Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119302) kolosanyi válasza #05304832 (#119301) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kocka fórum, mit vártál? ;]

(#119303) Angel2014


Angel2014
addikt

Ma a csepeli chiliben összerakták állítólag az évszázad tricepsz hoist gépét.ami még az országban sincs....akárhogy nézem nem tudok rájönni,hogy hogy a nyavalyába kell ezt használni tricepszre.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119304) IntelKiller7 válasza Angel2014 (#119303) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nálunk ez a fajta van. De nem szeretem.

Van még egy Life Fitness gép az jobban bejön.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#119305) AGE-T


AGE-T
senior tag

Hátha motivál valakit...

Bal oldalihoz kellett egy jó nagy adag bullsh** az életembe. Reggelire két három kakaós csiga, napközben egy egész pizza, akár 45-ös is. Estére viszonylag gyakran egy-egy hambi, meg jó sok túlórázás.
A jobb oldalihoz kiszellőztetett fej, minimalizált szénhidrát bevitel és minden másnap edzés. Kardió, abs, fitness, ha esik, ha fúj. Hajrá!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#119306) kolosanyi válasza Angel2014 (#119303) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tolódzkodó gép. Mondjuk értelme semmi, nehogy rendes tolódzkodást csináljon az ember, gépesítsük ezt is.

(#119307) IntelKiller7 válasza AGE-T (#119305) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én most ugyan így vagyok. Edzettem már 2-3 éve de 3-4 hónap után feladtam. Aztán nem érdekelt és mindent ettem meg kb semmi mozgást nem végeztem. Meg is lett az eredménye. Most nyáron fogytam 5kg-ot, ezt még a mai napig tartom. Október elején elkezdtem, és úgy érzem elég motivált vagyok, hogy végigcsináljam. 1,5 hónapja kemény edzés és kardió. kajára is figyelek.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#119308) kk831228 válasza AGE-T (#119305) üzenetére


kk831228
addikt

Az látszik, hogy nem vagy zsíros... :F

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#119309) Angel2014 válasza kolosanyi (#119306) üzenetére


Angel2014
addikt

Ilyen fogantyú véggel és ilyen magadsàgban? Amit imike feltett az erthető.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119310) Alpachino válasza AGE-T (#119305) üzenetére


Alpachino
veterán

Egy kis izmot még pakolj magadra oszt jó lesz az :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#119311) Angel2014 válasza AGE-T (#119305) üzenetére


Angel2014
addikt

:R mennyi idő alatt? :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119312) AGE-T


AGE-T
senior tag

2014-2016, de inkább 2015-től, onnan edzettem edzővel, addig inkább csak egy helyben toporogtam. Elvagyok ezzel az izomtömeggel is, inkább szálkásítást tartom szem előtt.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#119313) kolosanyi válasza Angel2014 (#119309) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hogy érted, hogy fogantyúvég meg magasság? A fogantyúvégnek semmi köze a tricepszhez, tolódzkodás közben meg olyan mélyre engeded magad, amilyen mélyre csak akarod (meg tudod). Ha nem tudsz tricepszből tolódzkodni (az emberek 99%-a nem tud), akkor csinálj feltett lábast.

_______________________

Mivel így még nem csináltam tabatát (egy gyakorlat 8 sorozaton keresztül extrém rövid pihenőkkel), és nagyon atta, ezért felkeltette az érdeklődésem a módszer. Ír róla a bodybuilding.com is. Nem hülyeség, mert ilyen durranást még sose éreztem, konkrétan görcsölnek az izmaim, pedig ugye csak saját súly volt, illetve két 15 kilós kézisúlyzó az evezéshez. Kíváncsi lennék, ha ilyen stílusban csinálnék minden gyakorlatot, mi lenne a következménye. Át lehet ezt úgy is alakítani, hogy ne ugribugri legyen, hanem a szokásos súlyzós gyakorlatok (fekvenyomás, evezések, bicepszezés stb) menjenek így. Lehet teszek vele egy próbát.

(#119314) Alpachino válasza kolosanyi (#119313) üzenetére


Alpachino
veterán

"az emberek 99%-a nem tud"

Pontosabban az edzettség nélküli átlagemberek 99%-a nem tud tricepszből tolódzkodni, ugye ? :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#119315) Angel2014 válasza kolosanyi (#119313) üzenetére


Angel2014
addikt

Ilyen hajlìtott patkó alakú és aolyan magasan van mintha nyakból nyomnék. Néz meg azokat amit imike felrakott...a magassàgot és a végeit.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119316) kolosanyi válasza Alpachino (#119314) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nézz szét egy teremben. Az egyébként izmos gyúrósok is csak himbálóznak kifelé néző könyékkel, minimális mozgástartományban. Rendesen leengedve, tricepszet megnyújtva, hátrafelé néző könyékkel, felül az összehúzódásra koncentrálva nagyon ritkán látok embereket tolódzkodni. Ha te kivétel vagy, örülj neki, tényleg szarul szokták ezt csinálni. A húzódzkodás a másik tipikusan szarul végrehajtott gyakorlat, a vállak kiesnek az ízületi tokból, a lapockák nem zárnak, púpos a hát, belekalimpálnak lábbal stb. Minimálisan dolgozik a hát ilyenkor. Ez nyilvánvalóan azért van, mert egyébként nehéz gyakorlat mind a kettő. Mármint ha jól csinálod, akkor nehéz.

(#119315) Angel2014
Van a Cutlerben Hoist tolódzkodó gép, én nem szeretem. A Hoist gépei nagyon jók szoktak lenni, de mindent nem kell gépesíteni.

__________________________

Ez a tabata nagyon mozgatja most a fantáziám. A magas volumen és az extrém rövid pihenő miatt brutális izomfáradást lehet vele elérni, ami mint tudjuk jó dolog. Ráadásul elvileg a rövid, fél órás / 40 perces intenzív edzések maximalizálják a tesztoszteron és a hgh kibocsátást, amit megint nem kell részletezni, hogy miért jó. Plusz ugye jelentős afterburn effektus jellemzi, ami a zsíranyagcserét turbózza. Illetve a rövid pihenők még a szeparáltságot is elősegítik. Lehet, hogy megtaláltam a nekem legideálisabb edzésmódszert? További tapasztalatokra lesz szükségem ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#119317) Freddycom válasza Angel2014 (#119303) üzenetére


Freddycom
őstag

Meg kellett volna nézni a gépre ragasztott izmos, sematikus bácsit, az bemutatja a helyes használatot. :D

(#119318) Woodslave válasza kolosanyi (#119316) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szóval a testépítő konditermi edzést sikerült tartani 2 hónapig most jön az otthoni tabata? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#119319) Woodslave


Woodslave
nagyúr

xarul aludtam 5kor már fenn voltam, annyira éhes voltam mint az állat. Be kellett nyomnom 40 gramm fehérje 50 gramm zabdara kombót. (a fehérje azért ennyi mert beleöntöttem a zacskó aljából) Lehet ezt kéne csinálom extra ch-nak, már túl sok lenne a porozás :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#119320) Angel2014 válasza Freddycom (#119317) üzenetére


Angel2014
addikt

:Y

kolosanyi : Ez bizony nem tolodszkodó gép lesz...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#119321) Shingen válasza #05304832 (#119298) üzenetére


Shingen
addikt

nekem bármelyik jó lenne tolnám őket. :))

風林火山

(#119322) kolosanyi válasza Woodslave (#119318) üzenetére


kolosanyi
veterán

Másfél éve csak teremben edzek. :U

Egyébként mondtam, itt nem arról van szó, hogy ugribugri aerobikot csinálok és az majd nekem milyen jó lesz. Nagyon rövid, de extrém intenzív súlyzós edzésről van szó. Teremben. Összetett gyakorlatokkal. Kétkezes rúddal. Több tanulmány is foglalkozik az ilyesmi stílusú edzéssel és vannak pozitív hatások. Tök mindegy, hogy tabatának hívod, vagy akárminek, az alapelvek a következők:

- a lehető legmagasabb intenzitás
- nagy volumen
- a lehető legrövidebb pihenőidők
- teljes testes edzések
- egy edzés rövid ideig tart

Mik a várható hatások?

- vo2max fejlődik, javul az állóképesség, fejlődik a keringési rendszer
- jelentős izomfáradás
- metabolitok felhalmozódása, vérbőség a munkába vont izomcsoportoknál
↳ ebből a kettőből következtetve izomtömeg növekedés várható
- jelentős afterburn effektus → fokozódik a zsíranyagcsere, testzsír tömeg vesztés várható
- a rövid és intenzív edzések maximalizálják a tesztoszteron és a hgh kibocsátást → katabolizmus valószínűsége lecsökken

Ez így elméletben nem hangzik rosszul, kíváncsi vagyok a gyakorlatra. A poweres edzés se hangzott rosszul, aztán sérülés lett a vége. Itt a sérülés valószínűsége sokkal kisebb, mert ilyen megközelítés mellett esélytelen nagy súlyokat használni, az ízületeket kevésbé terheli a módszer. Inkább az idegrendszernek b@xhat oda heti 3 ilyen edzés, de nem is kicsit. Mindegy, kipróbálom, aztán majd úgyis leírom ha izmos lettem tőle.

(#119323) Alpachino válasza kolosanyi (#119322) üzenetére


Alpachino
veterán

"Mindegy, kipróbálom, aztán majd úgyis leírom ha izmos lettem tőle." :Y

De nagyon sokszor hallottuk már ezt a kijelentést..... ;] :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#119324) kolosanyi válasza Alpachino (#119323) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én legalább próbálkozom, nem csak beszólogatok a másiknak. ;]

Egyébként természetesen van PhD, aki hasonló módszert népszerűsít. Jim Stoppani a neve és gyakran ír cikkeket a bb.com-on.

[ Szerkesztve ]

(#119325) aliquis válasza kolosanyi (#119324) üzenetére


aliquis
tag

Az újdonság varázsa,elsőre szinte minden új módszer működik.A kérdés az,hogy hosszabb távon mennyire életképes.Mondjuk ennek a kiderítésére,a próba a legbiztosabb.Csak hát ott van a "bukás"lehetősége és akkor megint elvesztegettél egy csomó időt,ahelyett,hogy adnál lehetőséget hosszabb távon valaminek,ami működik.
Te egy óriás gyerek vagy,aki szeret kísérletezgetni. :D

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

(#119326) kolosanyi válasza aliquis (#119325) üzenetére


kolosanyi
veterán

Te egy óriás gyerek vagy,aki szeret kísérletezgetni.

Ezt elismerem. :D

(#119327) -Ben-


-Ben-
veterán

Zselatinból melyiket szoktátok venni?
Egyszerre eszitek meg az egész zacskóval?

(#119328) Freddycom válasza -Ben- (#119327) üzenetére


Freddycom
őstag

Fú én múltkor ettem egy zacskónyi dr. oekert. Kellemes illat, amit a megperzselt disznóhoz és az ázott pulihoz tudnám hasonlítani. Nem adtam hozzá semmi ízt, csak lehúztam a fél litert. Egy élmény volt, csak szar. :D

[ Szerkesztve ]

(#119329) -Ben- válasza Freddycom (#119328) üzenetére


-Ben-
veterán

Biztató ... ;]

(#119330) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam atta, extra mell bicepsz. Ferdepad rúddal, gépes nyomás, tárogatás (Mike O Hearn naturál testépítő módra) áthúzás. Kétkezes bicepsz, ferdepados egykezes bic, scott pad meredekebb végén kétkezes kalapácsos (van ilyen rúd) meg scott kábel. Atta. Most így a heti 5 edzéssel faxa.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#119331) kilinked válasza Angel2014 (#119320) üzenetére


kilinked
csendes tag

Tricepsznyújtás fej mellett.

(#119332) Shingen válasza -Ben- (#119327) üzenetére


Shingen
addikt

Volt már róla szó.
Zselatinból melyiket szoktátok venni?
Horváth Rozi
Egyszerre eszitek meg az egész zacskóval?
Meg kell főzni és szörppel ízesíteni, vagy feloldod teába

風林火山

(#119333) Shingen


Shingen
addikt

(#119334) aliquis válasza Shingen (#119333) üzenetére


aliquis
tag

Szóval azt mondod,ha te is koszolnál,te is így,vagy még jobban néznél ki? :DDD

Viszlát!

(#119335) FollowTheORI válasza Angel2014 (#119303) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem ez koponyatörő mozgás utánzónak tűnik (vagy valami olyasmi)... :)

Szóval nem lefelé tolod... trükkös. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#119336) Shingen válasza aliquis (#119334) üzenetére


Shingen
addikt

Miért ne.
De Hussarf is mondta anno ha lenne vegyész haverom aki tiszta cuccot tudna hozni vagy előállítani, biztos tennék egy próbát. :D

風林火山

(#119337) aliquis válasza Shingen (#119336) üzenetére


aliquis
tag

Gondolom akkor most a maxon vagy,már csak egy kis gyógyszer kellene,hogy átlépd a határaidat?Egy közös edzésre eljöhetnél,hátha meglepődök. :K
Egyébként az anyagot használók,90%-án,még sokszor az sem látszik,hogy komolyan sportol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

(#119338) Shingen válasza aliquis (#119337) üzenetére


Shingen
addikt

Mert szarul csinálják biztos.
A cucc akkor használ ha tartod a szigorú edzést, nem pinalegyezel, meg normálisan kajál is mellé az ember. :DDD

風林火山

(#119339) aelod


aelod
veterán

Tegnap vótam. Atta.
Guggolás 120ba 12x2, 130ba 9 ment.
Fekvenyomás 90be 12x2, 95be 12x1
Felhúzás 130ba 12x1, 140be 12x1, 150be 5x1

Elszakadt a gurtnim, így fordított fogással húztam fel. 140nél már nem tudtam meghúzni egybe a 12 ismétlést 6nál letettem és fogást váltottam.

Döntött törzsű evezés 60,70,80ba 12 ism. Vállból nyomás ülve 30kg 3x12, bicepsz fr. rúddal 42kg 3x12, homlokra engedés szettben ugyanennyi.

Súly "üresen" reggel szarás után 76,7. Este lefekvés előtt 79.6 :) A program brutális. Hét vége felé már nagyon kivagyok. De csináljuk. Erőben jöttem én úgy érzem. Kaja olyan 4e+ kalórián. Még van pár hét hátra :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119340) Shingen válasza aelod (#119339) üzenetére


Shingen
addikt

Súly "üresen" reggel szarás után 76,7. Este lefekvés előtt 79.6 ;]
megy a tömegelés :))

風林火山

(#119341) aliquis válasza aelod (#119339) üzenetére


aliquis
tag

Nem kötekszem,de előbb a sorozat szám,utána az ismétlés szám.Tehát 2x12,stb..hacsak nem 12x ugrottál neki a 2-nek. ;]

Shingen119337:cucc nélkül is így kellene,nem azon gondolkodni mivel válthatjuk ki a munkát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Viszlát!

(#119342) IntelKiller7 válasza aelod (#119339) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Utolsó bekezdésről ez jutott eszembe. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#119343) Radnix


Radnix
senior tag

Én 2500 kalórián vagyok már 4. hete, és a heti átlagsúlyok rendre: 88,33 - 87,54 - 87,71 - 88,03
Heti 4 edzés, de alacsony aktivitási szint, wc-re is kocsival megyek.
Azért meglepő, hogy ennyire stagnálok 2500-ön, de tudomásul veszem a tényt. :)

(#119344) aelod válasza aliquis (#119341) üzenetére


aelod
veterán

Na te szakbarbár. Vágom, hogy úgy kell írni. ;]

(#119340) Shingen

Meglátjuk mire jutok.

(#119342) IntelKiller7

Lehet Béla étrendjét kéne követni xD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119346) Shingen válasza aliquis (#119341) üzenetére


Shingen
addikt

cucc nélkül is így kellene,nem azon gondolkodni mivel válthatjuk ki a munkát
Én odateszem magam, csak hát a cucc gyorsítana a növekedésen. ;]

風林火山

(#119347) IntelKiller7 válasza #05304832 (#119345) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Aktív Fitness, Debrecen.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#119348) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Másfél éve nem voltam kondiparkban, ma délután haverral vótam és atta. Fogtam egy-két zászlót, hogy lássák a babakocsit tologató anyukák, nem akárki jött ám le edzeni. ;]

Utána köredzés: 10 chin up, 10 tolódzkodás, 10 inverz evezés, 10 szűk fekvő, 10 lábemelés, 10 inverz lábemelés, 10 saját súlyos bicepszezés, 10 tricepsz, 20 ugráló kitörés és utána 1 km tempófutás (4:30-asban). Ebből volt 4 kör, illetve még a parkba jogging 2 km meg vissza 2. Semmi koncepció nem volt benne, de tetszett. Így szombat délutánra pont jó volt. :D

(#119349) Shingen válasza kolosanyi (#119348) üzenetére


Shingen
addikt

Fogtam egy-két zászlót, hogy lássák a babakocsit tologató anyukák, nem akárki jött ám le edzeni.
Ne feszengj, neked vagy élettársad.

Fogtam egy-két zászlót ezzel a kifejezéssel azért vigyázz. :P

風林火山

(#119350) Dicker válasza kolosanyi (#119348) üzenetére


Dicker
őstag

Azok inkább apukák voltak, ha a zászlójukat fogtad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.