Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120601) BÁ Nutrition válasza Shingen (#120574) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

honnan tudnam? :F ebben az évtizedben nem foglalkoztam ilyesmikkel

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120602) Shingen válasza Angel2014 (#120600) üzenetére


Shingen
addikt

Persze hogy kokxol.

Ezt a cikket én is elolvastam. :D

風林火山

(#120603) Shingen


Shingen
addikt

Zsunak jól állnak ezek az uj nagy csöcsök

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#120604) Shingen


Shingen
addikt

estére.....

風林火山

(#120605) Angel2014 válasza Shingen (#120604) üzenetére


Angel2014
addikt

Ki ez cassy a bikini bemutatón?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120606) Woodslave válasza Angel2014 (#120600) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Előbb még azt mondtad hogy aelod edzése való koxosoknak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120607) Shingen válasza Angel2014 (#120605) üzenetére


Shingen
addikt

Cassy közel sincs ehhez a csajhoz. :DDD

風林火山

(#120608) gaborn1 válasza Angel2014 (#120600) üzenetére


gaborn1
tag

"Mindenki de mindenki kokszol a testépítésben olyan nincs aki nem....Molnár, Kathi ,Vida ,Vörös ,Kiss Jenő, Berkes és sorolhatnám...ez egy marketing, hogy a saját termüket felhozzák kuncsaftokkal, hazugság ha azt mondják hogy nem kokszolnak...na ezeknek a kokszos embereknek való az osztott edzés " mert a koksztól még a fotelben ülve is fejlődnek" amit ti próbáltok utánozni eredménytelenül."

Nem te szoktál 2 órákat vállazni? Vagy az nem osztottnak számít? ;]

(#120609) GoTReX


GoTReX
őstag

Srácok van valami módszer vagy praktika ,hogy a durumtészta nem száradjon ki teljesen ? Próbáltam hűtőn kívül, hűtőben , kis extraszűz olivával meglocsolva vagy éppen vízbe öntve stb...Semmi. Pár orával az elkészítése után olyan b*szott szárazzá válik, hogy menetet vág a torkomon belülről.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#120610) Shingen válasza GoTReX (#120609) üzenetére


Shingen
addikt

Egyél rizst. :P

風林火山

(#120611) GoTReX válasza Shingen (#120610) üzenetére


GoTReX
őstag

Jó dolgok ezek a tészták /bulgur színesíteni szerintem.:) A csak csirkerizs sokszor olyan szélsőség hogy rádobod a szemetet ,csak hogy ízeket érezz. Én most kezdem felfedezni magamnak az egészséges köreteket rizsen kívül is. Aztán lehet én vagyok a hülye...

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#120612) gaborn1 válasza GoTReX (#120609) üzenetére


gaborn1
tag

Próbáltad azt is, hogy ilyen kajás dobozba rakod, és rárakod a tetejét miután kihűlt, úgy rakod hűtőbe?

(#120613) GoTReX válasza gaborn1 (#120612) üzenetére


GoTReX
őstag

Lefedve,de nem légmentesen. Kipróbálom, hátha. Köszi. Nem hiszem ,hogy törvényszerű lenne,hogy megbarnul és megkövül.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#120614) aelod válasza Shingen (#120603) üzenetére


aelod
veterán

Új, nagy csöcsök? Elég régóta ekkora neki. Favorit a bige. Viszont Bodó Dóri mostanság elég eltorzult fejszerkezettel rendelkezik...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120615) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Tudtok valami jó módszert fekvőtámasz nehezítésére?

Természetesen lehetőleg anélkül hogy tönkretenné az ízületeim.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#120616) BÁ Nutrition válasza aelod (#120614) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Versenyre keszul? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120617) God Vazzeg válasza aelod (#120614) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"Elég régóta ekkora neki"
Jaja :K

"Viszont Bodó Dóri mostanság elég eltorzult fejszerkezettel rendelkezik..."
Én is ezt néztem a beachen basszus, de nem akartam mondani. Sok lett a botox, vagy nemtom..

(#120618) aelod válasza God Vazzeg (#120617) üzenetére


aelod
veterán

Beachen nem láttam de instán (nem linkelek telefonról lusta vagyok) az új képe..hát.

Nem hiszem, hogy ő már valaha is színpadra áll. Minek? Elért mindent amit csak lehetett, kimaxolta a témát szerintem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120619) batai15 válasza sutyesz96 (#120615) üzenetére


batai15
félisten

súly mellény, gumi többszörösen át véve magadon,esetleg tárcsa a hatadon,valamint a szöget és szélességet valtoztasd.

(#120620) Woodslave válasza sutyesz96 (#120615) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fekvenyomás :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120621) Woodslave


Woodslave
nagyúr

elmúlt két napban nem voltam itthon elég offos volt a kaja, ma nagyjából visszatérek, de "céges" karányocs hidegtálakkal, sütikkel, egy habos almásat meg egy képviselőfánkot már le is meoztam.. Ebédre nem főztem rizst csak csirkebrokkoli van, de délután bepótolom azt hiszem. Este megpróbálok edzeni..

Reggel megkezdtem a kreatin töltést 10 grammal, utána némi inzulint generáló gabonapehely 0.1%-os tejjel (ne rontsa a felszívódást a zsír ;] ) még kv-t se ittam. Bár amikor nagyon bereggelizek nem is hiányzik... Súlyom nem is mértem, majd ma, de sztem a két nap elég volt hogy megint 88 körül legyek csak, pedig a "terv" szerint 89 meg kellett volna legyen tegnap. Na mindegy majd a kreatin :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120622) aelod válasza Woodslave (#120621) üzenetére


aelod
veterán

Én kindercsokit ettem este - igen 6 után :DDD - atta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120623) Vandit. válasza Angel2014 (#120600) üzenetére


Vandit.
addikt

Shingen: Szerinted Stalone miért növizik 70 évesen? Lett valami baja ezekkel a rákkeltő gyógyszerekkel?

Bocs, hogy beleszólok, de a GH önmagában nem rákkeltő, de ha van rákos sejt a szervezetben annak a burjánzását is elősegíti. A növekedési hormont az emberi szervezet a sejtek szaporodásának elősegítésére választja ki - és a rák nem más, mint ellenőrizhetetlen sejtszaporodás.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#120624) aelod válasza Vandit. (#120623) üzenetére


aelod
veterán

Ezt akartam írni én is de minek okoskodni. :U

Az meg a másik, hogy úgy és azzal takarózik mindenki, hogy x és y-nak sem lett semmi baja. Attól, hogy nem rakja ki instára vagy facéra, hogy nincs semmi baja még lehet számos problémája amit GH és még ki tudja mi okozott neki...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120625) BÁ Nutrition válasza aelod (#120618) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezt mondjuk igy nem gondoltam volna h mindent elert, de biztos
inkabb az a furcsa a kepein elsore h vagy szilikonszaja lett vagy mint a Zsuzsi ilyen 8 centi vastagon kihuzza a szajat. ami nem tudom miert jo de neha marhara furcsan sminkeli magat TZS :S

pl itt nem jut eszembe h belerugjak mondjuk mint nektek :D csak sok a smink

az ilyen kepeken Zsuzsirol meg Joker jut eszembe

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120626) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#120625) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most latom h Arnold classicot nyert de ez viszonylag friss meg

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120627) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#120626) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a múltkor volt egy facebook képe vagy videója azon eléggé ijesztően nézett ki valami nem volt ok.. Talán csak a száj van túltöltve..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120628) aelod válasza BÁ Nutrition (#120626) üzenetére


aelod
veterán

Szerintem magyarként egy AC-t behúzni eléggé karriercsúcs. Mondjuk az sem épp tegnap volt. Nem hiszem, hogy lennének már versenyzői ambíciói. Ott az üzlete (beyond), a tv műsor, team tagként tart egy állandó - remek- formát és eljár expókra. Emellett nem hiszem, hogy bármi is késztetné arra, hogy újra nekiálljon versenyszerűen foglalkozni a sporttal. Egy idő után -ex sportolók elmondása alapján- mások lesznek a prioritások.

TZs-nek vékony ajkai vannak nincs abban szilikon. Egész másképp mutat egy ilyenen a vörös rúzs mint egy telt kacsacsőrön ami Bodónénak van. Hazai felhozatal közül messze nálam a TZs a favorit.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120629) BÁ Nutrition válasza aelod (#120628) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

megmondom oszinten engem nem zavar egyikuk sem, sot.
kulonosebben véleményt se akarok formalni roluk ugyse erdekel senkit ;]
mindenesetre azert sokat alakult az evek alatt. persze a sok smink kinyirhatja a boret, azt meg h cuccolna hatarozottan visszautasitjak(mondjuk Zsuzsinal felesleges is a tema) en rajuk hagyom, nem erdekel. maradjunk annyiban akkor h a sok nem natural bikini versenyzo kozott meg ertekesebb nyerni :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120630) HussarF

Bodó Dóri nekem már groteszk. Szerintem fiatalon nagyon szép volt, de most - most sem öreg, harmincvalamennyi - valahogy olyan, mintha műanyagból lenne. Nyilvánvaló, hogy fiatalabb nem lesz az ember, de lehet ezt ügyesen is csinálni. Nála meg olyan, mintha minden eszközt megragadna, hogy ne fogjon rajta az idő, ettől viszont teljesen elveszíti az emberi kinézetet.
Emlékszem, Imi egyszer azt magyarázta, hogy Dóri tökéletes és azért mondanak sokan ilyeneket, mert ők is ilyen tökéletes nőről álmodoznak csak nem kaphatják meg, ezért irigyek.
Régen, amikor még csak műszempilla volt, meg szolibarnaság, még tényleg rá is lehetett fogni erre. De manapság, ha valaki azt mondja rá, hogy műanyag, az nem rosszindulat, inkább ténymegállapítás.

(#120631) aelod válasza HussarF (#120630) üzenetére


aelod
veterán

Deccrájt. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120632) kk831228 válasza BÁ Nutrition (#120626) üzenetére


kk831228
addikt

"Ez" mi.... ?? :Y :Y

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#120633) BÁ Nutrition válasza kk831228 (#120632) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"ez" ... gratulalok :R
nesze itt egy masik ez kep

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120634) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#120629) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azért nem dobnám ki :D Persze ez a veszély nem fenyeget :))

(#120635) aelod válasza God Vazzeg (#120634) üzenetére


aelod
veterán

Nem a kidobásról van szó hanem a torzulás mértékéről.

Persze ez a veszély nem fenyeget

Na igen, mi itt írogatunk erről más meg megtapasztalja mellette.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120636) kk831228 válasza BÁ Nutrition (#120633) üzenetére


kk831228
addikt

"Ez" egy fokkal jobb... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#120637) God Vazzeg válasza aelod (#120635) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem alapból tetszenek a "megcsinált" nők, de ő már kicsit tényleg sok, élőben is. Arca furcsa csak, teste 10-es :K

(#120638) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ez a nutriversum nagyon jó, a tejsavójuk gyanúsan jó áron volt, ellenben nagyon jól oldódik és finom is, egy adagban pedig van 24g fehérje. Vettem mellé még egy 2 hónapra elég multivitamin 1500-ért. Nagyon ajánlom, simán felveszi a versenyt akár a myproteinnel!

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#120639) aelod válasza God Vazzeg (#120637) üzenetére


aelod
veterán

Nekem nincs bajom azzal ha "meg van csinálva" csak van egy szint ahonnan már nem vonz hanem inkább taszít.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120640) Shingen válasza aelod (#120614) üzenetére


Shingen
addikt

Viszont Bodó Dóri mostanság elég eltorzult fejszerkezettel rendelkezik...
Ne is mondd :Y
Főleg a szája, mint vmi tumoros harcsa. ;]

Lehet régóta ekkora az implantátum, de a mostani képein vhogy jobban látszik nekem.

風林火山

(#120641) Shingen válasza Vandit. (#120623) üzenetére


Shingen
addikt

Hallod engem meg hidegen hagy ez a rákos téma!
Nem azért linkeltem be Angel cikkjének a részletét, hanem azért mert le van írva hogy a kokx jó. :DD
vagyis egy bizonyos kor után kell egy kis nöbi ;]

風林火山

(#120642) Woodslave válasza sutyesz96 (#120638) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a kreatin amit ott vettem pl. sokkal jobban oldódik mint a myproteines.. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#120643) Shingen válasza aelod (#120635) üzenetére


Shingen
addikt

más meg megtapasztalja mellette.
Hiába tapasztalja az meg unja már. :DDD

風林火山

(#120644) GoTReX válasza aelod (#120618) üzenetére


GoTReX
őstag

Gecc kicsit mintha egy"válogatós" katalógust néznék :U Ha érted...

XBOX ID: GoTReX #4839

(#120645) aelod válasza Shingen (#120643) üzenetére


aelod
veterán

Mindenkit meg lehet egy idő után.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#120646) dybo válasza sutyesz96 (#120638) üzenetére


dybo
tag

Abból a multiból azért min. 2db-ot ajánlanék naponta.
Én is vettem megint olyan fehérjét, bár némelyiknek szörnyű íze van, és a pálmaolaj sem tetszik benne.
Szerintem Gymbeam jobb nutrinál, sokkal nagyobb a választék, a mogyoróvaj sokkal finomabb mint a myproteines. :D

(#120647) Angel2014 válasza Vandit. (#120623) üzenetére


Angel2014
addikt

Persze nyilván egészséges embereknek írják fel...önmagában nem rákkeltő és nem is nevezhető koksznak...szerintem...valakinek rövidebb a lába és felírják neki a nővit nyújtásra akkor kokszol,
másik a növi akkor ér valamit a mi körünkbe ha szedünk mellé androgéneket.

Viszont a rövid és a husszú távú stanasol vagy winstrol már lehet veszélyes mert rákot okozhat.

Nem vagyok punci :D

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120648) Shingen


Shingen
addikt

ma láb volt atta.

風林火山

(#120649) Angel2014


Angel2014
addikt

Jaaa gyerekek Sanyit nagyon megbánthattátok jó lenne valahogy elnézést kérni nem? Jó szándékú ember...inkább csesztessetek engem én bírom :K :U :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#120650) Shingen


Shingen
addikt

Nem tudom IJK olvassa-e a forumot, de kíváncsi lennék mi van a fehérje turmix abbahagyásával?
Mit tapasztalt?
Gondolom semmit. ;]

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.