Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56851) hobizoli válasza Sipi- (#56763) üzenetére


hobizoli
nagyúr

"A Mol Lub Kft. az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, hogy 110 ezer liter Mol Hygi kéz- és felületfertőtlenítőt szállított már ki az ország különböző pontjaira az almásfüzitői üzemből"

2 literes palackokban az pont 55.000db :DDD
az is ~2het alatt :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#56852) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Comic picture:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56853) WiZARD válasza Samott (#56849) üzenetére


WiZARD
addikt

Már túllépett a témán ;)

cba-ba meg akkor se tenném be a lábam, ha ők fizetnének érte. (najó van az a pénz... :DDD )

zetor2000 thx, megvagyunk nélküle :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#56854) Grillo válasza BobaHWSW (#56764) üzenetére


Grillo
senior tag

Én is elbasztam, még januárban el akartam vinni a Scarabeot, hogy rakják rendbe, most lehetne vele a szép időben melóba járni, amúgy is egyedül teszem. Most meg már hiába vinném bárhova, gondolom az olasz alkatrészellátás kissé akadozik...

(#56855) npera


npera
újonc

Még februárban rendeltem 4 db 18500-as cellát, ha esetleg vennék DVR-t a gogglehöz, amit most a corona miatt pihentetetk. Ma jött az SMS a vámtól, hogy lehet csengetni a vámot. Befizettem gyorsan, akkor minimum 1 hétig rugdossák a csomagot Stockiban, majd átküldik ide. Kíváncsi vagyok, hogy a corona miatt most a "vámkezelés" mennyi ideig tart.

(#56856) FőDudu válasza hobizoli (#56851) üzenetére


FőDudu
addikt

Ti orankent gyartotok ennyit?

FőDudu

(#56857) Sipi- válasza zetor2000 (#56825) üzenetére


Sipi-
tag

AX10 akkor jobb lenne? 5ezer a különbség, az nem probléma.
Bár nekem csak 150/50-es netem van, sokkal nagyobb nem is lesz később sem, mert ennyi elég. Viszont sokkal fontosabb, hogy a Wifi-je elbírja a 18-20 eszközt és stabil legyen, ne dobálja le a klienseket.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#56858) Sipi- válasza ncc1701 (#56835) üzenetére


Sipi-
tag

Prémium egészségpénztártól ma jött a levél, hogy 12ezerért tudnak tesztelni (vagy 7ezerért, ha van plusz havidíjas előfizu, Védőháló).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#56859) hobizoli válasza FőDudu (#56856) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat ekkora meretben nem egy ora lenne ennyi, hanem nehany
nyilvan nem mondhatok konkret szamokat, de egy 8 oras muszakba is elegge kenyelmesen beleferne ennyit letolni teljes bimbobedobassal szamolva

pont viccelodtunk is ezen ma, hogy elovesszuk az egyik regi palack szerszamat pl a regi SW-t, raknak vmi cimket ra, oszt szevasztok
mivel nem CO2-s nem is kene a kihabzastol sem tartani, ugyis nyomas alatt van a palack, amikor toltik

ez a slever-ezos cimkezes, ami rajta van, amugy "draga" technikai megoldas egy normal cimkehez kepest
ilyen a Fuzetea cimke is
egy elore meretre vagott osszeragaszott cimke esik ra, es egy hokamraban athaladva zsugorodik ra a megtoltott lezart palackra
mondjuk amennyiert aruljak ezt a 2 liter etanolt, annyiba ez igazan beleferhet

[link]
ez egy publikus video

0:40-nel lehet latni ahogy raesik a palackra az a slever cimke, lassitva
0:43-nal az a valos ideju sebesseg a soron
0:47-nel jon ki a hokamrabol mar razsugorodott allapotban, lassitva

több drón kell ;P

(#56860) zetor2000 válasza Sipi- (#56857) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem feltétlen, de itt-ott mégis. Árban az 5 ropit szerintem megéri, de akkora húdenagy tudásbeli difi nincs köztük. Difi az AX10 és az AX050 közt lenne, de ott nagy az ugrás.

Közben nézegetem más AX routereket, de még drágák. Talán még nem érik meg az árukat, illetve nincs, amivel kihasználd.
AX50 nél ott az USB port, meg a sebességbeli előny.

AX10re azt írják, több wifis klienst tud, mint az AC-s, ez kérdéses... Sebességre szerintem nincs érezhető különbség a C80hoz képest. Talán a lefedettség, vagy az elérhető sebességben LEHET difi. Nem biztos, hogy lesz. A technológia, ami mögötte van, fejlettebb, de nem biztos, hogy ez fogja kihasználni. Mindenesetre 5 ropit megérhet a felár.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56861) qnadam


qnadam
veterán

szerintem bőven ráér ax-re váltani, ha már lesznek kliensek is hozzá.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#56862) qnadam válasza Gabibácsi (#56816) üzenetére


qnadam
veterán

a mondia egy érdekes city-verseny hibrid, városi jellegű kormánya van, amitől kényelmesebb, mégis lehet vele gyorsan menni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#56863) qnadam válasza ncc1701 (#56835) üzenetére


qnadam
veterán

ismerős otp-nél dolgozó csajt is tesztelték, neki negatív lett. mondjuk egy tesztet én is kipróbálnék.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#56864) Jahno válasza hobizoli (#56859) üzenetére


Jahno
őstag

És ezen felül a teljes logisztikát hozzá igazítani. Nem ,nem azt mondtam, hogy gyártsunk hozzá egyedi kamiont. Meg ez csak a gyár egy része ésvagy. Félétek az alapanyag is csak úgy terem bele a csövön és minden más pont passzol a flakon méretéhez.

(#56865) FőDudu válasza qnadam (#56861) üzenetére


FőDudu
addikt

Ujabb telokban mar az van.

Mondjuk egy AC-s sebesseg is boven eleg egy teloba, nem latok olyan helyzetet amikor szukseg lenne a Wifi6 sebessegere.

Faszlengetes ez is.

FőDudu

(#56866) Samott


Samott
addikt

A románoknál kiderült az összefüggés: több teszt, több új fertőzött, csökkentették is a számot

szerda: 1955 teszt/215 új beteg
csütörtök: 1874 teszt/278 új beteg
péntek: 3174 teszt/445 új beteg
szombat: 4435 teszt/430 új beteg
vasárnap: 2531 teszt/251 új beteg
hétfő: 2346 teszt/193 új beteg

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#56867) eattila válasza hobizoli (#56859) üzenetére


eattila
csendes tag

De ez szerintem nem ua. Nem csak palackozas. Hanem gyartas.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#56868) ncc1701 válasza Samott (#56866) üzenetére


ncc1701
veterán

Különítsük már el a beteget a fertőzöttől. A fertőzött, aki tünetmentes, az nem beteg. Az a beteg, aki tünetet mutat.

(#56869) zetor2000 válasza qnadam (#56861) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, de ha most "csak" 5 ropi a difi, és minimálisan, de jobb az élmény, mert a tudat, hogy AX, már megéri. Érzetre valszeg mindegy, mert olyan netje van, amilyen. A lefedettség, meg a sok kliens viszont ki van emelve, mint fő motívum. Azt hátha...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56870) npera


npera
újonc

(#56871) ncc1701


ncc1701
veterán

Érdekesség. Tudom, nem is professzor, stb, de majd itt leoltjátok a fotelből simán, h nem is ért hozzá. :) Nekem hitelesebb, mint a kormányzati pánikkeltő média fos.

[ Szerkesztve ]

(#56872) Jahno válasza ncc1701 (#56871) üzenetére


Jahno
őstag

Vótámmá ez is (:-

(#56873) Samott válasza ncc1701 (#56868) üzenetére


Samott
addikt

Tokmindegy, a lenyeg hogy a tobb teszt tobb fertozottet talalt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#56874) hobizoli válasza Jahno (#56864) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat az Etanolt ok is veszik hozza, az nem helyben keszul

de a palackot kb semmibol nem tartana ujra megcsinalni hozza
eloforma van egy vegtelen+1 mennyisegben, a gep meg olyan alakura fujja, mint ami a szerszamnegativ
az SW meg egy elegge egyszeru alak


SW = Straight Wall

55k db eloforma az itt lofutty mennyiseg
tobb millio darab all a raktarban mindegyikbol, amiket hasznalunk

több drón kell ;P

(#56875) Samott válasza hobizoli (#56874) üzenetére


Samott
addikt

Ha jol ertettem akkor a teli ablakmoso gyartosorat allitottak at erre. Es annak a palackjat hasznaljak mas cimkevel.


[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#56876) ncc1701 válasza Jahno (#56872) üzenetére


ncc1701
veterán

18:00-kor került ki. Belsős vagy?

(#56877) ncc1701 válasza Samott (#56873) üzenetére


ncc1701
veterán

Persze, de ha mondjuk 5x annyi a fertőzött, akkor ötöd akkora a gond. Ammeg már máshogy hangzik. Ja, h akkor vittorék nem tudnának annyit lopni már megint. Szerintem most rohadtul dörzsölik a markukat, ekkorát az utóbbi 10 évben nem tudtak kaszálni, mint most tudnak. De tuti én vagyok a paraszt.

[ Szerkesztve ]

(#56878) hobizoli válasza Samott (#56875) üzenetére


hobizoli
nagyúr

na igen, de az a gyartokapacitas nem vmi acelos
napi 4-5000db az :DDD

több drón kell ;P

(#56879) qnadam válasza hobizoli (#56878) üzenetére


qnadam
veterán

ha ez a kapacitás elég az ablakmosóigények kielégítésére, akkor szerintem minden oké. meg asszem az se nulla idő volt, míg meglett a papír, hogy igen, ez itt-ott-amott használható fertőtlenítő.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#56880) Sipi- válasza hobizoli (#56878) üzenetére


Sipi-
tag

Amikor elkezdték hírezni, hogy átállították a gyártósort, akkor az volt, hogy napi 50ezer litert gyártanak le.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#56881) Jahno válasza Samott (#56875) üzenetére


Jahno
őstag

Na, még ezzel sem kell szívniuk, hátakkó mi tart eddig?

(#56882) Sipi- válasza zetor2000 (#56869) üzenetére


Sipi-
tag

Végül megrendeltem az AX10-et, holnap át is vehető elvileg :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#56883) Jahno válasza ncc1701 (#56876) üzenetére


Jahno
őstag

Nem, de vaze tényleg volt már Neki ilyen vagy legalább három és 1 hónapja terjed, minden csatornán, mint ha csak muszáj lenne. Vagy akkor Face videó volt.

(#56884) Gabibácsi válasza hobizoli (#56859) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor gyárthatnátok ti is valami hasznosat a hülye cukros szarok helyett

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56885) hobizoli válasza Gabibácsi (#56884) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezt nem en dontom el :DDD
nem is mindenben van cukor :P

meg nem jott ki a honvedseg sem

több drón kell ;P

(#56886) Jahno válasza hobizoli (#56851) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek szerint még mindig nagyobb siker, mint a Teslás csávó megfejtése. Vagy kell-e több. Vagy a mittomén.

(#56887) hobizoli válasza Jahno (#56886) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert egy ismert ossztetelu (WHO ajanlas) folyadekot betolteni egy eleve kesz tolto gyartosoron egy ott egyebkent is hasznalt palackba, kisse egyszerubb tortenet
a slever cimke grafikai megtervezese volt kb a leg-leg melo ebben

a tobbi PR korulotte az kb parasztvakitas

több drón kell ;P

(#56888) Gabibácsi válasza hobizoli (#56887) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem parasztvakítás, csináltak valamit és kiszálították. A te céged pl mit csinál? Még az enyém is ingyen gyártja a szappant keleten.
nagyon félrement ez a ki mennyit palackoz téma..

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56889) Sipi- válasza hobizoli (#56887) üzenetére


Sipi-
tag

Azért a töltőgépet is ki kellett mosni rendesen előtte :) De igazából tökmindegy, hogy mennyi meló volt, a lényeg, hogy már elérhető és nem kell várni, hogy valamelyik ország megszánjon minket és adjon el néhány tonnával.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#56890) zetor2000 válasza Sipi- (#56882) üzenetére


zetor2000
senior tag

Remélem, jobb lesz, mintha a másikat vetted volna. :)
De TP-Link, csak jó lehet :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#56891) JonesC válasza hobizoli (#56887) üzenetére


JonesC
csendes tag

De ez nem csak töltés, a gyártást is át kellett állítani.

(#56892) npera


npera
újonc

És ez a jármű simán forgalomban van... :Y

Van egy Kia Pregio 2.5 tci kisbuszom. A problémám az, hogy ahány szerelőnél jártam, mindegyik mást mondott.
Az észrevételeim a következőek:
- Olajcsere után kb 700 km megtétele után a motorolaj teljesen elfogyott. Nem elfolyt, megette a drága.
- Van hogy reggel beindítom és 20-30 km-ig nem füstöl de ha olyanja van, és akkor jaj az utánam közlekedőknek. Például ha 80 km/h-val megyek és érzem hogy teljesítményt veszt (mintha kicsit húznák vissza) akkor indul a füstölés és gyakran a motor bekoppan. Ha például kereszteződésből indulok van, hogy alig akar kivánszorgni és füstöl is becsülettel, majd egy pillanat alatt belódul, és a füst is alábbhagy. Ilyenkor kéken füstöl, nagyjából ennyit tudok róla elmondani. Vajon mi lehet a baj?

A válasz is jó...

(#56893) npera válasza Sipi- (#56889) üzenetére


npera
újonc

Ez nem úgy van, hogy van a gyártósoron egy nagy tekerő, ami mutatja, hogy mit gyárt? Kóla, szappan vagy fertőtlenítő. Áttekered a másik állásba, aztán amikor átmostad és már nem habzik a kóla a szappan után, akkor mehet.

Autók ugyanígy. Okádja a sor magából a Citroen C1-et, aztán áttekered és hirtelen Toyota Aygo. Vagy Peugeot 107. Csak a tekerőt kell áttekerni.

Túl van ez lihegve. Ha össze lett dugva jól és hűtöd (túl), akkor onnantól már nehéz hibázni.

(#56894) JonesC válasza npera (#56893) üzenetére


JonesC
csendes tag

Én úgy tudom, hogy kisfloppin kell feltölteni a képletet, hogy mi jöjjön a csőből.

(#56895) npera válasza JonesC (#56894) üzenetére


npera
újonc

A régebbi sorokon igen, az új sorokon már van USB is.

(#56896) Gabibácsi válasza npera (#56895) üzenetére


Gabibácsi
tag

USB azért még ritka, soron porton kell feltölteni sok helyen még

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56897) npera válasza Gabibácsi (#56896) üzenetére


npera
újonc

Soros?????

Flame ON!!! :Y :C

(#56898) JonesC válasza npera (#56895) üzenetére


JonesC
csendes tag

Szigorúan 1.0?

(#56899) Gabibácsi válasza npera (#56897) üzenetére


Gabibácsi
tag

Kólagyárban nyilván csakis soros lehet :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#56900) eattila válasza Gabibácsi (#56899) üzenetére


eattila
csendes tag

Majd hz megírja a portok cikkszámát, és a gyártási idejüket, és rákeresünk, hogy tényleg soros e :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.