Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82301) -NoVa- válasza BobaHWSW (#82300) üzenetére


-NoVa-
őstag

A felni mentén még szőrös, de kezdetnek elmegy :)

(#82302) BobaHWSW válasza -NoVa- (#82301) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Naked moci. Rossz csizmatartassal mar az huzza az aszfaltot meg a peg hero knob.

Addig meg nem jutottam, hogy azt letorjem es tenylegesen a peget huzzam de addig el se akarok jutni.

(#82303) -NoVa- válasza BobaHWSW (#82302) üzenetére


-NoVa-
őstag

Érthető. Nálam stabilan áll a Yamaha a kertben.

(#82304) BobaHWSW válasza BobaHWSW (#82302) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Na meg egy.

Szoval figyelmeztetnem kell magam kanyarokban, hogy huzzam fel jobban a labam. Egy revit ho2 adv csizmam van ami marha nagy. Alapvetoen nagyjabol a labfejem kozepe van labtarton es olyan pozicioban a csizma elobb leer sokkal mint a peg vegen a pocok. Ilyenkor kicsit eszbekapok es felrakom ugy a labam abogy kell.

De jah, mindig van tobbet tanulni de mar igy se erzem azt, hogy normal utakon tobbet kene tolni. Es meg ez egy marha gyenge motor is... eletemben nem vezettem meg igazan eros motort. Kicsit felek is tole meg magamtol, hogy neha nem birnek magammal es abbol csak a baj lenne.

(#82305) BobaHWSW válasza -NoVa- (#82303) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Irtam meg egy posztot mert ugy ereztem nevetsegesen defenziv iras volt tolem amire reagaltal. :DD

Szoval jah, nyilvan tudom van tovabb de...... pont ezert jo erre az angol nev. A resz neve ami nem szoros: chicken strip. :B

(#82306) npera válasza Phülöp (#82275) üzenetére


npera
újonc

Köszi, de ha Androidra megyek vissza, akkor az vanilla kell legyen. Még csak gondolkodom, mert nem sürgős.

A mobilt nem csűrtem tele mindenféle appal, de a helyi viszonyok között azért kell 6-7 parkolós app, bankos app, BankID, Swish, Messenger és Whattsapp a focicsapatok miatt. Van pár app a különféle hivatalokhoz, számlákhoz és hivatalos levelekre. Google appok. Szóval igazából elég sok app van rajta, de játék egy sem, mert nem játszom már semmivel. A játékok úgyis zabálnák a helyet, rá sem férne szerintem.

A vicc az, hogy ha nem "muszáj" a mobilra tárolni videót vagy be lehet limitálni mondjuk fél gigára, akkor a mostani mobil még évekig jó. Ugyanis a Mini 2 távirányítója úgyis tölti.

Mivel a drón teljesen homályos jövőbeni "nice to have" projekt, így most leginkább csak olvasok és művelődöm a témában. Ha még 2021 nyarát is hazavágja a COVID, akkor pedig tényleg eléggé ráérek....

(#82307) qnadam válasza Jahno (#82266) üzenetére


qnadam
veterán

ez pont így van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82308) qnadam válasza npera (#82273) üzenetére


qnadam
veterán

ki lehet kapcsolni a stream rögzítését, csak akkor nem lesz mit feltenni youtube-ra, ha hozzácsapod a sziklához a gépet, ami így a tó mélyére zuhan.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82309) npera válasza zetor2000 (#82281) üzenetére


npera
újonc

Én úgy vagyok a UI-vel, hogy abszolút minimál a legjobb. A grafika teljesen hidegen hagy, úgyis az app érdekel. Legyen valamennyire értelmesen kezelhető és már kábé jó is vagyok. A natív droid számomra kábé a kánaán.

Igen, néztem pár rivjút és voltak Zeiss kamerásak is.

(#82310) qnadam válasza Phülöp (#82278) üzenetére


qnadam
veterán

és ezt az androidot jelentős részben a samsung teszi olyanná, ami miatt telefonvásárláskor egy márkával kevesebbet kell nézegetnem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82311) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Ez meg az előbb, és akkor az ilyen estéket korlátozzák kijárási tilalommal:

(#82312) qnadam válasza Grillo (#82279) üzenetére


qnadam
veterán

az ipad fényereje se valami hű, kérjél inkább crystalskyt :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82313) Grillo válasza eattila (#82299) üzenetére


Grillo
senior tag

Apám még mindig gyenge, és az alacsony láz is megvan. Ez már sztem a 4. hét.

(#82314) qnadam válasza npera (#82306) üzenetére


qnadam
veterán

nincs vanilla android, talán csak a pixel. elvileg a one is, de annak a rendszeresnek ígért frissítése valahogy sosem akar összejönni a gyártóknak, a xiaomi már abba is hagyta ezt a vonalat.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82315) Samott


Samott
addikt

Ez egyszeruen tokeletes, sirva rohogok... :D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#82316) -NoVa- válasza qnadam (#82310) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aztán ebből igen sokat visszavettek valamikor az S8 idején, azóta eléggé közel áll a Nexusokhoz.

(#82317) Grillo válasza qnadam (#82312) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, végülis onnan már nincs olyan messze árban. :DDD

Kicsit kivárok, aztán ha valóban sokat használjuk, meg elvadulunk módszertanilag, akkor jön a Matrice ;] Kell Lidar meg valami ultraviola.
Egyik részlegünk műszeresen kutata. Ott a kisfőnök merevszárnyas gépet akar, mert az milyen fasza, közben az autóra sem tudnak figyelni. Mondjuk ha levideózzák a drónnal, ahogy beleszáll az első repüléskor valamibe, és látványos fény és hanghatások közepette porlik el, azt biztosan megnézem.
Az meg nem nagyon zavarja szintén, hogy talán az épp aktuális engedélyek beszerzése sem lesz egyszerű...

(#82318) zetor2000 válasza qnadam (#82314) üzenetére


zetor2000
senior tag

A Pixel telefonok vannak a legközelebb a Googlehoz, szerintem azok, amik elsőnek megkapják a legújabb dolgokat. De azok meg nem minden esetben lesznek jók...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82319) zetor2000 válasza npera (#82309) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem az ikonok kidolgozására gondoltam, hanem pl.:
Kapsz egy értesítést. Ezt látod az értesítési sávban. HA! fel van oldva a képernyőd. Lezárt képernyőnél talán felvillan a kijelző, és megjeleníti az elejét... vagy a teljeset, értesítésfüggő. Android One esetében ilyenkor fel kell oldani a képernyőt, lehúzni az értesítési sávot, bökni a szövegre, megvárni, amíg az app elindul, és utána lehet cselekedni, amit kell.
MIUI esetén aktiválod a képernyőt, ott böksz az üzenetre, és van lehetőséged pl. válaszolni. Nem nagy etwas, de néha rohadt praktikus. És számtalan ilyen kis egyedi finomság van, ami a klf. androidokat megkülönbözteti a sima, fapad Google-tól.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82320) qnadam válasza Grillo (#82317) üzenetére


qnadam
veterán

szerintem a merevszárnyasra is ugyanolyan engedély kell, viszont azok tényleg nem tudják azt a varázslatot, hogy elengedsz mindent, és megáll, ahol van :D

közben gondolkodóban vagyok, egy mini 2 fmc 230 pénz, de ennyiért használt p4p is előfordul már, akár smart controllerrel is, és az azért képminőségben nem ugyanaz a pálya. viszont azt pont ugyanannyira nem fogom magammal vinni sehova...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82321) Grillo válasza qnadam (#82320) üzenetére


Grillo
senior tag

Hát ja. Nekem kell egy Spark méretű, mert beltérben, kis helyen az a megoldás. De szabadban egyszerűen egy vicc a P4-hez képest.
Talán egy M2P? Csak az meg sok pénz.

(#82322) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Ez nem volt meg, de tetszik:

"Akkor hallottam először erről a koktélról (nevezzük jobb híján így), amikor még kocsmárosként dolgoztam, és egy törzsvendég egy délután azzal jött be, hogy kér egy Dózsát. Mikor érdeklődtem, mi az, akkor ismertette a receptet: egy feles Unicumra ráfőzünk egy presszókávét. Bizarrnak tűnt, a dózsa nevet meg egyáltalán nem értettem, hogy jön ehhez, de aztán erre is megkaptam a választ:

(#82323) Phülöp válasza qnadam (#82310) üzenetére


Phülöp
addikt

Oldalágon megjegyzem, hogy a google maps véletlenszerűen átvált svéd nyelvre macbook-on, kikapcsolt VPN mellett.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#82324) qnadam válasza -NoVa- (#82322) üzenetére


qnadam
veterán

mindent bele?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82325) zetor2000 válasza -NoVa- (#82322) üzenetére


zetor2000
senior tag

“mert ettől kel fel a paraszt”.

Ez lemaradt :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82326) zetor2000 válasza qnadam (#82324) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az a "fradikolbász". :D
Kollegáknak nemrég küldtem körbe, hogy létezik a termék, de még nem kóstoltuk. Csak a Facsén jött szembe, hogy Unicum Barista. Meg egy üzlet, ami literes kiszerelésben árulja.
Ismerős kocsmába próbáltam hatni, hogy legyen legalább 1 kóstolónak, de nem tudom, mikorra lesz belőle valami.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82327) eattila válasza Grillo (#82313) üzenetére


eattila
csendes tag

Kollega 2 het alatt gyogyult. Ocsem egy hete van otthon. Apud ak jobbulast ismet. Meg kitartast.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#82328) -NoVa- válasza zetor2000 (#82325) üzenetére


-NoVa-
őstag

Le, a PH app a dupla idézőjelet nem szerette. Így már ott van.

(#82329) -NoVa- válasza zetor2000 (#82326) üzenetére


-NoVa-
őstag

Cikk alapján kár bonyolítani, kávéfőző van, Unimukk akadhat, munkához adja.

(#82330) zetor2000 válasza -NoVa- (#82329) üzenetére


zetor2000
senior tag

Magam részéről ezt a kombót még nem próbáltam. Sörrel kísérve külön-külön ment már számtalanszor, meg néhanap tonikkal.
Decemberben ki lesz próbálva, asszem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82331) NauTiLUS_HUN válasza Phülöp (#82296) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Csehek, én már több mint 10 évvel ezelőtt is vettem tőlük gépeket, a flex például nagyon sokáig bírta, 7 évig talán, heti 3-4x használtam is, aztán egyszer kölcsön adtam, nem kellett volna :(

(#82332) qnadam válasza Grillo (#82321) üzenetére


qnadam
veterán

ha mavic2, akkor inkább a zoom érdekelne, sötétben úgyse lövöldözök sokat. persze a proval lehet, hogy lövöldöznék.
vagy egy inspire + x5, de azt még annyira se szeretném hurcolni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82333) blueboi69 válasza zetor2000 (#82265) üzenetére


blueboi69
csendes tag

LOL

(#82334) blueboi69 válasza -NoVa- (#82311) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem korlátozzák, már kb 17:00tól ilyen sötét van :)

(#82335) blueboi69 válasza qnadam (#82259) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"itt jön egy montázs, ahogy hazaautózok másfél km-t a zsákmánnyal (plusz a bevásárlással). autóra riggelt kamerával kerékközeli stb"

Ez teljesen jó :C
A második story alá mehetett volna BennyHill zene és készen is vagyunk.

(#82336) qnadam válasza blueboi69 (#82335) üzenetére


qnadam
veterán

az első feléhez bónusznak ma jött a levél:

Üdvözöljük!

Köszönjük a türelmét és elnézését kérjük a kellemetlenségekért.

Az illetékes osztály visszajelzése alapján a PINpad-al van a probléma ezért technikust fognak kiküldeni. Javasoljuk a rendelés kifizetését online kartyával aplikáción keresztül amennyiben nem szeretne várni.

Ha bármilyen további kérdése lenne, forduljon hozzánk bizalommal.

Tisztelettel,
Márk Pšenák - Alza.cz

épp időben :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#82337) zetor2000 válasza qnadam (#82336) üzenetére


zetor2000
senior tag

De az igyekezet, hogy a csehszlovák ember milyen szépen tud magyarul fogalmazni!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82338) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#82339) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#82340) Jahno válasza -NoVa- (#82339) üzenetére


Jahno
őstag

Nu, megérkezett? Milyen?

(#82341) -NoVa- válasza Jahno (#82340) üzenetére


-NoVa-
őstag

Minden instant és célszerűen egyszerű rajta, meg minőségre ia nagy ugrás a farkasos tojásoshoz képest. A kijelző hibátlan, elégedett vagyok.

(#82342) zetor2000 válasza -NoVa- (#82341) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig a farkasos-tojásos nem volt nagyon rossz minőségű.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#82343) npera válasza qnadam (#82308) üzenetére


npera
újonc

Lehet mérethatárt adni kis lépésekben? Tehát mondjuk fél giga? Vagy 1 giga? Mert akkor jó a mostani mobil.

Nem tervezem hozzácsapni semmihez, bár garancia nincs erre sem :Y

Azzal áltatom magam, hogy az akró quadon szerzett tapasztalat és a mérhetetlen jó szpaciális evernesszem majd kihúz a csávából és nem küldöm bele egy lombkoronába vagy belógó ágba.

(#82344) npera válasza zetor2000 (#82319) üzenetére


npera
újonc

Ja, hogy ilyenek. Oké. Ezek nélkül is megvagyok. Én egy igen nyugger-közeli felhasználó vagyok. A telefon alapvetően le van rakva egy polcra üllepedni. Ott tud kontemplálódni magában, aztán néha megnézem. Az összes app le van szedálva, hogy csak akkor sivalkodjon ha én nézem meg, alapból nem csipog.

Egyedül a focis edzők Whattsapp csoportja csipog és a Messenger, de nagyon kevés emberrel chatelek, szóval ez sporadikus.

Az egészet még megfejelem egy erősen konzervatív do not disturb filterrel, este 9 után már ne csipogjon, aztán egészen reggel 7-ig csend legyen. A melós mobil már este 6-kor meg do not disturbbe.

Szóval értem, hogy mit írsz, de nekem ezek a featurök nem okoznak gondot.

(#82345) Grillo válasza qnadam (#82332) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, a Phantomhoz is kéne lőni valami hátizsákot, mert ez a hungarocell bőrönd eléggé előnytelen. Nem csak megjelenés szempontjából :)

DJI topikban az Inspire-gazdák többször zuhannak, mint amennyit a levegőben vannak, és aki szolgálatilag használta, az is váltott kisebbre.

(#82346) Grillo válasza npera (#82343) üzenetére


Grillo
senior tag

(#82347) Jahno válasza zetor2000 (#82342) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy csak az idő megszépíti, de már alig várom, hogy leessen egy olyan vacak és aztán semmire ne használjam :C Időnként hipszterkedni jó lenne. Mondjuk havernak van pár, és 10 hónapja kapott kölcsön néhány PS mini játékot, ezt lehet bedobom Neki lízingelős cserealapnak.

Héten hazahoztam egy C64est is, amit egyik kolléga talált rendrakás közben. Asszony kicsit csúnyán nézett :-D

(#82348) Sipi-


Sipi-
tag

Lehet, hogy el kell gondolkozzak bankváltáson. A CIB egyre megbízhatatlanabb... Ebben a hónapban pl. a hitelszámlámra kétszer utalták el a havi részletet, egyszer pénteken egyszer pedig ma. Pedig csak egyszer van beállítva, 15-ére. A másik 8 darab, szintén 15-ére állított utalást nem küldte el pénteken, csak ma. A szép az egészben, hogy a hitelszámláról nem tudok utalni, szóval most ott pihen rajta plusz egy havi részlet :W

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#82349) npera válasza Grillo (#82346) üzenetére


npera
újonc

Ah, köszi!

(#82350) Grillo válasza npera (#82349) üzenetére


Grillo
senior tag

Egyébként ha letöltöd az appot, szerintem át tudod nézni, talán beenged úgy is.

Megnéztem, nem enged be, csak a már párosított drónokhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.