Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56451) hobizoli válasza npera (#56440) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pont erre gondoltam en is

majd megvagjak a pakik meg a tobbi lehuto segelyezeseit, aztan elokerul egy csomo eddig fantomlény, ha nem akar ehenhalni

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#56452) Jahno válasza zetor2000 (#56430) üzenetére


Jahno
őstag

Ez volt az eredeti állapot, de alul maradt olyan láthatatlan rés, hogy nem tudom. Lehet szikével kicsit vissza kellene faragni, de most alul és itt-ott megnyomtam. Volt olyan rés ami elég sokat benyelt és nem előre jött ki, szóval valamerre dagadt :-D És persze nehéz ott függőlegesen tartani a palackot.

Építőipari remekmű:

(#56453) Samott válasza eattila (#56444) üzenetére


Samott
addikt

Van Heltainak egy rovid novellaja, passzol ide: Az ördög Budapesten

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#56454) ncc1701 válasza eattila (#56449) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha májusban bejön a 30 fok, akkor a népek nem fogják kibírni a lakásokban. Hacsak nem fognak lőni az emberekre, mindenki menni fog vízpartra. Szerinted 3 hónap házi őrizet után ki nem fogja leszarni, h #maradjotthon? Max az öregek.

[ Szerkesztve ]

(#56455) ncc1701 válasza Jahno (#56452) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez a csótányos rész? Mert akkor vissza kéne vágni, és rávakolni jó vastagon, mert azon nem rágja át magát.

(#56456) npera válasza Atti777 (#56441) üzenetére


npera
újonc

Én ma voltam IKEA-ban, mert "kellett" egy BT hangszóró a sufniba, hogy amikor a bringát szerelem (ami gyakran van), akkor ne kelljen mobilról hallgatni a zenét, hanem legyen hangszóró.

Láttam, hogy az IKEA kihozott egy Frekvens nevű "party hangszórót", ami igen silánynak tűnt, így gyorsan elrohantam venni egy Eneby 20-as hangszórót.

Ez mindent tud amire szükségem van:

- viszonylag jó hangja van (külön mély és magas sugárzó)
- lehet akksival használni, de alapból nincs hozzá akksi (!), ami jó. Ugyanis nekem nem kell akksi, konnektorból fog üzemelni
- jó nehéz a cucc, van benne anyag
- olcsó

Múltkor lecsúsztam egy 12-cellás akksi töltőről, mert sokat vártam vele, most nem akartam lecsúszni róla.

Visszatérve a lényegre: állati sok ember volt az IKEA-ban. Én a szokásos módon keresztülvágtam a tömegen célirányosan, nem nézelődni mentem. De nagyon sokan csak a szokásos lézengést művelték. A parkoló is tele volt.

A boltokban eddig a következő megoldásokat láttam:

- ICA: semmi.
- Willys: plexi a kassza előtt, matricák mutatják hol álljál
- LIDL: plexi a kassza előtt, matricák mutatják hol álljál
- COOP: matricák a kassza előtt, hol álljál

Olyan Maginot-vonal, mint Duduéknál nincsen. Se fertőtlenítő ember, se maszkok, se kesztyűk, se semmi.

Voltam a téren gyógyszertárban intradentális fogpiszkát venni, simán bemoonwalkoltam, körbe tudtam pingvinezni az egészben, oda lehetett menni a személyzethez és kész.

Boltokban a gyümölcsök ott vannak szabadon, lehet köhögni az almára ahogy csak akarsz.

Nem tudom, hogy ez mennyire tűnik felelőtlennek a magyarok szemében, itt ez így megy. Ma voltam úszni a fiammal. A lányommal csak azért nem, mert asszonnyal ottragadtak egy gigantikus játszóteres dzsemborin, amikor fél tucat helyi gyerekkel bandáztak és rollereztek körbe a faluban. Holnap reggel foci edzés lányommal.

Melóban közben home office és 60%-os meló séma. Hétfőn és pénteken tilos dolgozni, mert akkor az állam pótolja ki a fizetést 94%-ra.

Nyuggerek kint dzsemboriznak, a sétálóösvények tele vannak velük. Kerülik a közeli interakciót, de mozognak és "edzenek".

Találkoztam vérmesebb példányokkal is. Egy V60CC-vel tolt egy öregasszony és anyázott és rázta az öklét, amikor átengedtem egy gyalogost a zebrán és meg kellett állni. Vélhetően nagyon felhúztam, hogy előtte több percig a megengedett sebességgel haladtam csak és nem +20 km/h-val. Hiába, én már csak ilyen law abiding citizen vagyok... :B

(#56457) Jahno válasza FőDudu (#56431) üzenetére


Jahno
őstag

Felhő az tilos, mindenféle módszerben. Persze néha lehet kérdezni, de nem ennél (:- És jogom sincs a fileszerverhez, az ugye nehezítő tényező.

És akkor mit mondasz a onedriveos linkre?

De mondom a megoldást. Szerencsére minden könyvtár security groupos, ahogy kell. Nincs gányolás. Van _olvas _ir, abba az emberek, aztán könyvtárhoz a csoport. Végiglestem a júzerek csoporttagságait, a divíziókat és megfejtettem az ide vonatkozó szabályokból, hogy divíziók közt cserére külön ajánlás van, DFSen van egy cserebere megosztás, az alá be kell tenni a könyvtárat, ahhoz hozzárendelni a security csoportot, abba beletenni a divízió embereit. És ezeknek a securtity csoportoknak is külön helye van az ADban. És ezzel azért majdnem egy órám elment elméleti kérdésnek. Így klasszikus "azt sem tudom mi van" ismeretlen cuccoknál szerintem nem sok, főleg ha jó is lett.

(#56458) npera válasza Jahno (#56447) üzenetére


npera
újonc

Japp. Az áramot is tisztelem, meg a forgó propellert. Az is nagyon durván rendbe tud rakni mindent.

(#56459) Jahno válasza Samott (#56432) üzenetére


Jahno
őstag

Meg Angliába kivándorolt dokik mentek vissza haza segíteni...

(#56460) -NoVa- válasza Jahno (#56450) üzenetére


-NoVa-
őstag

Csodálkoztam is az elsőre, hogy ilyen felújított tir na nog karakterre nem is emlékeztem, mintha a COV-ban anno egyszerűbb lett volna. És valóban.
Kicsik ma megnézték a Wreck it Ralph-ot, és imádták, most majd lehet adagolni a játékhátterét.

(#56461) Jahno válasza ncc1701 (#56445) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem meg embermilyenség kérdése, mert én aztán menetem mindig mindenfelé, most meg teljesen jól el lennék a seggemen. Legalább rápihenek, de tavaszi vízipipus szezonnyitó nem lett, lehet a Terminátort is idehaza fogom megnézni.

(#56462) npera válasza hobizoli (#56451) üzenetére


npera
újonc

Hirtelen nem lesz olyan nehéz munkaerőt találni. Ott vannak a szigeten, el sem lehet menni onnan csak úgy. Annyit viccelődtek az ausztrálokkal, hogy börtönsziget, hogy most a jóslat beteljesül :C

Nem találtam meg jobb minőségben. Itt van a Fiat Panda vs typical British family gyorsulási teszt. Majd lefogynak, lesz meló....

(#56463) Jahno válasza ncc1701 (#56455) üzenetére


Jahno
őstag

Ezen sem rágja át, főleg ennyire. El van az máshol, ha kap enni, de még alul/valahol van kis luk, azt próbáltam kideríteni. Palmatexet kerestem, de nem volt, gondoltam nagy pemzlivel alul és itt-ott körbekenem. Poros felületen meg a hab sem tapad meg, esett le, húzta ki a lukból az egész miskulanciát visszafelé. Nem értek én ehhez.

(#56464) Sipi- válasza ncc1701 (#56435) üzenetére


Sipi-
tag

Vörös kő, leányfaluból indulva, eltévedve, tahitótfalun át óra szerint ~25km.
Mennyien voltak? Mi a Dera szurdokba gondoltunk elmenni holnap vagy jövő hét végén. Tavaly is áprlilis elején voltunk és egész úton kb. 3 emberrel találkoztunk. Ismerős volt múlt héten, azt mondja, hogy nagyon sokan voltak. :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#56465) Jahno válasza ncc1701 (#56445) üzenetére


Jahno
őstag

Olaszoknál azért sokan bírják. Meg átfordulhat másik irányba, mikor ablakból látod, hogy talicskázzák a halottakat meg ilyesmik. Ott most +4 hét lesz a szigorítás, aztán pár hónap múlva furcsa lesz a másikra nézni az utcán meg közel menni. Ez láthatatlan dög, rajtad van izom meg minden amit leadhatsz a kórházban, de lehet tünetmentes leszel, de lehet nem. Sosem tudni.

(#56466) Jahno válasza Sipi- (#56464) üzenetére


Jahno
őstag

Ott szerintem mindig tömeg volt, de ezt linkeltem mindenkinek, hogy mindenki azt hiszi, hogy majd egyedül lesz aztán találkozik másik sok százzal aki ezt gondolta pont az ilyen klasszikus helyekre, mint a Rám szakadék meg Normafa és a többiek. Természetesen Lezli soha nem találkozott senkivel, de itt is tömeg van a bicajos/futós arcoktól a Duna mellett. Máshol biztos nem, Visegrádot fél Dunakanyart sem véletlenül zárták be és mennek a felhívások a helyi erőktől, miközben turista magazinok meg nyomják, hogy jaaaaaj, sportolni lehet, bicajozz, meg kirándulj oda ahol nincs más. Na jó, és erről személyre szóló listák vannak, hogy mikor ki lehet ott és más nem?

(#56467) eattila válasza Samott (#56453) üzenetére


eattila
csendes tag

Na ja. :R

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#56468) qnadam válasza Atti777 (#56441) üzenetére


qnadam
veterán

auchanban voltam este 7 után, élhető volt. tágas parkoló, önkiszolgáló kasszánál még válogathattam is, hogy melyiket használom.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#56469) eattila válasza ncc1701 (#56454) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem fogjak, nem is kell. Vizpartra aki kimegy az paraszt. Aki tomegbe megy csak mert joido es joga van paraszt.

En nem megyek tomegbe. Csak boltba jarok es dolgozni. Meg anyamhoz. Ha szabadba megyek akkor kihalt helyre megyek. Es csak azokkal akikkel amugy is talalkoznom kell rendszeresen.

Helyi vallalkozasokat is tamogatom. Tegnap rendeltem etterembol vacsorat. Ma sutit a cukraszdabol. Ha a tesco szallitana ki akkor boltba se mennek csak kenyerert.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#56470) qnadam válasza eattila (#56444) üzenetére


qnadam
veterán

nekem pont úgy tűnik, hogy egy héttel ezelőtt sokkal nagyobb parti volt az utcán.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#56471) Phülöp válasza Jahno (#56459) üzenetére


Phülöp
addikt

Azok menekültek hazafelé, mint a többi féreg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#56472) Jahno válasza eattila (#56469) üzenetére


Jahno
őstag

Én ma éppen csak kidugtam az orrom, holnap tán nem megyek semerre. Hétfőn nem megyek, de mindig csak a minimál.

Igazából mennek a poénos megfejtések is, sokan kínjukban alakítanak mókás videókat, legyen az természetfotós:

[link]

Vagy kemény bicajos a reggeli edzéssel:

[link]

És akkor ebéidőben is kiment a napra tekerni:

[link]

(#56473) Jahno válasza Phülöp (#56471) üzenetére


Jahno
őstag

Abban is van valaki, hogy akad pár ismerős aki messziről köpködött meg kocsog magyarozott, meg amit csak lehetett, évek óta erre sem jártak csak megmondták mindig a frankót, oszt most megy a megfejtés és mégis csak jó idehaza a 2 hetes karanténban és majd utána akkor lesz valami.

(#56474) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Hát nemazért, de mi egész jól bírjuk az itthonmaradást. Kb 3hete nem voltunk sehol, leszámítva itt néhány sétát a mezőn,szántón.

Már nézegetem nyárra medencéket, franc sem akar a tömegbe menni megfertőzödni.
Persze nem jó, nyilván, de azért nem is kell túlzásba vinni. Ma is gyerekkel kertészkedtem, (ő inkább hátráltat, de nagyon lelkesen utánoz és segít), aztán délután aludtunk 3órát :C

Elmúlt 2hétben mindent házhoz rendeltünk, boltban sem voltam. Teljesen jó. Nyilván drágább így a péksüti meg a kenyér, de egyelőre ez van. Mondjuk azt sajnálom, hogy a barátinkkal nem tudunk találkozni, de marad a chatelés velük, rokonokkal meg skype.

Ja és mindjárt húsvét, ránkfér 4nap itthonlét és pihenés :DDD

(#56475) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Anyós Obiban dolgozik. Mondta, hogy ma 2x akkora forgalmuk volt, mint az elmúlt 1hónapban bármelyik nap. :Y
Aszondja csomóan bementek venni húsvéti textil dekorációs kosárkát, azt kész.... az ilyen ember francért nem tud otthon maradni basszameg?
Nézem a világról a képeket, indai városok is üresek, pedig azoknak nincs túl sok eszük, egyedül itthon leszarják az emberek mindezt... :(

(#56476) WiZARD válasza blueboi69 (#56475) üzenetére


WiZARD
addikt

Jó, de itthon csak 678 fertőzőtt van, annak is a fele Bp-n.

Azt nem is értem miért vannak oda, hogy az egészségügyet leterheli, amikor minden halasztható műtétet lefújtak és ez a 678 fertőzött sincs mind kórházban.

Mondjuk Obiban én is rég voltam annyit, mint az elmúlt pár napban. Most volt időm megcsinálni itthon mindent, meg a gyerek szobáját is be kellett fejezni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#56477) Jahno válasza WiZARD (#56476) üzenetére


Jahno
őstag

"Azt nem is értem miért vannak oda, hogy az egészségügyet leterheli, "

Ezt én is hümmögöm hetek óta, hogy akkor mi lesz ha tényleg elindul?

(#56478) BobaHWSW válasza WiZARD (#56476) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem csak azert va 700 mert kb teszteles sincs? Nemtudom, otthoniaktol hallom csak.

Itt videken napi 3k+ tesztet csinalnak es egy vilag hata mogotti kis nepessegu orszagban ahol mar hatarzar van van 800+. Nekem erosen kamunak tunik a magyarorszagi adat az europai gocponttol nem messze.

(#56479) Jahno válasza BobaHWSW (#56478) üzenetére


Jahno
őstag

Itt a napi 3ezer kerekítési hiba lenne, többet nem is biztos, hogy bírunk de bonyolult a képlet és nem leszünk előbbre. Aki nagyon ágynak esik, mint az olaszoknál az azért ki szokott ám derülni (:- Nyilván ott is átzúghatott egy csomó tünetmentes, vagy kisebb zűrös.

(#56480) Jahno válasza blueboi69 (#56474) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem sem lenne bajom vele. PEdig előtte azért minden hétfőn kvíz, ezer+1 fotós mókás összejövés, kockabulik, koncert, buli, miazmásos mittoménmik. Mindig volt valami. Most egy darabig nem van.

(#56481) BobaHWSW válasza Jahno (#56479) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Csinalnak random teszteket itt utszelen.

https://ourworldindata.org/coronavirus-testing-source-data

Ez alapjan Magyatorszagon a jarvany kezdete ota nem csinaltak annyi tesztet mint itt egy nap.

3k tesztbol 700 pozitiv?

Szerk.nem szedem ki a linket. Elismerem,hogy valszleg kamu. Hozzank 500van beirva.

[ Szerkesztve ]

(#56482) WiZARD válasza BobaHWSW (#56478) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem, ez az eredménye a magyar géneknek és a legjobb eü. ellátásnak ;)

Nyilván erről van szó.
De szerintem ezt sokan nem fogják fel és emiatt nem érzik hogy foglalkozni kellene a témával.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#56483) Jahno válasza BobaHWSW (#56481) üzenetére


Jahno
őstag

Jó, de mit érsz vele? Ezt páran már bogoztuk, mert mindenki ezen a teszten ugrál, de rendest csinálni emberanyag, laborkapacitás kell és miképpen oldod meg? Csepelen lakik 80ezer ember, sorba nem állíthatod, mert ott fertőződik meg, most akkor lakáson felkeresed, leveszed, címkézed, addig tartsa be a karantént, idővel ismétlés és akkor tünetmentesnek minősül? Emberórában és egyébben is sok. Út szélén nem ildomos csak úgy megoldani, biztos ami tuti asztrál meg egyéb módszertanokat is olvastam, aztán kora reggel érdemes csinálni kajálás előtt meg mittomén, teljesen sterilen kezelve aztán mehet a laborba 1-2 napra. Pest lakossága 1+ millió, meg környék aztán induljunk ki ebből. Felétek Wellington és körzete nem sokkal nagyobb, mint itt a fatornyos szigetünk a kommunizmus szélén :-D

(#56484) Jahno válasza WiZARD (#56482) üzenetére


Jahno
őstag

Ez a világon sehol nem NCIS ám (:-

(#56485) BobaHWSW válasza WiZARD (#56482) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ah, ajszi. Bocsi nem jott le a poen elsore :W :)

(#56486) BobaHWSW válasza Jahno (#56483) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ha jol hallottam akkor azt se tesztelik akinek egyertelmuen covidos tunetei vannak.

Auckland van akkora mint Budapest kb.

(#56487) Jahno válasza BobaHWSW (#56486) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg már nem tudom kibogozni a hírekből, de akkor honnan vannak a pozitív betegek a statisztikában? Auckland akkora, de akkor nézzük meg, hogy emberenként mennyi időt/pénzt kellene elverni és milyen módszerrel oldanád meg. Aztán utána miképpen akadályozod meg, hogy ne fertőződjön meg és úgy egyáltalán. Húzni kellene egy vonalat valahol, mint Koreában oszt aki tisztta az átmehet és vissza sem jön?

(#56488) hobizoli válasza BobaHWSW (#56478) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en meg csak azt nem ertem tovabbra sem, hogy sorban jonnek a repulok egyenkent tobb tiztonnanyi cuccokkal, de megsincs sehol semmi
csak a nagy bejelentesek mennek, hogy csak ma ennyi csillio szajmaszk jott, meg annyi szazezer vedokopeny, meg ennyi ezer vedoszemuveg, de korhazakban meg sorban azon sirnak, hogy nem kapnak semmit

kozben van >800 beteg, akit kezelnek
ezekhez jott ez ennyi cucc?
es siman elkapja az egeszsegugyis dolgozo is, mert bar masfel hete jott az elso gopzi, de a cuccost elnyelte vmi fekete lyuk, es nem jut nekik sem, akik a leginkabb ki vannak teve a fertozesnek, es regisztralt betegek egy resze is nover meg betegapolo, aki vmelyik korhazban dolgozva kapta el

kezzel varrott szajmaszkot 10x elobb lehet szerezni, mint a millioszamra behordott orvosit

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#56489) Jahno válasza hobizoli (#56488) üzenetére


Jahno
őstag

"ezekhez jott ez ennyi cucc?"

Nézzük meg a mentő, kórhház, satöbbi személyzetet. Rohangásznak vagy 100an az emelten, az napi 500 vagy X maszk. Szorozzuk ki a fél országra. Na?

Amúgy éppen tegnap írtam, hogy láttam tetőtől-talpig beöltözött mentősöket. És az a cucc egyszerhasználatos. Arról nincs infóm, hogy naponta hány helyre mennek, de lehet, hogy nem kettő. Ha az eldobhatót szabályosan használnánk, akkor kis kerekítéssel napi 15 millió simán fogyna. Még mindig így látod az arányokat?

szerkesztve: nem garantált, hogy kórházban kapta el

[ Szerkesztve ]

(#56490) Jahno válasza ncc1701 (#56455) üzenetére


Jahno
őstag

Tényleg nem lenne marhaság. És el is férne előtte pár cucc. Viszont itt alul van a nyűgöm, ami nem hozzáférhető és alig fotózható. De most mindent is benyomtam habbal, meg sok mást is. Ennek a nagy kitüremkedésnek szerintem nekilátok szikével, az jó ötlet volt, majd jövök egy mentes kólával és 20 tojással, köfi! Ekkora mennyiségen nem rágja magát, de ezt lehet mondtam. És azt sem tudom mi az a vakolat, de még mindig a Palmatex jár a fejemben, de még csak hasonló sem volt. Lehet tapétaragasztót kellene lőnöm rá.

Ja, purhab amúgy van vagy 30 centi vastag ám, mert ez valami nem tudom milyen fal. Alul betámasztottam egy hungarocell táblát, aztán mivel bazi nagy üreg, így az éppen kifogyó sörösdobozaim is bele építettem a közepébe mert csak. Ez a 700 forintos CMI sokkal gzadaságosabb, mint a többi márkás motyó. Szomszéd adott szilikont is, de fákin, elmúlt pár évben nem merem megsaccolni mennyi tisztítószerem és ilyesmim ment rá a történetre.

Mert ugye előző évben meg egérinvázió volt, de azóta sem tudok megegyezni a szomszédokkal, hogy szerintem miképpen kellene megfejteni a történetet. Igaz az egerek úgy néz ki, hogy eltűntek, csak el ne kiabáljam. Mióta nem kukoricaraktár és lomos pinyó van a szomszédban, azóta jobb a szitu. Utolsó patkányról tán írtam is, amit felzabáltak a csótányok, azokat meg a pókok. Az legalább jó volt :C

Többi nem annyira :(

(#56491) Jahno válasza ncc1701 (#56445) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor hatástanulmány:

"04.04.2020 – 25. nap – Éjszaka kerti bútorokra vadásztam a neten. Hiába lakom Milánó egyik legnagyobb parkjának közelében, ha még hetekig, lehet hogy akár egy hónapig, ki sem tehetem a lábamat itthonról. Arra gondoltam, az elkövetkezö idöszakot a teraszomon fogom eltölteni, ne legyek a négy fal közé zárva folyamatosan."

(#56492) Gabibácsi válasza blueboi69 (#56474) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mi is bírjuk, még a gyerek is, egyedül leslie a fürdőskurva ha nem mehet gyúrni :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56493) ncc1701 válasza Jahno (#56463) üzenetére


ncc1701
veterán

Púrhabozás elött vízzel be kell spriccelni mindent. Nameg igen, a por nagy részét illik eltávolítani. De sajna plö egér simán átrágja, ha van.

(#56494) ncc1701 válasza Sipi- (#56464) üzenetére


ncc1701
veterán

Max egy 20 emberkével találkozunk. Nem volt vészes, mindenki félreállt, mindenki udvarias, köszön.

(#56495) Samott válasza BobaHWSW (#56486) üzenetére


Samott
addikt

Nyilvan, hiszen csak rontanak a statisztikat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#56496) ncc1701 válasza Jahno (#56466) üzenetére


ncc1701
veterán

Dunakanyarba azért járunk, mert nincs más bicajos lehetőség a közelben. Tisza tó, balcsi messze van. Haveromat múlt héten plö majdnem elütötték. Lakó-pihenő övezetben. Szóval, ez van, az ott lakóknak is tűrniük kell.

(#56497) ncc1701 válasza WiZARD (#56476) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezt én sem értem, az egész EÜ-re ráesett plusz 700 ember, oszt amit lehet elhalasztanak. Kurvára gyanús, vagy csak én nem értem.

(#56498) ncc1701 válasza blueboi69 (#56475) üzenetére


ncc1701
veterán

Blubi, hiába maradtok otthon, ugyanúgy el fogjátok kapni, max később. Ez innentől olyan lesz, mint a rendszeres influenza, az is visszajön évente. Az nem működik, h most elfojtják az egészet, mert elég 1 beteg, és x hónap múlva ugyanott leszünk, mint most. Ennek a vírusnak terjednie kell.

(#56499) Samott válasza Gabibácsi (#56492) üzenetére


Samott
addikt

"ma dugó volt a 11es úton kifelé :) sokan gondolom bringaszervízbe mehettek, mert volt aki négy bringát is vitt magával."

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#56500) ncc1701 válasza Jahno (#56490) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha nagyon nem akarsz vele pöcsölni, akkor vegyél 5 perc alatt megkötő gipszet. Levágod a habot, utána spaklival rákened a gipszet, nem számít úgyse, hogy néz ki. Csak egyszerre keveset keverj be, mert mire elkevered, már kezd is szilárdulni, vicces egy anyag. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.