Hirdetés

2024. július 7., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105461) Jahno válasza Phülöp (#105459) üzenetére


Jahno
őstag

Sógorné is már jó fél éve vagy ki tudja mikor ugyanígy járt. Sütés-főzéssel azóta hadilábon áll.

(#105462) -NoVa-


-NoVa-
addikt

Szaglásom jó 20 éve nincs, a konyhában emiatt max a mosogatógéppel vagyok jóban.

Ellenben erre a covidos szaglásvesztésre van valami kórházi rehab terápia értelmesebb országokban, különben állandósulhat. Konkrétan újra kell tanulni a szagérzékelést, mindenféle aromákkal, egyebekkel edzenek :)

(#105463) A. Crowley válasza Samott (#105458) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Május 21 volt, Sputnik.
Feleségem talán június végén Pfizert.
Haladunk, szerintünk rosszabb már nem lesz. Nekem az orrom folyik állandóan, ő már viszonylag jól van.
Gyerek elkülönülve a szobájában, unatkozik. Ő még negatív, tünetmentes, de nem engedjük sehova.
Néha van idő Fortnite-ra együtt, azt élvezi, de nagyon sajnáljuk, nincs kontakt, ölelés, együtt játék. Ő szeptemberben kapta meg a Pfizert, reméljük elég erős nála, hogy ne kapja el egyáltalán.
Nekem szerencse a home office, nincs kiesés a munkában. Csak le vagyok lassulva, meg kifáradok könnyen.

Nova, te meg ne szopass ilyenekkel.

(#105464) -NoVa- válasza A. Crowley (#105463) üzenetére


-NoVa-
addikt

[link]

"Kimutatták, hogy 12 hetes szaglási tréninggel az esetek egyharmadában mérsékelhető a szagláskárosodás tartóssá válása."

(#105465) Samott válasza A. Crowley (#105463) üzenetére


Samott
addikt

Igen az ove frissebb meg jobb cucc, de akkor erdemes elgondolkozni a harmadik oltason nekunk is (szinten junius vegen kaptam a masodik pfizert). Elvileg a sputnik se rossz, csak a kinainal merult fel hogy eleg nagy aranyban lehet hatastalan.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#105466) Vodike válasza Samott (#105465) üzenetére


Vodike
tag

Családi körben 3-4 Pfizeres lett most pozitív, én tartom magam az Astrával, de szombaton azért megyek 3. oltásra :-)

exTiga

(#105467) Sipi- válasza Samott (#105465) üzenetére


Sipi-
tag

Sógorom anyukája 73 éves azthiszem. Ő kínait kapott nyáron. Néhány napja volt ellenanyagvizsgálaton. 50 a minimum szint, neki 23 volt. A héten megy a 3. oltásért.
Én meg asszony pedig jövő hét pénteken. Így ha esetleg ki is üt, akkor lesz egy hétvégénk regenerálódni. :DD

@A. Crowley, jobbulást!

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#105468) zetor2000 válasza Sipi- (#105467) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én a 3. oltásnál, ami Pfizer volt, akkor estem ki egy napra.A harmadik oltást egy csütörtöki napon kaptam, péntekre virradóra dőltem ki. Előtte a 2nél szinte semmi, elsőnél laza, másodiknál 37.2-37.5 hőemelkedés. 3.nál 38.4-38.7 láz, mellé egésznapos fejfájás. "Szerencsére" hétvége volt, így szombatra is jutott a fejfájás+lázból, de már sokkal jobb volt a közérzetem. Vasárnap lettem jobban.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#105469) Jahno válasza zetor2000 (#105468) üzenetére


Jahno
őstag

Hümmm, ráadásul olcsóbb, mint hétvégén beverni valami cuccot. Meggondolandó :-D

(#105470) Sipi- válasza zetor2000 (#105468) üzenetére


Sipi-
tag

Nekünk orosz volt az első két oltás, semmi bajunk nem volt utána, csak egy kis fájdalom a karban. Meg álmosság, de az konstans (suliidőszak volt, hajnali kelések). Fiam Pfizer-t kapott nyáron, csak a karja fájt neki is pár napig.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#105471) eattila válasza Sipi- (#105470) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem is annyi fájt pfizer után csak. Asszonynak már volt pár hétig légszomja, meg hevenyebb szívdobogása...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#105472) zetor2000 válasza Jahno (#105469) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, arról nem beszélve, hogy orvosi javallat volt, hogy ne "igyon" az ember 48órán át. :)
Pedig van jóféle pálesz, meg minden is, de önmegtartóztató voltam. Kemény voltam, mint Csoki, és nem ittam, csak vizet / üdítőt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#105473) Samott válasza zetor2000 (#105472) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk ket napot kibirni alkohol nelkul nem kellene kihivasnak lennie.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#105474) npera válasza Samott (#105473) üzenetére


npera
újonc

Alkohol nélkül simán, de egy jó nagy pohár jéghideg tej nélkül már nehéz.

Volt már tejes flame? Mert igény lenne rá :C :Y

(#105475) eattila válasza npera (#105474) üzenetére


eattila
csendes tag

Mind a kettő nélkül tudok élni hónapokig is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#105476) npera


npera
újonc

Nova, ha éppen van valami jól szóló IEM a közeledben, akkor a következő muzsikát ajánlom.

Alien Blues a nóta címe és Vundabar az előadó. A végén dönögtetik a húrokat, nagyon vadul hagyják rezegni. Már-már lúdbőrözök tőle.

(#105477) npera válasza eattila (#105475) üzenetére


npera
újonc

Úgy érted, hogy nem szereted a tejet?????

: flame ON : :C

(#105478) eattila válasza npera (#105477) üzenetére


eattila
csendes tag

Igazából én meginnám, de a gyomrom utólag tiltakozik. Jobb esetben kicsit, rosszabb esetben nagyon. Olyan, mint mikor Poszeidon 3 ágú villájával hasba döfnek, és forgatják. Bennem. Szóval se nem szeretem, se nem utálom, de nem felhőtlen a kapcsolatunk. :Y

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#105479) Sipi- válasza npera (#105474) üzenetére


Sipi-
tag

Alkoholt nem ittam hónapok óta. Tejet pedig gyerekkorom óta nem ittam. Tejberizs, palacsinta, stb. más dolog, azokban jó. De csak úgy meginni? :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#105480) -NoVa- válasza npera (#105476) üzenetére


-NoVa-
addikt

"Nova, ha éppen van valami jól szóló IEM a közeledben"

Valami csak akad...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.