Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57451) Jahno válasza zetor2000 (#57434) üzenetére


Jahno
őstag

Ha alkalomadtán kiszabadulunk akkor multifunkciós távrinyát tudok adni, abból most van pár. Legfeljebb addig ránézek, hogy Pana projektor van-e a listájában. Erre ne költs, úgyis seftelünk még.

Érdekes, hogy a WD40 így idők alatt mennyire átment kb. kenőanyagból általános takarítóvá, mindent megoldani.

(#57452) Jahno válasza zetor2000 (#57446) üzenetére


Jahno
őstag

Én most majdnem találtam ingyen P1est, de elég hamar lecsaptak rá. Pedig Milka csokit is ígértem érte :-P Szomszég meg segíteni akart, mert akkor nem kell annyi TV-t hurcolni, vagy a vackabbakat jobb minőségűre cseréljük és feltűnt a szomszéd utcákból ingyen elvihető motyót. Csak azt felejtette el, hogy nekem kicsi kellene. Vagy max. olyan LG/Daewoo, aminek füle van :-P Így beszerzett egy bazi nagy Thomsont és akkor meg már ha ledumálta becsületből elhoztam. Ha köcsög leszek akkor kisorsolom egyik versenyszám fődíjának :-D

Cicis járt most néha a gyár felé, ebben a három fél napban többet láttam, mint elmúlt 10 évben összesen aztán mindig a hifijeivel kábít, de tényleg jó cuccokat tudott összetarhálni. Arra még nem buktam rá, de ezek közül valamelyik azért jöhetne, jó cuccok és élőben még tényleg olyan aranyosan szépek is:

(#57453) Jahno válasza Gabibácsi (#57430) üzenetére


Jahno
őstag

Ez kemény pálya :-O

(#57454) Jahno válasza FőDudu (#57401) üzenetére


Jahno
őstag

Mondtam, bármit rakhatsz a kupacra, most eddigi pár beszerzéssel is el vannak az unatkozó informatikusok (:- Szerencse, hogy Tumorral betárazott célszoftverekből, aztán meg lehet tákolni. Én nem láttam értelmét és nem raktam el az ilyen kenyérpirítóra való vackokat, most meg persze hiányzana.

(#57455) Jahno válasza qnadam (#57398) üzenetére


Jahno
őstag

De ha kicsit pár hónapra kell, akkor adok kőccsön. Akad core2 Dell, most hoztam haza karbantartani és szerintem azok FWsek. 10-ért lehet nem adnám el, mert kb. 5 pénz egy utángyártott táp is, meg most kaptam memóriát sok pénzért :-/ És már nagy részben szomszéd rendelkezik felette :DD

(#57456) -NoVa- válasza BobaHWSW (#57439) üzenetére


-NoVa-
őstag

Viszonylag kevés olyat játszottam, igazából a csoportos Heroes II meg III játszmák óta nem nagyon játszottam az XCom/Fallout kivételével körökre osztott cuccokkal, vagy csak nem ugrik be semmi.

Viszont ezt teheted Steam wishlistbe:
Inmost

link

És a Soldat 2 is hamarosan jön.

(#57457) BobaHWSW válasza -NoVa- (#57456) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Oh... done! Kiraly a trailer.

(#57458) Jahno válasza -NoVa- (#57456) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek nem nekem valók, de itt is mire megértettem volna, hogy mi van arra következő képköcka. Akkor vagy menjen rendesen, vagy pörögjön, mint a Mario.

Én napokban a Gobliiinson gondolkoztam, hogy lehet elő kellene varázsolni.

(#57459) -NoVa- válasza Jahno (#57458) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az vicces ugyan, csak nem logikus, és inkább csak próbálkozással kikövetkeztethető. Akkor már Day of the Tentacle, az legalább logikus.

(#57460) Jahno válasza -NoVa- (#57459) üzenetére


Jahno
őstag

Asszony számon is kérte gyorsan, hogy 20 éve emlegetem de még nem látta (:- Ami késik nem biztos, hogy múlik. Alkalomadtán felélesztem, csak persze a DOSos lapos hol máshol lenne, mint Borkuckóba ledepózva, mondván minek az... Úgyis van valahol wines felújított verzió, aztán felcsápolom idehaza. 3 régebbi laptop megy a háztól, 1 újabb meg lehet újratelepítődik ilyesmikre. Megint rövid a hétvége ha nekilátok miniPC-n és pénztárgépen tesztelni :-D

(#57461) Sipi-


Sipi-
tag

A finom ebéd elengedhetetlen tartozéka az udvarias, szófogadó csirke:

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#57462) qnadam válasza zetor2000 (#57429) üzenetére


qnadam
veterán

valószínűleg be lehetne állítani, de nem is gyakori, meg nem is akkora probléma. lejátszáskor már jó időt mutat, csak indítás előtt az infónál nem.
egyébként a rilízek hosszban nem nagyon szoktak különbözni, max annyira amennyire mittomén a tévéripekben hosszabban fekete a reklám helye vagy ilyesmi.
a szűk keresztmetszet inkább az imdb (meg tmdb), ott ugyanis nincsenek az ilyen verziók megkülönböztetve.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57463) Jahno válasza FőDudu (#57351) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, meg azért címszavakban kaptam segítséget, hogy ehhez X-et kell kérdezni, ahhoz Y-t, de hát akkor sem kevés és elég kemény. Itt azért vannak páran, azt sejtheted bár nagyságrendileg belenézve tán mégsem olyan bonyás a rendszer, mint mondjuk az Evonál. Alig 10 HyperV szerver van, csak progik jogosultságai is ADból, Win/Linux, mindenféle szeparálás, aztán ki tudja mi mennyire titkos (legtöbb nagyon), mert ezek még nagyságrendi dolgok, többet nem részleteznék. Előző cégnél azért 4ezer VLAN volt, az sem kevés. Itt kevesebb.

(#57464) qnadam válasza zetor2000 (#57434) üzenetére


qnadam
veterán

az a mindenfelé tologatható lens shift azért nem rossz dolog, főleg ha nem fix helyen lakik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57465) qnadam válasza FőDudu (#57445) üzenetére


qnadam
veterán

van kecskeszimulátor is

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57466) qnadam válasza zetor2000 (#57446) üzenetére


qnadam
veterán

mi pénz?
a működő firewire a lényeg, capture gépnek kellene. vagy van expresscard firewire-öm, de az nem picimaci. és azért van kiemelve hogy működő, mert nekem elvileg több thinkpademen is volt, de soha nem sikerült életrekeltenem semmi driverrel, az ec kártya meg nem is igényel külön ilyesmit.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57467) Jahno válasza zetor2000 (#57433) üzenetére


Jahno
őstag

Pár vasutas és nagy teheres ismerős innen bukott rá az igaziakra. Másik most odahaza sem bírja, a minimál kertjében összerakott egy méretarányos kisvasutas izét. Rendesen csörgővel. Sajna a kanyarok elég szögletesek, mert ki akarta használni a helyet, de váltó, több pálya, minden akad. Azért PCszimulátor, hááááááát. Sosem tudni, de most terjednek ezek a kretén játékok is, amiben irodista lehetsz meg egyebek. Áááááá.

Azt hittem a vírus szimulátorról beszéltek, de mondtam tuti van, erre építve nyilván egész frissek is:

https://www.youtube.com/watch?v=WZSKoNGTR6Q

Aztán egy babás kiviteles:

https://www.youtube.com/watch?v=WRKUaVIA9Z0

Csak idő kérdése, leszimulálják 25 km/h szélben bicajozó Lezlit a Duna mellett, erős ki- és belégzéssel, 80 méterrel előtte a másik bicajost szintén és lesz meglepetés.

Ennek is tonna szakirodalma van, nem is biztos, hogy erősen prüszkölni kell. Vagy ha igen, akkor akár maszkban:

https://www.youtube.com/watch?v=5gn03WtrOHc

(#57468) Jahno válasza qnadam (#57466) üzenetére


Jahno
őstag

Azóta nem tudom hányszor kerültek elő azok a kártyák amiről saccperkábé 2012ben beszéltünk (:- De hát ráérünk, mindegyikőnknek van a másiknál listája :C

(#57469) qnadam válasza Jahno (#57455) üzenetére


qnadam
veterán

az is jó, valószínűleg nem fog sokáig tartani az az állapot, hogy párhuzamosan két gépen megy a kepcsör.
holnap sietve össze kell rakni az asztalit is enkódernek, különben pillanatok alatt elfogy a szabad helyem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57470) qnadam válasza Jahno (#57468) üzenetére


qnadam
veterán

milyen kártyák?
nekem itthon van egy ec fw-m (meg van még egy, de az már kontaktos és instabil), meg volt egy pci, de szerintem bedobtam a neked adott cuccok közé, mert már nincs mibe tenni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57471) Jahno válasza qnadam (#57469) üzenetére


Jahno
őstag

Valami picimaci meg express 1394.

Ha lan jó, vagy USB vinyó, akkor kitaláljuk, ha nem sokáig akkor még 200as USB-n lógó merevlemezek is akadnak lókosztban. És akkor ha vége az karanténnak, szeptemberben az újra nyitós kockaklubban leihatjuk (:- De ha ennyi másolós melóg van, akkor majdnem nem is értem :-O Persze Canopusaim kölcsönadva, eléggé lazáznak a visszahozásával :-/

Szerintem még legalább 5 darab 1394es laposom van idehaza és tonna kábel is hozzá, aztán hétvégén kitalálhatjuk. Meg miniDV kamera és abból az a klasszikus Canon, ami fordítva dugható kvázi digizőnek :Y

[ Szerkesztve ]

(#57472) qnadam válasza Jahno (#57471) üzenetére


qnadam
veterán

a digitalizálást itt is egy kis sony kamera csinálja teljesen korrekt minőségben, és állítólag a szar kazettán mindenfelé széteső jeleket jobban is kezeli, mint a canopus. mondjuk van néha az a pont, amikor vége az egésznek :) mai termés:

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57473) Jahno válasza qnadam (#57472) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is az Intensity :-O

(#57474) qnadam válasza Jahno (#57473) üzenetére


qnadam
veterán

hdmi capture-re jó, az analóg része viszont kb mindenki egybehangzó állítása alapján pocsék, főleg ha nem teljesen stabil jelet kap. cserébe még az usb3 chipsetre is háklis.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57475) Jahno válasza qnadam (#57474) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúdejó, hogy annó nem vettem meg. Chipset okés, az olyan. De analógjában bíztam. Igaz a két olcsóbb Cano helyett is vehettem volna egy sokkal drágábbat. Sosem gondoltam volna, hogy ezeknek még lesz jelentősége. Nagy részét már elherdáltuk, Szétborult a nagy láda is, már csak pár gányolt tápegység és a kavaró van meg belőle.

(#57476) qnadam válasza Jahno (#57475) üzenetére


qnadam
veterán

ha érdekel, kipróbálhatod :) komponenst kipróbáltam egyszer, azzal nem volt baj, de nyilván a közvetlenül kameráról jövő élőképpel nem is szokott.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57477) halapidori válasza qnadam (#57398) üzenetére


halapidori
csendes tag

W520?

(#57478) halapidori válasza zetor2000 (#57417) üzenetére


halapidori
csendes tag

Két üveg málnapálinkáért adok cicis képet. Sőt, kinyomtatva, teheted a falra.
De nem jó nő az alany:(

(#57479) Gabibácsi válasza halapidori (#57478) üzenetére


Gabibácsi
tag

:C

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#57480) zetor2000 válasza halapidori (#57478) üzenetére


zetor2000
senior tag

Énszeirntem nem lehet málnából pálinkát főzni. Cicis képért sem.
Amíg nem bizonyították be nekem, el sem hiszem... :)
De hogy én másnak adnék abból a málnából, amit el sem hittem, hogy lehet főzni, azt nem tudom, most méginkább nem hiszem. Asse, hogy lehet, meg asse, hogy adnék másnak, mert ez ilyen bizonyíték. Ha jó nő az alany, akkor talán... :B
#irigykismalac

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57481) zetor2000 válasza qnadam (#57466) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fene tudja.
Kell ez neked, vagy ha vége a hóbortodnak, látom majd esetleg?
Eladni nem szeretném, mert 10-20 év múlva mehet eBayre, hogy "mint condition retro sokezer USD", de ha most neked ilyen kell, hát vigyed, mert énnálam csak áll. Van idehaza annyi gép, hogycsakna. több, mint kéne.
Mellesleg van egy Audigy 2 ZS, ha találsz gépet, amiben van valami XP (PCI-s a kártya), akkor ezen is van egy FireWire csati. Ha kell, ezt is kölcsönadom.

Ha megvennéd ezeket, akkor nem tudom, mit kérjek érte. A gép egy ócsárénehéz Asus,, jelenlegi értéke kábé 2 tálca sör, de ha megittam, nincs gépem... ilyen kotla. A hangkártya meg nem ér semmit, max 1-2 fanatikus audio bzuinak, vagy gyűjtőnek. Pár mai alaplapi jobb, mint ez, de azért nem mind.

De pár üveg sörért tartós használatra odaadom mindet, azt ha bedigiztél minden beragadt, begyűrt (S)VHS-t a környéken, majd visszahozod.

Megfelel? Ha igen, dobj egy privát, ma idehaza leszek.
Asszem holnap is csak a boltba ugrok el (10 perc gyalog) vagy anyámhoz, ő se lakik messzebb.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57482) zetor2000 válasza Jahno (#57451) üzenetére


zetor2000
senior tag

Köszi.
Költeni nem akartam rá, mert ~meglesz az az eredeti táv, csak meg kell keresni. Ha nem, akkor sincs gond, egyelőre nincs hova tenni, meg nincs mire vetíteni. Szóval asztalon van, és ott lehet nyomogatni kedvemre. Meg szerintem valamelyik telefonom fogja vezérelni.
Van a Xiaomi, meg van egy S4 Zoom, azon is van infra.
Közben rájöttem, hogy a pixelhibák azok lehet, mégsem azok, mert a festett fal (nem fehér, hanem mintás) itt-ott kopott, és a kopott részen a fehérség csillogott. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57483) zetor2000 válasza qnadam (#57462) üzenetére


zetor2000
senior tag

De annyiban eltérnek, hogy rendezői 3 órás változat, vagy moziverzió, 2 óra. Pl. Gyűrűkúra trilógia, DVD extra rendezői részenként ~1 órával hosszabb, mint a moziba vetített. Asse volt rövid, de egyiket se láttam, csak haver sztárolta, mondom akkor felejtő. :) Nem mindig esik egybe az ízlésünk.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57484) eattila válasza zetor2000 (#57480) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem volt szamóca pálinkám. De már nincs. Vagy ha van, akkor kevesebb, mint fél deci.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#57485) zetor2000 válasza qnadam (#57464) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jaja, tetszik is. Sajna földhöz lett b*szva erőst - a jelenlétemben - mert a selejtből, amit elvinne a kukás, harmadszor hozták el, hogy deezmégjó. Aztán mondták, hogy mindegyhogy, de nelegyenitttöbbet! Sose látják többé.
Youtube-n van javítás, hogy mi a baja. Van egy elforgó akármi, ami be tud ragadni. A tökéletes javításhoz atomjaira kéne robbantani, és akkor kiesik egy rugó, amit a 6 kezű vietnámi kislányok szoktak beilleszteni a helyére, nem fehérembernek való, szóval azzal még várok. De ha szét van szedve, akkor lehet ezzel a forgó akárminek a tengelyével játszani, hogy bezsírozod, vagy jó alaposan lepucolod, és akkor megint 2-3-5 évig OK.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57486) Phülöp válasza zetor2000 (#57483) üzenetére


Phülöp
addikt

Sátántangónál nem volt ilyen probléma.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57487) zetor2000 válasza eattila (#57484) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt elhiszem, olyat már kóstoltam. Sőt, volt nekem is.Pár gyümölcsből tudom, hogy lehet, mert magam is cefréztem, főzettük, megittuk. Ilyen a barack, szilva, körte, szőlő vagy a törkölye. Másikakat vettem, vagy hozták. Ilyen a kökény, a faeper, a som, a cseresznye, meggy, meg pár másik...
De málna... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57488) zetor2000


zetor2000
senior tag

#comic pictures:
Chuck Norris gombát szed:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57489) qnadam válasza zetor2000 (#57483) üzenetére


qnadam
veterán

a gyűrűk urát könyvben imádtam, még jóval a film előtt olvastam. aztán amikor kijött a film, az elsőt még megnéztem moziban, a másodikat már csak dvd-n kezdtem el, de valamiért félbe kellett hagynom, aztán azóta se jött elő az igény, hogy folytassam.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57490) qnadam válasza zetor2000 (#57485) üzenetére


qnadam
veterán

megnéztem a videót, de így se derült ki számomra, mit csinál az a bizbasz :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57491) FőDudu válasza qnadam (#57490) üzenetére


FőDudu
addikt

Nagyon ugy tunik, hogy egy homero tengelyere akasztott optikai szenzor.
Azaz tul meleg eseten shutdown.

Ha beragad, el sem indul.
Erdekes megoldas, ha valoban ez...

FőDudu

(#57492) cyberde válasza FőDudu (#57445) üzenetére


cyberde
csendes tag

"es meg paraszt szimulator is van..."

Én egész életemben azt játszom, de nem szimulátoron, hanam IRL. :U

(#57493) qnadam válasza Phülöp (#57486) üzenetére


qnadam
veterán

azt te csak hiszed :D
a rendező szerint 435 perc, dvd-n 421, wiki szerint 450, port szerint 439.
a mozis 435 és a dvd-s 421 között a 24 vs 25 fps a különbség (európában a tévés transzfert huszonnégy kockáról rettentő primitíven oldják meg), a 450-be meg lehet, hogy a szünet is bele van számolva, vagy x.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57494) Phülöp válasza qnadam (#57493) üzenetére


Phülöp
addikt

Százalékosan elhanyagolható a különbség.
Én speciel észre se venném.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57495) qnadam válasza Phülöp (#57494) üzenetére


qnadam
veterán

a zenéknél fel szokott tűnni néha, ha ismerem az illető számot, vagy ha szól valami zene, és úgy váltok hangsávot. koncertfilmeknél szerintem probléma lehet.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57496) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Hogy miért éri meg konzult céget alkalmazni belsős helyett?

Felelősségre vonhatóság! Ha Gabibácsi jól dolgozik MINDIG, akkor az ügyfél többet fizet ki, mint amennyiben kerülne, ha Gabibácsi lenne az alkalmazott. A felárat felfoghatjuk biztosítási díjként is. Ugyanis ha Gabibácsi elszúr valamit (előfordulhat ilyen minden fényévben is akár), akkor ha Gabibácsi alkalmazott, akkor maximum ejnye-bejnye, netán kirúgás. Talán max. 6 havi munkabért kérhetnek tőle vissza a törvény szerint, de akkor már térdig kell járni a ganéban az eljárás során. Ezzel szemben ha Gabibácsi munkáltatója, azaz a konzult cég nem tud időre szállítani/eltol valamit (akár egy olyan projekten is, ahol Gabibácsi az egyetlen projekttag), akkor kötbér, kártérítés, akármi. És azok 1-2 helyiértékkel nagyobb számok, mint a 6 havi munkabér lenne.

Pletykálnak olyan projektről a piacon, hogy a szállító nem volt elég jó, rosszul becsült és bő 1000 (ezer) embernappal lépte túl a keretet. Na, ha azok munkavállalók lettek volna, akkor kb. 50 havi fizetés megy ki pluszban. De olyat is hallottam, hogy szállító dolgozott 2-300 embernapot (10-15 emberhónapot), és amikor másodszorra csúsztak le a határidőről, akkor az ügyfél köszönte szépen, visszavette a belépőket és mivel nem értek el az első mérföldkövet sem, így nulla HUF volt a költség. Szerintem az ilyenek miatt jó a konzultcég. Kicsit drágább (amúgy nem többszöröse, csak valamivel drágább) a projekt, de az "on time, on budget" teljesítés esélye SOKKAL nagyobb!

(Gabibácsi természetesen helyettesíthető a fenti történetben bárkivel, azért őt hoztam fel példának, mert az elmondottak alapján úgy tűnik, hogy jól tolja és kvázi "feleslegesen" fizetik ki utána a kozultcég felárát.)

(#57497) Samott válasza Bujdy81 (#57496) üzenetére


Samott
addikt

Ha kelloen balf.sz beszallitot fognak ki, akkor meg csak nem is dragabb. Mert ha az ottani menedzser vegtelenul optimistan szamol akkor valosagban (sokkal) tobb emberora lesz a melo mint amivel terveztek. O meg ugye az optimista szcenariora tervezte meg az egeszet.

Az kulon jo amikor az ugyfel nem is tudja mit akar es ra var a csapat, hogy szallitsa a specifikaciot. Hogy elkezdhessenek dolgozni. Addig meg megy az ido es kozeleg a hatarido. Aztan szallit a fejleszto de a uat teszt csuszik mert nincs idejuk. Aztan a hatarido elott kezdik onteni a bugokat. :)

Nagyon oda kell figyelni mi kerul a szerzodesbe, mert ha nem johiszemu a megrendelo akkor csunyan ki tud b.szni a beszallitoval. De mondjuk az o erdekuk is hogy rendben menjen minden, mert vegulis nekik kell a termek a megfelelo idoben. Es ha mar a sokadik szerzodes fut akkor ezek mind kezelhetoek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#57498) Jahno válasza zetor2000 (#57480) üzenetére


Jahno
őstag

"Énszeirntem nem lehet málnából pálinkát főzni. "

De. Egyrészt elég aránytalan a kihozatal, viszont marha jó cucc ha jól csinálják. Annak ellenére, hogy mindenből is lehet pálinkát főzni.

(#57499) cyberde válasza Jahno (#57498) üzenetére


cyberde
csendes tag

"Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!" :K

(#57500) Jahno válasza Bujdy81 (#57496) üzenetére


Jahno
őstag

Alkalmazott nem vonható felelősségre? Néha mintha pont fordítva lenne. Meg többet fizet? Vagy adott projektre behúzzák és a végén gyorsan heló, de az, hogy többet fizet azt megint nem tudom. Van egy keret és kész, kisebbek meg játszanak a légy EV + ksi boríték kombókkal. Kötbér/kártérítésekről esetünkben szó sem esik :-)

"a szállító nem volt elég jó, rosszul becsült és bő 1000 (ezer) embernappal lépte túl a keretet. "
Ez szerntem itt (is) volt, és Bluvesz meg csak annyit mondott, hogy végül is átvették meg kifizették :DD

De erre is gyúrunk, hogy kit mivel lehet kitolni akkor egy hosszabb távon megint ott van, hogy a konzul drágább, alkalmazottnak meg 5 év után fizetsz pár hónap pénzt, lehet még párban sincs. Tudja fene, legtöbb cégemtől alkalmazottat is úgy küldtek el egyik napról a másikra, ahogy akartak. Meg külsős is elbaszhatta meg belsős sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.