Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127651) Shingen válasza aelod (#127650) üzenetére


Shingen
addikt

BTW scitec felkért termék tesztre. Kaptam 1,5 kiló tejsavó fehérjét. Kíváncsi vagyok milyen lesz

Mi lenne semmi. :))
Én már tudom...................

風林火山

(#127652) Woodslave válasza dybo (#127649) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kb ugyanezt érzem. Nincs súly cél ahogy lesz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127653) aelod válasza Shingen (#127651) üzenetére


aelod
veterán

Ízre, állagra, oldódásra értettem :)
Csoki-cappucino.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127654) Shingen


Shingen
addikt

[link]

風林火山

(#127655) dybo válasza Shingen (#127654) üzenetére


dybo
tag

Beszereztem a 3kilós protein buzzt, még jó hogy írta itt valaki, ennyiért nagyon jó áron van. Remélem ízre de okádék.

[ Szerkesztve ]

(#127656) Shingen válasza dybo (#127655) üzenetére


Shingen
addikt

Mi az a buzz?

風林火山

(#127657) gaborn1 válasza Shingen (#127656) üzenetére


gaborn1
tag

[Protein buzz]

Biotech olcsó márkája.

(#127658) Shingen válasza gaborn1 (#127657) üzenetére


Shingen
addikt

Hmmm erről még nem hallottam.
Nem rossz az ár, kérdés milyen a minősége.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#127659) dybo válasza Shingen (#127658) üzenetére


dybo
tag

Amúgy nem ennyi, csak most akciós. Hozzászólások alapján nem rossz.

(#127660) gagyilovag válasza gaborn1 (#127657) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Jó az ár!
Én a My proteint használom az összehasonlítások szerint,ver sok népszerű terméket,és árban jó.

(#127661) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na tegnap megvolt a töltés... Szerencsére sikerült modelldiéta módra hánynom is egyet szóval remélem nem jött annyi zsír :D (nem bírom a piát)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127662) aelod válasza Woodslave (#127661) üzenetére


aelod
veterán

Erre mondta a koleszban a nevelő tanárom, hogy ha nem bírod minek iszol :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127663) rwin5 válasza Woodslave (#127661) üzenetére


rwin5
őstag

nem vénnek való "vidék" ;]

(#127662) aelod :C

[ Szerkesztve ]

(#127664) Zola007 válasza Woodslave (#127661) üzenetére


Zola007
veterán

nagy buli volt, mi?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127665) kk831228 válasza Zola007 (#127664) üzenetére


kk831228
addikt

Fog, megvan mind...?? ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#127666) aelod válasza Zola007 (#127664) üzenetére


aelod
veterán

:DDD :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127667) Woodslave válasza Zola007 (#127664) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C ennyire nem volt jó buli :( Annyira be se baxtam, de valahogy qrva xar lett a gyomrom..

nemsokára megyek edzeni is. ;] legalább kipróbálok valami edzés előttit 500mg koffein tartalommal :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127668) HussarF válasza Woodslave (#127667) üzenetére

Ez van, ha összevissza, meg vizes sört iszol. Legalábbis én akkor szoktam így járni. Ha iszom a jó kis long drinkjeim, akkor semmi gond.

(#127669) Woodslave válasza HussarF (#127668) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bor volt. Igaz abból minden féle

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127670) aelod válasza Woodslave (#127669) üzenetére


aelod
veterán

Borból jó a kannás :))

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127671) kk831228 válasza Woodslave (#127669) üzenetére


kk831228
addikt

Borbòl, jò kis házi megybor... Egy 2 lieteres flakon, ès a hatás nem marad el... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#127672) Zola007 válasza kk831228 (#127665) üzenetére


Zola007
veterán

nincs

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127673) kk831228 válasza Zola007 (#127672) üzenetére


kk831228
addikt

Na ìgy már jò... :C :C :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#127674) Shingen


Shingen
addikt

Ma Mell-Hát volt, atta.
Holnap lehet a csomókat kimasszíroztatnom a hátamból. :))

風林火山

(#127675) Shingen válasza Zola007 (#127664) üzenetére


Shingen
addikt

Mike Tyson. :DDD

風林火山

(#127676) chewycl


chewycl
tag

Sziasztok!
Milyen edzést javasoltok egy kb 50 kilós nőnek, akinek a felsőteste elég szálkás, és ráférne a tömeg, viszont a lábai, feneke meg zsírosabbak(kockahas van, ellenben nagyobb fenék, combok)? Szerinte vastagok a lábai, és abból le szeretne adni,viszont felsőtestre meg bőven ráférne a plusz kiló. Eddig csinálta a súlyzós lábedzést rendesen, de nyilván attól meg egy picit nagyobb is lett a megnőtt izomtól. Tudtok neki valami edzéstervet javasolni? Arra gondoltam, hogy mehetne kardio plusz felsőtest, és akkor kihagyná a súlyzós lábedzést. Viszont az a kedvence, a kardiot pedig gyűlöli... :DDD

Köszi előre is :R

(#127677) Shingen válasza chewycl (#127676) üzenetére


Shingen
addikt

Nőnek minek felsőtest edzés?
NDK úszónőt akarsz belőle faragni? Akkora háta legyen...........
Na meg ha van melle az is eltűnik majd a felső test edzéstől.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#127678) szuszinho válasza Shingen (#127677) üzenetére


szuszinho
őstag

OMFG :O

(#127679) Woodslave válasza szuszinho (#127678) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mivan? Egy versenyző mondta neki a teremben ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127680) Woodslave válasza Shingen (#127677) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Fogadni merek hogy neked nincs akkora hátad mint egy ndk úszónőnek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127681) aelod válasza Shingen (#127677) üzenetére


aelod
veterán

Remek. Gondolat, ezt is a velveten olvastad?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127682) marked one94 válasza aelod (#127681) üzenetére


marked one94
őstag

Ez kb olyan mint hogy minek làbra edzeni, elèg ha cipeli a felsõtested, majd attòl izmosodik. :D

You'll Never Walk Alone

(#127683) aelod válasza marked one94 (#127682) üzenetére


aelod
veterán

Kedvencem erre a kérdésre az a válasz, hogy focizok :D :DD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127684) Angel2014 válasza aelod (#127683) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem tudnál nekem segíteni,hogy kaptam egy ilyen BCAA-t [link]ezt hogy kell fogyasztani?

Mennyi a napi mennyiség a max? Ez testsúlyhoz van kötve? És hányszor? Olyan kicsi a mérőkanala több oldalon is azt írják hogy a 4 adag a 8 gramm...ezt itt is olvashatod

[link]most csináltam egy 1,5 literes üvegben 30 adaggal nem lesz baj? Abból 2x2 decit iszok naponta , reggel edzés előtt vagyis kardió előtt..és lefekvés előtt... :R

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127685) marked one94 válasza Angel2014 (#127684) üzenetére


marked one94
őstag

Mièrt nem kèrdezed meg valamelyik baràtodat?

You'll Never Walk Alone

(#127686) kk831228 válasza Woodslave (#127680) üzenetére


kk831228
addikt

Úgy van az, hogy kicsi edzès, aztán olyan háta lesz vèletlenül minden csajnak aki hátra is edz... :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#127687) aelod válasza kk831228 (#127686) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom én még erre példát nem láttam, hogy kicsi edzéstől "olyan háta legyen valakinek".

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127688) aelod válasza Angel2014 (#127684) üzenetére


aelod
veterán

Egy adag 8 grammot ír. ÉN diéta alatt edzés alatt ittam kb 12 grammot 7 deci vízben ha ez segít.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127689) kk831228 válasza aelod (#127687) üzenetére


kk831228
addikt

" Don't say... " ;] :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#127690) Woodslave válasza kk831228 (#127686) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jaja. Mennyi ilyet láttam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127691) SchumiBácsi válasza chewycl (#127676) üzenetére

Aerob esetleg?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#127692) Angel2014 válasza aelod (#127688) üzenetére


Angel2014
addikt

Szóval akkor ez amit csináltam 30 adag másfél liter vízzel ez sok benne ?

Akkor 3 kanalat tegyek 7 decihez edzés alatt?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127693) aelod válasza Angel2014 (#127692) üzenetére


aelod
veterán

Nem tömény ízre? Egyszer én is túltoltam az adagot és elég szar volt a gyomrom edzés alatt...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127694) Angel2014 válasza aelod (#127693) üzenetére


Angel2014
addikt

Soha nem ettem így BCAAT azért kérdezlek titeket...nekem semmi nem tűnt fel benne...de bajom nem lesz tőle igaz?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127695) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

szoktatok energiaitalt inni? ha igen, cukrosat vagy zérót? :DD

(#127696) Zola007 válasza BUZZLGHTYR (#127695) üzenetére


Zola007
veterán

Ha igen, akkor csakis cukrosat, mert a mi korunkban már csak az üt elég nagyot

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127697) szika87


szika87
aktív tag

Üdv urak!
Valamikor 2013 óta edzek(de az inkább csak edzegetés volt),Tavaly február óta normálisan, ez azt jelenti heti 4-5napot lenn vagyok a terembe és a kajára is odafigyelek.
1-1,5év alatt feljöttem 65-76kg-ra nyílván ez nem teljesen izom,van benne víz és zsír is.
Sajnos július végén bokatörést szenvedtem,ez eléggé kivett belőlem, de amint lábra tudtam állni csavarokkal a bokámba mentem edzeni óvatosba,lábnapokat persze nem erőltettem. Februárba kivettek belőlem minden fémet, onnantól mentem folyamatosan gyúrni. A napjaim úgy néznek ki hogy reggel betolok egy zabos(100g) fehérje turmixot, tízórai pufi rizs/extrudált kenyér tonhal vagy valami csirkés szendvics, ha tudom hogy ebéd és a tízórai közt sok idő fog eltelni akkor tolok egy kis bcaat a katabolizmus végett (már ha számít egyáltalán néhány óra eltérés) ebéd igyekszem mindig valami normális ch-t bevinni rizs,bulgur,kuszkusz,zöldségköret csirkemell, hal vagy marha mellé,de bevallom van mikor csak megeszek egy jó kiadós pörökölted nokedlivel :D úgy érzem ezek a dolgok néha beleférnek,részemről legalábbis. Edzés, eddig nagyon éltem az edzés előtti pörgetőket, nekem a Biotech terméke a nitrox adta a legjobban,de néhány hónapja már ezek se hiányoznak csak vizet iszok edzés alatt...de azt sokat. Edzés végén legurítok egy turmixot ami zab+fehérje+kreatin+bcaa+banán keveréke, majd két órán belül egy főétel és multivitamin ebből a vitaking multi profi plus-ot szoktam vagy a sciteces multi pro packot. Sajnos a túró nem tartozik kedvenc ételeim közé, ezért lefekvéskor maximum egy kis zabos+joghurtos+fehérjét eszek,de csak maximum 50g zabbal, nagyon nem akarom leterhelni a szervezetem lefekvés előtt, vagy a másik variáció Fehérje turmix Tej és víz keverékével, tudom tejet a kiscicák isznak meg nincs szükség a tejcukorra és zsírra, nem is szoktam egyéb esetben de úgy tudom a tej lassítja a fehérje felszívódást,tehát kvázi kapok egy lassú felszívódású fehérjét estére,némi felesleges cuccal (lehet venni kazeint is de plusz tápkieget csak emiatt nem vennék)
Egy két hónapig pedig be volt iktatva szintén lefekvés előtt a szkáájtek T/GH tesztoszteron fokozó tápkiegje (az íze egy f*s volt és az állaga is) ha nem teljesen placebo volt a hatása, akkor azt tudom bejelenteni hogy erőben dobott rajtam kevesebb pihenőidő kellett és mintha kicsit kontúrosabbak lettek volna a vonalaim tőle,nem csodaszer de a DAA hatása talán nem teljesen parasztvakítás. Most biztos megkapom hogy minek szedek ilyen szart mivel semmi értelme, lehet így is van. Ami miatt kipróbáltam azaz hogy az előző munkahelyemen volt egy idősebb faszi, személyiedző, versenyeket is nyert, tapsztalt,tanult..nem mint a sok mai önjelölt, ezért adtam a szavára. És most nem nevetni, beszélgettünk az edzésről és azt mondta nem akar megbántani de én az a fajta vagyok akiben sok az ösztrogén,azt mondta ez nem az én hibám,ez lehet genetika,a szar életvitel,a szar műkaják, depresszió,azt mondta rengeteg oka lehet, de hogy látszik az arcszerkezetemen,a mellemen, felépítésemen stb.. ő javasolta hogy egyek rendesen,a szteroidokat ellenzi de hogy próbáljak ki olyan tápkiegeket amik elősegítik az ember saját tesztoszteron termelését,csináljak sok guggolás mivel a lábakban van a legnagyobb izomtömeg az nagyban elősegíti a termelést. Így aztán hasonlóan is tettem, igaz azóta már jóval többet felszedtem mikor ezt beszéltük.
Edzésnapok:H-mell-tricepsz, K-Váll-bicepsz, Sz-pihenő, csütörtök-mell-hát (ide a mellet azért iktattam be mert nehezen fejlődik pedig piszkosul odafigyelek rá,de a vállam,bicepszem,és a hátam jóval előrehaladottabb tőle és bármennyire is figyelek oda hogy szabályosan csináljam őket,érzem hogy még ígyis sokat belesegít a vállam a melledzésekbe), P-lábnap, Sz-pihenő,V-bicepsz/tricepsz vagy egy kis kardio

Észrevételek?Változtassak e valamin? Vagy igazából jó ahogy csinálom hiszen növögetek, vagy úgy sz*r az egész ahogy van? :D
köszi
üdv

We are here for a good time, not a long time.

(#127698) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Uraim!

A kreatin szedéssell kapcsolatba:
Ha kajálás közbe beveszem,de nincs csak 30%-ban feloldódva,vagy esetleg proteinbe keverve keverve veszem be,úgy jól hasznosul,vagy érdemes volna valamit betartani?
Vízbe amíg feloldódik,az egy élet ;] (El is felejtem időbe odakészíteni)
Szénhidrát dús étkezés előtt 30 perccel,kéne bevenni,de vannak olyan irányelvek,hogy szőlőcukorral együtt,stb.

Várom a véleményeket,tapasztalatokat!

Én valamikor amikor bejött,akkor szedtem egy kúrát,de az kapszula volt(kb 20 éve)Elkezdtem egy ideje újból edzegetni(karbantartás túl a 41.életéven :D )
Túl sok infó van a neten,ezért kérdezem a szakikat :R

Mindent újra kell tanulnom :O

(#127699) Woodslave válasza gagyilovag (#127698) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kb. qrvára semmi különbséget nem fogsz észrevenni ilyen bűvészkedésekkel... Ha ez nem teher akkor csináld ahogy olvastad, de ha csak emiatt akarnál szőlőcukros vizet inni evés előtt 34 és fél perccel akkor felejtsd el...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127700) Zola007 válasza Woodslave (#127699) üzenetére


Zola007
veterán

Nem érted te ezt!
Itt KÚRÁról van szó, nem holmi "beveszem az 5-10 g kreatint napi 2 részre osztva 40 fokos langyos vízben feloldva étkezés után" amatőrködésről.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.