtak]
mi ez a blog? indexen akadt meg ezen a szemem.... :D

(#128248) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Kérdés:

Van egy edzésetek, mondjuk este 6 órakor, úgy tervezitek, hogy 4:30-kor kajáltok... csakhogy a gecis munka miatt nem jut idő rá, így kvázi éhgyomorra mentek le edzeni.
Ilyen esetben szerintetek mit a legjobb enni/inni, hogy legyen valamennyi energiája az embernek?
csirke rizst fél órával edzés előtt betolni szerintem felejtős...

(#128249) aAron_ válasza MATEO6600 (#128248) üzenetére


aAron_
őstag

Nekem a banán, instant zab vált be a legjobban, mindkettőnek közepes a glikémiás indexe.

What is your ikigai?

(#128250) Deck válasza MATEO6600 (#128248) üzenetére


Deck
titán

Zabos fehèrje turmix. Nekem a kedvencem, megunhatatlan ès hamar ledönthető :D

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.