Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120051) kolosanyi válasza Shingen (#120050) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem se használt anno. :(

Szerintem ilyenkor kell csökkenteni a terhelést meg mobilizálni. Mást úgyse tudsz csinálni.

(#120052) Shingen válasza kolosanyi (#120051) üzenetére


Shingen
addikt

Hát igen én is azt teszem, amióta fájnak az izületek csökentettem a súlyt és inkább superszettezem a gyakorlatokat.
Kiss Jenő erre esküszik, hogy szettezések alatt több tápanyag dús vérrel telik meg az izom (persze ha tisztán kajász), és így kisebb súllyal csinálni a gyakorlatokat.
Izületkímélőbb is.

Tényleg erre van vmi tanulmány? Mi a véleményetek?

Amúgy meg azt mondják ezek az izületvédők megelőzésre jók nem amikor baj van.
Max a szájtekes folyékony kollagént ajánlották még, tegyek azzal egy próbát.

風林火山

(#120053) Woodslave válasza Shingen (#120052) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van olyan tanulmány, hogyha a megfelelő "tápanyag" megvan, akkor még edzeni se kell akkor is izmosabb leszel :D

amúgy tessék itt egy tanulmány

amúgy a lényeg

Reconciling the Data
The primary take-home points from the study are as follows:
• Gains in muscle mass are about the same regardless of repetition range provided training is carried out to muscle failure
• Maximal strength requires the use of heavy loading
• Muscle endurance is best obtained from the use of light loads

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120054) aliquis válasza Shingen (#120052) üzenetére


aliquis
tag

Azt mikor fogod megérteni,hogy ízületi problémája annak is lehet,aki soha sem sportolt.Amíg a forrást nem találod meg,mindegy,hogy mit csinálsz fájni fog,legfeljebb a mértéke csökkenhet,időközönként.

Viszlát!

(#120055) Shingen válasza aliquis (#120054) üzenetére


Shingen
addikt

Rendben van szaki, de milyen orvos fogja megállapítani a problémát.
mert reumatológián szart se tudnak ezzel kapcsolatban.........

風林火山

(#120056) aliquis válasza Shingen (#120055) üzenetére


aliquis
tag

Korábban már leírtam,egyébként meg felnőtt férfi vagy ( bocs ha tévedtem),vannak dolgok amiket neked kell elintézni. :D

Viszlát!

(#120057) Shingen válasza aliquis (#120056) üzenetére


Shingen
addikt

Nem az elintézésen van a hangsúly, hanem azon hogy vki volt e hasonló helyzetben és talált-e egy értelmes orvost, embert aki nem a hülyeséget tolja, hanem ért a dologhoz.

風林火山

(#120058) kolosanyi válasza Shingen (#120052) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hagyjuk már ezt a tisztán étkezős baromságot... Amíg a megfelelő mennyiségek megvannak, addig jó vagy. Teljesen mindegy, hogy csirkét eszel vagy csülkös babot. A versenyzők se csirkét esznek, max a 6-8 hetes versenydiéta alatt. Nem ettől lesznek izmosak, aki mást mond, az hazudik. A legtöbbjük junkfood függő, offszezonban úgy bezsírosodnak, mint egy malac. Rájuk se lehet ismerni ilyenkor. Nyilván tisztelet a kivételnek.

(#120054) aliquis
Probléma oka egy egészséges fiatal felnőttnél, aki rendszeresen sportol? Túlerőltetés, illetve nem megfelelő mobilitás. Hogy tudod megoldani? Terheléscsökkentés, esetenként teljes terheléselvétel, majd a tünetek megszűnése után egy fokozatosságra törekvő edzésprogramozás kiválasztása, valamint folyamatos mobilizálás. A túlterheléses sérülések, gyulladások nagyon lassan gyógyulnak.

[ Szerkesztve ]

(#120059) aliquis válasza kolosanyi (#120058) üzenetére


aliquis
tag

Kezdem érteni,Zoola miért nem ír már ide. ;] Direkt csinálod,vagy csak simán idióta vagy? :DDD
Egyébként te honnan tudod,hogy egészséges,fiatal férfi?Jártok? ;]

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

(#120060) kolosanyi válasza aliquis (#120059) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mert elege lett belőled. ;]

(#120061) Alpachino válasza kolosanyi (#120058) üzenetére


Alpachino
veterán

Az a gond hogy te kognitív disszonanciában szenvedsz, vagy is, ha te már nem vagy képes tisztán étkezni, akkor az már baromság is...pedig csak is a te gyengeséged/akaraterőd( meg persze az elég sűrű félrezabálásaid) a gyenge láncszem :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#120062) kolosanyi válasza Alpachino (#120061) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az a baj, hogy egyikőtök sem ismer, ellenben nagyon okosnak gondoljátok magatok. Bár igazából pont nem érdekel, nem fogok vadidegeneknek magyarázkodni olyan dolgokról, amiről fingjuk nincs, még akkor se, ha interneten keresztül, arc nélkül nagyon kemények tudnak lenni. ;)

(#120063) aliquis válasza kolosanyi (#120062) üzenetére


aliquis
tag

Engem megtalálsz,már leírtam,hogy hol,én akkor is kemény leszek hidd el. ;] Ovodás! ;]

Viszlát!

(#120064) kolosanyi válasza aliquis (#120063) üzenetére


kolosanyi
veterán

Leszarom. ;)

(#120065) aliquis válasza kolosanyi (#120064) üzenetére


aliquis
tag

...én sokkal jobban leszarom,bi biiii ;]
Sanyikám lazíts,engedd ki a gőzt,feszültnek tűnsz,nem kell mindent véresen komolyan venni. :D

Viszlát!

(#120066) kk831228 válasza aliquis (#120063) üzenetére


kk831228
addikt

ÁÁ ,megmondta Béci is... ;] : [link] , kolosanyi ,vidéki... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#120067) aliquis válasza kk831228 (#120066) üzenetére


aliquis
tag

:DDD

Viszlát!

(#120068) aelod


aelod
veterán

Teljesen mindegy, hogy csirkét eszel vagy csülkös babot. A versenyzők se csirkét esznek, max a 6-8 hetes versenydiéta alatt. Nem ettől lesznek izmosak, aki mást mond, az hazudik.

Ezt ugye most te sem gondoltad komolyan :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120069) Angel2014 válasza aelod (#120068) üzenetére


Angel2014
addikt

Én meg komolyan mondom nővi és koksz alatt semmilyen zsír nem köt meg...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120070) aliquis válasza Angel2014 (#120069) üzenetére


aliquis
tag

Bizonyos mennyiség fölött mindegy mit szúrsz,ne legyél már teljesen idióta.Ezért van az,hogy értelmes ember szerhasználatkor precízen étkezik,hogy a legjobbat hozza ki belőle.Persze a sok lusta gyökér elvégeztetné a munkát a "szerrel". :U

Viszlát!

(#120071) Angel2014 válasza aliquis (#120070) üzenetére


Angel2014
addikt

Vegyél már vissza ebből a stílusból! Még akkor is ha okosabbnak képzeled magad...mégsem a seggedből rántottad ki az embereket nem?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120072) kolosanyi válasza aelod (#120068) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mi történik ha csirkerizsből és lenmag olajból viszel be 200 g fehérjét, 250 g ch-t és 80 g zsírt? Mi történik ha ugyanezt beviszed füstölt-főtt sertéscombból meg babból? Ugye nem gondolod, hogy az (egyébként nem drasztikusan) eltérő aminosav profil meg a telített/telítetlen zsírsavak aránya a kulcs a színpadformához? Még ha az is lenne, a színpadforma időzítés hány embert érint a topikból?

Egyébként továbbra is arról van szó, hogy nálam működik az IIFYM megközelítés, ti meg hülyének néztek miatta. Igazából nem érdekel, csinálom ami nekem működik, aztán kész. A hitvitákból kinőttem már.

Én is tudok angol cikkeket másolni, hogy alátámasszam a véleményem, de igazából nem számít. Nekem tudom, hogy miért működik, innentől semmi más nem számít.

IIFYM AND FLEXIBLE NUTRITION INTERVIEW WITH DR. LAYNE NORTON!

The point of flexible dieting is to have long-term sustainability. Allowing people to eat the foods they enjoy in moderation makes them less likely to cheat and binge eat—or worse, go totally off of the wagon and put 10 or 20 pounds back on in a few weeks of vacation or during the holidays (which is all too common).

[ Szerkesztve ]

(#120073) aliquis válasza Angel2014 (#120071) üzenetére


aliquis
tag

Még mindig sokkal inkább emészthetőbb,mint a te agymenéseid.Egyébként igazad van, a te hozzászólásaidra nem fogok reagálni,mert azok általában a kalap szarral egyenlőek. :K

Viszlát!

(#120074) kk831228 válasza Angel2014 (#120071) üzenetére


kk831228
addikt

:DDD :DDD :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#120075) aelod válasza kolosanyi (#120072) üzenetére


aelod
veterán

Én nem nézlek hülyének de a színpadformát babból meg sertéscombból nem lehet elérni. Az más ha egy egész jó formát össze tudsz hozni ezekkel de egy versenyforma az teljesen más. A topikból engem speciel érint a színpadforma időzítés. Nekem meg amúgy sem kell angol cikkeket linkelni, a felét nem értem ;]

(#120069) Angel2014

Te vagy rá az élő példa? ;]

(#120070) aliquis

Ez így igaz.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120076) Angel2014 válasza aelod (#120075) üzenetére


Angel2014
addikt

Na most tévedsz ismét mert amit aliquis leszarozott bionabolt amikor szedtem versenyszintre lepucolt...és nem is diétáztam...

aliquis : Felőlem válaszolhatsz nem zavar de a tiszteletről ne feledkezz meg!!! És ez nem csak az én személyemnek szól...

A másik ha ennyire okos vagy itt a topicban tegyél már fel magadról egy képet ,hogy valójában ki is vagy te...kezd el végig olvasni a sz-eidet és meglátjuk mennyire meríti ki a szakmai tudásodat és ezt a topicot...az okoskodásodon és a másik ember megsértése kívül.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120077) Woodslave válasza Angel2014 (#120076) üzenetére


Woodslave
nagyúr

versenyszintre aha... gondolom arról a formáról pont nem készült kép.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120078) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Láb vót' atta'.
Utána alig tudtam kuplungolni a kocsiban, úgy remegett a lábam. Bár itt valószínűleg a vádli volt a fő ludas.

Volt a teremben egy csávó, aki személyi edzővel volt. Két tizenkilós egykezessel bicepszezett, közben súlyemelő öv volt rajta.
Mondjuk a "személyi edző" is úgy edzette, hogy jó ebből csinálj 4x10et, majd ment tovább.

(#120079) aelod válasza Angel2014 (#120076) üzenetére


aelod
veterán

Ez akkor volt amikor felhúztál 245-el? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120080) Gainka válasza aelod (#120075) üzenetére


Gainka
őstag

Van egy ismerősöm aki èjjel nappal a csirke rizst zabàlja. Na most nem lenne, legalàbb is hobbi szinten, egèszsègesebb vàltozatosan ètkezni?
Nem viszik ezt tulzàsba egyesek?
Èn is nyomom pl de este màs főtt kajàt eszek, vagy èpp reggelire màst....

(#120081) Angel2014 válasza aelod (#120079) üzenetére


Angel2014
addikt

az 17 éves koromban volt De nem hiszed mi? :F

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120082) bigmasterg válasza Gainka (#120080) üzenetére


bigmasterg
addikt

gyúrós életmód ≠ egészséges életmód

Egészségesebb változatosan kajálni.
A nagyon alacsony TZS sem egészséges, a túl sok izom is megterheli a szervezetet.
Meg a nagy súlyos edzésnél is létezik egészségesebb mozgásforma.

[ Szerkesztve ]

(#120083) Woodslave válasza Angel2014 (#120081) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindegy értem 17 évesen 245 2001-ben kox versenyszintre. Akkor hány éves is voltál?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120084) Angel2014 válasza Woodslave (#120083) üzenetére


Angel2014
addikt

29 éves

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120085) Gainka válasza bigmasterg (#120082) üzenetére


Gainka
őstag

Èn szintèn hobbiból nyomom, nem tul kevès a test zsir, 90 kilo alatt vagyok, ès nem szeretek tul nagy sulyokkal edzeni.
Viszont leraktam cigit, egyre ritkàbban megyek bulizni-piàlni, ès probàlok nem szemetet enni.
Szoval meg ha nem is tesz jot a sulyzos edzes nem verem a fejem a falba.

(#120086) aelod válasza Gainka (#120080) üzenetére


aelod
veterán

A testépítő jellegű étrend nem merül ki a csirkerizsből...

Akinek nincs célja ezzel abban merül fel ez a kérdés, hogy nem viszik e túlzásba egyesek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120087) Gainka válasza aelod (#120086) üzenetére


Gainka
őstag

Nem azert kerdeztem mert tudatlan vagyok, meg cèltalan, hanem mert van egy ismerosom aki csirke rizst zabàl àllandoan.
Ahelyett hogy nèha enne halat vagy marhàt stb....

(#120088) bigmasterg válasza Gainka (#120087) üzenetére


bigmasterg
addikt

Persze, hogy jobb lenne változatosabban enni, egészséges kajákat.
Nekem is van ilyen ismerősöm, aki évek óta csirke-rizst eszik.
Nem tudom hogy bírják, ha egy hétig csak ezt eszem, már alig tudom letolni a torkomon.

[ Szerkesztve ]

(#120089) kolosanyi válasza Gainka (#120080) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dehogynem, viszont ahhoz nem árt némi gasztronómiai tudás, az meg nem jellemző a topikra. ;]

(#120082) bigmasterg
A nagyon alacsony TZS sem egészséges, a túl sok izom is megterheli a szervezetet.

Szerencsére ez itt nem sokakat veszélyeztet. ;]

(#120090) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hali, a kepfeltoltes.hu cimu oldal megszunik ahogy latom. van valami masik olyan oldal ami nem egy nyomorek fax, nem kell bejelentezni regisztralni, nem kuldozget faszsagokat emailben stb, hanem csak fogsz egy kibaxot kepet feltoltod es megosztod? a majom gugli csak idiota fos oldalakat dobal ki es jól fel is baszott :(((

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120091) Freddycom válasza BÁ Nutrition (#120090) üzenetére


Freddycom
őstag

imgur.com

(#120092) HussarF válasza aliquis (#120063) üzenetére

Mintha láttam volna már ezt az érvelést valahol....
Csak nem Angel másodregje vagy? Sok mindent megmagyarázna ;]

(#120093) aelod válasza HussarF (#120092) üzenetére


aelod
veterán

Az dúrva lenne :) :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120094) aliquis válasza HussarF (#120092) üzenetére


aliquis
tag

Köszi,megtisztelsz! ;]

Viszlát!

(#120095) Woodslave válasza HussarF (#120092) üzenetére


Woodslave
nagyúr

néha feltűnik egy qrvára izmos ember, aki mindent tud a hormonokról, koxról, táplálkozásról. Ráadásul nagyon kemény, de képet nem rak mert nem kell bizonyítson meg amúgy is meg lehet találni.

Hunoxo, 11-oxo, Márk01 volt idáig aki ebbe a típusba tartozott, meg Dicker bár ő rakott már be képet, meg sokszor írt. ;]

Persze nem mondom hogy bárki másodregje, meg azt se hogy amúgy nem izmos és mindent tud a koxról csak megjegyeztem.. :D Meg amúgy én bírtam mindet :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120096) HussarF válasza Woodslave (#120095) üzenetére

Dicker azért berakott pár képet, őt nem ide sorolnám. Mondjuk amikor az elsőt megláttam, azért rá kellett keresni, google reverse image search-el, hogy nem csak a netről szedte-e. Elég durva volt :D

(#120097) kk831228 válasza HussarF (#120092) üzenetére


kk831228
addikt

:DDD :DDD

Wood: Akkor ezt csak úgy itt hagytad...? ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#120098) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na mivel úgy tűnik a súlyom belőtte magát üres reggeli 85,5-re (hiába mutat a terem mérleg 88 is néha egyrészt ruha, másrészt az edzés előtti rizsfehérje 600 gramm :D ) és mivel akciós volt vettem egy rozskenyeret a lidl-ben 107 gramm két szelet meg a reggel felkelés után eszek egy 30 gramm gabonapelyhet 2 deci tejben :Y így a napi tervezett ch 400 grammra (össz 3100 kcal) ugrott ehhez jön még a vacsora. Bár a december elég fax hónap tervezett kaja szempontjából de a tömegelésnek (zsírosodásnak) kedvez. Január-február még így lesz akármennyi lesz a súlyom (valszeg a 90 kiló nem lesz meg legfeljebb valami kreatinnal ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120099) Woodslave válasza HussarF (#120096) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és de ;] legalábbis a Józsa Béla képet :C :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120100) aliquis válasza Woodslave (#120095) üzenetére


aliquis
tag

Az a baj a topic többségével (nem rólad van szó),hogy semmit sem akar kockáztatni,ellenben bárki aki izmosabb,gazdagabb stb.,az csal,az bűnöző,könnyű neki.Élnek a panelban,anyukával laknak,csajuk a kezük,ha átmennek a sárgán két hétig reszketnek. :DDD :DDD
Bocsi,ha tisztelenlen vagyok,de leszarok mindenkit,akinek nem tetszik,mert én a saját életemet merem élni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.