Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128101) kk831228 válasza dybo (#128091) üzenetére


kk831228
addikt

[link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128102) aelod


aelod
veterán

[link] Amikor az asszony az Úr a háznál. Szerintem néha rájár a készletekre ő is ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128103) kk831228


kk831228
addikt

"Weider Tribulus" : 👌[link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128104) aelod válasza kk831228 (#128103) üzenetére


aelod
veterán

Láttam már jobbat ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128105) Aventador91 válasza aelod (#128095) üzenetére


Aventador91
őstag

szörnyűek az édesítős kólák. biszont ha megvonsz magadtól minden édes ízt egy hétig, ez is mennyei tud lenni :D

(#128106) kk831228 válasza aelod (#128104) üzenetére


kk831228
addikt

Persze, èn is... :K Akkor ez csak egy Boitech-es... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128107) Woodslave válasza Aventador91 (#128105) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én a coke zerot kimondottan szeretem. Qrva jól tud esni mondjuk egy csirkemell-brokkoli-spenót ebéd után :D (ha már olyan hülye vagyok hogy ezt eszek) De ettől függetlenül heti, kétheti egyszer fordul elő de még mindig jobb mint egy 250 grammos csokikrémes péksütemény (legalábbis kalória bevitel tekintetében)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128108) GoTReX


GoTReX
őstag

Gondolom sokan tudjátok ,de aki nem annak most van egy elég jó akció Whey-re a Biotechben.2 veszel ,hármat viszel.Persze a harmadik nem full ingyen ha utánaszámolsz,de szerintem nem rossz deal, ízre fasza.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#128109) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a banános csokis stillmass is teljesen rendben van. Mondjuk annyi hibája van, hogy túl híg (azaz nagyon faxán vízszerűen keveredik) és nem annyira intenzív az íze szóval nekem zabhoz még mindig jobban bejön a minőségre egyébként nem ennyire jó pure whey...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128110) rwin5 válasza aelod (#128081) üzenetére


rwin5
őstag

Jelentkezel Pistinek a 20k-s challengére? Gondolkozom rajta most én is 2 hónapra még Mo szinten is tűrhető az ár szerintem.

(#128111) Angel2014 válasza aelod (#128104) üzenetére


Angel2014
addikt

Aelod barátom feltehetek neked 2 darab kérdést?

Az első ..lehet szerinted versenyen maszkolni illetve árnyékolni a felkent színekkel ? Pl ha nekem nincs hasizmon akkor simán felfest egy jó izomcsoportot árnyékolva.

Pl egy ilyet simán fel lehet festeni 3D-ben...vagy szoktak így árnyékolni,hogy jobban kiemelje az izmokat?

A második....(#128103) kk831228 üzenetére azt válaszoltad láttál már jobbat...

Kérdésem mióta a versenyed megvolt rángatnak a csajok? Jönnek felkérések,hogy aludj velük?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128112) aelod válasza rwin5 (#128110) üzenetére


aelod
veterán

Nekem is megfordult a fejemben. Engem Vegas vonz a többi szarság egyáltalán nem. + még van egy nyomós indok ami miatt nem mennék. Jobban mondva inkább aki miatt, mert szinte biztos, hogy összefutnék vele amit nagyon nem szeretnék...

(#128111) Angel2014

1) Ha nem az engedélyezett barnítóval vagy lefújva nem mehetsz fel a színpadra. Egy ilyen procedúrát meg szerintem (ha már voltál versenyeken és láttad milyen körülmények uralkodnak) szinte lehetetlen kivitelezni. Meg a másik, hogy ezt ki lehet szúrni simán. Nem BKV ellenőrök ülnek a bírói székekben akiknek a lejárt bérleted próbálod meg feltüntetni érvényesnek.
2) Eddig is imádtak a csajok :K

Manapság meg nem divat izmosnak lenni amúgy sem. Apu test, vagy bojler (ez fakultatív), televarrt kar és egyen séró (ez már kötelező szinte), és milyen kocsival jöttél.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128113) HussarF válasza Angel2014 (#128111) üzenetére

Miért nem kérdezed meg a rengeteg gyerekkori barátodat, pl. a Vidát, hogy játszanak-e tónusok festésével? Biztos többet láttak már, mint aelod :)

(#128112) aelod
Ha nem is konkrétan izmok felfestéséről beszélünk, azért azt én is elképzelhetőnek tartom, hogy nem egyenletes felkenéssel jobban kiemelnek tónusokat. Pl. ha a hasizmon a kockát tetejét kicsit jobban megkened, hogy sötétebb legyen, egyfajta árnyék hatást adva, sokat dob a látványon és még csak nem is kell szembetűnőnek lennie. Sőt, annál durvább, minél természetesebbnek néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#128114) Angel2014 válasza HussarF (#128113) üzenetére


Angel2014
addikt

Erre vagy ilyesmire akarok kitérni....

A héten megyek a vidához majd megkérdezem...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128115) kk831228 válasza aelod (#128112) üzenetére


kk831228
addikt

"Eddig is imádtak..." : Jaja, lâttuk már pár kèpeden hogy odakèredzkedtek ès te megengedtek nekik hogy pòzolhassanak veled... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128116) aelod válasza HussarF (#128113) üzenetére


aelod
veterán

Én csak arról tudok nyilatkozni amit eddig a 3 verseny alatt láttam. Itthon szinte biztos, hogy nem trükköznek ezzel mivel nem olyan ügyesek a csajok akik fújnak, és idő sem lenne ilyen részletes munkára.

(#128115) kk831228

Ha ánhel megközelítéséből nézem a dolgokat (hiszem neki mindenki a barátja) akkor ennyi erővel nekem a barátom a Dundika is. CKM fotózáson a szünetekben beszégettem vele, vagy a Sipőcz Etu akivel a fitbalance regisztráció során trécseltünk, vagy a budapest éjjel nappal fosból a Dóri ésatöbbiésatöbbi. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128117) HussarF válasza aelod (#128116) üzenetére

A múltkor láttam egy képet Sipőcz Eturól, amin nem volt ronda az arca. Csettintettem is egyet, hogy na, élőben is kéne a szemre valami filter vagy ilyesmi.

(#128118) aelod válasza HussarF (#128117) üzenetére


aelod
veterán

Hát szegény élőben nagyon leharcolt...Kiss Virág egyenesen ilyesztő...aki tényleg szép élőben is a Tzs és a Dia. Az Oláh Vivi annyira nem, viszont nagyon aranyos és közvetlen jó fej csajszi.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128119) BÁ Nutrition válasza aelod (#128118) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a Dianek eleg erdekes arca van mondjuk szerintem. finoman fogalmazva

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128120) patex1983


patex1983
őstag

Kreatint hogy érdemesebb szedni, ha napi 2*5 g az adag? Reggel éhgyomorra és edzés után, vagy edzés előtt és edzés után?
Szerk.: Edzés valamikor 17 óra környékén.

[ Szerkesztve ]

X

(#128121) Shingen válasza aelod (#128098) üzenetére


Shingen
addikt

vagy a gépi coca

jah gagyi kólaszörp +szóda. :D

Akkor már inkább a Pepsi. ;]

風林火山

(#128122) zzz03 válasza patex1983 (#128120) üzenetére


zzz03
őstag

En kaja elott/kozbe/utan kozvetlenul ennem
Ehgyomorra lehet megfosat. Es a napi 2*5 helyett mehet 4/5/6x5 sztem.

[ Szerkesztve ]

(#128123) gagyilovag válasza patex1983 (#128120) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Evés közelében,vagy közben :)

(#128124) Shingen


Shingen
addikt

Valaki rendelt már itt a Biotech olcsóbb márkájából ha jól emlékszem?
[link]

Tudna nyilatkozni íz, és oldódás ügyben?

風林火山

(#128125) patex1983 válasza zzz03 (#128122) üzenetére


patex1983
őstag

A builder.hu-s ajánlás alapján éhgyomorra, de 10perc múlva szénhidrátban gazdag kaja, így szerintem vállalható lesz. A többszöri adagot csak a feltöltés időszakára javaslod, gondolom?
@gagyilovag: igen, mindenképp kaja közelében.

X

(#128126) Angel2014 válasza HussarF (#128117) üzenetére


Angel2014
addikt

Nagyon s jó gyere e a chilibeei tt edz közöttünk. De a csávóját is hozza magával ...nem baj gondolom addig elküldjük kapálni!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128127) zzz03 válasza patex1983 (#128125) üzenetére


zzz03
őstag

Nem. A tobbszori adagot addig amig van belole :) en minden kaja elott lenyomok 5grammot. De en csak egy hobbi gyuros vagyok semmi mas. En azer jarok a terembe h addig se ernek el munka miatt telon, es jol erzem magam edzes kozbe. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#128128) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok,
lifetilt tejsavó fehérjéről mi az általános vélekedés? Egész vonzó ízek vannak.

Eddig biotech iso whey Zero -t toltam, de valahogy nem jönnek be az ízek, próbálnék vmi mást. :R

üdv

(#128129) Aventador91 válasza werszomjas (#128128) üzenetére


Aventador91
őstag

ha a nők szeretik, akkor biztosan jó ízre :D

(#128130) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Myproteinről melyik az az íz, amiből 5kg fogyasztható hányinger nélkül? Mocsok drága lett az ízesítetlen...

(#128131) MATEO6600 válasza gagyilovag (#128123) üzenetére


MATEO6600
őstag

Evés közben, után... a lófaszt.

Javítsatok ki ha tévedek, de a kreatint 10-20 perccel érdemes szénhidrátot tartalmazó étkezés előtt az inzulinrezisztencia miatt, és bő folyadékkal kb fél liter vízzel.

(#128132) Apollyon válasza Blackhole13 (#128130) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem a következők vannak most: csoki-brownie, eper, sztracsatella. Teljesen jó, nem túl édes, zabos sütikbe is szoktam tenni.

(#128131) MATEO6600: Vagy edzés után a ch-s fehérjével. Mondjuk én ezt az edzés utánit elhagytam, csak simán fehérjét tolok be, hazamegyek, megy egy adag monodhidrát aztán étkezek rá egy rendeset. Nem érzek különbséget amióta így csinálom...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128133) aelod válasza MATEO6600 (#128131) üzenetére


aelod
veterán

Teljesen mindegy, hogy mikor veszed be, iszod meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128134) gabi182 válasza Shingen (#128124) üzenetére


gabi182
tag

Az oldódással nincs gond, én vaniliás ízben vettem, az förtelmes. 4-5 adagot bírtam letuszkolni, utána kidobtam.

(#128135) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na tegnap nem csaltam, 150 gramm ch-n meg 60 gramm zsíron 2000 kcal körül esett megint 1 kilót majdnem a súlyom.. :U :D Egyelőre nem megyek lejjebb 150-nél inkább jövő héten megtolom a kalóriát némi olivaolajjal. Mondjuk most több a hús is mert 1 kilót 5 kajára osztottam (amúgy 6-ra szoktam) De szerdán óvodai ballagás, utána pizzéria szóval lesz némi félrezaba.. De úgy néz ki ha a hétvégét nem baxom el teljesen akkor haladós a dolog.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128136) aelod válasza Woodslave (#128135) üzenetére


aelod
veterán

inkább jövő héten megtolom a kalóriát némi olivaolajjal

És ettől milyen hatást vársz?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128137) Woodslave válasza aelod (#128136) üzenetére


Woodslave
nagyúr

talán hogy nem esik ennyire a súlyom

sajnos egyszerűen a víz változás miatt nem tudom még mindig megítélni hogy mi merre hány óra. Kizárt hogy ennyi zsírt veszítsek, de nyilván izom se esik le ennyi 1 nap alatt pláne majdnem 200 gramm fehérje meg súlyzós edzés mellett..

Vagy xarjak bele amíg így megy és nem érzem magam zombinak?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128138) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ti szoktatok néha magatokon teljes kivizsgálást végeztetni?
Arra gondoltam, hogy például csináltatnék vérképet, hogy minden rendben van-e stb. Csak ugye mivel már évek óta tolom magamba a kreatint meg vitaminokat stb. lehetnek kiugró értékek, amik a dokesz szempontjából torzítja az értékelést. Esetleg magánklinika stb. egy ilyen procedúra csak nem olyan drága, vagy igen?

Azért is érzem indokoltnak, mert a családban van nálunk cukor- meg szívbetegség, agyvérzés meg stroke is volt már...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128139) BÁ Nutrition válasza Apollyon (#128138) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

arra eleg oda kell figyelni h milyen állapotban mesz oda, mert a verkep olyanokat ki tud mutatni h el se hiszik hogy meg elsz es ott fognak sziv vese maj es agyatultetesen ;]

csak h egy dolgot mondjak pl edzel faxat 2 nappal korabban es olyan hormonreakciok lesznek benned a sok mutans genaktivatortol h az orvosnak fog ketteallni a fule :D

meg ha mindenképp mesz akkor jobb tobbszor vizsgaltatni, vagy megjobb ha tobb orvossal, mert sajnos elofordulnak teljesen hibbantak is :( aztán a vegen meg megszivod miatta

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128140) Woodslave válasza Apollyon (#128138) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem első körben egy teljes sztk-s vérkép amit a háziorvos felír. Múltkor írt Zola hogy hackeld meg hogy átlagembernek tűnj, de én ezzel nem szoktam foglalkozni. Ha nem annyira idióta a háziorvos akkor ha mondod neki hogy edzel akkor tudja kezelni a dolgokat. Ha meg valami ennek ellenére nagyon durva érték (mert ok hogy van eltérés de annyira nem kéne mert nekem soha nem volt többszörös, legfeljebb határértéken felül) akkor meg rámész külön valami szakival.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128141) szuszinho válasza Apollyon (#128138) üzenetére


szuszinho
őstag

Nálunk évente kötelező, ráadásul lehet jelentkezni mindenféle szűrésre. Véradásra is rendszeresen járok. Nem szoktam semmi extrát végezni/nem végezni vérvétel előtt. A legutolsónál is minden értékem tűréshatárokon belül volt. Igaz, se wejdert, se kokszot nem szedek ;]

Wood:

A pizzériában muszáj félreenni? ;]

(#128142) Woodslave válasza szuszinho (#128141) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én úgy tudom vagy nem? :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128143) Angel2014


Angel2014
addikt

Mai nap karoztam Dezsővel brutáll forma lesz. [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128144) KisDoc


KisDoc
csendes tag

Kóstolta már valaki Berry Blast ízű Myprotein BCAA-t? Mennyire vállalható az íze? 50% akció van rá, ha jó ízű akkor bedobok egyet a kosárba.

(#128145) God Vazzeg válasza Angel2014 (#128143) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megköszöntötted remélem?! :)

(#128146) bigmasterg válasza gabi182 (#128134) üzenetére


bigmasterg
addikt

Többen is rendeltünk ismerősökkel (4 dobozzal), mind vaníliásat (akkor csak az volt raktáron) és nekekm kifejezetten ízlik.
Többiek is pozitív véleménnyel voltak róla.

(#128147) patex1983 válasza gabi182 (#128134) üzenetére


patex1983
őstag

Én ISO Whey-t ittam vaníliásban, nekem bejött. Nyilván kinek a pap...kinek a paplan :)

X

(#128148) Shingen válasza gabi182 (#128134) üzenetére


Shingen
addikt

:Y Fasza!
Akkor kihagyom ezt a fehérjét, még jó hogy rákérdeztem itt nem dobtam ki a lovét.

Hát akkor ki tudja kinek mi jön be :U

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#128149) Angel2014 válasza God Vazzeg (#128145) üzenetére


Angel2014
addikt

De meg ám....itt töketlenkedett 60 kilóval a bicepszgépen két kézzel... felraktunk egy ismerőssel 200 kilót és félkézzel húztuk ezen a bicepszgépen...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128150) Shingen válasza Angel2014 (#128143) üzenetére


Shingen
addikt

Már megint egy Koxos. ;]

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.