Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127751) LanyUs válasza gagyilovag (#127718) üzenetére


LanyUs
senior tag

aelod következtetése pedig helytálló. Ha valami bevált azon ne változtass. Én is sztároltam egy időszakban a kreatint, de közömbös vagyok a monochidrátra. Szart sem ért 2 kg. Tegyél fel kérdést személyedre szabottan a shop builderen és a tápkieg. szakértő válaszol Neked. Hasznosak a termékek alatti tanácsok és vélemények is.
Fórum: itt már évek óta sok a türelmetlen "szaki" :) Ne vedd magadra ha éppen "olyan" valaki, mert a stílus maga az ember :). Azért az mindent elárul, hogy a többi topicban ez a jelenség nem igazán tapasztalható. Ez viszont abból a szempontból sajnálatos, hogy miért pont a gyúrósnál kell ez legyen? Sajnálom magát a sportot ilyen elutasító hsz-ekkel lejáratni és elvenni a kérdezők/kezdők/haladók kedvét. Viszont vannak nagyon segítőkészek is itt, Ő miattuk is kár ezért az egészért. Itt "imádják" a szokásostól eltérő újdonságokat, igazán nyitottak, segítenek, nem nézlek le és nem nyomják fel idegileg a többi fórumozót és fikázzák halálra ha esetleg nem a betanult tyúkszaros turmixot preferálja :) Jó hely ez, csak meg kell találni benne a szépséget :) :)

(#127752) HussarF

Hol van BÁ az aláírásával? ;]

(#127753) God Vazzeg válasza LanyUs (#127751) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"Itt "imádják" a szokásostól eltérő újdonságokat, igazán nyitottak, segítenek, nem nézlek le és nem nyomják fel idegileg a többi fórumozót és fikázzák halálra ha esetleg nem a betanult tyúkszaros turmixot preferálja :) Jó hely ez, csak meg kell találni benne a szépséget "

:Y :C :C :C :DD
Egy másik fórumot olvasol :))

(#127754) gagyilovag válasza LanyUs (#127751) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Köszönöm,a helytálló,és lényegre törő válaszod :R

Ha véletlenül valaki véletlenül rákérdezne a KREATIN SZEDÉS REJTELMEIRE

Még mielőtt valamelyik önelégült pöcs lehurrogná(segítő szándékkal)(van ilyen is) ;]

Nem sértegetni,akarok senkit,és nem is személyeskedni,csak egy általános megfogalmazás a részemről,a visszaolvasgatás alatt,és személyes tapasztalat által kialakult véleményem..(tisztelet a kivételnek)

Itt egész jó leírás található:

[link]

Én is priviben kaptam,egy rendes fórumtárstól,aki segítőkész volt,és hasonló véleményt alkotott

(#127755) Woodslave válasza gagyilovag (#127754) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem jó a link. ha a kreatin szedés akkor mindegy az nem érdekel, de ha a tagok fikázása akkor igen ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127756) gagyilovag válasza Woodslave (#127755) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nem fog érdekelni kreatin :D

[link]

Én nem fikáztam senkit,csak véleményemet fogalmaztam meg,amivel néhányan egyetértenek :)

(#127757) kk831228 válasza Woodslave (#127755) üzenetére


kk831228
addikt

Na azt ên is elovasnàm... :U ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#127758) Radnix válasza Woodslave (#127750) üzenetére


Radnix
senior tag

Minden centet megért :DDD

Már végigküldtünk az edzőtársammal egy teljes 3 ciklusból álló blokkot.
Sokszor emlegettük a doktor urat, hogy elmehet a búspic***ba, olyan volument ír elő...

I.: Hypertorphy 4 hét + 1 hét deload
brutál volumen már a 3. héten a 4.-en már nincs életkedved, egy megváltás a deload.
Van, hogy a 4. hétre 20 sorozatig is elmegy egy-egy izomcsoportra / hét, ha olyan beállításokat használunk.

II.: Metabolic "nyavaja" nem tudom mi a pontos neve 4 hét + 1 hét deload
megszabott rövid pihenőidő, sok ismétlésszám, kell egy teljes hét mire akklimatizálódik az ember, de nagyon kellemes egy kicsit mást csinálni a hypertophy után.

III.: Resenzitization (na ezt mond ki gyorsan és helyesen ha tudod, nekem rendszeresen összeakad a nyelvem)
ez csak 3 + 1 hetes
nagy de ésszerű súly (utolsó héten is benne kell hagyni még egy ismétlést, meg amúgy sem megyünk sose bukásig, így is kap eleget az idegrendszerünk) itt annyit pihenünk amennyit csak akarunk, pl guggolásnál nem ritka h akár 5 perc, de itt már nem is számoljuk.

Összességében:
Normális kalóriabevitel mellett is akaraterőt igényel, diétában viszont szerintem már túl sok.
Most végeztünk a hypertrophy 4. hetével, és egy darab szarnak éreztem magamat, 2 edzésen is volt egy-egy "ez már túl sok, nem megyünk inkább haza?" momentum. :D
Mivel nem monoton, és a volumen is hullámzó, ezért nem lehet megunni.
Ennyi jutott eszembe, ja és izmosabb nem lettem, meg erősebb sem, ahhoz több odafigyelés kéne, de több energiát nem ér meg ez a sport már nekem :D

(#127759) Woodslave válasza kk831228 (#127757) üzenetére


Woodslave
nagyúr

volt már egyszer valaki aki mindenkiről írt pár szót (többnyire keresetlen) de már nem emlékszem ki és mikor... :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127760) kk831228 válasza HussarF (#127742) üzenetére


kk831228
addikt

A szuri, a kèket nem helyettesìti... :B ;] :F

Wood: Igen, emlékszem talán tavaly volt valaki règebbi tag beköszönt egy jellezès sorozattal majd "Viszlát"... Utána se ìrt többet... :F :K Nem tudom ki volt, ha lesz egy kis időm rákeresek... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#127761) Woodslave válasza kk831228 (#127760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olyan is van de azért... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127762) LanyUs válasza gagyilovag (#127754) üzenetére


LanyUs
senior tag

Érdekel a link függetlenül attól, hogy nem használt a monochidrát. Nem csökkentette az izomlázam és nem nőtt a térfogat sem, totál semmit nem hozott. Edzőtársam viszont esküszik rá. Főleg az első 3 hónapos periódus. 2. már gyengébb hatással volt rá. Én szénhidrátos étkezés előtt 10 perccel 5g napi 6 alkalom feltöltés, majd fele adag tovább leírás alapján próbálkoztam.
Fél éve csak kocogok/futok/állóképesség növelése van porondon. Hamarosan újrakezdek max. heti 2 alkalommal. Vállsérülésem is helyre jött. A társam unszolására felemeltem az oldalemelést 11 kg-ra, mert bántotta az egót a kevesebb súly. Nagy hiba volt! Azonnal szabálytalan lett a gyakorlat és megfingattam az ízületet is :( Erre vigyázz! Nem másnak edzel, hanem magadnak...

(#127763) gagyilovag válasza LanyUs (#127762) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ugyan így jártam.
Most kezd helyrejönni a vállam.(18 éve volt egy fasza vállficamom,ami odabaszott rendesen)

[ Szerkesztve ]

(#127764) HussarF

Nem értem mire ez a nagy hisztéria. Régebben alap belépő az volt, hogy dobjon egy képet magáról, hogy lássuk kivel van dolgunk, mielőtt elkezdi bemutatni a bölcsek kövét. Már ezt sem követeli a topik az újonnan megjelentektől. Ezeknek semmi nem elég? Milyen sírás lett volna itt most, ha még mindig a pár évvel ezelőtti topikstílus menne ;]

(#127765) gagyilovag válasza HussarF (#127764) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Már aki sírós,annak ;]

Posztolni fotókat?Minek hiúságból?Ugyan már!
Ugye én tisztában vagyok a korlátaimmal,meg nem kenyerem az arcoskodás,de megvigasztaljalak,20évesen,simán Aleod szintet hoztam!SIMÁN!(amiket posztoltatok róla)(aktívan sportoltam(néhány év Shotokan karate ,konditerem,stb)
Azóta eltelt 2 évtized,edzés nélkül,és elzsírosodtak a dolgok,stb,de azért nem olyan rossz most sem.
Hasonló amit kiposztolt Angel,csak kisebbe,meg definiálatlanabb,de azt én ki sem mertem volna rakni,olyan semmitmondó kinézet..:DDD

[ Szerkesztve ]

(#127766) Zola007 válasza gagyilovag (#127748) üzenetére


Zola007
veterán

nem fenyeget szerencsére
asszongya' reggeli megvolt, beszólás megvolt, meme megvolt, munka megvolt, ebéd megvolt
Akkor első 9 pont ✔
mod: kávét nem ittam, máris pótlom, uzsonnára pedig már várom a fincsi zabpehely-rozspehely-búzapehely-kókusz-szőlőmagliszt-lenmag-mogyoró-mandula-dió-törökmogyoró-fahéj mixemet egy kis túróval

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127767) gagyilovag válasza Zola007 (#127766) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

:)

(#127768) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] bcaa vagy se. Kíváncsi vagyok mi győzne meg embereket arról hogy tök felesleges :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127769) Zola007 válasza Woodslave (#127768) üzenetére


Zola007
veterán

Ha nem 7e lenne egy kiló, hanem 70
Akkor hirtelen sokkal kevesebben gondolnák esszenciálisnak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127770) szika87


szika87
aktív tag

Sok oltás közt elveszett az (127697) sorozatszámú írásom :D Ha lenne valami építő vagy leépítő kritika szívesen fogadom :D
Kávé- pipa
Fórumba írás- pipa
Munka- folyamatban
Beszólásokra várni :D - még nem történt meg

Köszi
Üdv

We are here for a good time, not a long time.

(#127771) HussarF válasza gagyilovag (#127765) üzenetére

Ugyan, ne szerénykedj, ez az internet. Csak annyit hoztál simán, mint aelod? Miért nem egyből Kathi Béla? A f@szt, szerintem Phil Heath is csak azért tudott nyerni, mert nem álltál oda mellé ;]
Csak hát biztos, ami biztos, meg kell kérdezni, hogy vajon kúrában kell-e tolni a kreatint, mert ha még ezt is tudnád, akkor Arnold legendáját is ledöntenéd ;]

(#127769) Zola007
Mert ér vagy 2000 forintot és már annyiért csak nem adhatják

[ Szerkesztve ]

(#127772) aelod válasza HussarF (#127771) üzenetére


aelod
veterán

:DDD :C

Topik hozzászólások statisztikái.
Pang egy ideig és ha jön egy új arc akkor pörög mert oltjátok :C

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127773) Woodslave válasza szika87 (#127770) üzenetére


Woodslave
nagyúr

túl hosszú szted kiafax olvassa el? ;]

beszólás - pipa :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127774) LanyUs válasza HussarF (#127771) üzenetére


LanyUs
senior tag

Egy elméleti kérdést engedj meg kérlek. Ha egy profi abbahagyja és "összeesik" , majd felteszi magát ide Nektek a fórumra, akkor mivel nincs forma a véleménye egy sz.r? Vannak azért itt problémák ezzel a gondolatmenettel. Kissé szűk látókörű. Többek között erre is utaltam feljebb. Persze megértem a netes félelmet is, miért ne írjam inkább hogy 20kg oldalemeléstől sérültem le, úgyse tudja senki :)

(#127775) HussarF válasza LanyUs (#127774) üzenetére

Elméletileg még ez is megtörténhet, csak tudod mit nem szokott csinálni egy profi? Felmenni egy eredetileg informatikai oldal offtopikjába, hogy megkérdezze, hogy vajon kúrában kell-e szedni a kreatint ;]

(#127776) aelod válasza HussarF (#127775) üzenetére


aelod
veterán

..és egy profi nem pöcsörészik kreatinnal :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127777) Radnix válasza HussarF (#127775) üzenetére


Radnix
senior tag

És ha így álcázza magát? Látod te is benézted! ;]

(#127778) ampulla válasza szika87 (#127770) üzenetére


ampulla
aktív tag

Ilyen hosszú irományokat lusták vagyunk elolvasni. :D
Már csak a memekből értünk.

(#127779) LanyUs válasza HussarF (#127775) üzenetére


LanyUs
senior tag

Hussarf és aelod: reggel éhgyomorra egyszerűen nem megy a súlyzós edzés. Folyamatosan korog és érzem, hogy ez így szokatlan a kora estihez képest. Próbáltátok vagy alkalmazzátok a reggeli edzést? Mi a véleményetek ha esetleg reggel nem súlyzós edzés, hanem zsírégetés célból 40-60 perc kocogás van reggel 60%-os pulzus tartományban. Szükséges előtte bcaa? Izomvesztés ilyen alacsony intenzitásnál elvileg nincs, nem? Bcaa helyett inkább vennék halat :)

[ Szerkesztve ]

(#127780) HussarF válasza LanyUs (#127779) üzenetére

Én sosem szerettem reggel edzeni, de ha megerőszakoltam magam akkor azért ment. BCAA sosem árt, mert a tápkieg gyárak is hozzájárulnak a GDP növekedéséhez és arról megmondták a közgazdászok, hogy jó dolog. Valamint a "mi van, ha mégis amiatt egy kilóval több izom marad fent" végig ott fog motoszkálni a fejedben és ha nem is úgy használ, hogy azokat az aminokat használja fel a szervezet, amiket BCAA-ból bevittél, legalább a kortizol szintedet csökkenti, hogy nem idegeskedsz azon, hogy vajon leesik-e az izom a BCAA hiánya miatt.
Ha súlyzós edzés helyett csinálnál aerobot, akkor az szerintem felejtős. Ha pluszban, akkor oké, egy kis mozgás sosem árthat.

(#127781) aelod válasza LanyUs (#127779) üzenetére


aelod
veterán

Régebben kb. 7-8 éve edzettem éhgyomorra. A szomszéd faluba átbringáztam ott volt a terem. Kb 6-7 km lehetett a táv. Nekem nem jött be, de akkor mondjuk nem is vettem ennyire komolyan ezt az egészet. Izmot meg nem fogsz veszteni ne fossál.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127782) LanyUs válasza aelod (#127781) üzenetére


LanyUs
senior tag

Akkor bcaa game over :) Több marad minőségibb kajára, az úgyis fontosabb. Köszönöm a tanácsot!
Hussarf: az állami bevételekhez elég rendesen hozzájárulok már a bérem 1/3-os közterheivel plusz ezzel az alacsony áfa mértékkel, ami a drága kedves országunkban van :))

Elnézést az előbb kimaradt: VitaKing Multi Sport Profi multivitamint szedek [link]. Komplex termék ízület védővel. Ez is elhagyható vagy azért ennyire ne szűkítsük a költségvetést?

(#127783) Angel2014 válasza Zola007 (#127737) üzenetére


Angel2014
addikt

;] :C

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127784) Angel2014 válasza szika87 (#127697) üzenetére


Angel2014
addikt

Többet tudnánk ha leírnád az edzésedet napra lebontva ismétlésszámmal is.

Fehérje nem jó a CH val egyszerre.és csak vizzel javaslom...CH rá fél órával vidd be szerintem.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127785) Zola007 válasza HussarF (#127771) üzenetére


Zola007
veterán

Úgy értettem, hogy ha nem 7e lenne, hanem 70ezer.
Minél drágább valami, annál inkább mérlegelünk rajta, hogy egyáltalán szükségünk van-e rá.
Múltkor is linkelt valaki egy 20 ezer forintos "tesztófokozó" csodát, de hamar sikerült magát lebeszélni róla.
Ha 2 ezer Ft lett volna, akkor valószínűleg megveszi.
De átadom inkább a szót Woodnak, ebben ő az expert ;]
13. pont: esti beszólás pipa
Na de visszaveszek inkább, mert ha így haladunk, akkor túlteljesítem a napot és kénytelen leszek aludni menni este 6-kor :))

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127786) aelod válasza LanyUs (#127782) üzenetére


aelod
veterán

Azt azért ne hagyd el. :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127787) szika87 válasza Angel2014 (#127784) üzenetére


szika87
aktív tag

Köszönöm , akkor a CH-t eltolom egy fél órával a turmix után. A többi, kaja része ugyahogy rendbe van?
Leginkább 4es sorozatokat, a súlyokat pedig e szerint emelem. 14,12,10,8. Amibol 8at csinálok nyilván ott van a legnagyobb súly, azt már általában úgy viszem véghez hogy potyognak a könnyeim de 8 megvan. Esetleg a végére szoktam egy olyat, hogy egy 5.sorozat visszavett kicsi súllyal és abból amennyi megy.

We are here for a good time, not a long time.

(#127788) dybo válasza Angel2014 (#127784) üzenetére


dybo
tag

Még mindig fehérje ch külön mánia? Inkább ch + zsír együtt ami szar, ha már mindenképp a bontás a mániád.

(#127789) Angel2014 válasza dybo (#127788) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem nem CH + fehérje És ha túl sok az alakul zsírrá de ha elválasztod akkor akármelyikből ehetsz akármennyit...

Egyszóval ha csak CH-t viszel be fehérje nélkül nem hízol annyira... ;] de ez fordítva is igaz ha megeszel egy kiadós pacalt de nem eszel hozzá kenyeret vagy krumplit akkor sem hízol.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127790) dybo válasza Angel2014 (#127789) üzenetére


dybo
tag

Akkor 5 zacskó haribotól nem hízok (annyira)? De ha mondjuk eszem mellé egy szelet csirkemellel, akkor már igen?

[ Szerkesztve ]

(#127791) Angel2014 válasza szika87 (#127787) üzenetére


Angel2014
addikt

de e csak ezt írd le hanem miből áll egy hétfői edzés mell hát? ! 4x8-10 ismétléssel mind a kettő?

Erre gondoltam...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127792) Angel2014 válasza dybo (#127790) üzenetére


Angel2014
addikt

az cukor persze hogy igen...a fehérje segíti a szénhidrát beépülését és fordítva is igaz a fehérje sem épül be szénhidrát nélkül. Viszont ha túl sok a kalória és főleg ha együtt eszed a kettőt az alakul zsírrá.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127793) aelod válasza Angel2014 (#127789) üzenetére


aelod
veterán

És ha túl sok az alakul zsírrá de ha elválasztod akkor akármelyikből ehetsz akármennyit...

Bocs de ezen mosolyognom kell :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127794) Angel2014 válasza aelod (#127793) üzenetére


Angel2014
addikt

Te is fogytál már 127 kilót és 46 -ot és most vagy 30 -at? Megint szakértő vagy?

Egyél naponta egy tál pörköltet uburkával egy hónapig is fogyni fogsz....de semmit nem szabad mellé.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127795) HussarF válasza Angel2014 (#127794) üzenetére

És úgy fogytál le, hogy eddig kenyérrel zabáltad a pacalt, most meg külön eszed és kész a csoda?

(#127796) Angel2014 válasza HussarF (#127795) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem eszem most már ilyet de korábban igen szétválasztottam vagy elhagytam...igen így...és nem is edzettem ..

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127797) szika87 válasza Angel2014 (#127791) üzenetére


szika87
aktív tag

Az első ilyen írásomba leírtam, de valóban elég hosszú sikerült lehet nem vettétek észre bemásolom.

Edzésnapok:H-mell-tricepsz, K-Váll-bicepsz, Sz-pihenő, csütörtök-mell-hát (ide a mellet azért iktattam be mert nehezen fejlődik pedig piszkosul odafigyelek rá,de a vállam,bicepszem,és a hátam jóval előrehaladottabb tőle és bármennyire is figyelek oda hogy szabályosan csináljam őket,érzem hogy még ígyis sokat belesegít a vállam a melledzésekbe), P-lábnap, Sz-pihenő,V-bicepsz/tricepsz vagy egy kis kardio

És igen 4x8-14es sorozatok, igen a mell pl jóval kisebb izomcsoport mint pl a hát és lehet változtatni kellene az ismétléseken.

We are here for a good time, not a long time.

(#127798) Angel2014 válasza szika87 (#127797) üzenetére


Angel2014
addikt

Csütörtöktől tartom elfogadhatónak mellet tricepszel nem raknám össze...

Mennyit csinálsz egy izom csoportra? fekve, szűken, 45 fokon ,tárogatsz csigán vagy fekve, és pull ower a végére és ebből 4x12? Ez csak a mellre kérdeztem...mert akkor 5 gyakorlat 4 sorozat 12 ismétlés...

Mell -Hát

váll pici pihenővel és mehet a láb vele..

tricepsz bicepszel inkább...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127799) szika87 válasza Angel2014 (#127798) üzenetére


szika87
aktív tag

Nem nem, piramis szerűen csinálom pl: fekvenyomás 14x60kg, 12x70, 10x80kg, 8x90kg, és így végzek egy 4es sorozat mellezéssel fekve.
Egyébként így nézki egy mell napom, fekvenyomás, tolás gépen, 35-45fokba egy kezes, majd tárogatás csigán, esetleg a végére egy pull ower de az nem mindig.

We are here for a good time, not a long time.

(#127800) Angel2014 válasza szika87 (#127799) üzenetére


Angel2014
addikt

Jó is így akkor :K de a többi gyakorlatra is így csináld... :K

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.