Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128051) aelod válasza patex1983 (#128044) üzenetére


aelod
veterán

Minden edzésem hasazással indul.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128052) patex1983 válasza Zola007 (#128049) üzenetére


patex1983
őstag

Első felindulásból, a városban történő sétálgatás közben olvasva hirtelen én is csak néztem, hogy jön ide a hát :D
Köszönöm a választ neked is.

X

(#128053) Zola007 válasza aelod (#128051) üzenetére


Zola007
veterán

Tehát minden edzés előtt aszimmetrikusan kifárasztod a törzsstabilizáló izomzat felét, nehogy el tudja látni a feladatát / gerinc stabilizációját bármilyen nagysúlyos gyakorlat során?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128054) Woodslave válasza Zola007 (#128053) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ilyen nézőpontból már tűnik logikusnak ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128055) aelod válasza Zola007 (#128053) üzenetére


aelod
veterán

Decc rájt. De attól függ mi számít nagy súlynak mondjuk egy guggolásnál. Legutóbb 130ba ment 4. sorozatként 6 ismétlés.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128056) Zola007 válasza aelod (#128055) üzenetére


Zola007
veterán

Az a magadhoz mért 80% fölötti terhelés, amire képes vagy optimális körülmények között.
A guggolás előtti hasedzés az nem optimális körülmény.

Attól most tekintsünk el, hogy a hasedzés eleve összenyomja a csigolya közti porckorongokat, amit ezután megterhelsz még 130 kilóval.
Decc rájt.

Attól hogy csinálod és erős vagy, még lesz logikus/értelmes.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pont ez a testépítés iparág rákfenéje.
Ha valaki rád néz, azt látja, hogy izmos vagy és erős. Ebből levonja azt a hibás következtetést, hogy amit csinálsz az jó és egészséges. Csinálja ő is utánad, csak neki nem kockahasa lesz, hanem gerincsérve.

Én azt gondolom, hogy aki ebben a sportban elért egy olyan szintre, ami mások számára irigylésre méltó vagy felnéznek rá, az egyúttal felelősséggel tartozik azért, ami a külvilág felé mond / mutat.

Nem baj, ha megvannak a bevált módszereid, ami neked működik, csak nem szabad ebből általánosítani, mint ahogy pl. rengeteg youtuber csinálja. Amitől az egyik fejlődik, abba a másik belerokkan. Ez a szép és egyúttal csúnya oldala is ennek a sportnak.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128057) aelod válasza Zola007 (#128056) üzenetére


aelod
veterán

Bár mondjuk a héten elsunnyogtam a hasazást...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128058) patex1983 válasza Zola007 (#128056) üzenetére


patex1983
őstag

Nos a láb-has (ebben a sorrendben) nap bejött. Most először toltam így ezt a párost, de meg fogom tartani az edzéstervemben.

X

(#128059) Angel2014


Angel2014
addikt

Lementem egy esti egy órás kardióra közben ment a BCAA és a fehérje is...Egy óra kardió! :K Has: 100-100 elhajlás 20 kilóval ..csípőgép 4x50 minkét oldalra...hasprés 6x25 180 kilóval...utána 20 perc szauna.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128060) Woodslave válasza Angel2014 (#128059) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez csak két perc biztos megvolt egy óra? :F ;] ;]

csak viccelek... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128061) Angel2014 válasza Woodslave (#128060) üzenetére


Angel2014
addikt

Holnap reggel folytatom ugyan ezt éhgyomorra csak 1.5 óra lesz...megfelezem a futópadoz biciklivel is...hétfőtől péntekig súlyzós edzés lesz 35 perc kardiókkal ...szóval heti hetet megyek....hamár ingyen van a szauna és a meleg víz ki kell használni.... :K

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128062) SchumiBácsi válasza Woodslave (#128036) üzenetére

Előtte se voltam igazán erős :D

A betegségre érdemes rákeresni (Chron / Colitis), tud cifrábbakat is ha valaki tököl vele - pl. fél elmenni az orvoshoz mert mi lesz ha... sokan szopnak vele éveket aztán mire orvoshoz kerülnek már kezdésnek kiszednek néhány bélszakaszt mert szarrá megy addigra.

Az ábra a testsúlyom alakulását mutatja. 2015 nyarán kezdődhetett a dolog, de nem foglalkoztam vele, mert hónapok óta nem gyúrtam igazán és tisztába voltam vele hogy előbb-utóbb fogyás lesz. Ehhez hasonló leállás 2013 őszén is volt ott is ugyanez a séma csak betegség nélkül.

Igen ám csak végül kiderült hogy 15-ben a fogyás a betegség miatt volt, mert akkor meló miatt úgy zabáltam mint állat: 16órákat nem lehetett a szokványos 3-4étkezésekkel megoldani, simán ment az 5-6 hónapokon keresztül, ezért is volt hízás annak ellenére hogy nem edzettem semmit. Nyárközéptől alábbhagyott a meló, ezzel a kaja is, de edzés továbbra se volt - egyébként ez lehet a besokallás időszaka így augusztustól a fogyókúrások álma valósult meg úgy fogytam. Szeptemberbe ráindítottam az edzésre de nem ment igazán, úgy voltam vele hogy vissza kell szokni. Aztán jöttek a séta közbeni megtorpanások, bélmozgások, és odáig fajult a helyzet hogy a napi kaja kb. 1 normál étkezésnek felelt meg. Reggel tudtam ugyan enni de déltől pár kanál akármiből aztán rosszullét.

Ez így ment októberben végig, majd novemberbe túlléptem a háziorvoson és egyből gyomortükrözés magándokinál hátha ott a gond. Szerencsére nem, ezért tovább ultrahangra és ott merült fel először a Chron. Aztán székletvérteszt, pozitív eredmény, automatik bejelentkezés gasztróshoz kórházba. Némi nyomkodás majd elbeszélés közben egyből azzal kezd hogy itt valszeg műtét is lesz - mondom facca :D

De azért előtte vastagbéltükrözés, gyulladáscsökkentő két hétig szed majd műsor, laboreredmény két hét múlva igazolja a Chront - pont karácsonyra :D Gyógyszer beállít és azóta időnként kontroll. A betegségnek még kellett vagy félév hogy végleg eltűnjön, most tünetmentes. Stresszhelyzetben visszajöhet ezért elsődleges fontosságú annak kerülése.

A megerőltető súlyzós edzés kerülendő a szakirodalom szerint ezért kitaláltam hogy úgy fogok edzeni hogy az ne legyen megerőltető. Ezért vannak ilyen kezdetlegesnek ható súlyok mindenhol, és inkább ismétlésszámban alakítok többet. A kitöltési tényező pedig olyan 60% körüli azaz 1órából 36-40perc az edzés. Pulzust érzem végig, 100-120között van így tökéletesen aerob. Csak az edzésnek köszönhetem hogy hízok ebben az évben, egyébként olyan 70-72kiló körül lennék mint előtte. 2016 közepén egyáltalán nem volt edzés, elején próbálgattam de nem is ment így abba is maradt. Ősztől indult újra akkor már tünetmentesen, most ipari de mértékkel.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128063) Woodslave válasza SchumiBácsi (#128062) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a betegségedre emlékszem, csak az nem volt világos hogyan befolyásolja az edzést. Értem. Hát ez kemény :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128064) Angel2014


Angel2014
addikt

Vida emberei beszedték az IFBB első helyeket nagyon komolyak lettek...

Kohári Ricsi...

Szűr Zoli...ez Aelod súlycsoportja ...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128065) lacos001 válasza Angel2014 (#128064) üzenetére


lacos001
senior tag

A munkámat nem leszólni, igy sikerült :D

hasonlícsukössze!

aelod megkaptad megint......én is szerelmes lettem beléd!

omg.....ez az ő súlycsoporcccssaaaa

[ Szerkesztve ]

(#128066) Angel2014 válasza lacos001 (#128065) üzenetére


Angel2014
addikt

van ideje beérni.... :B

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128067) SchumiBácsi válasza Woodslave (#128063) üzenetére

Az, de együtt lehet vele élni és mivel van gyógyszer ami az eredeti dózisnak most kb a negyede már, ha baj van simán odahajítok neki. Ha nem válik be van más módszer/gyógyszer. Aztán egyszer csak rájönnek a gyógyításra is.

Egyedül a fehérjét hiányolom, a doki szerint ezek a turmix dolgok elindíthatják a folyamatot az arra hajlamosaknál akkor is ha 1éve volt utoljára szedve... - szóval nem mindenkinél mert ha így volna mindenki beteg lenne. Jelenleg így 30-50gramm hiányzik naponta, mégis egyelőre van hízás.

Érettségi közben mikor máskor :C készítettem egy előrejelzési modellt, ami a súlyom alapján megmondja hogy alakul majd az egyes végtagok mérete ha mindent megfelelően edzek. Ez pont kapóra jött mert a régen felvett adatok pontatlanok voltak vagy nem is voltak de mivel újra 80kiló vagyok így lemérve mindent vissza lehet számolni és előre is számolni. 2014től viszont minden pontosan mérve van, amikor már 90kiló felett játszottam - így van kontroll is.

És elég kecsegtetőek a várható eredmények mert úgy tűnik hogy az eredeti izomtömeg 90%-ban így is helyreáll majd legfeljebb 15%tzs mellett 90kilón ha fel sikerül hízni addig. Régen 96kilóra kb. 20%tzs adódott.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128068) Angel2014 válasza Woodslave (#128060) üzenetére


Angel2014
addikt

A mai egy óra kardió is megvolt...Egy óra kardió! Hassal szaunával...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128069) Woodslave válasza Angel2014 (#128068) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem kattintok mobilnetről mert még kiderül hogy felvetted az egészet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128070) rwin5 válasza Angel2014 (#128068) üzenetére


rwin5
őstag

Hát ha csak simán a tv előtt ülve veszed ezt fel simán azt mondom, hogy Tourette-szindrómás vagy :D

(#128071) Zola007 válasza Woodslave (#128069) üzenetére


Zola007
veterán

szaunával, zuhanyzással együtt ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128072) Freddycom válasza rwin5 (#128070) üzenetére


Freddycom
őstag

szerk.: á, inkább kitörlöm, nem viccelek ilyenekkel.

[ Szerkesztve ]

(#128073) Shingen válasza lacos001 (#128065) üzenetére


Shingen
addikt

Jó de Aelod nem koxol Vida emberén meg látszik a kox. :DDD

風林火山

(#128074) gagyilovag válasza Shingen (#128073) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Natural testépítő sokkal cingárabb :DD

Testépítésről feketén fehéren c. dok.filmbe ,is nyíltan megmondják,hogy egy szint után kell a kox,mert megáll a fejlődés. :)

(#128075) Shingen válasza gagyilovag (#128074) üzenetére


Shingen
addikt

Persze, hogy kell. :D

風林火山

(#128076) dybo válasza Angel2014 (#128068) üzenetére


dybo
tag

Ezmiez? Ha ez a "kardió" közben készült, akkor ez nagyon max is aerob. Megint kevered a szezont a fazonnal...

(#128077) lacos001 válasza Shingen (#128073) üzenetére


lacos001
senior tag

Igen, de Angel 2014 imádja aelod-ot..ezért csináltam.
Ezt is le tudja menteni a gyatra minőség ellenére. :DDD

(#128078) Aventador91 válasza Angel2014 (#128068) üzenetére


Aventador91
őstag

lol. gépezés közben többet mozgok :DDD

(#128079) Angel2014 válasza Aventador91 (#128078) üzenetére


Angel2014
addikt

Próbálj meg 10-es szinten 36-37 -es sebességgel 50 percet végigtekerni...ha megcsinálod amit iszol eszel...de ha már 35 -ös a sebesség vesztettél.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128080) gagyilovag válasza Angel2014 (#128079) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Van 2 kollégám.Együtt járnak edzeni,1nap súlyzós,1 nap kardió(heti 6 nap edzés)
Egyikük futópadozik,a másik csak biciklizik(45 perc).A biciklisnek nem igazán látványos a súlyvesztése.
Edzés után:
Egy fasza interval futás 25 perc,a pihenő fázis leglassabb 6-os,de csak az első bevezetőnél,a futás 8-10 sebesség 6-12 emelkedő,és az utolsó előtti szinten 12 sebesség (22.perc)
A közepe felé tesz egy 10-12 emelkedő 9.6 sebesség mellet 1.5 perc,utána pihenőnek egy 6-8 emelkedő 8 sebességen 1.5 perc,és utána szintén 9.6sebesség 10-12 emelkedő 1.5 perc,majd egy pihenőfázis 6,7sebesség 4-6 emelkedő 1,5 perc,majd 8 sebesség 2 emelkedő.stb
A közepén lelököd a láncot azt garantálom ;]
Ha jó passzba vagyok akkor a futási rész 10sebesség séta 6,7.a sprint 14.
Mint a kacsa úgy le vagyok főve utána.
Majd egy kis hasazás,romai pad 3x 25 felülés 15-20kg tárcsával,Utána egy kis hasprés,már csak 60kg körül.(mondjuk mostanában nagyon hanyagoltam a hasazást. :DDD
Ha reggel megyek edzeni,akkor kiforgatnám a világot a sarkából,ha délután,akkor már elég tartalékon megy. :Y
Pl. a maiba bele lehetett sz.rrni,olyan keservesen ment.

Van amikor kardiónak fitness blender videókat csinálok végig,(tudjátok:ugrabugra ;] )

[ Szerkesztve ]

(#128081) aelod válasza lacos001 (#128065) üzenetére


aelod
veterán

Na mi van nem vagyok két napig és máris elővett a Mester? Vida emberei messze a natural voltukról híresek. Szerintem vágjál össze a Berek Gabival, a Molnár Petivel, Dudás Ádámmal is még úgy lesz csak az igazi... :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128082) Woodslave válasza aelod (#128081) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Cutlert Kait meg Colemant kihagytad ne töketlenkedj ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128083) Angel2014 válasza gagyilovag (#128080) üzenetére


Angel2014
addikt

1, : Az életkoromnak megfelelő pulzus 117 a zsírégetésre bőven elég a biciklizés is amit 50 perc alatt kreálok! Direkt nem viszem magasabbra!

2,: A biciklizést épp ezért váltogatom a futópaddal....de több okból is ideális, Pl: minden lábemeléssel égetem és erősítem az alsó hasat is...nagyon viszeres a lábam és több vizsgálaton nem találtak benne keringést..."azt mondják lehet idegi alapon érgörcs mert máskor meg van keringés " a legjobban a kerékpárt javasolták az orvosok hogy beindítsam a keringést benne.

Anyúnak 31 én akarnak ilyen műtétet csinálni [link] nagyon veszélyes...neki teljesen leállt a keringés egy szakaszon...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128084) gagyilovag válasza Angel2014 (#128083) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ez komoly dolog. :Y

Apósomnak volt ilyesmi műtétje,cukorbetegség következtében fellépő érszűkület,és érelzáródás a jobb lábában.
Felvágták vagy 3 helyen,eret cseréltek,stb

(#128085) Zola007 válasza dybo (#128076) üzenetére


Zola007
veterán

ha ő téved, akkor te is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128086) dybo válasza Zola007 (#128085) üzenetére


dybo
tag

Nem feltétlenül, bár nem tudom mire gondolsz. Aerob és kardió közt ha jól tudom a pulzusszám ill. az intenzitás a különbség. A videóból megállapítva ez aerob és nem kardio. Azóta már írta, hogy 117 a pulzusa.
Én mostanában csak intervall, kb. 20 perc, séta 6km/h (1-másfél perc), futás 14 (30-40mp). Emelkedő 3-5 között. Ettől össze esnél Angel! Pedig csak 20 perc.

[ Szerkesztve ]

(#128087) Angel2014 válasza dybo (#128086) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem baj, hogy ezt csináltam tegnap előtt 60 percig? 6,7 km/ órával.
[link]

De hét napból 7 et megyek megpróbálhatod végig csinálni....

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128088) dybo válasza Angel2014 (#128087) üzenetére


dybo
tag

A futás biztos nem az a sebesség amit írtam, ez kocogás, 14nél kb sprint, próbálj rá holnap. + ne kapaszkodj séta közben, az jókora könnyítés! :)

És felesleges a heti 7 nap. Pihenni minek? Csak tönkre baszod magad!

[ Szerkesztve ]

(#128089) lacos001 válasza aelod (#128081) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem kizárt, hogy napközben nézeget, elemezget téged. :DDD

Majd egyszer leirja miért is szerelmes beléd na...várjunk még...

Esetleg irtál neki valamit régebben, amiért "megharagudott" rád? Nem olvasok vissza hónapokat.....

(#128090) Zola007 válasza dybo (#128086) üzenetére


Zola007
veterán

nincs olyan, hogy "kardió" tartomány.

A "kardio" a kardiovaszkuláris edzés rövidítése, ebbe az állóképességi edzés összes formája beletartozik.

Célpulzus tartományt tekintve két típusra osztjuk: aerob és anaerob.
Angolszász nyelvterületen egyébként az aerob edzést jelenti a "cardio", ezért írtam hogy ha ő téved és aerob tartományban edzett, akkor te is, mert akkor pont hogy cardio-zott. Ha már mindenáron bele akarjuk keverni a cardio szót.

Angel edzése a célpulzus és az időtartam tekintetében aerob tartományban zajlott, a te intervall edzésed valószínűleg aerob és esetleg anaerob laktacid tartományt jár be.

Az hogy hány perc, km/h, mp, emelkedő, az ég világon semmilyen információt nem hordoz az intenzitásra nézve.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128091) dybo válasza Zola007 (#128090) üzenetére


dybo
tag

170 körüli pulzusom szokott lenni.

(#128092) S e t h válasza Angel2014 (#128087) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én hétfő-csütörtök 20 km kerékpár, péntek-vasárnap 50.
Nem hiszem, hogy ez kivételes lenne, sőt. Éppen ezért videó sincs.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#128093) Woodslave válasza Angel2014 (#128087) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és a kaját sikerül hét napból hétben betartani? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128094) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a hétvégén passzoltam egy családi pizzázást meg tegnap esti lasagnet. Ott szagolgattam, aztán megpróbáltam meggyőzni magam hogy nem kell nekem ez most és sikerült ;] :D Reggel meg már nem is hiányzott így sikerül új hétfői súlyrekordot beállítani, azaz nem "híztam" 3kg-t hétvégén..

Nem mondom hogy nem ettem félre mert voltam a gyerekkel moziban és vettünk egy páros menüt 4,8liter popcorn.. Elég komoly kalória ha csak a felét ettem volna az is 300. Zero pepsivel persze, a gyerek simát kért egyelőre csak a nagyobbat tudtam meggyőzni hogy a zero a jó :D de komolyan először nem tudtam megkülönböztetni a kettőt mondtam is magamban faxa ha véletlenül megiszok fél liter cukros üdítőt :W :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128095) aelod válasza Woodslave (#128094) üzenetére


aelod
veterán

Azért meg lehet különböztetni a kettőt. A sima cukros sokkal jobb. Zeronak van egy utóíze mint mindegyik édesítős cuccnak.
Hétvégét +1.5 kilóval abszolváltam. Bogrács gulyás fehér kenyér, torta és pia (rosé fröccs és pálesz). Mindezt két napig :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128096) Apollyon válasza aelod (#128095) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Most hétvégén én is bedurvítottam. Aldiban mászkáltam, és a hűtőknél egész közel a cottage cheese mellett akadt némi poharas csokis puding, becsúszott belőle egy egész pohár, 500 g :D Inkább meg se néztem mennyi cukor van benne. :U
Amúgy igyekszem nem félrezabálni, főleg mert ha aznap bevittem már 5-10g monohidrátot, akkor egy kellemes hasmenéssel jutalmazza a dolgot...

Meg őszintén szólva még mindig nem mérem a kaját... A héten beszerzek egy konyhai mérleget, és kezdődik a rémálom :D Ha pedig már szenvedek azzal hogy méregetem, nem hiszem hogy szétcsicskítom az egészet pizzával meg pudinggal...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128097) Woodslave válasza aelod (#128095) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván meg lehet különböztetni, csak mivel nem szoktam pepsit inni, gépeset még ritkábban, ezért első blikkre nem tudtam melyik-melyik.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128098) aelod válasza Woodslave (#128097) üzenetére


aelod
veterán

Utálom a pepsit.
Sima kólából is a legjobb a dobozos, vagy a gépi coca.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128099) szuszinho válasza aelod (#128098) üzenetére


szuszinho
őstag

Utálok mindenféle kólát :DDD

(#128100) aelod válasza szuszinho (#128099) üzenetére


aelod
veterán

A nem folyékony halmazállapotút is? ;]

Egy évben én max 3. iszom. Az meg belefér. Nagyon régen ittam a kreatint azzal. Hát nem volt fékezett habzású elegy :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.