Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81051) eattila válasza Sipi- (#81050) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja. Inget se veszek :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#81052) npera válasza blueboi69 (#81000) üzenetére


npera
újonc

Itt ez appal megy már évek óta. Előre le kell adni a "sémát", aztán logolja a rendszer leadáskor és felvételkor az eltérést. Ha 15 percnél többet térsz el, akkor néha megkérdezik, hogy tényleg a séma szerint megy-e a dolog. Arra tervezik az oviban a személyzet erőforrását is, így fontos a tervezés szempontjából.

A suliban is egy appos téma van, csak egy másik.

Itt nem mérnek alapból semmit, de ha bármiféle szimptóma van, akkor kábé kékfénnyel hozd el a gyereket. Szabályok vannak arra is, hogy milyen időtartamű betegség után mennyi időre került otthoni "karanténba".

Kézfertőtlenítő itt is van, meg sok kézmosás. Maszk nincs.

Kicsit félve mondom, de rajtam még az életemben nem volt maszk és nem azért mert valami maszktagadó lennék vagy nem venném komolyan a helyzetet. Itt nincs kötelező maszkhordás, de nagyon komolyan veszik a távolságtartást és a higiéniát. Ez már önmagában egy kiindulási alap, ami segít a terjedés megfogásában.

Ha nyáron meg őrült volna meg a társadalom fiatalabb része, hogy márpedig bulizni KELL, akkor most nem lenne megint megszorítás. De ugye buli és bár meg klubbos tombolás az KELL, így most szop megint mindenki.

(#81053) eattila válasza npera (#81052) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt a távolságtartás a nagy baj. Pl én jiába tartom a távot, ha mögém 0 centire áll meg a sok paraszt. Mert különben lemarad a kasszáról. Egyszer elszakad a cérnám és beszólok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#81054) BobaHWSW válasza -NoVa- (#80962) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Fésüs Éva: Csupafül

Nezz ra. Van egy alairt verziom. Ajanlom barmilyen apuka ak es anyukanak.

(#81055) BobaHWSW válasza eattila (#81051) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nekem egyetlen egy ingem van, az is Kathmandu markaju szoval kami ing es turazni jo csak szebb. :D

(#81056) eattila válasza BobaHWSW (#81055) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem tobb is van. Csak van amit kihiztam :D

Jobbara nyaron hordok rovidujju inget.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#81057) Sipi-


Sipi-
tag

Asszony reggel óta céges csapatépítésen van. Online :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#81058) sutszi válasza Jahno (#81001) üzenetére


sutszi
veterán

Okés, akkor nagyjából egy rendezvényen vagyunk... Szóval ezért érzem problémásnak, hogy dobálóztak több ezer darab lélegeztető géppel...mert az oké, de hogy van...de ha kórházi hely meg személyzet nincs ahol ezeket működtetni tudják akkor kutyigumit nem ér az egész.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#81059) eattila válasza Sipi- (#81057) üzenetére


eattila
csendes tag

Az enyém meg (munkahelyen) várja, hogy leteszteljék. Megint.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#81060) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Hangszűrőket lyuggatok kerek papírfecnikből, és egész jó lesz. Ezzel most elvagyok egy darabig, játék :)

(#81061) FőDudu válasza -NoVa- (#81060) üzenetére


FőDudu
addikt

Nyomtunk egy gyors online meetinget a valtozasokrol, decemberben sem valoszinu a nyitas.

Tilos bemenni dolgozni ( nehogy megfertozodjunk), lehetoleg maradjunk otthon, max vasarlas/gyogyszertar latogatas urugyen hagyjuk el az elohelyunket.

Olyan szinten tilos, hogy a halozatosok betervezett 10Gbe tesztje a szerver szoba es a szintek kozott is torolve lett.
Majd 'after covid'.

Siszezon talan december kozepetol lesz a sielos helyeken (pl. Asztria), de turizmus nelkul, csak a kornyekbeliek sielhetnek, nincs jarkalas.

FőDudu

(#81062) Jahno válasza sutszi (#81058) üzenetére


Jahno
őstag

És akkor bogozhatjuk a számokat, hogy a "fertőző" az pontosan mikori és melyik? És hányan nincsenek benne? Mert ha a csúszást nézzük, akkor ezek lehet két hetes számok. Vagy mikortól számít nem fertőzőnek? Kap valaki telefonos ajánlással 10nap karantént, akkor az számít, nem számít, csak az számít akinél le is papírozták vagy elmúlt? Mindig a részletekben van. Kórházi ápolt okés, az legalább egy tájékoztató szám.

De aki 4ezer+ embert ma bejelentettek, ott mekkora a csúszás? Ezek a 10-15 napja levett tesztek eredményei? Mert gyakorlat alapján kb. ott tartunk. Mármint amikor már kiértek, mert 10 nappal ezelőtt is 1-2 hete beteg lehetett. Azon sem csodálkoznék, ha 1-2 hét múlva Gömbibá is megkapja postán a tesztet...

(#81063) Jahno válasza FőDudu (#81061) üzenetére


Jahno
őstag

Abban mondjuk sok veszélyt nem látok, ha egy kb. üres épületben 2 hálózatos bolyong és nyomkod, de kb. ja.

(#81064) Sipi-


Sipi-
tag

Nálunk a napokban jött a céges email, hogy minimum 2021 Q1 végéig home-office.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#81065) npera válasza FőDudu (#81061) üzenetére


npera
újonc

Nálunk kábé be is lehetne csukni a boltot, ha mindenki menne haza. Csak a torslandai gyárban kábé 5k operátor és a hozzájuk tartozó szervezet dolgozik, aztán az csak egy plant ugye. A fejlesztésen viszonylag könnyebben tudnak otthonról dolgozni, de ez is csak módjával igaz. Aki bármiféle tesztelésben vesz részt (SIL még megy otthonról, de a HIL már nem, aztán a rig és CV tesztelés felejtős) az be kell menjen. És ez a felülről jövő direktívában is benne van erősen. Ha tesztelsz, akkor bár nagyon aggódunk az egészségedért, de bejössz és tolod. A rigekben kaphatsz maszkot, naponta 2 jár. És nem egy rig van, ezt gondolhatjátok.

Most az irodában egy asztal kihagyással lehet csak leülni, ami kábé 2 méter feletti távolságot jelent. És kábé 15-20% körül van a jelenlét.

A karacsonyi asztalos vacsorát megtartják, de mi választhatjuk meg hol és hogyan. Vélhetően valami catering lesz valami jól szétültetett megoldással, nem büfé egy zsúfolt étteremben.

A gyerekek még járnak úszni, meg a balett is fut, de a „hokis labda” edzések elmardnak. És foci is fut a lányomnak továbbra is, de a beltéri edzéseket csak februárban toljuk, egyébként kint vagyunk egész novemberben, majd szünet december és január. Márciustól újra kinti foci. És nincs meccs.

(#81066) zetor2000 válasza npera (#81065) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fura is lenne autót otthonról tesztelni.
Nem mondom, hogy lehetetlen, de azért keveseknek adatik meg a ház körül egy zárt tesztpálya mindenféle útburkolattal. Meg ugye, azért a grillsütő / medence / napozóterasz általában nagyobb prioritású, de ezek köré azért fel lehet húzni egy rendes pályát, csak nem szoktak valami furcsa és megmagyarázhatatlan okból ilyen tenni.

Szoftvert meg 1-2 éve még én is teszteltem, mert betöltöttem az aktuális GTA-t, meg ilyen hasonlókat, mint a Carmageddon 1-2, és teljesen odavoltam a látványtól, illetve a valósághű ábrázolástól. Klafa...
:)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#81067) -NoVa-


-NoVa-
őstag

#mithallgatszmost

Meg ezt is.

De azért nem örülök, hogy volt okuk és témájuk új számokkal előjönni.

(#81068) Phülöp válasza -NoVa- (#81067) üzenetére


Phülöp
addikt

Kattintás nélkül : Tarkian?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#81069) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Megvolt életem első google meet videócallja, egy állásinterjú. Természetesen először az interjúztatónak nem volt hangja

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#81070) -NoVa- válasza Phülöp (#81068) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kattintva is, SOAD.

(#81071) FőDudu válasza Gabibácsi (#81069) üzenetére


FőDudu
addikt

Legutobb 4 kulonbozo orszaggal nyomtuk kb. 1 oran at, raadasul fel is vettuk, volt benne meg 1080p video is es semmi gond nem volt.

Igy valami helyi problemara gyanakszom az interjuztatod oldalan...

FőDudu

(#81072) FőDudu válasza npera (#81065) üzenetére


FőDudu
addikt

December/Januar valoszinuleg egesz Europaban megy a levesbe...
Par orszag probal most durvan szigoritani a Karacsonyi unnepek erdekeben, de egyelore mindenutt novekszik a fertozottek szama.

1-2 het mulva talan lesz valami lathato eredmenye a szigoritasoknak, abbol talan lehet majd kovetkeztetni.

De meg O.V. is azt hirdeti, hogy december 10 korul 30e ember lesz korhazban covid fertozessel es 4500 lesz lelegezteto gepen. Az pedig a mostani szamok sokszorosa (5500 korhazban, cca 400 gepen). Es ugye ott egyaltalan nincs ertelmes szigoritas.

Nalunk ma kinyithattak a muszaki boltok, a gyogypedikurosok (gondolom a cukrosoknak kell a pedikur).

A hataron viszont a hirek szerint szigoritottak, nem lehet atjarni egyik orszagbol a masikba (munkahelyre sem). Utobbit csak az online meetingen egyik kollega emlitette, hivatalos info nem valtozott.

FőDudu

(#81073) Gabibácsi válasza FőDudu (#81071) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem androidot használt :DD
amúgy jah, ki be dugta a headsetjét és megjavult
én most használtam először

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#81074) zetor2000 válasza Gabibácsi (#81032) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, csak Musk csinált egy elég megbízható pénzügyi rendszert a PayPal mögé, azaz valami értelmeset csinált.Azt eladta. Aztán felvásárolt egy kis céget, ami dodzsemet csinált, abból lett aztán a Tesla. Közben megálmodta, hogy űrhajózni is kéne, abból lett a SpaceX. Miközben ezeken gondolkodott unalmában a dugóban, felötlött benne, hogy alagút kéne, mert az talán gyorsabb... Innen lett a Boring Company, az alagútfúrós cég. Mellé jött a Hyperloop, ami föld feletti "metró" lenne. Vagy valami olyan. És lehet, hogy lesz még pár olyan ötlete, ami kábé abban a pozícióban tartja, hogy majd' mindennap születik róla egy czikk.

Trump meg állítólag építési vállalkozóként éldegélt, és építtetett ingatlanokat. Még anno a hazai Playboy magazin is közölt egy vele készült interjút, amiben erről beszél. Mindent betonból csinált... és ettől nagyon nem tért el. Biztos sikeres, mert van pénze. Láttam egy roast műsort, amikor cinkelték, és a végén mondta, hogy lehet ez - az, de neki van 7mrd dollárja a bankban... szóval azért a "siker" őnála is megvan. Igaz, nem akkora arc, mint Musk, de "sikertelennek" egyáltalán nem nevezném. Akárhogyan is, de ő az USA egyik elnöke (volt?), ami azért egyáltalán nem kudarc.
Az, hogy Sacha Baron Cohen jól megionterjúvolta az Ali G műsorban, csak szebbé teszi a képet :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#81075) -NoVa- válasza zetor2000 (#81074) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mások gondolták és álmodtak, Musk meg mindig pont azelőtt lépett bele és adta az arcát, mielőtt felfutott. Ez is egy jó érzék, csak nem kell túlmisztifikálni.

(#81076) Samott válasza zetor2000 (#81074) üzenetére


Samott
addikt

Azzal az Ali G interjuval semmi gond, viszonylag hamar felismerte hogy szivatni probaljak es szerintem jol reagalt. Es szerintem nem "epitesi vallalkozo" hanem ingatlanos, ingatlan fejleszto. Nem o epit hanem vesz/uzemeltet/elad meg neki epitenek. De tenyleg nem kulonsebben tehetseges, eleg sok bukasa volt. Inkabb jatsza a nagy uzeltembert mint gyakorolja. :) Jo volt az a korabbi milliardosbol milliomos kitetel, az apja nelkul nem jutott volna sehova.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#81077) Gabibácsi válasza -NoVa- (#81075) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezért mondom, sikeres üzletember, jó dolgokat vett meg jókor. Meg vannak jó ötletei is, talál hozzá embereker akik megcsinálják

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#81078) zetor2000 válasza -NoVa- (#81075) üzenetére


zetor2000
senior tag

Felismerni a lehetőséget, majd befuttatni a vállalkozást szerintem azért egyfajta tehetség. Ráadásul amit csinál, azt jól csinálja.
Nem misztifikálom, szerintem nagyon ügyesen ismerte fel azokat a lehetőségeket, amiből rövidebb-hosszabb távon igen nagy zsé jön be.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#81079) zetor2000 válasza Samott (#81076) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, az Cohen szerint egy "elég hosszú Ali G" interjú lett :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#81080) Samott válasza zetor2000 (#81079) üzenetére


Samott
addikt

Ismerem Cohen alias Ali G. teljes munkassagat, ezt is lattam anno. Akiket megszopatott azok nem igy reagaltak. Nem csipem Trumpot, de itt kiszurta hogy mi tortenik es a leheto legjobban reagalt. Ha csak ennyit tudtak osszevagni belole, akkor nem sikerult megszivatniuk.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#81081) Jahno válasza zetor2000 (#81074) üzenetére


Jahno
őstag

"Közben megálmodta, hogy űrhajózni is kéne, abból lett a SpaceX."

Más álmodta meg. Mindig meglévő dolgokba szállt bele, aztán úgy terjedt el, hogy Ő a magasságos oldotta meg a mindent is. Igazából simán lehet, hogy ha nem száll be, akkor azok a kis cégek sehol nincsenek, ésvagy, esetleg úgy vannak, mint az én ismerős kis cégeim, hogy mától Tesla a nevük és Musk lebeg felettük, közben hátuk közepére kívánják A Változást.

Űrhajós és akkus céget is így csinálta, vége felé hozzáadta a nevét és a tőkét, majd taps, profit.

PayPal meg addig jó, míg fizetsz és műxik, amint van egy kis vitád, rájössz, hogy csupa csökkentett képességűt üzemeltetnek ügyfélszolgálat címszó alatt, aztán semmi racionális megfejtés nincs a döntések mögött. Haversrác most 1ezer dolláros cuccot küldött vidékre, ragszám szerint átvették, minden papír meg van, futár cég igazolta, vevő meg azt mondja, hogy nem vette át... Kárt nem térítik, pénzt visszaszedték, kártyáját és mailját örökre kibaszták mindenhonnan, aztán csak pislog és nem érti. Sorban jönnek a hasonló sztorik, ott van egy félig működő megfejthetetlen automata rendszer, Ebay is menő és nagy, de állítólag 10 éves lemaradásban van sok mindennel. Amint nem érkezik meg, vagy nem 2 dolláros a cucc, már necces az egész.

A 7 milliárd dollár meg lehet nem a bankban van, hanem ebben-abban, ahogy szokták számolni. Ugye nálunk a helyi irodavezető is valamikor az ország X. legnagyobb embere lett, Nála minden értékpapírt és még a külföldi iroda kávéfőzőjét is beleszámolták a vagyonba, meg a jó ég tudja mit, hogy felfelé kerekedjen. 2 év múlva meg már vakarta a fejét, hogy miből fizet albérletet. Másik felette lévő pár gazdagabb meg szerintem inkább lefelé faragott és csak azt vallotta be, ami a legszükségesebb :-D Egyszer öreg Zwacktól hallottam, hogy az ilyen számok semmit nem jelentenek, lehetnek milliárdjai, de azt nem lehet csak úgy előszedni, ami a "bankban van" az és részvény, értékpapír, egyéb, de Nála az ingatlanok, autóflotta is ugyanígy vagyon, meg érték, csak aztán ha kell akkor nem lehet belőle pénzt csinálni.

(#81082) WiZARD válasza zetor2000 (#81074) üzenetére


WiZARD
addikt

+ közben a Starlink kereteiben feltolt még pár műholdat, ahonnan netet szolgáltat oda, ahol amúgy nem lenne... (Musk)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#81083) Samott válasza WiZARD (#81082) üzenetére


Samott
addikt

A Starlinkben az a plane hogy a SpaceX folos kapacitasat lekoti es az egysegre juto arat is lenyomja. Nincs uresjarat, mert ha mas nincs ilyeneket lonek fel. Es persze szolgaltatas lesz belole ami folyamatos bevetelt termel. Teslanal is elfelejtik hogy szepen csendben a sajat "benzinkut" halozatat is kiepitette, amibol megintcsak folyamatos bevetele van.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#81084) FőDudu válasza WiZARD (#81082) üzenetére


FőDudu
addikt

Nova-nak? :C

FőDudu

(#81085) -NoVa- válasza FőDudu (#81084) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fölénk a T már kiépítette a Faraday kalickát, biztosra mennek.

(#81086) FőDudu válasza -NoVa- (#81085) üzenetére


FőDudu
addikt

Ugyfelmegtartas 2020?

FőDudu

(#81087) Jahno válasza WiZARD (#81082) üzenetére


Jahno
őstag

Ebben a net szolgáltatásban is az az érdekes, hogy már többen belebuktak. Műholdas még akad, de volt területre, földrészre lefedettség, vagy ballonos módszer meg a jó ég tudja még mi az elmúlt 10 évben.

(#81088) hobizoli válasza Jahno (#81087) üzenetére


hobizoli
nagyúr

talan mert akkoriban nem volt igeny se annyira net-re
ma a mindennapok resze lett mar

több drón kell ;P

(#81089) Jahno


Jahno
őstag

Tegnap megérkezett az új telefon tokom. Előzőt hamar leamortizáltam, ez strapabíró ilyen bepattintós izé és nem szövet tok. Adtak hozzá kijelzővédő üveget is. Este felraktuk, reggel 8 után már pókhálós lett. Élt kb. nettó 2 órát :C Most benyomtam egy 5ös csomagot, aztán meglátjuk.

(#81090) FőDudu válasza Jahno (#81089) üzenetére


FőDudu
addikt

Gyereknek rendeltem szilikon tokot es adtak hozza 3 uveget. Nem valami vekony szar, kb 0,5-1mm vastag. Csavarhuzoval nem tudtam megkarcolni. Tegnap felraktam. Rogton az asztal sarkahoz akarta verni....

A csomagban volt 2 fele torlokendo - egyik nedves, masik szaraz - azon kivul meg valami ragacsos verzio is a port osszegyujteni. 3-3 peldanyban minden. Egesz korrekt, ahhoz kepest, hogy volt kb 5 Euro.

Ettol a kinaitol rendeltem.

Az en telomon is valami belepattintos verzio szolgal. Rendeltem anno egy keket meg egy feketet. A sarkai elrepedtek, de tart ahogy kell. Olyan tapintasu, mint a regi Thinkpadek boritasa. Lassan vagy telefont cserelek, vagy rendelek uj tokot.

Heti Amazon szallitas mar megjott, Banggood CZ raktarbol ugyanaznap rendelt USB toltonek nyoma sincs.

Sot a banggood kb hasznalhatatlanul lassu ma.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#81091) Phülöp válasza Jahno (#81089) üzenetére


Phülöp
addikt

Én vettem 3 különböző szilikon tokot, egyet felraktam másfél éve a note9-re, azóta ott ül. Üveg/fólia sose volt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#81092) Jahno válasza Phülöp (#81091) üzenetére


Jahno
őstag

Üveg/fólia nekem sem volt sosem, csak ha már adták hozzá... Meg kihajtós tok volt és így is sikerült amortizálni, ha meg asszony eldönti, hogy valami kijelzővédő kell, akkor az kell.

(#81093) FőDudu válasza Phülöp (#81091) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem ilyen van.
Tobb mint 20e darabot eltolt a kekbol...

Anno 1.59 Font volt ingyenes postaval.
Nagyon megeri, tokeletes cucc.

FőDudu

(#81094) Samott


Samott
addikt

Nem szeretem a szilokon tokokat, olyan ragacsos a tapintasa az osszesnek. Nillkin Frosted tokot szoktam venni:

De most Pitaka-t hasznalok. Az passzol a magneses tartojahoz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#81095) FőDudu


FőDudu
addikt

Tox csavarhuzot valakinek? :Y
Es persze Security Tox is van benne...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#81096) Jahno válasza Samott (#81094) üzenetére


Jahno
őstag

Vettem valami noname cuccot jóvanaz, ebből most úgyis ez a műanyag összepattintós a menő. Teljesen jó, még ha nem Ipaky akkor is. Ha meg nagyon jó kell, akkor Magpul és kész, van egyáltalán más márka?

(#81097) Jahno válasza FőDudu (#81095) üzenetére


Jahno
őstag

Áááá, van már vagy három hasonló. És egy ugyanilyen. Meg Xiao. És kamu XiaoWiha :DD Meg kis 1-2 Eurós basz, ami mindig a táskámban van.

(#81098) Jahno


Jahno
őstag

Csoda történt. Kínából véletlenszerűen 5 eladással rendelkező occsó közértből rendelt pendrive és SD kártya nem volt kamu, rendesen működnek :-O

(#81099) npera


npera
újonc

Nova, lehet jön a következő midlife crysis...

Most az 5"-os gépen Emax 2205 motorok vannak (2300 kv). Kabab egyik videójában néztem, hogy vannak 28-as átmérőjű motorok is, amik leginkább 7" körülre jók. De a furatminta ugyanaz, 19 mm-es körön van a 4 csavar. Ez elindított egy gondolatmenetet, ami nem mutat jó irányba.

What if... az RS2205 helyett felraknék 2807-es mocikat. Van belőle 1700 kv is, ami 4S-en el tud muzsikálni.

Innen:

Ide:

I mean how hard can it be???? :C

Van 30A-es inverter, Spedix ES30 ami tud folyamatos 30A-t. Az akksik 45-90C és 95-190C tartományúak, legfeljebb lesz egy kis tüzijáték padlógázra...

(#81100) npera válasza Samott (#81094) üzenetére


npera
újonc

Szilikon tok és stílusos bőr övtáska hozzá. Igazi nőriasztó, amióta ilyet hordok az irodában a nők végre nem zaklatnak.... A nyugalom megéri :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.