Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57901) zetor2000 válasza npera (#57900) üzenetére


zetor2000
senior tag

30 évnyi mutrát nem elég. :D Meg ahogy nézem a puccenolós videót, ez ilyen kabrió, hogy nincs neki teteje sem, pedig ennyi pénzért már adhatott volna a smucig olasza... Szóval a bőrülések is eléggé kiszáradtak, meg kapott menet közben valami ragasztót, és azt is eléggé óvatosba szedték le. Meg nem magasnyomásúztak, hanem inkább forró gőz. Meg mikorszálas akármi, meg polírozó gép.
De megérte.
Mondjuk ja, ez a Bizzarrini elég ritka, valszeg többe van, mint az a 3 Rolls egybe'.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57902) halapidori


halapidori
csendes tag

Mindenhez is értők véleményére lennék kiváncsi. Milyen biciklisnadrágot vegyek nemadekatlonból? "Megérdemlem" jeligével szeretnék valami jobbacskát.

Szerk: olvasom a helyi bringásfórumot is.

[ Szerkesztve ]

(#57903) Phülöp válasza halapidori (#57902) üzenetére


Phülöp
addikt

NoVa a te embered ebben a kérdésben.
Nem lesz olcsó, tudjad.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57904) -NoVa- válasza Phülöp (#57903) üzenetére


-NoVa-
őstag

Endura Hummvee -re keress, női, bélelt betétes de nem cicanadrág. Nem olcsó, de ahol van, ott akad hasonló más is. Meg drágább.

Mármint Dóri keressen, rajtad szarul állna.

[ Szerkesztve ]

(#57905) npera válasza halapidori (#57902) üzenetére


npera
újonc

Én vettem RoseBikes saját márkás cuccát 2 szezon legolcsóbb SportsDirect Muddysoft nadrág után. BIB shorts kategóriát értek ez alatt. És a különbség ég és föld.

Biztos még jobb egy Castelli vagy mi az a rohadt drága.

Érdemes megnézni az olcsóbb brandeket is, amik elvileg a drágább brandek változatai. Lásd Sportful.

(#57906) zetor2000 válasza npera (#57905) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt a rózsaszínt, amit mutattál? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57907) Jahno


Jahno
őstag

Nem is csak konkrétan arra az egy gumira értettem, hanem a kupac ócskavasra.

(#57908) Jahno


Jahno
őstag

Kölcsöngyerek kocsit nézeget, reggel még Passat volt, most Golf. mondtam, hogy hagyja a fenébe, Golf az gerincferdüléses gyorsulós Sanyikáknak való. Linkeltem egy klasszikus Fiat 500ast, aztán most erősen nem érti a világot, hogy ilyen is létezik és mennyire királyság :C

(#57909) npera válasza zetor2000 (#57906) üzenetére


npera
újonc

Az be volt tervezve az idénre a futamokra, de most már csak 50-fős gyülekezésnél tart a dolog, le lesz lőve mindkét futam.

Mondjuk mielőtt beindulna a Flame csak hozzáteszem, hogy megértem és tisztelem a döntést, ha lemondják a futamokat, mert a közösség egészségi állapota fontosabb, mint egy sportrendezvény.

Majd edzek magamban a kedvenc körömön, ott más embert csak autóban elsuhanni látok. Ha a kompon van nem autós közlekedő, akkor pedig simán tudok akár 5 méteres távot is tartani, mert annyira sok a hely és kevés az ember.

(#57910) npera válasza zetor2000 (#57906) üzenetére


npera
újonc

(#57911) -NoVa- válasza FőDudu (#57880) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azt már írtam róla, hogy az armatúra vagy 3dB-vel hangosabb a kelleténél, a BTR3 meg kihúzza a 2KHz-es gödrét, szóval kb most hallod, mire képes az a füles kiegyensúlyozva. Nem rossz cucc, de rendes hozzáillő forrásról azért a P1 megmutatja, mitől drága.

(#57912) Jahno válasza npera (#57910) üzenetére


Jahno
őstag

Haversrác gokartozik, most a ruhájáról kellett kép meg magáról a csapat oldalára de csak 5 percet tudtunk rászánni a ház előtt és ha lett volna még +5 perc, akkor hsaonlóképpen kivilágítom az kurvaélet :-P Kicsit közel állt a falhoz és foltosan látszik a vaku, meg nagyon visszaverte a fényt :-/

Ez sem egy olcsó sport az biztos, de majd megyek fotografálni az edzésekre és okosodni.

(#57913) zetor2000 válasza Jahno (#57907) üzenetére


zetor2000
senior tag

Háttööö...
Az a "kupac ócskavas" egy csomó értéket is takar. Egy rakat szerszám, ami autószereléshez kell, meg egy rakás vatta új motort. Mindenfélét. Szerintem abból is ki lehet árulni párezer dollárt.
Meg azért itt ~300 aurtó van összehordva. De legyen csak 150. És legyen csak 80 olyan, ami egymáson van. Az is 40 autóállvány... Ha 200 dollár egy, akkor az is 8000 USD: Szóval nem kevés pénz csak az, hogy ezek egymáson vannak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57914) Jahno válasza zetor2000 (#57913) üzenetére


Jahno
őstag

Igyál már egy sört fákin, mert pont ezt mondom.

(#57915) Phülöp válasza -NoVa- (#57904) üzenetére


Phülöp
addikt

75 pénz és a szomszéd faluban kapható is.
Ha megjönnek a Vanmoof-ok, Amea kap egy ilyet.
Köszi.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57916) Jahno


Jahno
őstag

Hümmm. Nem akarok WP-vel szopolni, de nem tud valaki egy alap weboldal sablont, amibe beszórok minimál leírást, 1-2 képet, linket és bekezdésenkét lehetne ezt folytatni? Nem akarok csomó információt ömleszteni egy pdf-be, lehet online nézhetően jobb lenne, aztán bővítgetni is egyszerűbb, mint mindig újat kiadni.

Eljutottam a fotós klubos maradékokig, azt rendesen felleltároznám, kihúznám a sallangot és meglátom mit lehet vele csinálni, de terjeszteni is egyszerűbb lenne a csoportjaimban.

(#57917) Samott válasza Jahno (#57916) üzenetére


Samott
addikt

Itt nyithatsz topikot amibe csak te tudsz irni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#57918) Jahno válasza Samott (#57917) üzenetére


Jahno
őstag

Funkciónak nem felel meg. Maradnék valami webesnél, bezzegrégen voltak ilyen easyphp meg galériás akármik egybiteseknek, valami olyasmi kellene. Egy szintig forrást is hajlandó vagyok szerkeszteni :-)

(#57919) zetor2000 válasza Jahno (#57914) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jaaaa... kell az a sör, valóban :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57920) Sipi-


Sipi-
tag

(#57921) npera válasza Jahno (#57912) üzenetére


npera
újonc

Motorsport az durva költség többnyire.

(#57922) eattila válasza Jahno (#57918) üzenetére


eattila
csendes tag

Easyphp az winre server csomag. De amugy tenyleg wp. Vagy balami blog szolgaltatas. Esetleg wix. Vagy egyeb minimal ize.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#57923) BobaHWSW válasza Bujdy81 (#57496) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Just for fun. Dolgoztam anno egy projecten ahol 2millio GBP volt a napi kesesi dij. Mi voltunk a fomegrendelo szerencsere.

(#57924) -NoVa- válasza Jahno (#57918) üzenetére


-NoVa-
őstag

Valahol akad ilyen 1 fileos PHP cuccom ami könyvtárszerkezetből generál galériát, meg thumbnaileket, de vagy 15 éve nem nyúltam hozzá. Ássam elő?

(#57925) Phülöp válasza -NoVa- (#57924) üzenetére


Phülöp
addikt

Implementálhatnád Apple TV-re vmi alap GUI-val.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#57926) Jahno válasza Sipi- (#57920) üzenetére


Jahno
őstag

Erős lesz ez, de mikor én mondtam, hogy nem olyan eccerű ez, akkor megkaptam a magamét. Majd meglátjuk.

(#57927) Jahno válasza eattila (#57922) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk Wixben tényleg a leggyagyább ismerős is össze tudott kalapálni egy bármit. Megfejtem.

(#57928) Jahno válasza FőDudu (#57883) üzenetére


Jahno
őstag

Sok év állás után bekapcsoltam a WD-t és csak úgy simán működik.

Ellenben a rá lógatott 1.5 terás nem akart indulni, akkor csöppet hisztis leszek mert oda pakoltam össze a cuccaim nyugdíjas koromra :( Itt most minden döglik.

(#57929) halapidori válasza npera (#57905) üzenetére


halapidori
csendes tag

köszikösziköszi mindenkinek, Endura Hummvee lett végül, azt kedden át tudom venni.

(#57930) halapidori válasza npera (#57910) üzenetére


halapidori
csendes tag

Amúgy oké, szerintem szexi fiúkon a rózsaszín, de asszem szívesebben nézegetek lányokat ilyen feszülős cuccban.

(#57931) BobaHWSW válasza halapidori (#57930) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Azt mondjak, hogy a nok 90%anak nem jonnek be a pasik rozsaszin ruciban. Ami amugy szerencse, mert a rozsaszin rucit hordo pasik 90%anak nem jonnek be a nok.

(#57932) npera válasza halapidori (#57930) üzenetére


npera
újonc

Itt a nyugati parton kábé kalifornikésün van, tehát abszolút nem néznek ki, ha rózsaszínbe hajló ruházatban pompázol. Ahogy Jeremy Clarkson mondotta "I am in touch with my feminine side..."

Összekalapáltam 2 gyereket, a nőket kedvelem, de amolyan 43-éves dackorszak gyanánt simán felveszek rózsaszín inget vagy zoknit irodában is, mert szerintem nem kell semmit bizonyítanom már a férfiasság területén. A lányom imádja a rózsaszínt, asszony többnyire elküld a 3,14-csába amikor harsány színű ruhákkal pukkasztom a polgárt. Ennyi luxust megengedek magamnak... :C

Arra nem is gondoltam, hogy montis nadrágot keresel. Van olyanom is, ha gyerekekkel megyünk játszótérre és jó idő van, akkor praktikusabb, mint a feszülős bringás naci.

Valami miatt nekem a bringás nadrágról egyből a feszülős jut eszembe. Abban érzem a legjobban magam, amikor foci edzésre megyünk a lányommal, akkor is az van rajtam :C

(#57933) npera válasza BobaHWSW (#57931) üzenetére


npera
újonc

Akkor a lányom a 10%, meg én is a 10% vagyok. Mindig is tudtam, hogy kisebbség vagyok :C

- Ti mind különbözőek vagytok!!!!
- Én nem....

:Y

(#57934) Jahno válasza npera (#57932) üzenetére


Jahno
őstag

Túl nem tolom,. de azért a Nintendos pólóm rózsaszín. Szerintem simán csak jól néz ki (:-

(#57935) -NoVa- válasza npera (#57932) üzenetére


-NoVa-
őstag

Alapból futárcuccnak indult ez is, csak az MTB-sek rákaptak és felfutott. Praktikus, de be lehet vele menni bárhova random megbámulás nélkül, gondoltam erősebb szempont lesz, mint a légellenállás.

(#57936) halapidori válasza npera (#57932) üzenetére


halapidori
csendes tag

Szerintem mindenki hordjon mindent, én maga vagyok az elfogadás.

...nem volt konkrét ötlet, de most ki lesz próbálva a montis nadrág. Feszülős van, de meg is néznek benne, meg kicsit átlátszó is, nem nekem való, engem nenézegessenek, jelenleg ezt gondolom. Ja, és zsibbad a fenekem három napja, ez volt a döntő.

(#57937) Sipi-


Sipi-
tag

A holnapi túrázást lefújtuk, a legutolsó néhány lakosú Bivalyröcsöge-alsó falu is kirakta a honlapjára, hogy lezárták az utakat és húzzanak a vérbe a túristák. Pénteken voltunk, nem találkoztunk emberrel. Csak volt felesleges 4,5 km séta az úton pluszban a "Mindkét irányból behajtani tilos, kivéve engedéllyel" tábla miatt.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#57938) qnadam válasza zetor2000 (#57919) üzenetére


qnadam
veterán

még vittem is. vagy az már nincs? :D
a videódigizős projekt alá vettem egy vinyót hirtelen. vagyis először egy használt 100/100-asnak mondott samsungot, ami valóban az volt egész addig, amíg a próbaképp ráírt huszongigabájtot megpróbáltam visszaolvasni, ekkor pár perc alatt a kondíció leesett előbb 70, később ~50%-ra (itt jártunk a visszaellenőrzéssel 2-3 gb körül), ezen a ponton megkegyelmeztem neki.
szerencsére az eladó visszavette, hazafelé meg útbaesett az aqua, vettem egy wd blue-t, 7200-asat. ez volt szombat dél felé, azóta nagyjából meg is telt :))
az enkóder gépben meg kb két napja vörösen izzik a xeon, de úgy tűnik, sikerül előbb végezni, minthogy elfogyjon a hely.
egyébként ez a blue csalódás, én legalábbis egy mostani 7200-as vinyótól a ~110 MBps sebességnél többet várnék.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57939) qnadam válasza halapidori (#57936) üzenetére


qnadam
veterán

pszichoszomatikus átlátszóság?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57940) Jahno válasza qnadam (#57938) üzenetére


Jahno
őstag

Samun gondolom ment a HDDregenerator meg mindenféle.

Kondíciók nekem is szarul állnak, NAS már 1+ hónapja vonyít a hibás szektorok miatt, mert ugye az olcsó első szériás Seagate 4 terás van benne, az sehol nem bírta eddig. Hálózat rendre 100 megabiten szeretne menni, meg lehet szerverben ez sem túl rózsás állapot:

Van értelme a Xeonnak, azt valami célcuccal hajtod ki :-O

(#57941) qnadam válasza Jahno (#57940) üzenetére


qnadam
veterán

azt mondta, hogy használta x ideig (1000 körüli nap volt benne), és nem volt baja. ha át akart volna verni, nem hiszem, hogy szó nélkül visszavette volna.

a nasban 3x8T red van, a torrent meg egy külső vinyón megy, de amióta elkezdett megdegleni a seagate valami, azóta az előző nasból kitermelt jó kis melegedős 7200-as seagate lett átmenetileg vagy másfél éve... azt meg nem akarom betenni a nasba, hogy ott nekiálljon felfűteni az egészet.

azért xeon, mert amikor asztali gépet vettem, akkor egy Dell workstation lett szimpatikus, abban meg pont az volt :) pórias core i is lehetne. bár abból nem tudom, hogy van-e hatmagos. esetleg tehetnék mellé még egy cpu-t, csak asszem drága lenne a gyári hűtő hozzá, a nem gyárit meg gányolni kellene.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57942) Jahno válasza qnadam (#57941) üzenetére


Jahno
őstag

Én most majd idővel felszívom magam, NASt ki szeretném váltani 1x10-12 terával és akkor első körben elég lenne ezt megvenni, utána meg már csak egy másik ugyanilyet :-D

Vakus/LEDes cuccok leltárjával meg is lettem. Holnap hozzácsapom a halogént, fényformálókat, aztán jöhetnek azt állványok és már "csak" a sallang van hátra. Lehet még idén kinyit a kölcsönző :-D 3 darab mini stúdióvaku elég lehet bármire, viszont rendes kioldószett nem ártana, de az is 10+ezer sszameg, most nincs kedvem ehhez sem. Meg decemberben vittek el halogén szettet oszt 4 perc után ki is ment az izzó, az olcsóbbaknál ebből is duplázni kellene.

(#57943) Gabibácsi válasza halapidori (#57902) üzenetére


Gabibácsi
tag

Rózsaszínt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#57944) zetor2000 válasza qnadam (#57938) üzenetére


zetor2000
senior tag

De, megvannak, csak elfelejtettem.
De vannak itt haverjai, csak azokat is elfelejtettem. Mert van Jameson Caskmates. Azt kortyoltam egyet este, de kiment a fejemből a sörike.

Én is vettem anno merevlemezet, használtnak mondottat. Az végül új volt, de ilyen factory refurbished, zöld szegélyes seagate. Az évekig bírta.
WDből ha egyedül lenne a földön, akkor se vennék kéket, legalább lilát. Vagy zöldet, de szerintem az trébb, mint a kék - eco mód rulz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57945) zetor2000 válasza halapidori (#57930) üzenetére


zetor2000
senior tag

Van az a halvány árnyalat szegmens, ami tényleg jól néz ki. És vannak azok, amik télleg bzuisak.
Ez szerintem vállalható:

Ez meg hátizé...:

Ezt a színt nem erőltetném pasikon.

Bár sikerült rendelnem egy magenta pólót (a képen jobban nézett ki), de ráfogtam, hogy Telekomos... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57946) zetor2000 válasza halapidori (#57936) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mérne?
Inkább nézegetek egy nőt feszülős naciban -pláne ha csini, mint ugyanilyenbe öltözött pasast :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#57947) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#57948) FőDudu válasza Samott (#57947) üzenetére


FőDudu
addikt

A jobbkormanyosoknak mar Bono akar egeszsegugyi felszerelest es teszteket beszerezni, szoval van baj ott is...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#57949) eattila válasza Jahno (#57927) üzenetére


eattila
csendes tag

Van még valami más rendszer is amit youtuberek reklámoznak.

Ha korábban szólsz, akkor valami alapot összedobbtam volna, de most rugtak rám projektet. Bár még csak megvalósíthatósági kérdéssel. De úgy tűnik, hogy szerver-api-api-siwft ként megvalósítható, de még emészteni kell.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#57950) eattila válasza halapidori (#57930) üzenetére


eattila
csendes tag

Ebben hasonlítunk :D Már abban, hogy kin nézegetünk ilyesmit szívesen.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.