Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119801) rwin5 válasza aelod (#119800) üzenetére


rwin5
őstag

pont pénteken mondta haverom kondiba, hogy műteni kell majd a vállát annyira szétkúrta, úgyhogy csak toljátokkkk ;]

(#119802) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Srácok, akik rendszeresen edzetek, normálisan kajáltok és szenvedtek hogy mégsem fejlődtök hosszútávon: akkor ez azt jelenti, hogy izmosak vagytok magatokhoz képest. Hiába görcsöltök és próbáltok mindenféle csoda módszert és étkezési módot, ha már a naturál genetikai határotokat súroljátok.

[ Szerkesztve ]

(#119804) Woodslave válasza bigmasterg (#119802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valami önelfogadó csoportfoglalkozáson voltál? :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#119805) kolosanyi válasza Woodslave (#119804) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, csak koxolni akar, de meg kell indokolni valamivel. ;]

(#119806) aliquis válasza Woodslave (#119804) üzenetére


aliquis
tag

:C :DDD

Viszlát!

(#119807) bigmasterg válasza Woodslave (#119804) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ja, nem mondtam, hogy ez rám igaz.
Nekem nincs rendben teljesen a kajám. Így legalbáb van kifogásom, hogy miért nem vagyok izmos :)) )

(#119808) aelod válasza bigmasterg (#119807) üzenetére


aelod
veterán

Angel leírta pedig, hogy mit kell enni. ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119809) dybo válasza bigmasterg (#119802) üzenetére


dybo
tag

Szerintem mindig lehet fejlődni naturálban is, max kurvára lelassul, és elmegy a kedved... :D

Aztán folyamodsz egy jo kis tribu+tgh "kúrához" hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#119810) aelod válasza dybo (#119809) üzenetére


aelod
veterán

Akarod mondani tren és hgh inkább nem? :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119811) dybo válasza aelod (#119810) üzenetére


dybo
tag

Az még néhány elkeseredett próbálkozás után jön! :D

(#119812) Woodslave válasza bigmasterg (#119802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért arra kiváncsi lennék, hogy hányan vannak ilyenek amúgy az átlag terembe járó populációból, azaz az itteni elmeroggyantak (magamat is értve) reprezentatívnak számítanak-e

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#119813) GoTReX válasza aelod (#119810) üzenetére


GoTReX
őstag

Ha nem fosol a tűtől ;]
Aerobot min/mennyi ideig szoktatok?

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#119814) dybo válasza GoTReX (#119813) üzenetére


dybo
tag

Nem szoktam.

(#119815) Angel2014 válasza aelod (#119808) üzenetére


Angel2014
addikt

Most még a folyosón edzek...van itthon 70 kg súlyom 4, napom ...és nézd...csak ér valamit akkor...

De ahelyett hogy gúnyolódtok összedobhatnátok egy hatásos diétát...

Mai adagom..reggel fehérje 30g ebéd 250 es turónak a fele fél pohár kefirrel és evőkanál zabbal...és most egy alma...idáig...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119816) dybo


dybo
tag

Lőttem egy kamu képet, ami azért jó mert nem látszik a nagy belem meg a pelikán tokám. Bár ez nem számít, mert áprilisig tolom ezt a "tömegnövelést'" amit elkezdtem, aztán valami lájtos diéta van tervbe, de addig még bármi lehet. Bicom is szar, túl felül kezdődik, és rövid is, de ebbe már beletörődtem.

[kép]

(#119817) dybo válasza Angel2014 (#119815) üzenetére


dybo
tag

Kevés a fehérje, és túl drasztikusan kezdted szerintem. :) Ha nem vagy elég kitartó 2 hét után feladod és összezabálsz mindent. Ekkora súllyal az elején már annyitól is fogynál, ha tisztán ennél. Aztán amikor nagyon megálltál lehetne rambozni.

(#119818) Angel2014 válasza dybo (#119816) üzenetére


Angel2014
addikt

Úgy néz ki az izomzatod mintha tolnál valami kreatint, vagy valami hamis vizesítő kokszot...de jó lesz az... :K

Azt mondták az első hónapot drasztikusra vegyem..és utána emeljem picit...

Ahány ember annyi mindent javasol...most lementem vásárolni úgy szédültem majdnem összeestem...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119819) GoTReX válasza Angel2014 (#119815) üzenetére


GoTReX
őstag

A fogyás még önmagában nem pozitív dolog, popcorn diétával is lehet fogyni. Gondolom arra céloztak, hogy nem belőtt diéta több bajt okoz mint hasznot. Ergo leesik az izom pestesen szólva. De ez csak tipp...

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#119820) Ribi válasza Angel2014 (#119818) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerinted mindenki tol valamit... :))

(#119821) dybo válasza Angel2014 (#119818) üzenetére


dybo
tag

Nem csodálom, alig eszel valamit 140 kilósan, elég elbaszott tanács volt ez. Ennyire drasztikus megvonás szerintem felesleges, nem fogsz jobban fogyni, csak kiégni. Simán mehetne a szokásos rizs-csirke-zöldség kombó, vagy hasonló alternatíva. Estefelé már csak zöldség+hús. A ch-t meg úgy belőni hogy menjen lefele a súlyod. Valami zsír se ártana.

(#119822) Angel2014 válasza dybo (#119821) üzenetére


Angel2014
addikt

Idáig is azt tettem korábban 138-140 kilóval diétáztam csak csirkemell és rizs volt Plusz 3x fehérje és 144 kiló lettem...még így is izmot hozott...pl: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119823) kolosanyi válasza Angel2014 (#119818) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért csinálsz ilyen hülyeségeket? Múltkor linkeltem a kalóriaszámláló oldalt, semmi más dolgod nincs, mint lemérni amit eszel. Legyél egy napi 6-800 kcal deficitben és fogyni fogsz, ennyi. Heti 1 kiló fogyás is elég megterhelő már, de ha azt tartani tudod, akkor is egy év minimum, mire leadod a felesleget. Nem drasztikus módszer kell, hanem kitartás, hogy egy évet folyamatosan deficitben legyél.

(#119819) GoTReX
Naturálban a legtöbb tanulmány szerint 1,5-2 g fehérje kell zsírmentes testsúlykilogrammonként a pozitív nitrogénmérleghez. Ez körülbelül 20 energia%-nyi bevitelt jelent még diétás kalóriabevitel mellett is, magyarul teljesen felesleges az izomleesés miatt aggódni. Persze nyilván "el fog vékonyodni az ember" diétában, de valójában csak a feleslegesen megkötött víz, illetve a zsír távozik.

[ Szerkesztve ]

(#119824) GoTReX


GoTReX
őstag

Életemben először találtam a derekamom oldalt felesleget.Ero/suly jön de úgy látszik én sem zabalhatok félre mindig büntetlenül. :((

XBOX ID: GoTReX #4839

(#119825) Champipi


Champipi
senior tag

(#119826) kk831228 válasza GoTReX (#119824) üzenetére


kk831228
addikt

Öregszel, jobb ha megszokod... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#119827) GoTReX válasza kk831228 (#119826) üzenetére


GoTReX
őstag

A látszat ellenére valószínűleg így van

XBOX ID: GoTReX #4839

(#119829) aelod válasza Radnix (#119828) üzenetére


aelod
veterán

LoL.

Angel2014

Azt mondták az első hónapot drasztikusra vegyem..és utána emeljem picit...

Vidáéknál hallottad? Nagy okosság volt bárki is mondta...

De ahelyett hogy gúnyolódtok összedobhatnátok egy hatásos diétát...

DIÉTA = KOPLALÁS!

Számold ki a BMR-ed tegyél rá +500 kaloriát és hetente vedd el a ch-t 10 grammonként. Járj edzeni rendszeresen és aerob sem ártana. Ha nem fogysz akkor félrezabálsz. Deccit. Senki más nem fogja helyetted elvégezni a melót azzal, hogy ide ír neked egy személyre szabott diétát ráadásul full ingyen.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119830) kolosanyi válasza Radnix (#119828) üzenetére


kolosanyi
veterán

Megértelek, én itthon vagyok táppénzen hányingerrel, hasmenéssel és lázzal. Nem tudok enni, pedig van itthon nutella. :( :D

(#119831) aelod válasza aelod (#119829) üzenetére


aelod
veterán

Mielőtt félreértenéd:
Az egyenlőség jelet az áthúzott kód nem húzta át.

(#119825) Champipi

Nulla értelme van kb. ennek is

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119832) Shingen válasza aelod (#119789) üzenetére


Shingen
addikt

Azt csodálom az izületeid bírják ezt a terhelést, és semmi bajod.

風林火山

(#119833) headhunter


headhunter
addikt

"Naturál"?!

[link]

(#119834) Radnix válasza kolosanyi (#119830) üzenetére


Radnix
senior tag

Akkor most diétázzunk, mielőtt meggyógyulunk! :K

(#119833) headhunter: [link]

[ Szerkesztve ]

(#119835) Shingen válasza headhunter (#119833) üzenetére


Shingen
addikt

Nem! KOKXOS! ;]

風林火山

(#119836) rwin5 válasza headhunter (#119833) üzenetére


rwin5
őstag

asszem ennek van vmi videója aki a biotechet úgy reklámozza, hogy tripla adagot tol be az edzés előttiből, vagy valami hasonló okosságot mond.

(#119837) GoTReX válasza headhunter (#119833) üzenetére


GoTReX
őstag

'afaszt

XBOX ID: GoTReX #4839

(#119838) kolosanyi válasza Radnix (#119834) üzenetére


kolosanyi
veterán

30 napja trackelek mindent, már látványos a változás. 121,8-ról indultam, a betegség előtt 115 voltam kereken. Most gondolom tovább csökkent a súlyom, mert alig eszem, de ez nem számít, majd a gyógyulás után lesz lényeges. 100-ig fogok befogyni, aztán meglátjuk mi lesz akkor. Két éve nyáron a 107 kilós formám kifejezetten jó volt, most megpróbálok egy még jobbat hozni. Ha nem jön közbe semmi, akkor már tavasz elején meglesz a strandfazon. :)

(#119839) Angel2014 válasza kolosanyi (#119823) üzenetére


Angel2014
addikt

Én teljes mértékben arra értettem,hogy pl megeszek 100chát annak megfelelőt kell lesétálnom a futópadon...én erre értem a számolást...gondolom te másra gondolsz...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119840) kolosanyi válasza Angel2014 (#119839) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nézd meg az oldalt. Egy konyhamérleg kell csak hozzá és kész. Beütögeted, hogy miből hány grammot vittél be aznap, figyelsz arra, hogy a kalóriabevitel kevesebb legyen, mint a felhasználás és kész. Nyilvánvaló, hogy Mr O szintet így nem lehet elérni, de egy fasza sportos strandformát igen.

180 g fehérje, 300 g szénhidrát és 80-90 g zsír már jó alap lehet neked napi szintű edzés mellé. Ha akarod, a szénhidrát/zsír aránnyal tudsz játszani a zsír javára, én is szoktam. Nem muszáj csirkét enni egész nap, "normál kajával" is be tudod vinni a megfelelő makrókat.

Aki meg itt lehurrogja a fórumon, az próbálja ki nyugodtan, vagy pedig maradjon csöndben. Pláne ha böjt hívő. ;]

[ Szerkesztve ]

(#119841) Shingen válasza kolosanyi (#119838) üzenetére


Shingen
addikt

lényeges. 100-ig fogok befogyni, aztán meglátjuk mi lesz akkor.
Mi lenne eltűnik az a maradék izom is: Teljes katabolizmus. ;]

風林火山

(#119842) Shingen válasza kolosanyi (#119840) üzenetére


Shingen
addikt

Amúgy meg nem kellene először behatárolnia mennyi kcal kellene a mostani testének, annál -400 kcal bevinni napi szinten?
Akkor a fogyás is megindulna és nem lenne drasztikus.

風林火山

(#119843) kolosanyi válasza Shingen (#119841) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért egyszer edzünk együtt élőben, mielőtt olyat kijelentesz, hogy a maradék izom is eltűnik, lehet meglepődnél mennyire esett le... ;]

(#119842) Shingen
Ez egy kiindulási alap, kb 3000 kcal. Ha nem indul be a fogyás, csökkenteni kell, ha többet fogy a heti 1 kilónál, növelni. Ez egy ilyen játék. Viszont számolás nélkül akkor se működik, ha "tisztán" kajál az ember. Illetve én azt tapasztalom, hogy számolgatással akkor is megy, ha nem csak csirkerizs megy éjjel-nappal (amit egyébként már utálok).

(#119844) Woodslave válasza kolosanyi (#119843) üzenetére


Woodslave
nagyúr

oszt a kolbászt szalonnát fehérkenyeret hogy trackeled? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#119845) kolosanyi válasza Woodslave (#119844) üzenetére


kolosanyi
veterán

Házit eszem ezekből, tudom miből mennyi van benne. :D

Egyébként meg vegyíteni kell a böjttel, az a tuti:

;]

(#119846) GoTReX


GoTReX
őstag

Amúgy miért kell ilyen csicskaságot csinálni?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#119847) Radnix válasza kolosanyi (#119845) üzenetére


Radnix
senior tag

Ha még egy rövidítést kiírna a kép fölé, akkor lehet megnyerné a Mr Olimpiát is :Y

(#119848) aelod válasza Shingen (#119832) üzenetére


aelod
veterán

Azért fáj a térdem. Bandázs segít sokat a guggolásoknál.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119849) kolosanyi válasza Radnix (#119847) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig csak lehet bekoxolt. ;]

(#119850) Radnix


Radnix
senior tag

Results showed statistically greater increases in 1RM squat strength favoring HEAVY compared to MODERATE. Alternatively, statistically greater increases in lateral thigh muscle thickness were noted for MODERATE versus HEAVY. These findings indicate that heavy load training is superior for maximal strength goals while moderate load training is more suited to hypertrophy-related goals when an equal number of sets are performed between conditions. [link]

Szóval közel járunk az igazsághoz azzal a régi szabállyal, hogy alacsony ismétlésszám jobban hozza az erőt, magasabb ismétlésszám jobban hozza az izmot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.