Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127251) flash-


flash-
veterán

azoktól kérdezném akik edzés mellett egyben odafigyelnek hogy ne vegyenek be plusz felesleges kalóriát( mondhatni diétáznak mellette de csak amennyire szükséges) növelte a zsírégetés hatékonyságát az L-Karnitin?
mert eléggé ellentmondásos ez a kiegészítő.általában agyon ajánlják,agyon dicsérik, de az orvosi vélemény és az ilyen jellegű kutatások nem tartották eredményesnek.
[link]
nektek van bármi pozitiv tapasztalatotok?

aelod: pont ma jött meg az MHN 100% protein holland csoki ízben.Kifejezetten finom:) egy apró tipp:
a lehető legpontosabban 200ml-t töltsétek a shakerbe, és úgy rá az adag fehérjét, úgy hozza a kívánt hatást,
2x annyi vízzel, vagy más higitásban már tényleg rossz, úgy gondolom sokaknál ez okozhatja a gondot.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#127252) Kari1 válasza medica (#127245) üzenetére


Kari1
aktív tag

Hungalimentaria 2017 konferencián volt egy NÉHBI-s előadás ahol közölték a tapasztalatokat. ITT van a pdf-es prezentáció, ez sem tartalmaz konkrét márkákat de a mutatott képek alapján azért arra lehet következtetni hogy nem top márkákról van szó.
Plusz a nem megfeleltbe az is benne van mikor mondjuk a leírás rossz. Vagy mikor kapszulás terméknél nem jó a darabszám. (pl mikor egy 180 tabis dobozban 179db van)

(#127253) #45997568 válasza #45997568 (#127250) üzenetére


#45997568
törölt tag

nvm, megtalaltam :P

(#127254) aelod válasza flash- (#127251) üzenetére


aelod
veterán

Szerintem az l-karnitin porhintés.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127255) flash- válasza aelod (#127254) üzenetére


flash-
veterán

értem és én is így gondolom, bár sose szedtem.
És van ami nektek bevált?

én most edzés, úszás és bringázás mellett csinálom a revex-16 kúrát, és napi 6 szem megy az XS-fat burner-ből is (Kolin+inozitol) mennek is le a kilók, csak kíváncsiságból kérdezem nálatok mi vált be..

Külföldön CLA nagyon népszerű, bár arról sincsennek túl meggyőző kutatások..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#127256) Fandango válasza flash- (#127255) üzenetére


Fandango
veterán

Láthatóan zsírból mennek le a kilók, izomból nem nagyon?

(#127257) flash- válasza Fandango (#127256) üzenetére


flash-
veterán

főleg zsírból, igen,akivel 2 hete találkoztam megjegyezte hogy már megint mennyivel vékonyabb vagyok, de azért a kaja rendbe van+100% tejsavó fehérjét is rendesen iszom. lábam határozottan egyre vastagabb, szerintem karomról vállamról kicsit ment le izom is de erőben jobb vagyok, súlyokat jobban birom.
revex-et nemsoká abba hagyom, mert nem akarok rászokni, azért érdeklődnék érdemes -e majd valamivel pótolni?
esetleg simán a zöld tea mehet továbbra is?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#127258) Angel2014 válasza flash- (#127255) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem az szerintem ...figyeld az edzés előtti folyadékot..karnitin típustól függően állítsd be mikor hat pl scitec elég egy fél óra max kardió előtt megcsinálom a súlyos edzést addig..és karnitin előtt BCAA

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127259) aelod


aelod
veterán

IFBB Magyar kupa beszámoló. Bakó Diána elég jó :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127260) Radnix válasza flash- (#127255) üzenetére


Radnix
senior tag

"There appears to be a fat reducing effect of L-Carnitine supplementation, but this may be limited to elderly persons; limited studies in otherwise healthy youth and adults fail to note an effect" [link]

3 tanulmány alapján: 100 évesek, idősek, és túlsúlyos nők, a 3 csoport közül a nőknél nem volt nagyobb fat loss

[ Szerkesztve ]

(#127261) Woodslave válasza Radnix (#127260) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de az kiderült hogy weider karnitin vagy sem? Mert qrvára nem mindegy.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127262) Fandango válasza aelod (#127259) üzenetére


Fandango
veterán

Tényleg jó :K

(#127263) Tapsi válasza Fandango (#127248) üzenetére


Tapsi
addikt

Vitamin+ásványi anyag.

(#127264) aelod válasza Fandango (#127262) üzenetére


aelod
veterán

Csalódás amikor megszólal. Ennél is :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127265) Fandango válasza aelod (#127264) üzenetére


Fandango
veterán

Hang nincs munkahelyen, arról nem tudok nyilatkozni most, csak a vizuális élményről. :))

(#127266) Dani82 válasza aelod (#127259) üzenetére


Dani82
senior tag

tenyleg csalodas volt mikor megszolalt, az a flegma hang..pf :D

Inkabb a Krisztian baratnoje, Sima Viki :K <3

[ Szerkesztve ]

(#127267) aelod válasza Dani82 (#127266) üzenetére


aelod
veterán

Nekem ő semmi extra. Ott volt a magyar kupán is meg a Krisztián is. Nagyon el vannak szállva maguktól szerintem.

(#127265) Fandango

A barnítás most a fitbalance-on elég koedukáltra sikerült. Élőben sem rossz közelről :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127268) Radnix válasza Woodslave (#127261) üzenetére


Radnix
senior tag

Weiderből nema kreatin a nyerő? :DDD

(#127269) Angel2014 válasza Radnix (#127260) üzenetére


Angel2014
addikt

Na jó de megvolt a kellő folyadékbevitel? Esetleg éhgyomros edzés? Megvolt a a reggeli és az esti 1500 mg mennyiség? És megvolt a az életkornak megfelelő pulzusszám és a napi 40 perc kardió edzés mellette? Esetleg BCAA iszogatása kardió edzés alatt? Mert ezeket nem írja.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127270) Radnix válasza Angel2014 (#127269) üzenetére


Radnix
senior tag

Úgy szokták általában végrehajtani az ehhez hasonló kísérleteket, hogy van két csoport. Az egyik csoport hatóanyag nélküli "táplálékkiegészítőt" kap, a másik csoport viszont megkapja azt a szert, aminek a hatását igyekeznek felderíteni, de minden más tényezőt igyekeznek kiszűrni, hogy ne torzítsa a vizsgálat eredményét.
Szóval a két csoport között optimális esetben semmi különbség nincsen, csak a hatóanyag.

Szerintem a 100 éveseknél nem volt éhgyomros kardió, sőt valószínűleg BCAA sem, de ez nem probléma, mert csupán arra keresték a választ, hogy a elkarnitin fogyasztásnak milyen hatása van a szervezetükre azzal a forgatókönyvvel szemben, amikor nem visznek be elkarnitint.

Ha valaki elkarnitint szed és mondjuk éhgyomros kardiót végez, meg van aki nem szed elkarnitint és nem is kardiózik, akkor nem tudjuk összehasonlítani és kiszűrni a hatásokat, mert felmerül a kérdés, hogy a fogyásban mekkora szerepe volt a kardiónak mennyi az elkarnitinnak, sőt egyáltalán segített-e az elkarnitin, vagy a teljes változás a kardió számlájára írható? Érted :)

szerk: arról nem is beszélve hogy a példám is sántít, mivel nem egy-egy emberen szokás vizsgálatot végrehajtani, és abból következtetéseket leszűrni, hanem nagyobb csoportokon...

[ Szerkesztve ]

(#127271) Woodslave válasza Radnix (#127268) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem csak. :D Ők az egyetlenek akik azt akarják hogy izmos legyél. Meg a scitec. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127272) Fandango válasza aelod (#127267) üzenetére


Fandango
veterán

Már megérte elmenni mi? :DD

Kétszer voltam eddig Fitbalance-on nézelődni, most is gondolkodtam rajta, de végül nem mentem.

(#127273) Kari1


Kari1
aktív tag

Többen írtátok hogy drága lett a myprotein, éppen ezért ha valaki rendelni akar akkor a német oldalról rendeljen mert szvsz ott sokkal olcsóbb minden. Pl az 5kg-os ízesítettlen impact whey 57.99 EUR kb 18e Ft ami a mostani 35%-os akcióval kb 11700ft ami már szerintem elég jó ár.

(#127274) Woodslave válasza Kari1 (#127273) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindegy benéztem :U

mondjuk érdekes. Forintban UK régió. Az impact whey 5kg 30%-os kedvezménnyel 19k. Német oldalon 53 euró szállítással...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127275) Fandango válasza Woodslave (#127274) üzenetére


Fandango
veterán

Én átállítom a régiót UK-ra, majd a pénznemet forintra, mindig így vásárolok tőlük. (myprotein.com)
Így 30k felett ingyenes a szállítás is.

[ Szerkesztve ]

(#127276) aelod válasza Fandango (#127275) üzenetére


aelod
veterán

Ingyen jön az egér házhoz :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127277) brownus


brownus
veterán

A héten elkezdtem a cukor és fehér liszt mentes életet.

Ja, de ez a fontos, [link] :D

(#127278) Kari1 válasza Fandango (#127275) üzenetére


Kari1
aktív tag

Így most sokkal többet fizetsz mint ha a német oldalt használnád és euróban fizetnél. A szállítás így is ingyenes kb 30k fölött (pontosabban 100 eur felett) de amúgy is csak 2.99 a posta.
(Most pl 10kg fehérje, 0.5kg HMB, 240db-os alpha men, 2db flavour drops kb 37k volt + ajándék shaker)

A fehérjét pedig majd levideózva nyitom ki így ha lesz benne vmi meglepi majd egyezkedek velük. :)

(#127279) HussarF

Bunny megmagyarázza
Ugyanaz az érvelés, mint amikor a gyerek egyest kap az iskolában és azzal védekezik, hogy de hát Pistike is egyest kapott ;]

[ Szerkesztve ]

(#127280) HussarF

Hogy hívják amúgy azt az alacsony, szeplős mellű fitness modellt? Elfelejtettem.

(#127281) Zola007 válasza brownus (#127277) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127282) Woodslave válasza HussarF (#127280) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127283) God Vazzeg válasza HussarF (#127280) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Michelle Lewin?

(#127284) dybo válasza Angel2014 (#127269) üzenetére


dybo
tag

https://adamsap.com/2016/07/25/l-karnitin/

Elég jó oldal, elég sok tudományos okosság van, Woodnak ajánlva!

(#127285) Tapsi válasza HussarF (#127279) üzenetére


Tapsi
addikt

Van, aki komolyan veszi még ezt az embert? :D

(#127286) HussarF válasza Woodslave (#127282) üzenetére

(#127283) God Vazzeg
Azaz, köszi.

(#127287) Apollyon válasza HussarF (#127279) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De a fogyasztói daráló gépezet is masszívan beindult. Kevés fogy belőle, írattak hozzá egy cikket, hogy kiküldjék a rajtuk maradt készletet.
Ebbe a cikkbe inkább a kazein illett volna ha már annyira a hatékonyságra akarunk menni, nem egy csokidarabos fehérje 8,5 ezerér' per kiló.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#127288) Angel2014 válasza Radnix (#127270) üzenetére


Angel2014
addikt

Na jó de a karnitin csak kardióval fejti ki a hatását ezért írtam...így hiába töltögetnek idősekbe semmi nem fog történni.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127289) aelod válasza Apollyon (#127287) üzenetére


aelod
veterán

Én használtam nagyon régen a delite-ot. Amikor még Eddie Moyzannal reklámozták. Nagy idolom volt a srác. Azóta szépen eltűnt...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127290) Angel2014 válasza dybo (#127284) üzenetére


Angel2014
addikt

Megkérdeztem a szaunát a gyógyszertárban ..igen veszélyes is lehet...edzés napokon nem javasolt...és izotóniás ital kel inni előtte ,közben és utána, mint a futóknak,mert ez gyorsan visszatölti az elvesztett ásványi anyagokat és pont ennek a sűrűsége megegyezik a vér sűrűségével és így gyorsan tölti a szervezetet.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127291) aelod válasza Angel2014 (#127290) üzenetére


aelod
veterán

Azt megnézem amikor beviszed magaddal a 90+ fokba a kis izotóniás italodat...
Ezt amúgy ki írta az izotóniás ital forgalmazó, hogy idd akkor is? Always mint a kólát. Ha kell ha nem?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127292) Woodslave válasza aelod (#127291) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja a finnen is meg az indiánok az izzasztó sátorban pont izotóniás italt isznak. Mondjuk a sör lehet annak számít :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127293) brownus válasza Woodslave (#127292) üzenetére


brownus
veterán

a saját izzadságodat kell innod ha igazi fremen férfi vagy :D

(#127294) aelod válasza Woodslave (#127292) üzenetére


aelod
veterán

Hát a finnek mindent ittak csak sört nem, max vodkát :DDD A rézbőrűek meg pláne.
A szauna valóban lehet veszélyes, szív és érrendszeri problémákkal küzdőknek. Illetve megfázva vagy felső légúti panaszokkal rendelkezőknek sem javallott.

Mondjuk itt nálunk a herminában agyrém, hogy nem bírják használni a szaunát. Vízhajtáskor párszor beültem edzés után. Bemegyek ültem kb 6 percet és meg se izzadok. Nézem a pára mérőt kb 20%-on áll. Jól megszórtam vízzel egyből felment a többiek meg ki :DDD. Ülnek a száraz melegben...nem is értem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127295) Woodslave válasza aelod (#127294) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

Ami az angoloknál a teázás, az a finneknél a szauna. Ha máskor nem, legalább egyszer egy héten, hétvégén szakítanak rá időt. Gyakran ez teremti meg a kereteket a család számára egy egésznapos együttlétre. Mellé állandó kísérő a meglepően jó finn sör a rendkívül sokféle fűszerezéssel kapható

aztán lehet nem isznak, valahol hallottam korábban :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127296) aelod válasza Woodslave (#127295) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudtam, hogy északon is tradíció a sör fogyasztás.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127297) S e t h válasza HussarF (#127279) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van egy réteg akik beszopják, nekik írja.
Bennem örök kérdés marad, Bunny csak megjátssza a fogyatékost, hogy eladhatóvá tegye a szart, vagy valóban idióta.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#127298) Zola007 válasza aelod (#127294) üzenetére


Zola007
veterán

"Mondjuk itt nálunk a herminában agyrém, hogy nem bírják használni a szaunát. "

Legalább ékes példát mutattál rá, hogy te sem tudod használni a szaunát.

Finn szaunában az ideális páratartalom 22-25%
amit te csináltál a finn szaunából ezzel a művelettel azt elsősorban úgy hívják, hogy hülyeség, másodsorban úgy, hogy gőzfürdő vagy török szauna.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127299) aelod válasza Zola007 (#127298) üzenetére


aelod
veterán

:DDD :DDD :DDD
Hát nem tudom én eddig akárhány szaunában voltam ott mindig több volt a pára mint 20%.
Lehet ez ilyen hungaricum xD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127300) Tapsi válasza aelod (#127294) üzenetére


Tapsi
addikt

Jól megszórtam vízzel egyből felment a többiek meg ki

Az ilyen parasztokat szokták kollektíve rühellni a kulturált szaunázók. És még büszke is vagy rá, hogy mennyire nem vagy képben a szaunakultúrával! A finn szauna SZÁRAZ szauna. Mit nem lehet ezen megérteni? Egyébként garantálom, hogy ki is van írva, csak nem olvastad el.

A kedvencem az, amikor bejön a gyökér, telenyomja vízzel, majd' meghal, és 2 perc múlva kimenekül. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.