Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57851) qnadam válasza -NoVa- (#57839) üzenetére


qnadam
veterán

szokatlan
szimpatikusan bizarr.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57852) Phülöp válasza qnadam (#57851) üzenetére


Phülöp
addikt

Azért a felvételt rendező arcot megcsapkodnám a vágás koncepciójáért.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57853) Jahno válasza Phülöp (#57852) üzenetére


Jahno
őstag

Csak olyan, mint a zenekar, mi vele a baj?

(#57854) eattila válasza Jahno (#57848) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem kell vegtelen. Optikailag az enyem jo es megfelel csak kiesett par csapagy es a rekesz allito a szellotol is elfordul :(

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#57855) Jahno válasza eattila (#57854) üzenetére


Jahno
őstag

Ha van merszed, akkor youtube viodeó. Ha nincs, akkor így add el és ha figyelsz, akkor árában vehetsz jót. Nem tudom mi lehet a megoldás, most már 5ezer alatt hozzá sem nyúlnak, de ilyen szétesős obi generálozása simán 10ezer pénz. A legolcsóbb Heliosom tán 1500-ért vettem. Ez a nagy dilemmám nekem is. Volt amit a kivitel és az orosz felirat miatt szereztem be, hogy milyen lehet. Aztán meg is maradt. 5öst el is adtam gyorsan a sorból, mikor valaki szemtelenül sokat ígért érte, mert gyűjtött is, kellett a sorba és olvasta valahol, hogy az a legjobb. Én meg másik háromról olvastam ugyanezt :-D ezeket kell lesni: https://www.jofogas.hu/zala/Zenit_11_retro_fenykepezogep_regi_Szovjet_Helios_objektivvel_103190646.htm

(#57856) qnadam válasza Phülöp (#57852) üzenetére


qnadam
veterán

azt hitte, hogy így majd dinamikus és jó is lesz. félig lett igaza.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57857) Phülöp


Phülöp
addikt

#filmajánló

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57858) FőDudu válasza Phülöp (#57857) üzenetére


FőDudu
addikt

En csak siman kivittem egy agyat a kertbe es ott napozok....

FőDudu

(#57859) FőDudu válasza Jahno (#57850) üzenetére


FőDudu
addikt

1,75%, vagy 2,25% ennyi.

FőDudu

(#57860) Phülöp válasza FőDudu (#57858) üzenetére


Phülöp
addikt

Délelőtt esett a hó, most csak az eső csepereg. Vízszintesen.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57861) npera válasza Jahno (#57821) üzenetére


npera
újonc

Nekem nincs sok obi, de azok is szanaszét vannak.

- Az Exaktás cuccok apám régi fotóstáskájában külön.
- A gyakrabban használt M4/3 obik a rettentően férfias fotóstatyómban
- a ritkábban használt obik egy műanyag dobozban a polcon

(#57862) npera válasza -NoVa- (#57839) üzenetére


npera
újonc

Emelem kalapom, itt kezdődik a PRO-DUK-CI-Ó :R

(#57863) npera válasza Gabibácsi (#57835) üzenetére


npera
újonc

Az is egy benchmark számomra :C

(#57864) npera válasza -NoVa- (#57839) üzenetére


npera
újonc

Volt még valamikor abból az időből egy szintén húzós zenekar, akik nagyon hosszú csúcsos süvegben nyomták és a végén a srác berakott egy monoklit magának.

Közben egy kisangyal egykerekű bringán tekert körbe és talán hegedült vagy furulyázott. És durván tépték a húrokat.

(#57865) npera válasza -NoVa- (#57839) üzenetére


npera
újonc

(#57866) npera válasza Samott (#57846) üzenetére


npera
újonc

Foci edzés előtt ilyen lábrázással szoktam bemelegíteni, a többi szülő csak néz :R

(#57867) npera válasza eattila (#57842) üzenetére


npera
újonc

A vágás- és kameratechnika is ott van a szeren.

(#57868) npera válasza FőDudu (#57858) üzenetére


npera
újonc

Az Igorrr féle agyat???? :Y

(#57869) FőDudu válasza Phülöp (#57860) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt komplett nyar van. Nem veletlenul fekudtem ki napozni.

Madarak keresik a feszkelo helyet surgosen, lattam mar verebet, feketerigot, szajkot.
Fecskek mar epitik a feszket - a legutolso hazban a ficko kint ul az erkelyen es kereplovel zavarja el oket.

Nekem ugy tunik jol sikerult a klima kulteri behalozasa, nem is probalkoznak a verebek.
A default siralyok itt repkednek. Nem tudom miert mennek ilyen messze a tengertol (minimum 5km). De minden reggel jonnek, este mennek.

Voltunk egy komolyabb setan a volgyben, osszvissz 1 emberrel talalkoztunk aki spargat szedett. Igazi kellemes, jo ido van.

Ilyen napok utan nem tudom hogyan menjen vissza az ember dolgozni, ha elmulik ez a remalom... Lehet ideje lenne nyugdijba menni...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#57870) FőDudu válasza FőDudu (#57869) üzenetére


FőDudu
addikt

Fiatalabb kutya is elvezi:

FőDudu

(#57871) Jahno válasza FőDudu (#57869) üzenetére


Jahno
őstag

Itt is nyár van, szemből étteremből hoztam kaját, aztán következő 2 napban el is vagyunk idehaza. Pince és emelt közt majd rohangálok.

(#57872) npera válasza FőDudu (#57870) üzenetére


npera
újonc

Itt is kezd bedurranni az idő, már +8,5 fok van a Celsius skálán. A szél rendesen fúj, de még a Nap is süt. Még nem feküdtem ki napozni :C

(#57873) Phülöp válasza npera (#57872) üzenetére


Phülöp
addikt

6fok itt

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57874) FőDudu válasza Jahno (#57871) üzenetére


FőDudu
addikt

Mi nem nagyon fogyasztunk ma. Persze nalunk nem lehet ehen halni.
Tegnap megfozott sonkat megkostoltuk a sonkaleben fott tojassal.
Melle kis tatarbifsztek, paradicsom, uborka. Ennyi volt a reggeli.

Ebedre ettem par kokusz kockat, aztan szomszed hozott bejglit.
Mi nekialltunk sutni valami sajtos rudat - elso talca utan jottunk ra, hogy kimaradt a tejfol, igy ujragyurtuk a tesztat. Tejfol nelkul kb porlik a sajtos rud.

Ha mar ugyis be volt durrantva a suto, gyereknek gyorsan sutottunk egy pizzat, ugyis van meg lefagyasztott pizzateszta...

Rohadt jo cucc a kiporciozott ettermi pizzateszta. Csak kinyujtjuk, feltet ra, mehet a sutobe.
Es tenyleg lehet olyat sutni mint az ettermi. Sosem hittem volna, hogy itthon ilyesmit meg lehet sutni.

Szoval akad most sajtos rud, tegnaprol van meg turos teszta, sutik. Komolyabb kajat nem csinaltunk.

FőDudu

(#57875) FőDudu válasza Phülöp (#57873) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt mar delelott tizkor rovidgatyaban megrohados napsutes volt.
Idosebb kutyara meg is jegyeztuk, hogy nem szabad ilyen melegben indulni.
Korabban kell.

Szall a poszmo - allergiasok biztos orulnek. En viszonylag tunetmentes vagyok.
Neha tusszentek parat egymas utan (5-6x) aztan orakig semmi.

Onnan lehet latni, hogy itt a tavasz, hogy nem fogy a kirakott cinkegolyo.
Telen kb 2 nap alatt elfogy a negyes pakk. Most masfel hete log kint es meg legalabb fele megvan.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#57876) FőDudu válasza npera (#57872) üzenetére


FőDudu
addikt

Pedig neoprenben eleg jo eselyed lenne nem megfagyni... :C

FőDudu

(#57877) Jahno válasza FőDudu (#57876) üzenetére


Jahno
őstag

Az jó a vírus ellen is, bár kilégzés még zűrös:

(#57878) Phülöp válasza FőDudu (#57874) üzenetére


Phülöp
addikt

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57879) eattila válasza Jahno (#57855) üzenetére


eattila
csendes tag

Merszem volt. Azert lett rossz :D
Valami kis csapagygolyo esett ki belole vagy ketto.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#57880) FőDudu


FőDudu
addikt

Nova: veletlenul raeresztettem a P1 Neutralizer profiljat az EA3-ra.
Elsirom magam hogy szol.... Ezt kerestem... Nem tudok belekotni.... Tokeletes lett.

Ott az a baszus amit a P1 meg veletlenul se tudna... (tan kicsit sok is, de nem banom, mert nem torzit be)(pedig basszus gyilkosnak ott a 'sotet lovag' fele Hans Zimmer zene, az odabasz a membrannak)

Ott a nekem tetszo mennyisegu kozep es magas is...

Nem eles, nem faraszto, csak kellemes hallgatni.
A dob vegre dob, ott a dinamika, nem csak egy puffanas....

Sima szilikon veggel (belul piros, kivul fekete)....

FőDudu

(#57881) Phülöp válasza FőDudu (#57880) üzenetére


Phülöp
addikt

Neutralizer nálam sz.rakodik, néha kihagy 1-1 másodpercre. Szivbaj jön rám olyankor, mert az általam beállított profil sokkal halkabb eredményt ad. Meg jó lenne, ha érzékelné, amikor kapcsolódik az adott eszköz, és elindulna automatikusan.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57882) Jahno válasza eattila (#57879) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam a Pancolarból esett csak úgy ki a rekeszvezérlős lukon. El is múlt a rekesze, de rögtön :( Neten több 44-2est találtam, ami normál használat közben csak úgy szétsett félbe az utcán. 44M-es ezekhez képest legjobbabb. Na, ezért parázok és gyűjtögettem be amit láttam occsón. Meg mert ki kell próbálni :C

(#57883) FőDudu válasza Phülöp (#57881) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalam nincs ilyen. Viszont a netradiom ki-kihagy 1-1 masodpercet a laptopon...
Mondjuk en Spotify-t tolok a telefonon.

P1 eseten ez a profil is kb epp hallgathato eredmenyt ad BT-n - mert ugyebar annak kell a meghajtas es a BTR3 kimeneti teljesitmenye sokak szerint nem eleg ehhez.

Szerintem a telefonnal van a gond (vagy a BT).
BT-on halkabb. USB-n telefonra dugva sokkal hangosabb.
Szoval csak a BT halk - USB-n meg tul hangos is.

FőDudu

(#57884) Samott


Samott
addikt

Lehet nezelodni, meg nyalat csorgatni: 300 CAR BARN FIND: PRIVATE TOUR Ferrari, Lamborghini, Mercedes, Corvette, Mustang, Porsche

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#57885) FőDudu válasza Phülöp (#57878) üzenetére


FőDudu
addikt

Csinos.
Mi egyszerure vettuk, mindent kiraktunk szepen es mindenki evett amit akart...

FőDudu

(#57886) FőDudu válasza FőDudu (#57883) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem lehet, hogy pl. nalad is a Tunein Radio megy es az hagy ki neha 1-1 masodpercet?

FőDudu

(#57887) zetor2000 válasza Samott (#57884) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én miért nem tudok csak egy ilyen raktárat találni...
Ahogy nézem, ez valami "csóró" ürgéé lehetett, csak 3 Rolls volt, meg egy Morgan, és egy MG, a többi vacak... :D
Ezek egyenként is egy vagyont érnek, de így egyben... Gondolom volt valami Ford F150 napi szaladgálós verda.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57888) Phülöp válasza FőDudu (#57886) üzenetére


Phülöp
addikt

Gondolom, ezt tőlem kérdezed. Tidal vagy Podcast Go megy, és a hangnyomás ugrik fel egy rövid időre, majd visszaáll. A hang folyamatosan megy, abban nincs szünet. A különbség pont annyi, mint amikor manuálisan kapcsolgatom ki-be a Neutralizert.

Van különbség vastagon:

link

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57889) npera válasza FőDudu (#57876) üzenetére


npera
újonc

Délután kábé 2 óra alatt körbebringáztuk a falut a gyerekekkel és 3 játszótéren is ment a dzsembori. Azt hittem megfagyok, ugyanis a kölykök és asszony azzal ugrasztott ki, hogy a gyerekek bringázni akarnak. Aha, aztán megállni és engem fagyasztani. Kicsit alulmértem a ruházatot.

(#57890) Samott válasza zetor2000 (#57887) üzenetére


Samott
addikt

A kommentek kozt jol irjak ez nem gyujto (collector) ez gyujtogeto (hoarder). Szerintem nem a Rollsok az igazan ertekesek ott hanem a Ford GT-k, Corvettek meg azok amiknek versenymultja van. Egy masik videoban pl egy ilyet mosnak le: Bizzarrini P538 - all mellette meg egy hasonlo. Raadasul ez csak az egyik raktar van meg ket masik ekkora feszer ugyanigy tele autokkal.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#57891) npera


npera
újonc

Nova, egy jó összehasonlítás. Rapidfire vs True-D X vs OWL RC modul.

Ahogy nézem a True-D és az OWL RC között a legnagyobb különbség az, hogy amikor megszakad, akkor a True-D viszonylag progresszíven kezd el hangyásodni, aztán jön a hangyák háborúja. Míg az OWL RC küzd, mint a disznó a jégen és nagyon sokáig csak finoman vonalas lesz a kép, de nem hangyásodik. De ha teljesen elfogy a jel, akkor persze megszakad az is.

Ez igazából nem is tudom, hogy mennyire jó. A vonalasodást mondjuk látod, tehát adott esetben tudsz reagálni, mielőtt elfogyna a jel. Mondjuk sok időd nincs ilyenkor reagálni már.

True-D X egyik előnye, hogy tud BT-n keresztül is kapcsolódni, így ha megnyekken a szkrollkerék rajta, akkor mobilról lehet állítgatni. Meg onnan megy a FW-frissítés is. Ami a Furious esetén még valós lehetőség is, míg az OWL RC kábé bezárta a boltot, ott már nem lesz frissítés.

(#57892) npera


npera
újonc

Nova, teljesen kiürült a Landvetter reptér váróterme. Szerintem ha megkérdezem, hogy tudok-e ott quaddal repülni, akkor örülni fognak? :C

(#57893) zetor2000 válasza Samott (#57890) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, az átjött, hogy ez csak egy, a három raktárból, ami mellé pár oldalépület is csatlakozik.
Valszeg egy gyűjtő rendesen egymás mellé teszi az autóit, és nem ennyire egymásra. Itt gyakorlatilag kell egy hét, mire a legbelsők előkerülnek.
A Ford GT-k közt szerintem sok a "kit car", azaz Ford GT jellegű, de nem eredeti GT. Bár az a kék-narancs eléggé eredetinek tűnt. A fene tudja, melyik mennyire drága. Az elején az a letakart piros bimmer is elég ritkának tűnt, valami M1 féle, de lehet, hogy egy 850es, annak volt még ilyen rejtett lámpája. A Rollsok alapból is sokba kerülnek, de lehet, hogy az a Paclkard, vagy valamelyik egyedi HotRod árban simán drágább. Ezekhez nem konyítok, de ennyi egyrakáson nem semmi... Sajnos egy csomó eléggé lepukkant, és így egyben irgalmatlan pénz rendbehozni ezeket. Egyik-másik gumija szétment, másikaké csak leeresztett, de annyira tropa az is, hogy csak na. És nem a legolcsóbb téli-nyári van rajtuk. Egy-egy ilyen izomautón a kerekek is sokba vannak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57894) zetor2000 válasza npera (#57892) üzenetére


zetor2000
senior tag

100% :C

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57895) Jahno válasza zetor2000 (#57893) üzenetére


Jahno
őstag

"Egy-egy ilyen izomautón a kerekek is sokba vannak."

Kimondod a nevét, típusát vagy csak az évjáratot és már sokba lesz az :Y

(#57896) npera


npera
újonc

Foxeer technical support kapott kérdéseket a WildFire modullal kapcsolatban.

- If the fan is ON, does it go constantly, or is the operation based on temperature of the module?
- If the fan would wear out can a spare part be purchased?
- If the fan is switched OFF in the menu is there a risk of the module overheating?
- If the joystick controller goes wrong is it possible to replace it? With a spare part?

:C

(#57897) npera válasza Jahno (#57895) üzenetére


npera
újonc

És akkor az abroncsok még nem is a drága tételek a fenntartásban.

(#57898) Samott válasza npera (#57897) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem az a mosas a Bizzarrinin tobbe kerult mint barmelyikre negy uj gumi. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#57899) zetor2000 válasza Jahno (#57895) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fene tudja, egyiken valami Good Year felirat díszeleg, nem tudom a típusát, mert az nem kivehető. A márkajel is csak azért, mert eléggé ki van emelve. Meg csak annyit látni, hogy széles, de hogy mennyire, azt nem. Meg magas.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57900) npera válasza Samott (#57898) üzenetére


npera
újonc

Nem elég magasnyomásúval leveretni????? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.