Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82151) npera válasza Jahno (#82133) üzenetére


npera
újonc

Ez már jobb, mint a sztreccslimó, mert nagyobb és hosszabb. És tetőablakon át is tudsz integetni :C

(#82152) WiZARD válasza zetor2000 (#82141) üzenetére


WiZARD
addikt

Az egyik kerékcsere a másik gumicsere ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82153) Phülöp válasza zetor2000 (#82119) üzenetére


Phülöp
addikt

Köszi.
Nagyjából igen, a kisfiú meg le van sz.rva mostanra. Neki van problémája velem, oldja meg ő, ha fáj.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#82154) Phülöp válasza eattila (#82127) üzenetére


Phülöp
addikt

Igazából már túl is vagyunk rajta

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#82155) zetor2000 válasza WiZARD (#82152) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kerék - kerék, látod, másnak is egyremegy :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82156) cyberde válasza FőDudu (#82124) üzenetére


cyberde
csendes tag

"A surgos dolgot (kozlekedes biztonsagi szempontbol fontos alkatreszek beszerzese) ..."

Ez a megideologizált kényszervásárlás.

Netto konzumidiotizmus. :D

(#82157) Jahno válasza npera (#82151) üzenetére


Jahno
őstag

Integetést szívesen kipróbálnám, de félek, hogy megjelenik MC kékkruha és közli, hogy ki van írva minden szabály :DDD

(#82158) Jahno válasza Phülöp (#82154) üzenetére


Jahno
őstag

Ejjj, pedig néztem felétek fröccsre másik helyet is, de gondolom ez az év bőven ugrott, oszt majd akkor februárban újratárgyaljuk.

(#82159) Jahno válasza cyberde (#82156) üzenetére


Jahno
őstag

Eddig nem számított, most hirtelen fontos lett, mert ha odahaza maradunk akkor legyen már rendes ablaktörlő is! Én is most cseréltem, 'sszameg, elveimmel ellentétesem, mert télen az első jeges ablakkal ügyesen szét szoktam barmolni.

(#82160) qnadam válasza Jahno (#82120) üzenetére


qnadam
veterán

menjetek már szobára

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82161) eattila válasza Jahno (#82142) üzenetére


eattila
csendes tag

Es mivel igazolod higyleg jot cseledtel? Mikulas szenzort meg nem talaltak fel :D Api sincs hozza. Sajnos.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82162) eattila válasza Phülöp (#82154) üzenetére


eattila
csendes tag

:DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82163) -NoVa- válasza Jahno (#82159) üzenetére


-NoVa-
őstag

Szarul csináljátok, az alapoktól kell indulni. Kapott a Volvo téligumit, a Honda új kipufogócsőveket, most hátul pufog. Jövő héten feljebb megyek.

(#82164) zetor2000 válasza -NoVa- (#82163) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem kicsit olyan az autója, mint a Pénznyelő c. filmben Tom Hanks háza. Bármennyi pénzt el lehet rá költeni. :) Mondjuk ez igaz random autóra is.
Meg én nem látok ebbe bele, nem az én pénzem költi, nagyon nem szólok bele, ki mire költ. Időnként mókás látni az összeszólalkozásokat, hogy szarolasz, szarnémet, csakajappán, akármi.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82165) Jahno válasza eattila (#82161) üzenetére


Jahno
őstag

Oldják meg.

(#82166) -NoVa- válasza zetor2000 (#82164) üzenetére


-NoVa-
őstag

A szarjapánba öntök most bőven, ezek ilyenek.

(#82167) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Hazaértünk, jujj.

(#82168) blueboi69 válasza Phülöp (#82105) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Gratulálok mindkettőért! :) :R

(#82169) blueboi69 válasza Jahno (#82133) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Először azt hittem időutazol, mert kívül havas minden.

(#82170) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Ma a bömbi levizsgázott műszaki kérdésekből. Ez is letudva 2évre.

(#82171) Grillo válasza npera (#82107) üzenetére


Grillo
senior tag

Nálunk 6os a maximum, és a 4es a 100%. Na ezt nem csak az értékelő vezetők értik nehezen, de az értékeltek pláne.
Még szerencse, hogy ha van bónusz, az kb. ettől teljesen független, az emelés meg pláne. Innentől meg nincs sok értelme.
Mondjuk ezzel kapcsolatban elég kényelmes volt, hogy most csak 8 emberrel kellett foglalkoznom, és ráadásul mind helyben volt. Hihhetetlen.

(#82172) npera válasza Jahno (#82157) üzenetére


npera
újonc

"Ott van b+ a táblán, f@szfej... az is ki van írva..." (Kalaúz 2, a gregorián betéttel :R )

:C

A vicc az, hogy az Újszász utcánál dolgoztam nehéz gépjárművekkel, amik emberek szállítására is alkalmasak. Trak rendszer is volt bennük néha. Akkor a Pilóta utcán túl kellett menni a 45-ös haláljárattal. Asszem 13 megálló volt az Őrsről... régi szép idők, amikor még Pro/Engineer alatt okoztam a káoszt, fejetlenséget és diszharmóniát.....

(#82173) npera válasza Phülöp (#82153) üzenetére


npera
újonc

Gratula az előlépéshez, meg az ingatlanhoz is!

(#82174) Jahno válasza blueboi69 (#82169) üzenetére


Jahno
őstag

Meg a fotóilag kiégés, mert ez ma délutáni. Ma fél óra TAXI, 25 perc + 2.5 óra tömegköz, mert én így szeretem :C

(#82175) Grillo válasza blueboi69 (#82170) üzenetére


Grillo
senior tag

Én meg eljutottam odáig, hogy megnéztem a Pikacsu papírját, és kiderült, hogy csak 30-án jár le. Addig meg van még idő, akár meg is oldhatom... Tudtam, hogy nem kell idegeskedni. :DDD

(#82176) Grillo


Grillo
senior tag

Ja, újabb kovidiotizmus. Kolléganő testvére úgy tűnik elkapta, nincs ízérzékelés, szaglás. Mindketten egy egyetemi kollégium lakói. Ahonnan ugye most ki kéne költözni hétfőig úgy, hogy az ÉKi határnál laknak, és jelenleg csak tömegközlekedéssel tudna hazajutni. Ugye papírja nincs (még) róla, hogy pozitív, így karantén sincs. Érdeklődve várom mi lesz erre a megoldás.

(#82177) Jahno válasza npera (#82172) üzenetére


Jahno
őstag

Most jut eszembe, szomszéd utcában volt egy gyár, azt már alattomos módszerrel többször becserkésztem és szerveztünk gerilla fotózkodást:

(#82178) zetor2000


zetor2000
senior tag

Most már ezt is tudjuk:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82179) npera válasza -NoVa- (#82167) üzenetére


npera
újonc

1 perc marginál? Az szép :R

(#82180) npera válasza Jahno (#82177) üzenetére


npera
újonc

Itt ha mernék, akkor tudnék powerloopot csinálni a kwaddal. De még nem merek belső térben..... :B

(#82181) npera válasza zetor2000 (#82178) üzenetére


npera
újonc

Óóóóóóbazd+

Ez erős, de jó volt.

(#82182) npera


npera
újonc

Irónia :ON:

Igazából én átvészeltem a 8-órás határt, mert akkor éppen csirkecombot rántottam kifelé erősen. Szóval nem volt gond. De küldöm az energiát.

Ma sem mentem sehova, mivel még volt elég kaja itthon a főzéshez, feleslegesen rohangálni pedig nem akarok.

Shoppingot alapvetően letojom, black fridayt letojom. Az ablaktörlő szerencsére jól működik a gépjárművön, ezért nem kell azonnal rohanjak vásárolni. Meg úgy sem megyek kocsival sehova, így ablakot sem kell törölni sokat... :C

Olajbogyót még a lockdown előtt leszedtük (itt Északon nem terem úgysem, nem volt mit leszedni...)

A medence befagyott már régen, most korcsolyázunk rajta....

Irónia :OFF:

(#82183) Sipi-


Sipi-
tag

Vannak bevállalós emberek:
A 69 éves Fodor István Budapestről akarta elhozatni az elektromos mopedjét a lakóhelyére, a békés megyei Dombiratosra, de mivel nagyon drágán vállalták a fuvart, ezért elindult vele közúton. Csütörtökön este 8 óra után a szentesi OIL kútnál akarta feltölteni a járművét, a kijárási tilalom miatt azonban a benzinkút kezelője jelezte a rendőrségnek, hogy az idős férfi nem tud, és nem is szeretne tovább menni. A Szentesi Polgárőr Egyesület elnökhelyettese, Paksi Anikó közös szolgálatot látott el a rendőrséggel. Azonnal intézkedtek, Fodor Istvánt a Hajléktalan Segítő Központba szállították, és éjszakára elhelyezték. Gilinger István, a polgárőr egyesület elnöke pénteken reggel úgy döntött, hogy az idős férfit haza szállítják otthonába, a Szentestől 80 kilométerre lévő Dombiratosra. Fodor István nagyon megköszönte a segítséget a polgárőröknek, a rendőrségnek és a Hajléktalan Segítő Központnak, mint mondta, nem is gondolta, hogy ilyen hamar haza érhet.
forrás

Már 4 vagy 5 napja "száguldozott" az uticélja felé (245 km-re Budapesttől).
Az utánfutón lévő géppel ment:

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#82184) Sipi-


Sipi-
tag

Mi a különbség az Xbox Live Gold és az Xbox Game Pass előfizetés között?
Felmerült, hogy vehetnénk egy Xbox Series S -t, de ahogy nézegettem teljes áron játékok 20e körül vagy felette vannak, ami baromi sok. Főleg, ha nem is tetszik esetleg. Gondolom ezekre "okosban" már nem lehet játékokat telepíteni még offline használatra sem.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#82185) npera


npera
újonc

(#82186) -NoVa- válasza Sipi- (#82183) üzenetére


-NoVa-
őstag

The Straight Story
"Alvin Straight, a 73-year-old, learns that his estranged brother, Lyle is critically ill. Unable to drive, Alvin embarks on a journey from Iowa to Mt. Zion, by riding a lawn mower. Will he succeed?"

Na ez jutott eszembe róla.

(#82187) npera


npera
újonc

Mazda MX-30 gépkocsira ácsingózik valaki? Björn videóját nézzetek meg, mielőtt foglalóztok....

(#82188) Samott válasza Sipi- (#82184) üzenetére


Samott
addikt

Kerdezz ra a szaktopicban, mert a sracok valahogy konvertalgatjak ezeket es akar egy evre elore szotyiert lehet gamepass ultimate elofizetest szerezni. Nem tudom melyik seftes megbizhato, de ott tudnak segiteni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82189) npera válasza Sipi- (#82184) üzenetére


npera
újonc

Konzol vs PC gaming, különös tekintettel a célzásra...

:flame ON:

:C

(#82190) Jahno válasza Sipi- (#82184) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is pléjsztésön?

(#82191) Jahno válasza npera (#82189) üzenetére


Jahno
őstag

Egyértelmű, mindenki tudja, hogy a konzol az marhaság. Össze is barkácsoltam akkusra, hogy ha becsuk a kocsma akkor parkban is lehessen nyomni valamit :C PC alapú cuccokkal csak Gömbibá bohóckodik.

(#82192) qnadam válasza FőDudu (#82150) üzenetére


qnadam
veterán

amikor a havas-taknyos februárban belegurultam egy csavarba, és olyan helyen álltam, ahol az autó alá nem fért be az emelő, akkor kifejezetten hasznosnak éreztem :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82193) hobizoli válasza Jahno (#82191) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg én :P :DDD

több drón kell ;P

(#82194) Samott


Samott
addikt

Vilaghir bakker... :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82195) A. Crowley válasza Sipi- (#82184) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nekünk Game Pass Ultimate van, ez tartalmaz játékokat is, a Live Gold nem.
Vannak fincsi cuccok benne, mostantól EA Play nevekkel is. NHL, FIFA, Anthem, és még vagy 100 név. Ja, Jedi Fallen Order is benne van, tegnap láttam.
Plusz PCre is adnak játékokat.
Asszem 4k per hónap.

(#82196) Sipi- válasza Samott (#82188) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi, körülnézek.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#82197) Sipi- válasza A. Crowley (#82195) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi. PC-m nincs, nemrég adtam el a videókártyákat, esély sincs rá, hogy pc-n játszak :)
Nem tudom, még ötletelünk, mert igazából túl sok szabadidejük nincs a gyerekeknek. Ha van, akkor meg társasjátékozunk vagy telefonon játszanak. Az utóbbit váltaná ki esetleg a konzol részben. Azt nem tudom, hogy én játszanék-e vele az esti sorozatnézés helyett...

Juteszembe, a TV-nk csak HD (1366x768), ezzel is megy az Xbox? A tv-re az erősítő van kötve hdmi-n, az szedi le a hangot és küldi a képet tovább a tv-re hdmi-n. Még van szabad input hdmi az erősítőn.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#82198) eattila


eattila
csendes tag

Én ma felakasztottam a bringát. Nekem hideg van már hozzá. Viszont orvosi utasításra többet kéne sportolnom. Meg fogynom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82199) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, ARM MacBook Air cpu mérések:

"Az egyszálas teljesítmény a jelek szerint a RYZEN 7 5800X és a Core i9-9900KS magasságában foglal helyet, de a Core i7-1165G7 is ebben a tartományban foglal helyet a GeekBench 5 adatbázisa alapján. A többszálú teljesítmény már szerényebb, ugyanis a SoC „csak” 4 darab kis teljesítményű és 4 darab nagy teljesítményű maggal rendelkezik. A 6967 pontos eredmény a RYZEN 5 3600 környékére teszi a többszálú teljesítményt, de ennél relevánsabb lehet, hogy az Intel Tiger Lake sorozatának Core i7-1185G7-es csúcsmodelljét konfigurációtól függően nagyjából 800-2000 ponttal múlja felül többszálas teljesítmény terén az M1-es SoC, ami elöljáróban igen jól hangzik."

Első generációtól ez eléggé jó.

(#82200) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.