Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Deezer

Hozzászólások

(#1) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Mivel nem találtam, ilyen topicot, gondoltam nyitok egyet! :))

Pár szó a Deezer-ről:

A Deezer egy 2007 óta létező francia zenei stream szolgáltató internetes vállalkozás. Netrádióként működik, de emellett előfizetési díj ellenében online musicboxként is. A díjat vállalók lejátszási listákat, vagy szóló darabokat tölthetnek le. Fájlok fel is tölthetők egy saját zenetárba. A Deezer mintegy 30 millió számot, köztük magyar felvételeket is tartalmaz.
Forrás: wikipédia

Cikkek:
Megérkezett Magyarországra a Deezer

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#2) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Lenne is egy kérdésem:
A beállításokban szereplő "Magas minőség" mit takar? Lehet valami konkrétumot tudni róla?

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#3) Honkydoo válasza Honkydoo (#2) üzenetére


Honkydoo
őstag

Azt hiszem ez az ami nekem kell:
Totális irányváltás előtt a deezer

Deezer Elite

Az a baj, hogy csak sonos eszközzel lehet aktiválni. :(

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4) Rico45 válasza Honkydoo (#3) üzenetére


Rico45
őstag

Nekem tetszik! Most kaptam egy hónap premiumot.
De valamiért Lg smart tv-be nem enged bejelentkezni :-(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#5) Honkydoo válasza Rico45 (#4) üzenetére


Honkydoo
őstag

Érdekes. Nem lehet, hogy facebook-os felhasználóval regeltél Deezer-en? Lehet akkor nincs jelszavad, így nem tudsz belépni olyan helyen ahol csak jelszóval lehet.
Nekem tidal-on volt hasonló, meg kellett változtatni a jelszavam.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#6) Rico45 válasza Honkydoo (#5) üzenetére


Rico45
őstag

Google + -szal kapcsolódtam !

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#7) Honkydoo válasza Rico45 (#6) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ahha. Az ebből a szempontból ugyanaz mint a facebook.
Én megpróbálnék egy jelszó emlékeztetőt kérni és az ott megadott jelszóval belépni. :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#8) Rico45 válasza Honkydoo (#7) üzenetére


Rico45
őstag

Meg is lesem :Y Köszi a válaszod!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#9) Rico45 válasza Honkydoo (#7) üzenetére


Rico45
őstag

Nem jó! Tv-n nem lehet jelszó emlékeztetőt kérni.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#10) Rico45 válasza Honkydoo (#7) üzenetére


Rico45
őstag

Sikerűlt :-) Köszi

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#11) Honkydoo válasza Rico45 (#10) üzenetére


Honkydoo
őstag

Szuper! :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#12) Littoral


Littoral
aktív tag

Csak szólok: most 3 hónapig 99 Ft a Deezer az eddigi ingyenes felhasználóknak.

Vidd magaddal a zenét bármerre is jársz nyáron, mindössze 99 Ft* összegért. A Deezer Premium+ korlátlan hozzáférést biztosít az összes zenéhez, a kedvenceidtől az új felfedezésekig, amit a Flow-ban hallgathatsz a legforróbb napokon.
Próbáld ki nyári ajánlatunkat, mindössze 99 Ft összegért.

Az apróbetűs alul:

Egy egyszeri, 99 Ft összegű fizetést kezdeményezünk. A 3 havi próba végén az általános 1499 Ft összeget számlázzuk havonta. Az ajánlat nem kötelező érvényű, ami azt jelenti, hogy bármikor lemondhatod. Kizárólag ingyenes felhasználók számára érvényes, akik 30 vagy több napja regisztráltak, és előzőleg még nem fizettek elő egyik Deezer ajánlatra sem. Az ajánlat 2016/06/30-án jár le, és más ajánlattal nem vonható össze. Egyszeri ajánlat, ami egyszerre csak egy felhasználóra érvényes.

(#13) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! A Deezer iOS alkalmazásában nem találok "play next" funkciót.

Hogyan tudom azt megoldani, hogy miközben hallgatok egy zenét és közben böngészek a zenei tartalomban, akkor egy nekem tetsző számot beállítsak következő számként? :F

-

(#14) trialboj válasza koma106 (#13) üzenetére


trialboj
őstag

Valszeg lejárt az elős hónapos free trialod, utána bukod ezeket az opciókat.

Az fontosabb kérdés, hogy a letöltött számokat az app nélkül is tudod hallgatni, más eszközön? gondolom nem, de érdekelne azért biztosra.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#15) nyisziati válasza trialboj (#14) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem tudod hallgatni más eszközön. Megnéztem a könyvtárban és valami egyedi tömörítővel van kezelve, úgyhogy csak a Deezer app kezeli.

(#16) #72010496


#72010496
törölt tag

Sziasztok!
Már régóta használjuk a Deezer-t. Kipróbáltuk a többit is, de ugye itt található meg a legtöbb zeneszám, köztük elég sok magyar is. A minőségről nem is beszélve.
Használom Win 10 alkalmazását is, viszont hiába maradok bejelentkezve, időnként kilép. Va erre esetleg valami okosság? :)

(#17) dentib


dentib
csendes tag

Sziasztok!

Kérem segítsetek, Deezer Premium 12 hónapos privát fiókot árulhatok? 12 hónap garanciával?

Köszönöm! :R

(#18) whbear


whbear
senior tag

Sziasztok, ha valaki családtagot keres Deezerhez privátban írjon.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#19) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ha kedvenc-nek jelölök egy eladót lehet valami értesítést kérni ha feltesz egy új számot? Nem nagyon találok ilyesmit...

(#20) Harbinger85 válasza plevips (#19) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Üdv!
Ha kedvencnek veszel egy előadót automatikusan értesít. Jobb felső sarokban az avatarod mellett van egy csengő, egy piros pötty jelöli, ha van újdonság és listázza mi az új (szintén piros pötty).

Egyébként miért ilyet kihalt a Deezer topicja? A Spoty vagy a Tidalé nem ilyen szellemváros, pedig az egykori Google Play Music után a leghasználhatóbb platform

(#21) plevips válasza Harbinger85 (#20) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

Hát nekem nem nagyon jön, pedig 37 kedvenc előadóm van, van aki a napokban tett fel új számot.

Beállítások is jók szerintem: [kép] [kép]

email se jön.

(#22) Harbinger85 válasza plevips (#21) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Annyira sose néztem vagy használtam, sőt nem is tudtam. Az e-mail/push és egyéb üzeneteket meg alapból kilövöm. Nálam működik, épp nézem John Williamstól 1 hete új single Obi-wan Kenobi.
Bár tény, akiket én kedvelek nem igen adnak ki új albumot vagy nem élnek. Vagy speciel követtem annyira hogy tudjam mikor ad ki új albumot.

(#23) borges7


borges7
aktív tag

Előfizettem egy hónapra, gondoltam kipróbálom, asszem eddig csak az ingyenest használtam(régebben néha, illetve alkalmanként). Jól szól, tetszik, csak most belefutottam abba, ami régen a Spotinál is idegesítő volt(csak ott már megszüntették),
hogy nem adhatsz korlátlan mennyiségű albumot/előadót/tracket a könyvtáradhoz...

Nem értettem, miért nem engedi, aztán most rákerestem, és látom, hogy max. 2.000 lehet.
Na mindegy, majd kiveszek párat, úgyis sok olyan van, amit csak elmentettem, hogy meglegyen, de már nem kell.

(#24) ViZion


ViZion
félisten

gyanúsan halott a topik :O
Nekem az lenne a kérdésem, h lehet-e régi tableten úgy "futtatni", hogy a Deezer a szerveren fut, a tableten vezérelem, a hangot a tabletre és az a BT hangszóróra küldi?
Másik, h Rpi zero W-n csinált vki már lejátszót?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25) Harbinger85 válasza ViZion (#24) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Évekig voltam Deezer felhasználó - és amit a spotival csináltak lehet megint, itt legalább van saját zene feltöltés funkció. Szerver alatt egy PC-t értesz? Nem hiszem hogy van ilyen funkció, Spotinál lehet trükközni, pl. telóról irányítani mit játszon le PC-n is mert össze van kötve a lejátszás. De hogy két készülékre küldje a hangot, BT füles oké, de tablet nem hiszem.

Bár nekem ez így kínai és macerás. Ha levezetnéd mit akarsz és miért kell/akarod így használni talán van ötletem.

(#26) ViZion válasza Harbinger85 (#25) üzenetére


ViZion
félisten

Szia! Elvileg van itt is Deezer Connect, bár sosem próbáltam. Ezzel lehetne pl. telóval az asztali gépen a lejátszást elindítani.
A lényeg, h a régi Lenovo tabletünkön (1 GB ram, Android 7. valami, már kizsigerelve, csak Deezer, HA, YT, Chrome, naptár, óra és időjárás van rajta, felület meg ami lehet light-re cserélve) meg-meghal ez a nyomorult deezer, böngészős lejátszást nem támogatja rajta, nem tölt be, stb. Ilyenkor deezer újratelepít és megint megy. Gondolom már nem akarná a régi droidot, pedig elvileg támogatott. Konyhában Bt hangszórókon szól.

Van viszont egy szerverem, amin tudnék pl. Linuxot telepíteni. Logitech Media Serverrel, vagy deezerrel, etc...

Van egy Pi zero W is itt, amit be tudnék áldozni deezer lejátszásra, bár ilyen projectet nem találtam, meg kellene kijelző is hozzá, ami már egy újabb tablet ára...

Spoti sem jobb? Ott van HA integráció, ott biztosan megoldható, h a szerver streameli a zenét bárhova.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27) Harbinger85 válasza ViZion (#26) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Szerintem próbáld ki a Spotify-t, ott jobban megoldott ez az integráció. Pl. megjegyzi azt is egyik készüléken hol hagytad abba és mit hallgattál, teló után pl. PC-n is folytathatod.
Igen, elvileg Andoird 3-4 verzió elég a Deezernek is és ehhez mértan akkori hardverek nem voltak csúcsok. Android 7-es telóm 2 GB RAM-os simán bírta.
BÁR. Volt néha egy bugom, miszerint behalt teljesen a Deezer, csak egy újratelepítést oldotta meg. Mert szimplán semmilyen lejátszást nem akart elindítani.

(#28) borges7


borges7
aktív tag

Hm, két Pink Floyd albumnál látható egy rózsaszín "premium" felirat a lemez címe fölött.
Tudja valaki, mit jelez? "A Saucerful Of Secrets (2011 Remaster)" és a "Meddle (2011 Remaster) [link] [link]

(#29) ViZion válasza borges7 (#28) üzenetére


ViZion
félisten

Rákeresve csak annyi, h csak előfizetőknek elérhető.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30) borges7 válasza ViZion (#29) üzenetére


borges7
aktív tag

Á, oké, köszi.

(#31) Harbinger85 válasza borges7 (#30) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Másképp egyébként se igen használható január óta nincs ingyenes változata itthon.

(#33) whbear válasza Harbinger85 (#31) üzenetére


whbear
senior tag

Angol VPN-en keresztül kell regisztrálni, utána már mehet egyenesbe. Így van ingyenes csomag.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#34) Harbinger85 válasza whbear (#33) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Hm, kösz az infót. Bár én szeretném megtartania régi fiókom, több, mint 10 éves.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Deezer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.