Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56951) Gabibácsi válasza Jahno (#56941) üzenetére


Gabibácsi
tag

te miket levelezel, majd szétcsapok köztetek :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56952) hobizoli válasza Sipi- (#56946) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Logitech H390/H540 nem jatszik? USB-s az is

több drón kell ;P

(#56953) Phülöp válasza Sipi- (#56946) üzenetére


Phülöp
addikt

Turtle Beach cuccokat megnézném. Mostanra gamer vonal, de a vállalhatóbb fajta.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#56954) zetor2000 válasza hobizoli (#56952) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mondjuk ha headset kell, akkor Plantronics, de az nincs 15 alatt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56955) Gabibácsi válasza zetor2000 (#56942) üzenetére


Gabibácsi
tag

Vettem élesztőt :D Dunakeszin sétáltunk erdőben, visszafelé meg lakóparkon keresztül, és egy kisboltba próbaképp bementem. Nem találtam kirakva, kérdeztem van -e , vártam a röhögést. Aszongya van, friss vagy száraz kellene-e, és sajnálja de csak kettőt adhat.
És hátrament a raktárba.
Szóval gondolom így oldotta meg hogy a népek ne vigyék el az összesek 1 perc alatt, szerintem jó ötlet.
Szóval van most két kocka friss élesztőm , megmenekültünk :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56956) zetor2000 válasza Phülöp (#56953) üzenetére


zetor2000
senior tag

Csinálnának megint hangkártyát... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56957) Gabibácsi válasza Sipi- (#56946) üzenetére


Gabibácsi
tag

miért csak usb? jack-esből tudnál venni többet, normálisabbat, nem? Vagy az már nincs a laptopodban?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56958) Gabibácsi válasza hobizoli (#56952) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem most ment szét a logitech, ezek az újak nagyon nem bírják már
a saját iphone fülesemet használom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56959) Gabibácsi válasza zetor2000 (#56956) üzenetére


Gabibácsi
tag

meg a gravis is
mondjuk hová dugnám , nem tudom :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56960) zetor2000 válasza Gabibácsi (#56955) üzenetére


zetor2000
senior tag

Énnekem a múlt hét előtt sikerült venni a Lidl-ben, de azóta se nincs. Közben láttam másnál ilyen félkilóst, de azt mikor sütöm el? Mondjuk azt mondják, le lehet fagyasztani. De 1500ért adtak fél kilót, annyira meg nem akarok sütni...
Szomszéd vette ezt a 12kilót, szerintem elég a lakótelepen mindenkinek is... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56961) zetor2000 válasza Gabibácsi (#56959) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, egy PCI-X es GUS jöhetne megint, de találtam egy Audigy 2 ZS-t, ez csak 18 évvel fiatalabb, mint az AWE32/64 :D Meg egy X-Fi-t, de azt nem merem kipróbálni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56962) hobizoli válasza zetor2000 (#56954) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nekem egy Kingston HyperX Cloud II van

több drón kell ;P

(#56963) hobizoli válasza zetor2000 (#56961) üzenetére


hobizoli
nagyúr

USB-st kell venni, az jo kb barmihez IS

Creative-nak is van SB Play3 USB hangkartya ~7k
hozza vmi jackdugos headset, es kesz

több drón kell ;P

(#56964) zetor2000 válasza hobizoli (#56962) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kinek mi... nekem valami pusztulat van, ami PCs, melóban meg ha kellene, Plantronics EncorePro HW720, de nem akarok olyat. Ahhoz akkor seggelni kell a melóhelyen, meg valami olyat csinálni, amiért ezt rámadják. Na, az olyat nem szeretném. Inkább megcsinálom másoknak, hogy tudják használni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56965) zetor2000 válasza hobizoli (#56963) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az emberek azért vesznek ilyet, mert ezeknek a hangja JÓ. Az alaplapiak is zólnak, csak hogy?! Az a nem mindegy. Az USB-s szerintem nem olyan jó jel-zaj arányú, mint ezek. Nem véletlen voltak ezek a "felső kategória" anno.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56966) hobizoli válasza zetor2000 (#56965) üzenetére


hobizoli
nagyúr

egy chip-be beletolnak annyi okossagot, ami regen egy tenyernyi zsugan volt csak elerheto

szerintem itt nem a 108dB jel-zaj diffi lesz az, ami a fontos, ha eleve a tizenparzeres arkategoria volt megcelozva

több drón kell ;P

(#56967) Gabibácsi válasza zetor2000 (#56960) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, fagyaszthatod nyugodtan

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56968) hobizoli válasza Sipi- (#56946) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#56969) FőDudu válasza Sipi- (#56946) üzenetére


FőDudu
addikt

Skullcandy Riff vagy MPOW H5 (ha ez kaphato otthon).
Riff lehet vezetekes is (vagy vezetek nelkuli), MPOW is megy kabellel.

Esetleg KOSS GMR54.

USB-t en nem vennek (de ha feltetlenul azt keresel, akkor skippeld). Azzal mindig varialni kell majd hogy USB-A vagy USB-C, atalakitoval szarakodni, akkor mar inkabb BT. Az mar szinte mindenben van.

FőDudu

(#56970) Grillo


Grillo
senior tag

A budai vári kis CBAban van élesztő, ma is vettem 5öt anyósnak, mert ő tényleg el is süti.
Sőt, tele van Barilla szószokkal is.

(#56971) FőDudu válasza Grillo (#56970) üzenetére


FőDudu
addikt

Most odakuldted a siserehadat es jol leraboljak ;)

FőDudu

(#56972) Jahno válasza Grillo (#56970) üzenetére


Jahno
őstag

Az olasz tésztákra én is írhatom, hogy van egy csomó helyen és folyamatosan pakolják ki. És megnéztem pár Lidlis izét, ami tutto italian de azok cseles módon nem olaszból jöttek (:-

(#56973) Jahno válasza hobizoli (#56948) üzenetére


Jahno
őstag

Meg kicsit forraljuk, hűtkük, tömegszázalékban keverjük, állni hagyjuk, csiribiri.

(#56974) Jahno válasza Phülöp (#56953) üzenetére


Jahno
őstag

Az nem halt ki 20+ éve?

(#56975) zetor2000 válasza Jahno (#56974) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem, csak háttérbe szorult. Füleseket, meg ilyen PC/konzol kiegészítőket csinálnak.
Ahogy nézem a Roccat brand is az övék.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56976) Phülöp válasza Jahno (#56974) üzenetére


Phülöp
addikt

De nem ám. Amea-nak vettem tavaly USB-s gamer headset-et 3 méter kábellel, tud sétálgatni is, miközben osztja az észt. Azóta beesett egy céges plantronics bt headset, így a Turtle Beach bevonult a fiókba duzzogni. Valami kifutó szériás példány volt, a Sipi által belőtt limit alá árazva ennek okán.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#56977) Sipi- válasza Gabibácsi (#56957) üzenetére


Sipi-
tag

Enyémben még van, de nekem hetente 0 és 1 közötti meetingem van, asszonynak meg naponta több. Az Ő gépében viszont már nincs jack dugó.
És a nagyobbik gyerekemnek is van heti kettő matekórája ráadásul.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#56978) Jahno válasza Sipi- (#56977) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, termelői értekezlet? Logitech H390 vagy bármi hasonló ízlés szerint.

(#56979) Jahno válasza hobizoli (#56948) üzenetére


Jahno
őstag

Ahogy nézem van decis kiszerelés is, szóval bonyolódik a helyzet. tudom, csak +1 sort bele kell írni a PLCbe :-D

(#56980) Sipi- válasza Jahno (#56978) üzenetére


Sipi-
tag

Asszony indiai főnöke nem szereti végigolvasni a leveleket és inkább Skype-ol. Meg egyéb fix és ad-hoc meetingjei is vannak heti többször. Nekem meg heti egy fix van, ami az elmúlt két hét óta fix. Ebből az egyiken bent voltam, másikat elfelejtettem, tegnap meg elmaradt :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#56981) hobizoli válasza Jahno (#56979) üzenetére


hobizoli
nagyúr

feltünt már, hogy az autó tankolásakor sem kell beállitani mennyit töltesz bele?
mert a ú.n. légzőszár/légzőcső megállítja a tankolást, amikor tele van a tank
ugyanigy működik a töltőgép is

:K

több drón kell ;P

(#56982) Jahno válasza hobizoli (#56981) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is biztos, hogy a töltéssel volt bajom. De gondolom a fél literes meg a nagyobb palackotok is ugyanazon a szalagon megy, ugye?

(#56983) Jahno


Jahno
őstag

Lezlinek soxeretettel olaszoktól:

https://www.youtube.com/watch?v=NwXlYp1YKLA

[link]

(#56984) hobizoli válasza Jahno (#56982) üzenetére


hobizoli
nagyúr

atszerelhetoek ra, nincs minden meretre kulon gyartosor
az egyik sor az kisebb meretekre van inkabb belove, a masik a nagyobbakra, mivel nem felvaltva, hanem egyszerre mennek
ha fontos tud menni a masikon is

a toltogepeket is ugy csinaljak, hogy altalaban 2-2.5 literig barmilyen merettel tudnak menni, van ami 3 literig is, de a 2.5 az a leggyakoribb meretlimit, vagy 2 literig tudja ugyanazt a sorsebesseget, mint a 0.5-l is, es 2 liter felett pl 2.5-l mar csak 20%-l kevesebbet, ami terfogataramban ugyanannyi igazabol
van persze 5 literes tolto is, de azok ritkak, meg nem nagy volumenu gyartasra vannak
aztan minden meretre vannak atszerelokeszletek, amivel a fobb cuccok a bevezetocsiga, csillag, terelokorlatok, 1-2 perc alatt pikk-pakk kicserelhetoek, vagy ugy van kialakitva, hogy a szelesseg vagy magassag pozicioja allithato egy egyszeru rogzitest oldva

a fujogepeknel is hasonlo a meretlimit ugyanezert, hogy harmonizaljon ezzel
a palacktest es a talpszerszam rogzitoegyseg egyuttes magassaga megad egy urszelvenyt abba kell belefernie az oldalszerszamnak a talppal egyutt
a kisebb urmeretu palackoknal ezen az urszelvenyen belul nezve feljebb van a talp, mert a palackok gallerja esik pont ugyanoda, fuggetlenul a merettol, annyival magasabb a talpszerszam a rogziton, mint amivel alacsonyabb a palacktest
egyszeruen egy magasabb tavtarto elem van a talpszerszamnal a kisebb mereteknel, igy ugyanott fogja meg a rogzitese lent, de magasabb az urszelvenyben nezve a kisebb meret talpa
amikor meg megy a legpalyan, akkor a gallerjan log a muanyag sinen, ott tokmind1 mennyi palacktest van alatta lefele, annak is van egy űrszelvénye
tolto bemenetnel a bevezetopalya magassaga, ahol a gallerjarol a talpara kerul, szinten egyszeruen hozzaallithato ehhez, van egy-egy menetesszar a ket vegen egy kis kezi tekerovel, wow, igazi urtechnika
a toltogepnel elobb van egy oblites, ott mar megint a gallerjan van, de fejjel lefele, visszafordul talpra, egy emelovilla felhuzza a légzőszárra :DDD , ami belog a palackba ilyenkor a toltesszintig, kap egy 4-5bar nyomast a palack, hogy ne kezdjen el habzani benne a lotty, amikor a légzőszárig feltelik folyadekkal megall a toltes -mint a benzinkuton a toltopisztoly is amikor "lekattan"-, nyomasmentesiti, aztan mar megtoltve ujra lerakja a talpara, egy atvezeto csillagon fordulva egyet a csavarzar felugrik es megy kifele a szinten allithato magassagu kivezeto szalagon, ami kiegyenliti a palackmagassag diffit a fix pozicioju palyakkal

letezik volumetrikus tolto is, de ott ha rosszul alitottad be a terfogatot a programban, akkor vagy kifolyik a banatba a foldre a felesleg, vagy nem lesz "tele" a palack

több drón kell ;P

(#56985) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

En Logitech G Pro X-et vettem. Kb 70khuf. Es nem szol tul jol.

Rendkivul egyszeru volt a dontes. Nem volt ido rendelni, bementem a boltba es ez volt a legolcsobb. Levolt rabolva minden. Webcambol is valami uber csili vili streamer gamer verziot vettem mert a 40khuf alattiakbol mar semmi se volt.

(#56986) ncc1701 válasza Jahno (#56983) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem irígylem őket sem. :)

Teremben van egy srác, valamikor szeptember-októberben kezdett el járni. Azóta 38 kilót fogyott, azt mondta, h 15-öt akar még, brutális változás. Amikor lejött, akkor azt mondta, h öngyilkos akart lenni a súlya miatt, de tett egy próbát még, h lefogyjon. Na, a srác mondta, h igazából ő akkor is járni fog edzeni, ha lőnek rá, mert nem érdekli a dolog, ez az egyetlen célja van az életében jelenleg. Megbüntetni meg nem tudják, mert nincs vagyona, és 0ft bejelentett jövedelme van egészen pontosan.

Én majdnem -4 kilónál tartok február vége óta, 100 alá nem akarok beesni, most vagyok 106 körül.

[ Szerkesztve ]

(#56987) npera válasza Sipi- (#56946) üzenetére


npera
újonc

Asszonynak ilyet vettem még évekkel ezelőtt.

Sennheiser PC 8 USB.

Működik, teljesen jó.

(#56988) Gabibácsi válasza ncc1701 (#56986) üzenetére


Gabibácsi
tag

akkor majd kap 90 nap elzárást, mint az újpesti hajléktalan, aki elkezdett tegnapelőtt verekedni a boltban mert nem szolgálták ki délelőtt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56989) Gabibácsi válasza hobizoli (#56984) üzenetére


Gabibácsi
tag

És jön már a fertőtlenítő? Vagy most mi van? :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56990) ncc1701 válasza Gabibácsi (#56988) üzenetére


ncc1701
veterán

Igen? Mindenhol elengedik a bűnözőket, h ne terjedjen a börikben ez a szar. Érdekes, h ilyen lófasz hülyeségért 90 napot kaphat.

(#56991) npera válasza npera (#56987) üzenetére


npera
újonc

Céges meg ilyen.

Plantronics Blackwire 300 még 2015 körülről. Teljesen jól működik. Mielőtt bevittem az AKG K240-est ezen hallgattam zenét is. Perforált műbőr párna van a füleden, ami nem lesz túl meleg. Nem hámlik, nem lesz kemény és törékeny idővel.

(#56992) JonesC válasza ncc1701 (#56990) üzenetére


JonesC
csendes tag

Én is keveslem a 90 napot.

(#56993) ncc1701 válasza JonesC (#56992) üzenetére


ncc1701
veterán

Minek? Aki fél, az úgyis otthon kukksol. Az erős meg lehetne minél hamarabb immunis, h gyorsan vége legyen ennek a szarhullámnak, mert már nem tudna tovább terjednie, ha nincs kit megfertőzni. Persze, vittoréknak ez így nagyon jó, mert most ellophatják a maradékot is, a nép meg tapsol is neki, h végre egy erős kezű vezető. :) Tesztelni nem tesztelnek, mert egyrészt megbízhatatlan, meg ha véletlen kiderülne, h már 30-50% túlesett rajta tünet nélkül, az roppant ciki lenne, és vége lenne a hapzsi-dőzsinek. Mert akkor rájönne a maradék is, h ordasul át vannak baszva a házi őrizettel.

Romániában is túl sok volt a pozitív teszt, mit csináltak? Csökkentették a tesztek számát. :)

Érdekes, h a fakabátoknak ennyi idejük van. A konditerembe is bemennek napi 2x, h wtf. De sok mindent nem tudnak tenni, óránként 4 ember mehet be, látják, h minden szabályszerű.

[ Szerkesztve ]

(#56994) -NoVa- válasza BobaHWSW (#56985) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ha úgy nézem, a Bose QC35 sem szól túl jól (egyes marketingesek hajlamosak mást állítani) drágábban, és a mikrofonja a szomszéd kerületet is hallja, nem csak az én hangomat. Ebből a szempontból a száj elé hajtós mikrofonos cuccok a nyerőek, nincs a túloldalra streamelt gépelészaj, madárcsicsergés, meg fingás.

Plantronicsból nekem céges sima olcsó BlackWire 3220 van, a mikrofonja tökéletes, amúgy minimál egyszerű kiépítés. Asszonynak BlackWire 720, annak a bőrpárnája jobb, meg laposra lehet hajtani, a belseje kb ugyanaz. Meg egy Voyager Focus ANC-s, de azt bent hagyta a cégnél, itthon nincs rá akkora szükség. A Bose jobban csinálja a csöndet.

(#56995) Gabibácsi válasza ncc1701 (#56990) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nagyon helyesen kapta

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56996) Gabibácsi válasza ncc1701 (#56993) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez már megint a politizálós macsó szöveged.
Szerintem tök jó hogy a rendőrök végre csinálnak valamit.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56997) -NoVa- válasza ncc1701 (#56993) üzenetére


-NoVa-
őstag

Define erős. Egyelőre randomnak néz ki, esett ágynak 12 éves is hetekig tartó lázzal a családból, hivatalosan ugye a gyerekek tünetmentesek.

(#56998) npera válasza Gabibácsi (#56988) üzenetére


npera
újonc

Az volt az a bátor ember, aki megpofozott valami nyugdíjast a kifejezetten nyugdíjas happy hours alatt?

(#56999) npera válasza -NoVa- (#56994) üzenetére


npera
újonc

Számomra a headset azt jelenti, hogy van egy lehajtható mikrofon a száj "elé". Máskülönben minden zavaró zajt felszed és megy bele a hívásba.

(#57000) JonesC válasza ncc1701 (#56993) üzenetére


JonesC
csendes tag

Most itt ugyanarról beszélünk?

Egy senkiházi köcsög megütött két embert, akik teljesen jogosan szóltak neki valamiért.

Az én nézőpontomból legalább egy év karantént megérdemelt volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.