Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82851) JonesC válasza -NoVa- (#82850) üzenetére


JonesC
csendes tag

Én ha elkopnak a gumik, és véletlenül még megvan az autó, akkor szerintem 4 évszakost tetetek, és szükség szerint centíroztatok majd.

(#82852) WiZARD válasza eattila (#82849) üzenetére


WiZARD
addikt

Ráadásul tavasszal még csökkentette is a képminőséget/sávszélesség igényt a netflix. persze az ár nem csökkent. :(((

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82853) eattila válasza WiZARD (#82852) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem vettem észre borzalmas romlást. Igaz vagy telón, vagy browserben néztem többet. TV-n nem sokat.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82854) qnadam válasza -NoVa- (#82829) üzenetére


qnadam
veterán

na én ennél picit kevesebb pénzért kaptam meg ugyanezt az aquában raktárról :D
nem tudom, mennyire fogsz tudni akkut tölteni vele, alapvetően nem arra van kitalálva, viszont videót láttam már, hogy lekötötték a nagy akksit, és csak a power bankról elindítottak egy autót.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82855) -NoVa- válasza qnadam (#82854) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én is ócsóbbért vettem, de nem is azzal töltöm. Viszont azzal előtöltés után volt hajlandó egyáltalán nekiesni a quadcopterakkutőtőm.

(#82856) A. Crowley válasza eattila (#82849) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Ez tök jó. Nálunk meg másképp megy. Vagy csak amúgy is szar a kapcsolat, és a VPN meg háklis rá.

[ Szerkesztve ]

(#82857) FőDudu válasza A. Crowley (#82856) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor allits a Netflix playback opciokon.
[link]

Legalabb meglatod eszreveszik-e a minoseg romlast ;)
Ha nem, akkor felesleges volt nagy bitrataval nezni a 'kontentot'...

FőDudu

(#82858) FőDudu válasza Samott (#82842) üzenetére


FőDudu
addikt

Errefele 50 Euro darabja.
[link]

Vagy epp 100 Euro per keszlet.
[link]

Mondjuk Nova Gorica (NewYork) nem a szomszedban van...
Grande Punto Dual Spokes Rim.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#82859) Sipi- válasza Bujdy81 (#82847) üzenetére


Sipi-
tag

Én csak azért mentem most centíroztatni is, mert nyáron vettem a kocsit, nem tudtam milyen állapotban vannak a kerekek.
Azt beszéltük asszonnyal, hogy viszont ha lekopnak/elöregszenek, akkor lehet, hogy négyévszakosat kellene venni és az egyik garnitúra felnit pedig eladni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#82860) WiZARD


WiZARD
addikt

Van Tidal BF akció. (török VPN-nel a legolcsóbb, 2 TRY a 4 hónap :DDD )

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82861) Jahno válasza eattila (#82853) üzenetére


Jahno
őstag

Telefon lehet nem kér 20 megát.

(#82862) Sipi-


Sipi-
tag

A Lotus IronXtreme brutál jó cucc felnitisztításra. Be kell fújni a felnit, várni 2-3 percet és lemosni. Ecsettel el lehet kenni, hogy mindenhova jusson. Nem kell nagynyomású mosó sem hozzá, én a kádban mostam a gumikat egy régi lepedőt alárakva :C Befújás után lilás színű lesz a cucc ott ahol feloldott fékport. 4ezer volt egy flakonnal, kevés (kb. 15-20%) maradt csak.
Mindegyik felni így nézett ki belülről:

Befújva így kezdett hatni a cucc:

Ilyen lett:

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#82863) blueboi69 válasza Sipi- (#82862) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szép lett!
Nekem Würth féle felnitisztító van, az is ilyen hatásos. Az annyira durva, hogy kb 1:3 víz:tisztító arányban keverem be egy flakonba. Viszont a felnit és a festéket nem bántja mint pl a hidegzsíroldó. Az acélfelnire kiváló egyébként.

(#82864) WiZARD válasza Sipi- (#82862) üzenetére


WiZARD
addikt

Ezek a röprozsda oldók elég jól szoktak működni, az egész autón érdemes néha átmenni, meglepő mennyi cuccot szed ki a fényezésből is.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82865) -NoVa- válasza npera (#82833) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na, töltés eddigi tapasztalat. PB beállítás van a töltőmön (imax B6), timeout nincs, felső feszültséghatár elérésénél lekapcsol. Először 6A-el néztem, de azzal a töltés első pár másodpercében nagyon megugrik a feszültség, és lekapcsol a töltés. 1A-el ment egy órát lazán kezdetnek óvatosan, utána fokozatosan emeltem 3.5-re. Ezzel töltés alatt 12.2V-on van most, óránként belemegy 3Ah.
53Ah/s akkunál ez is eltart egy darabig majd..

Na megtaláltam a safety timert is, 2 órára volt téve. A betáp lesz a határos, 4A és fölötte újraindul a töltő némi impulzusterhelés után, úgyhogy nem erőltetem, 3.5-en stabil.

[ Szerkesztve ]

(#82866) Samott válasza FőDudu (#82858) üzenetére


Samott
addikt

Jo nektek, koszi, majd jobban korulnezek, most meg nem aktualis.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82867) FőDudu válasza Samott (#82866) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalatok olcsobbnak kene lennie, nagyobb orszag, tobb Punto. ;)

FőDudu

(#82868) FőDudu válasza WiZARD (#82860) üzenetére


FőDudu
addikt

Es utana ugyanugy 12 Euro, vagy azutan is toredek aron szamlaz?

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#82869) eattila válasza Jahno (#82861) üzenetére


eattila
csendes tag

Gyerek tv-n netflixezik. fHD-ban. Meg asszony is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82870) WiZARD válasza FőDudu (#82868) üzenetére


WiZARD
addikt

A 4 hónap után rendesen számláz, ország függően, szóval talán úgy is a török regisztráció a nyerő - alap 10 TRY, a hifi 20 TRY/hó.

(ugyanakkor nem tudom tartalomban van-e régió függően eltérés, nem lepne meg ha lenne)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82871) FőDudu válasza WiZARD (#82870) üzenetére


FőDudu
addikt

Es hogyan fizeted?
Kell torok bankkartya vagy eleg a Paypal?

FőDudu

(#82872) WiZARD válasza FőDudu (#82871) üzenetére


WiZARD
addikt

Fogalmam sincs, trükközés nélkül is csak 300 ft a 4 hónap akciósan.

FB-on írta vki egy commentben a török árakat, VPN-nel megnéztem, tényleg ennyi, de a részletekben nem merültem el...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82873) npera válasza -NoVa- (#82865) üzenetére


npera
újonc

Király. Asszem a Junsi iCharger töltőjéről másolták az összes ilyen 4-gombos töltőt a kínaiak, szóval muszáj legyen abban is Pb-mód.

A timert is ezért mondtam, mert az iChargerben van.

Ha feltöltötted mind az 53 Ah-t, akkor azzal egy quadkopter órákon át tudna repülni :C

(#82874) npera válasza WiZARD (#82870) üzenetére


npera
újonc

Az kéne, hogy török postai címet adni meg a számlához és akkor oda megy a levél. Te meg innen nézed török VPN-en. Rájönnének vagy örökélet +1 nap? :C

(#82875) npera válasza FőDudu (#82871) üzenetére


npera
újonc

Török péjpál. Seherezádé és siskabab!!!!!

(#82876) npera


npera
újonc

Ha a török Netflixen fenn van ez a film, akkor már megérte. Remélem 4K-ban és Dolby Athmos hanggal....

(#82877) FőDudu válasza WiZARD (#82872) üzenetére


FőDudu
addikt

Mert a 2 Euro koruli Hifi az rogton megeri, 12 Euroert ugyanaz mar nem olyan vonzo ;)

Elsore a Ms 365 elofizu sem olcso - de egy Family csomag 6 fore 10 Euro, az meg fejenkent egy kave ara havonta. Es meg nem is valalmi extrajo KV. ;)

FőDudu

(#82878) -NoVa- válasza FőDudu (#82877) üzenetére


-NoVa-
őstag

Új előfizetőknek annyi, extended trial. Meglévő lemondott subscriptionra nem lehet rátolni, stb, sima vevőcsalogató csomag, ahogy szokták.

(#82879) FőDudu válasza npera (#82874) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem lehetetlen.

Nekunk a dokumentum kezelo rendszernel a postat mar az elosztoban scannelik, az eredeti meg sem erezik csak havi 1x. 2 nagy elosztokozpont van az orszagban, mindkettoben van ilyen szolgaltatas.

Azaz a leveleket elobb megkapjuk online, mint a postas ki tudna kezbesiteni...
Termeszetesen hitelesitve, idobelyeggel, a nemzetkozi standard szerint bescannelve.

FőDudu

(#82880) FőDudu válasza npera (#82875) üzenetére


FőDudu
addikt

Sis kebab. Azaz feltekert verzio ;)

FőDudu

(#82881) -NoVa- válasza npera (#82873) üzenetére


-NoVa-
őstag

Lényeg, hogy teszi a dolgát, fűt, tölt, csipog ha kell. Hétvégén átmozgatom a nagyvasat, ha sikerül bebootolni. Komoly érveim vannak mellette most a Volvoval szemben, pl működő ablakmosó, meg törlőképes ablaktörlőlapátok. Lassan viszem olajcserére meg műszakiztatni, ott majd megcsináltatom.

(#82882) FőDudu válasza -NoVa- (#82878) üzenetére


FőDudu
addikt

Tudom. Sosem probaltam meg.

Eppen ezert nem regisztralnek az egyetlen (25 eve ugyanaz) email cimemmel valami fake/illegal/felillegal modon.

A 4 honap 2 euroert amugy fair probaido.
Az utana levo 12 Euro per ho meg meg nem tudom megeri-e.

Van mar eleg sok elofizunk, lassan el kell gondolkodni mi is amit hasznalunk/szukseges/stb.
Lehet csinalok valami freemail cimet erre. Hogy megmaradjon a regta hasznalt.

FőDudu

(#82883) FőDudu válasza -NoVa- (#82881) üzenetére


FőDudu
addikt

Ablakmoso az kell, jon a tel... ;)

En is bekevertem 2x 2 litert - mert persze -60 fokos koncentratum volt itthon ami 1:1 higitasnal -20 fokossa valik. Az meg boven jo ide. Meg jo, hogy volt 2L desztviz es egy ures desztvizes palack is.

FőDudu

(#82884) Jahno


Jahno
őstag

Pfúfakk, na most azért kicsit betett a közlekedés, 2kor indultam haza a gyárból, most estem be az ajtón. Agyam folyik ki a fülemen és még 20 millió elintéznivaló lenne. Meg céghez a napi riportot megcsinálni, ésatöbbi.

(#82885) eattila


eattila
csendes tag

Engem a barion szivat. Legalábbis a sandbox. Eltűntek az elfogadó helyeim, nem megy a fizetés, stb.

Na nem lenne perpill az egész Das Vos, akkor készen lennék a projektemmel :S

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82886) npera válasza -NoVa- (#82881) üzenetére


npera
újonc

Igazából annyi különbség van, hogy állítólag az eredeti iCharger mérőkéje nagyon pontos. De ha fele annyiból kijön az iMax, akkor kábé jó is.

Én most két akksit tudok tölteni, mert az ISDT Q8 is van, az zseniális.

Ha rittyentek mellé egy 4-csatornás whoop-töltőt is, akkor eljött a kánaán. Én leszek a töltés paganínije.

Most itt van a kiscsaj barátnője, asszony meg elhúzott németet tanulni a könyvtárba, így 3 gyerekkel lavírozok. Holnap viszem őket úszni is, ami érdekes, mert előbb a fiam úszik fél órát, de mire kész van, addigra a csajokat le kell tusolni és átöltöztetni, mert amikor a fiam kijön a medencetérből, akkor kell beadni a csajokat. Aztán utána egyszerre lefürdetni a kettőt, hajat mosni és szárítani. A barátnőnek csípőig érő haja van, így a hajszárítás ott új dimenzió :C

Most sütöttem pogácsát és mindjárt vehetem ki a sült halat és krumplit is, aztán etetem őket. Nem tudom asszony mikor jön, de ma szerintem nem fogok unatkozni. Lassan a mosás is kész, már csak teregetni kell majd.

Igazi háztartásbeli vagyok, rohanok is vissza konyhába, ahol a helyem van.... :U

(#82887) qnadam válasza npera (#82876) üzenetére


qnadam
veterán

az a jó ezekben a hangokban, hogy lövések alá is tökéletesen passzolnak.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82888) FőDudu válasza -NoVa- (#82878) üzenetére


FőDudu
addikt

Van egy regi freemailes fiokom, azt rakuldtem, aztan majd meglatom a minoseget.
Van par komolyabb bitratas felvetelem, majd azokat osszehasonlitom.

Jelenleg a Sony szol a fejemen AptX kodolassal - az nyilvan nemkepes atvinni a Masters' minoseget.

Majd eloturom a BTR3-t, bar az se tud MQA-t ha jol remlik. Minden esetre 2 eurot meger 4 honapnyi teszteles.

FőDudu

(#82889) WiZARD


WiZARD
addikt

Győrben kicsit megcsúszott a ceruza, és a komplett hétvégére ki lett tiltva mindenki a belvárosból, nem csak hétközben ahogy ígérték...
Közben már arra is célozgattak, hogy a járvány után is meg lehetne ezt tartani. :W

Mostantól nincs hétvégén nagymamához menés, meg belvárosi étterem, meg társai.
Hétközben ne akarjon senki se munkást/mestert hívni 16:00-11:00 közt, stb.

De a sok idióta barom ehhez is tapsol, mert végre van parkolóhelyük, hisz ők ott laknak és nekik ez jár :F

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82890) -NoVa- válasza FőDudu (#82888) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akad pár MQA kompatibilis cuccom, de nem érdemes emiatt Tidalra váltani. Nem jobb, mint a Spotify HD, instabilabb, unreszponzívabb volt az app, drágábban (Gyik érve erre működik), kevesebb userre osztva (5-en használjuk), részemről lemondtam 1 hónapon belül. Aztán ez egyéni döntés, simán találhatsz olyan kedvenc albumot, amiből jobb verzióból készítették a streamet, vagy jobban fekszik a felület, stb.

(#82891) npera válasza qnadam (#82887) üzenetére


npera
újonc

Vélhetően abból vették. Utalva arra, hogy a főhős utései lövések gyorsaságával és erejével érnek fel.

Állítólag ez is török. Vélhetően ballisztikai szakértő bevonásával forgatták a klippet. A zene is bájos alatta...

(#82892) FőDudu válasza -NoVa- (#82890) üzenetére


FőDudu
addikt

Fagy mint a sz.r..

Amint Master a quality, valami baj tortenik a streammel.
Van savszelem boven, kabelen van a gepem, megis lejatszik 7-8 masodpercet, aztan elkezd toltogetni ugyanannyi ideig, stb.

Kozben konstans 1,3MB/s letoltest produkal, nem szakadozik.

Szoval van meg hova fejlodniuk a 'kesseles' teren...
Carbonnal USB-re dugott BTR3 kihozza a kulonbseget Spotify-hoz kepest (Premium Family account).

Lehet csak a MAC kliens csinalja, majd meg megnezem massal is ugyanazt a szamot...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#82893) -NoVa- válasza FőDudu (#82892) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kapcsold ki Slotifyban a normalizet, meg persze max minőséget is kapcsolni kell.

(#82894) Phülöp válasza FőDudu (#82892) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem npera YouTube-os videója müködik így, többet karikázik, mint amennyit megy. 250Mbit-es a net itthon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#82895) FőDudu válasza -NoVa- (#82893) üzenetére


FőDudu
addikt

Mar ugy van. Very High Quality, normalize off.

FőDudu

(#82896) FőDudu válasza Phülöp (#82894) üzenetére


FőDudu
addikt

Csak par szamot talaltam eddig ilyet - de annal a Master minoseg mindig akad.
Lehet valalmi masik szerverrol jonne.

FőDudu

(#82897) WiZARD válasza WiZARD (#82889) üzenetére


WiZARD
addikt

Azóta ezen agyalok, szerintem elbaszták a táblát és nem úgy működik ahogy akarták.

Ez azt jelenti hogy minden nap 16:00 után tilos parkolni (11:00ig, de a napnak éjfélkor vége, tehát értelmezhetetlen ez a rész), reggel viszont lehet :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82898) Samott válasza WiZARD (#82897) üzenetére


Samott
addikt

Igen, 11 es 16 kozt szabad csak parkolni. Gondolj bele: az a celjuk hogy negy utan az ott lako tudjon parkolni. Reggel engedhetnek korabban is...

Amugy az erzsebetvarosban mar pedzegetik hogy fel kene emelni a parkolohelyek arat az ottlakoknak is. Nem csoda a tobbsegnek nincs autoja... :)

"A felmérés felvezetőjében leírták, hogy a kerület lakosainak csak egyharmada használja az utcai parkolókat - a háztartások kétharmadának nincs is kocsija -, és ez az összesen mintegy 9562 gépkocsi úgy foglalja el a közterületet, hogy ha azt más módon értékesítenék, akkor évi akár 2-3 milliárd forint bevételt jelenthetne az önkormányzatnak, amit csupa jó dologra fordíthatna."

"Egy parkolóhelynyi, azaz körülbelül 10 négyzetméternyi közterület évente 1,1 millió forintot hozna a Belső-Erzsébetvárosban, ha teljes mértékben fizető parkolóként lehetne hasznosítani. ... Ha egy parkolóhelyet teraszként használnának, az az egy hely évi 2,9 millió milliót fialna, ha pedig csak árusító pultnak, sátornak adnák ki, akkor évi 2 milliót"

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82899) FőDudu válasza Samott (#82898) üzenetére


FőDudu
addikt

Legyen mibol meg par 'Beast-1' rendszamu autot vasarolni a tolvajoknak... :C

FőDudu

(#82900) hobizoli válasza Samott (#82898) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ha ennyire jol fizet a parkolohely egy 30nm-s kecohoz kepest is, akkor miert nem epitenek parkolokat a keruleti romok helyere?

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.