Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120501) batai15


batai15
félisten

sziasztok ! mostanság szinte csak szolgalatba van időm súlyzós edzést csinalni,mert kint dolgozom folyamat az erdőn. nem a fáradtság lenne a gond, hanem az hogy azért csak fizikai munka. kerdesem lenne hogy egyrészt számít ez e edzésnek , mert ha igen akkor van értelme a tömeglő etrendnek,de ha nem számít annak, akkor viszont van e értelme? azért szoktam érezni a karomon is hogy azért néha fajdogal főleg ha egymás után tobb napot megyek ki.
illetve , ajánlott valami felé teljes testes edzés hogy legalább szolgalatba edzek értelmesen ? előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#120502) Woodslave válasza batai15 (#120501) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fát pakolsz? Szerintem nem számít súlyzós edzésnek attól még van kalóriaigénye szóval indokolt lehet úgymond a "tömegelős" étrend.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120503) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Amúgy tegnap mellvót meg törzs, atta. Nyomtam fekve, 130-as csúcsszériáig mentem el (2 ismétlés). Megmutattam a nyikhaj rendőr szakközepeseknek ki a fasza gyerek. Utána fogtam pár zászlót bordásfalon meg pár egyéb saját súlyos gyaki törzsre. Úgy néztek rám, mint egy ufóra. ;]

Érdekes a terem itt Körmenden. Ilyen maszek esztergált súlyok meg rudak vannak, régi rozsdás gépek szakadt, repedt bőrözéssel, linóleum padlóval, neon fényekkel és erős gumiszaggal. Csöpög a pára mindenhonnan meg üvölt a régi Videoton hifiből a tuctuc. Romantikus. :D

(#120504) Woodslave válasza kolosanyi (#120503) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor megvolt majdnem a testsúlyos nyomás? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120505) batai15 válasza Woodslave (#120502) üzenetére


batai15
félisten

igen fa pakolás . akkor melette kellene rendesen edzek,vagy mivel sokaig kint vagyok, későn alt sötétbe erek haza, hagyjak magamnak pihenő időt is ? maradjon a szolgalatba a teljes testes edzés ? kb még egy honapig lesz ez a munka utána vissza tudok majd menni osztott edzesbe. sajnos már ott tartok hogy lassan 5g ch eszek,es hiztam 1.5 hónap alatt 1-1.5 kilót durvan. ami kevés. reméltem nyarars legalabb odaig jutok hogy a 100kgba legalabb 2-3at bele nyomok. meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#120506) kolosanyi válasza Woodslave (#120504) üzenetére


kolosanyi
veterán

113 voltam hétfő hajnalban, szóval 1,2 körül van. Illetve fullrom mellkason megállítva 2 másodpercig, nem ilyen pumpálgatás 20 centis tartományban. ;]
Egyébként pont nem érdekel a Wilks meg ilyen baromságok. Valamiért mindig a kisebb és gyengébb sporttársak jönnek ezzel. ;]

(#120507) Woodslave válasza kolosanyi (#120506) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez így van a kisebbségi komplexusunk kell valamivel enyhíteni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120508) Woodslave válasza batai15 (#120505) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amúgy sincs okod osztott edzésre hagyjuk hogy az bármiben is jobb lenne. Meló után pihenj ha nem tudsz normálisan edzeni, amikor tudsz meg nyomj teljes testet. (akár heti kétszer)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120509) batai15 válasza Woodslave (#120508) üzenetére


batai15
félisten

köszönöm ! egy jó ilyen edzés tervet tudnál írni ? előre is köszönöm!

(#120510) kolosanyi válasza batai15 (#120509) üzenetére


kolosanyi
veterán

Guglizz. Itt senki se edző, szakmabeli. Bár mindenki annak képzeli magát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#120511) batai15 válasza kolosanyi (#120510) üzenetére


batai15
félisten

jó csak most tudod ez is olyan hogy valaki lehet próbálta azt mondja jó, meg lehet nem . ott van az arnold féle pl nekem az szimpatikus meg mondjuk a puding próbája az evés. tudod mit ? igazad van, nekem kell ki tapasztalni.

[ Szerkesztve ]

(#120512) Woodslave válasza kolosanyi (#120510) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert aztán az edzők nagy részével sokra mennél :D

azért ha két napot edz vki teljes testet nincs túl sok varia. Mondjuk én nem szeretek ilyet írni le senkinek mert átlag terembe járó nem tudja (mármint pszichikailag alkalmatlan) csinálni.

Amúgy tök egyszerű

Guggolás- fekvenyomás - evezés meg némi izoláció karra
Felhúzás - OHP - Chin-up - váll izoláció - vagy amit akarsz még csinálni

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120513) Woodslave válasza Woodslave (#120512) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vagy tabata rönknyomás az erdőben fekvővel szuperszettezve aztán valszeg ugyanott vagy ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120514) aliquis válasza Woodslave (#120513) üzenetére


aliquis
tag

+óránkét két zászló,és meg is van. ;]

Viszlát!

(#120515) kolosanyi


kolosanyi
veterán

+ bek@phatjátok ;]

(#120516) kk831228 válasza kolosanyi (#120515) üzenetére


kk831228
addikt

Úgy látom kell még a "kalácspénz" karácsonyra... Ki van az összes "szerv" a mi biztonságunk érdekében... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#120517) GoTReX


GoTReX
őstag

Exercises for ripped arms . What's your excuse? ;]

:))

:))

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#120518) kolosanyi válasza kk831228 (#120516) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tipikus rosszindulatú hozzáállás. Azt már bezzeg nem jegyzed meg, amikor -10 fokban azért fagyoskodom az út szélén, hogy a törvénytisztelő, szabálykövető állampolgár ne kerüljön balesetveszélyes szituációba, amit egy 40.000 L sósavat szállító tartányos jármű okoz. Vagy a román küldeménydarabos, aki cseszett lerögzíteni az 1 köbös IBC-ket amik tele vannak mérgező anyaggal. Gondolom nem szeretnél a szélvédődre kapni egy ilyet amikor haladsz mögötte. Vagy azt se hogy azért robbanjon be 20 t PB gáz, mert a paraszt nem tudta eloltani az elektromos tüzet a motorterében a nyomás nélküli, lejárt felülvizsgálatú tűzoltó készülékével.

(#120519) aliquis válasza kolosanyi (#120518) üzenetére


aliquis
tag

Azért fagyoskodtál az út szélén,mert ezért kapod a fizetésed,a mi adónkból.El ne sírjam már magam.

Viszlát!

(#120520) Woodslave


Woodslave
nagyúr

dec 17. Cutler Pécs megnyitó :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120521) kolosanyi válasza aliquis (#120519) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az a munkám - többek között -, hogy biztonságban legyél. Ha ezt nem érted, és a szokásos "meramiadónkból" szöveggel jössz, az már a te szegénységi bizonyítványod.

Egyébként én is ugyanúgy adófizető vagyok már bocs. Ja nem, én nem tudom magam veszteségesre bejelenteni, meg kevesebb profitot bejelenteni a valósnál. :U

[ Szerkesztve ]

(#120522) aliquis válasza kolosanyi (#120521) üzenetére


aliquis
tag

Majd,ha társadalmi munkában csinálod,a szabadidődben,akkor jöhetsz ezzel a nyálas dumával.

Viszlát!

(#120523) kolosanyi válasza aliquis (#120522) üzenetére


kolosanyi
veterán

Majd ha nem veszel fel fizetést a munkádért, akkor pattogj. De tőled nem vártam mást. :U

(#120524) SetCHOO.


SetCHOO.
aktív tag

Csak ma, csak most ÁKCIÓ!
Ha már lett volna linkelve, akkor viszlát! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#120525) GoTReX


GoTReX
őstag

Azért örülök ,hogy még mindig a baráti egyetértés, sporttársi tisztelet és férfiúi büszkeség honol a fórumon. :DDD ;]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#120526) Radnix


Radnix
senior tag

Most itt mi a vita tárgya? Segítsetek nekem megérteni! :F

Annyi biztos, hogy ezeket a feladatokat valakinek el kell végezni, és nem lehet piaci alapon csinálni, tehát állami feladat, az pedig nyilván részben a "te adódból" van finanszírozva.

(#120527) kk831228 válasza kolosanyi (#120518) üzenetére


kk831228
addikt

Igen biztos van olyan is... :R ;] Na, de nem kell itt mártírkodni... ;] Véletlenül most így év végén megháromszorozódott az ellenőrzés... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#120528) aliquis válasza Radnix (#120526) üzenetére


aliquis
tag

Mi a fa@t értetlenkedsz te is? Sanyi azért ment a katasztrófavédelemhez mert főiskola után kellett valami jövedelem.Nem azért mert gyerekkora óta ez szeretett volna lenni,és a hivatástudat szinte szét égeti.Ezek után miért kellene összefosnom magam,mert ezért a fizetésért dolgozni is kell?Ezt hívják megélhetési tűzoltónak.

Viszlát!

(#120529) Woodslave válasza SetCHOO. (#120524) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5000-ért azért ritkán láttam, de a 3k alatti baráti ár. Sokak szerint xar, nekem a csokis, citromos, tiramisu, vanília zabbal bejött.. :K

ananászt kerülje aki rendel sztem :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120530) kolosanyi válasza aliquis (#120528) üzenetére


kolosanyi
veterán

Rendben barátom. Majd ha a megélhetési tűzoltó hozzád vonul műszaki mentésre és téged vág ki a roncsból, ezzel megmentve az életed, akkor lehet átértékeled az álláspontod.

Egyébként honnan tudod, hogy mi motivál a szakmám végzésében? Egyáltalán honnan veszed a bátorságot ehhez a stílushoz (sokadszorra)? Komoly bajaid lehetnek életedben ha ilyen indulatokat vált ki belőled az egyenruha.

(#120531) Radnix válasza aliquis (#120528) üzenetére


Radnix
senior tag

Ezt javaslom az uraknak :D

[ Szerkesztve ]

(#120532) aliquis válasza kolosanyi (#120530) üzenetére


aliquis
tag

Te mint tiszt,gondolom rengeteg roncsot vágtál már,és fogsz is.

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

(#120533) SetCHOO. válasza Woodslave (#120529) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Csak a csoki! Berendeltem belőle, tejsavóból az így elég korrekt ár!

(#120534) Woodslave válasza SetCHOO. (#120533) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja a csoki sztem jó nekem is van egy csomaggal még

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120535) goodboy007 válasza Woodslave (#120520) üzenetére


goodboy007
senior tag

Lehet tudni már, melyik "celeb" lesz jelen?
Nyáron mászkülbícsen mondta a Béla, hogy ő jön elvileg.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#120536) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na törjük meg a kínos csendet.

Guggolás 120kg 4*5 merevlábas 103kg 4*9 (mondjuk 60 kilót jobban éreztem, szóval sok volt)

lábnyújtó - lábtoló - padra lépés combo 2 sorozat
vádli

Atta. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120537) Woodslave válasza goodboy007 (#120535) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindenki. Kathi Bélától Molnár Petiig.. megyek az tuti

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120538) kk831228 válasza Woodslave (#120536) üzenetére


kk831228
addikt

Milyen csendet?? ;] Tudtam, hogy kolosanyi ugrik az ilyenekre... :DDD Összes haverom tűzoltó, meg van egy pár rendőr haver is... :B Nekem nekem kell... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#120539) Shingen válasza HussarF (#120499) üzenetére


Shingen
addikt

Mostanában konkrétan edzés helyett otthon szoktam amradni és GTA Online-ozok
Mi lesz így veled?
leépül az kis izom is. ;]

(#120503) kolosanyi Akkor most te voltál fasza gyerek. :DDD

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#120540) Shingen válasza SetCHOO. (#120524) üzenetére


Shingen
addikt

nekem ez a fajta nem ízlik, most passzoltam el az uccsó zacskót, innentől csak MP veszek.

(#120529) Woodslave Pont a vaniliát passzoltam el. :DDD

(#120534) Woodslave Tiszta kakaópor íze van, nem is csoki. :D

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#120541) Shingen


Shingen
addikt

ma mell-Hát volt, atta , hátat nagyon szétküldtem.

風林火山

(#120542) Shingen


Shingen
addikt

Egyébként Aeloddal mi van, munkaidőben nem kommentel? ;]
megint elüldöztétek? :DDD

風林火山

(#120543) Woodslave válasza Shingen (#120542) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyuggereknek hordja az erzsi utalványt ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120544) Gainka válasza Shingen (#120542) üzenetére


Gainka
őstag

E.alèlt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#120545) S e t h válasza kolosanyi (#120518) üzenetére


S e t h
nagyúr

Más is dolgozik, sőt lehet, hogy mostohább körülmények között is, csak nem írja le itt.
Te leírod, mert a pályád elején vagy, újdonságnak számítanak az ingerek, vagy esetleg teher számodra, de lehet hogy a szociális kapcsolatok ápolásának helyszíneként tekintesz a topikra. Ami abban az esetben hiba, ha nem tudod helyén kezelni a reakciókat, mert itt kapni fogsz hideget, meleget. Ez egy ilyen hely.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120546) rwin5


rwin5
őstag

szupermensanyi

(#120547) batai15


batai15
félisten

hát nem volt rossz ez a teljes testes súlyzós edzes sem..

(#120548) Angel2014 válasza Shingen (#120542) üzenetére


Angel2014
addikt

Esküszöm ezen gondolkodtam ma....és azon is hogy említettem az Aelod edzését egy komoly versenyzőnek és azt mondja hatásos de csak kokszal és az is hogy Amerikai kúrának néz ki ...ami tél előtt kap egy dózist...egy kis pihenő és jön a tavaszi löket...ezt az edzést csak kokszal lehet végezni hogy hatásos legyen , megehet naponta nem 4000 de 8000 ezer kalóriát nem fog izomba épülni maximum zsírrá. Hajrá Aelod majd megint mutatsz egy 4000 ch ás formát itt a topicban mennyire sikeres volt a felkészülés ezzel az edzéssel.:D :D :D Ja és azt üzeni az izom akkor nő amikor pihen szóval nem kell minden nap az adott izomcsoportot edzeni ,mert még nemhogy fejlődik hanem leépül, persze kokszal ez egész más ott lehet tolni naponta is. :D

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120549) szuszinho


szuszinho
őstag

Na, végre! :C

(#120550) aliquis válasza szuszinho (#120549) üzenetére


aliquis
tag

Na,végre,mi? :F

Angel ,nagyon rá vagy állva aelodra. :D

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.