Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104551) Sipi- válasza Samott (#104550) üzenetére


Sipi-
tag

Én sem. A kocsit sem úgy adod el, hogy kiszeded átadás előtt az üléseket és beraksz helyére egy kisszéket, mert Te nagyon szeretted az ülését.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#104552) A. Crowley válasza blueboi69 (#104544) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Azt merte mondani, hogy azért visz eli, mert nem lehet kapni. Mondom mit? Wcpapírguriga-tartót?
Komolyan, olyan szinten a béka segge alatt van a morál, hogy el nem tudom mondani. Kazános csávó esküdözött, hogy ma reggel 8-ra itt lesz, mert ő is utálja azokat, akik megígérik, hogy jönnek, de nem jönnek.
Tippelhettek, hogy itt volt-e.
Annyira rohadtul elegem van.

[ Szerkesztve ]

(#104553) A. Crowley válasza blueboi69 (#104544) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nem annyira nehéz.
Általában ezek úgy vannak, hogy 11x számla, 1 db elszámolás.
Ő meg úgy vette, hogy 12x számla plusz elszámolás. 25k villanyszámlánál ott is van 50k.
20k fogyasztás volt az, amit ki akart velünk fizettetni, holott még itt sem laktunk.
A maradék 30k meg kijött a 2 vízszámlából. Vagy hogy is volt, de könnyen összejön.

(#104554) Sipi- válasza A. Crowley (#104552) üzenetére


Sipi-
tag

Ha még nem láttad, akkor érdemes megnézni:
Mucsi Zoltán a vizes - 1. rész
Mucsi Zoltán a vizes - 2. rész

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#104555) eattila válasza Jahno (#104537) üzenetére


eattila
csendes tag

Van baj :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104556) Jahno válasza Samott (#104547) üzenetére


Jahno
őstag

Másnak meg az a logikus, hogy a berendezés kivitele és színe a vevő dolga és olyan lámpát szerel fel ami tetszik és kapcsolót is úgy oldja meg magának, hogy ha lekerekített sarkú antracit a mániája, akkor majd olyat rendel. Irodaházakkal szoktak rá, hogy kvázi szerkezetkész az egész, aztán szőnyeget meg egyéb sallangot oldja meg a vevő. Utána jöttek az egyéb civil vevői igények is.

(#104557) eattila válasza A. Crowley (#104538) üzenetére


eattila
csendes tag

Bakker. Azért az nem semmi. Bár a wc kefét én nem bánnám :DDD De azért rohadjon meg az ilyen. Ismertem olyat, aki az antenna kábelt kihúzta a falból mikor eladta a házát. Meg vitte magával a kis és nahykapot, meg a kerítést :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104558) WiZARD


WiZARD
addikt

#építkezés

Most fogyott el a türelmem/kedvem, hogy hívogassak állandóan mindenkit. Rohadtul nem halad az egész, de elengedtem. Egyszer majd elkészül, addig is van hol lakni. Hiába idegeskedek rajta, nem lesz attól hamarabb kész...

Asztalos áraiból nem sikerült jobbat kihozni, aztán kiváncsiságból megnéztem anyagárakat és be kellett látni, hogy nem ő akar átb*szni, hanem ilyenek az árak.
Soknak tűnt amikor a TV alatti szekrényre azt írja hogy 320k az anyagdíj, aztán megnéztem, kell kb 5 m^2 bútorlap, fényes akrilra googleben bruttó 50k/m^2 körüli árat találtam.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#104559) Samott válasza Jahno (#104556) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem a szerel a kulcsszo. Ha mar kell akkor az az ingatlan resze. Ami mozgathato az meg ingosag es mehet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#104560) Phülöp válasza Jahno (#104556) üzenetére


Phülöp
addikt

Északon nem véletlenül van külön konnektor a mennyezeti világításhoz.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#104561) qnadam válasza blueboi69 (#104544) üzenetére


qnadam
veterán

Uhhh azért 100k-t elszámolni, ahhoz tehetség kell.

és pont a saját javára, micsoda véletlen!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#104562) -NoVa- válasza WiZARD (#104558) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ja, kértünk még a nyár végén árajánlatot üvegezett 12nm-es télikertre. Faszerkezet + nyitható/elhúzható üvegek, tető, árnyékolható, semmi extra, állítólag 50%-os akcióban 13 millió, és akkor a betonalapot mi csináljuk. Na annyiért a dolgozószobámat megosztom pár papayafával meg a hozzátartozó UV/infra/teljes spektrumú lámpával.

(#104563) qnadam válasza blueboi69 (#104544) üzenetére


qnadam
veterán

a kibaszás másik verziója, hogy veszel egy lakást, amit üresen kellene átadni, de a régi tulaj bennehagyja az ezeréves szar kanapét meg a szétesőben lévő szekrénysort. ennek minősített verzióját láttam a helyi csoportban, amikor az új lakó keresett valakit, aki elvinné a szekrénysort, mert azt az eladó nem hagyta a lakásban, hanem kirakta a folyosóra.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#104564) Jahno válasza Phülöp (#104560) üzenetére


Jahno
őstag

Idehaza a panelekkel együtt kihalt, aztán ismerős is kért álló meg egyéb lámpákhoz konnektort és senki nem értette, hogy miért. Bár egy csillárt bekötni sem bonyás, Hollandiában is láttam egy csomó oldható szerelvényt. Megveszed ami kell, kampó, bedug, kész, nem kell villanyászkodni.

(#104565) A. Crowley válasza eattila (#104557) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Az a legszomorúbb, hogy nem szorul rá. Csilliárdos. Bármit megvehet.

(#104566) qnadam válasza Phülöp (#104560) üzenetére


qnadam
veterán

errefelé meg kampó és wago vagy csoki, az se sokkal több mozdulat :) szerencsére eddig sikerült az ilyen ügyeket értelmesen megbeszélnem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#104567) Jahno válasza Samott (#104559) üzenetére


Jahno
őstag

Ilyenkor van az, hogy a legolcsóbb minimálllal átadják, vevő meg első héten lecserélni a szinte nullkilométeres cuccokat.

(#104568) Jahno válasza qnadam (#104566) üzenetére


Jahno
őstag

Yajj, kétpólusú megszakítókat kell szereznem. Kíváncsi leszek értik-e, hogy miért, vagy mi lesz a menete és jót szállítanak-e.

(#104569) A. Crowley válasza WiZARD (#104558) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Sajnálom, de üdv a klubban.
Egyedül az asztalos és a villanyszerelő srác az, aki mondjuk pozitív. A villanyszerelőt mondjuk nehéz elérni, de amikor itt van, azért jól dolgozik, ámbár kicsit lassan szerintem.
Az asztalos csak pár dolgot bszott el, de amit megcsinált, az szép munka. 2 elmérés volt.
Ja, a redőnyösnek meg a kurvaanyját. :) Kérdés nélkül jön be cipővel, ahol kiesik valami szemét a kezéből otthagyja, felteszi a motoros redőnyt, ott van neki a kivezetőcső, ahol jön majd a delej, de nem ám kifúrná a tokot, ahol van a cső (tudja, hogy miért van ott), hanem levágja a kiálló csövet és ráteszi a tokot. Úgyhogy holnap jön a villanyos, leszedi a redőnyt, kifúrja a tokot és beköti.
Igaz, ez legalább megcsinálta, a másik addig nem jutott el 3 hét alatt, hogy elküldje az árajánlatot.
Egyszerűen elegünk van az egész küzdelemből, hogy milyen a morál, a hozzáállás.
Nov 4 előtt nem jön kazános megnézni, miért nincs 5 perc melegvíz folyatás után melegvíz, úgy, hogy a kazán működik, fűt, de valahogy a csapig nem jut el a melegvíz. Mossál hajat 5 perc alatt. :)

(#104570) Sipi- válasza qnadam (#104561) üzenetére


Sipi-
tag

Ezt asszony korábbi munkahelyén a könyvelő adta elő. 2 gyerek után már nem ment oda vissza dolgozni, mert a cég félig megszűnt. A könyvelő azt mondta, hogy fizessenek ki neki 30 napnyi szabit és kész. Anyósom könyvelő volt, beleásta magát és 2-3-szorosát szedtük ki végül a cégből, mert annyi járt. Csak nem akartak a számolással szórakozni, gondolták ennyivel letudják. Egyébként volt a cégnek pénze, csak leépítették a magyar irodát.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#104571) Sipi- válasza WiZARD (#104558) üzenetére


Sipi-
tag

Pedig ha nem hajtod, akkor 2 év alatt sem készül el. Vagy áll benne a kivitelező pénze is? Mert akkor lehet, hogy történik majd valami.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#104572) A. Crowley válasza WiZARD (#104558) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nálunk úgy van, hogy most szerencse, hogy a feleségem nem dolgozik, ezáltal rengeteg telefont, ügyet el tud intézni, napok mennek el neki minderre. Nem is tudom, hogy csinálnánk, ha mindketten dolgoznánk.

(#104573) eattila válasza A. Crowley (#104565) üzenetére


eattila
csendes tag

Akinek van, az rágja a sz_rt a leginkább.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104574) eattila


eattila
csendes tag

Ja, gyerek beteg lett. Jól van, csak köhög. Orvos távgyógyított, táppénz elindult, recept a felhőben.
Én meg főztem neki húslevest, meg rántottunk együtt csirkecombot.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104575) qnadam válasza Sipi- (#104570) üzenetére


qnadam
veterán

van egy ügyfelem, ott az egyik ember ilyen. százmillás költségvetésű reklámokat gyártanak, de utólag simán megpróbál lealkudni egy tízest a 210e-s számlámból, meg stúdióbérlés végéről négyet. mindezt úgy, hogy ehhez nem fűződik anyagi érdeke.
közben meg a másik oldalon szórja a pénzt néha, nekem is fizettek ki már olyan napot, amit elfelejtett lemondani, én meg néztem a helyszínen, hogy nahát, nincs itt senki. a kedvencem az volt, amikor valaki valami játékkamerával lőtt valami werkfilmet, és írassam át digibetára (ami a játékkamerához képest egy feleslegesen jó minőségű és drága formátum), mert azt kéri az ügyfél, meg hogy töltsék fel ftp-n. PPéter átírta :) huszonezer forint, utóbb derült ki, hogy az ügyfél vagy digibetán vagy ftp-n kéri az anyagot. meg se lepődött senki.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#104576) -NoVa- válasza eattila (#104574) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hasonló, fiam lázashányós. Kicsicsaj meg köhög. Engem ez a távgyógyítós móka nem győz meg, hogy működő egészségügyünk lenne, nem kicsit döglött az egész. Ok, hogy alap hétköznapi dolgokra jobb, mint volt, de a fiamnál erősen hamar tud tüdőre húzódni akár fél nap alatt is egy dögvész, aztán illene meghallgatnia a dokinak, hogy hamar legyen info. Na ilyen nincs most, ha már leromlott, akkor talán, és erős kezdeti hátrányból kell visszadolgozni az állapotát.

(#104577) qnadam


qnadam
veterán

jobbulást mindenkinek, Dudunak meg boldog szülinapot, ha esetleg errefelé járna.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#104578) WiZARD válasza Sipi- (#104571) üzenetére


WiZARD
addikt

Nincs annyira messze a vége.
Szigetelés+színezést kell kívül befejezni. Ha csinálják 10 nap. Hogy tényleg elkezdik holnap ahogy ígérték, vagy 2 hét múlva, azon nem fogok már idegeskedni.
Gépészetet kellene befejezni, azt ígérte az ember hogy a hónap végéig meglesz. Meglátjuk, ő nem a kivitelező embere, eddig korrektebbnek tűnt mint az övéi...
Ha kész a gépészet akkor burkolni+festeni kell. Ez se nagyon lenne több 1 hónapnál ha csinálnák, kérdés mikor kezdik.
Tereprendezés kell, ami kb 1 napos munka.

(meg nyilván van még ilyen mint kerítés, meg rakás apróság, de ha ezek megvannak akkor már talán be lehetne költözni. Azt már elengedtem hogy karácsonykor ott legyünk.)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#104579) blueboi69 válasza WiZARD (#104558) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Komolyan riszpekt, hogy eddig is bírtad, általában hamarabb feladják az emberek :)

Mi most vettünk nappaliba új bútort, én is akartam tömörfából vmit. TV alatti szekrénynek tömör rózsafából jöttek fb-on a reklámok, azok voltak 250-300k körül, mondjuk nekem tetszettek, de asszonynak nem.
Végül vettünk bútort, ami ugyan bútorlapból van, de olyan a felülete, mintha fa lenne, nagyon kellemesen struktúrált, mélyebb mintázattal. Majd vmikor összerakom, amikor kész a kőburkolat a nappaliban, már csak 3 sor hiányzik.

(#104580) Jahno válasza -NoVa- (#104576) üzenetére


Jahno
őstag

Csak a közös haverunk szerint megy jól minden. Majd ha lesz időpontom én is megírom a sztorikat.

Eleve tüdőszűrés és hasonló egy csomó helyen nincs. Annyira tele vannak, hogy csak beutalóval, azt meg nem írják fel. Szóval van, de nincs. Én házidokim rendes, sok bajom sem volt (eddig), de most ismerősi körben ami kavarások és nem ellátások mennek, az embertelen.

Sőt, tüdős beteg tünetekkel be sem mehetsz a rendelőbe, körbekarika, meg sem néznek. Akkor ki menjen oda? Az egészséges, jogsit hosszabbítani? Akkor ennyi erővel minek orvos ha alap dolgokkal távgyógyít vagy azt sem? Legyen egy hivatalos GYIK, végigkattingatod a tüneteket és tényleg egy majom is kitalálja ugyanazt. És mennyi olyan van, hogy nem jár utána, nem akarják beutalni, nem kap időpontot csak majd a távoli jövőben.

(#104581) eattila válasza -NoVa- (#104576) üzenetére


eattila
csendes tag

En bevihettem volna. Kis varos. Itt a covid terheles is maskepp jelentkezik. Szoval vihettem volna akar. De nem akartam beteg tomegbe vinni. Majd ha nem javul.
En mar akkor is igy csinaltam mikor covid se volt. Felhivtam, megbeszeltuk, ha illett a varosban uralkodo mintara akkor be se kellett menni.
Jelen esetben egy hetfo delutani napkoziben leizzadva kabat es pulcsi nelkul udvaron rohangaszos dolog a gyanusitott.
Ha nem valtozik, ujratargyaljuk. Meg irt fel backup antibiotikumot, mert a tavaji mar megromlott.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104582) hobizoli válasza Sipi- (#104527) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ecce jo lenne latni olyan szerelot, akinel a verzelescsere valoban garis, ha pl masfel ev mulva elkotlul a szijfeszito, es atugrik a vezerles, akkor o helyett all a munkajaert, meg beszerelt alkatreszekert meg csinal egy komplett hengerfejcseret ajiba'

vagy motorfelujitas utan 4000km mulva csapagyas a motor, akkor ingyen bermenteve free gepmunka + szereles meg cuccok ad egy masik szinten felujitott motort, es nem egyet a bontobol okosba' osztjoleszaz... olyan, hogy csereauto addig, mar igazi legendarium lenne

ez olyan Colombo felesege szeru, szajjal letezik csak kb

amikor ezt beirtam egy FB-s csoportba, ahol a szerelok eloadtak a szokasost, hogy a nala csak a o altal szerzett alkatreszekre van garo, hirtelen qrva nagy csend lett, egyik se feszegette ezt a temat :DDD

azt a kedvezmenyt azert kapjak, hogy azzal is kedvezobb arat tudjon adni a javitasra, egy masik, kisebb forgalmu szerelovel szemben
nem azert, hogy lenyelje
johetnek a Unix/Bardi arakkal, csak a Kovacsautonal meg barkinek csok% nelkul is annyi vagy olcsobb az ar, mint a Unix/Bardi-nal, miert kene nekem dragabbat nezni UGYANARRA a konkret alkatreszre?
ennyi erovel irhatna a markaszervizes alkatresz arakat is

ja meg masik gyokerkedesuk, hogy ha rossz az alkatresz, akkor dupla oradijat szamol fel addig
hat remelem a Unix/Bardi fele is van ilyen oraelszamolas vezetve akkor, es havonta elszamolnak veluk is, mert azok is hozhatnak ki rossz alkatreszt...
ugyanis o is az alvazszam alapja rendeli be az alkatreszt, meg neked is azt nezik, ugyhogy o sem kapna mast

csak erdekes modon azt akarjak lehuzni, meg azzal gyokerkednek, akibol elnek, aztan meg ok csodalkoznak a roluk kialakult altalanos velemenyek miatt, pedig tesznek erte eleget
nem azt nezi, hogy neked, az ugyfelenek hogy legyen jobb, es nala csinaltasd a melot majd maskor is, hanem hogy hogyan huzzon le minnel jobban
meg az normaidos munkaora elszamolasok
ismi meselte, hogy elvitte kuplungcserere az autot, kozelben volt a szerviz
megy haza BKV-val, latja hogy kint all a muhely elott mar az auto
gyorsan visszament, de meg egy orat kellett varnia, amire kiadtak
de persze addig volt elszamolva az ido ra, amikor kiadtak az autot pedig minimum masfel oraval elobb keszen volt
meg a dumak melle, hogy egy hengerfejtomites csere az tizenvalahany ora, meg motort kiszerelni 10 munakora
hagyjal mar ezzel....
mi is szereltuk az autot amikor versenyeztunk, HF tomitecsere 3 ora volt ugy, hogy kozben telefonalgattunk is meg elmentem a mekibe kajaert
volt hogy 1 nap 2x volt hengerfejes az auto, es este megint jart mar motor benne :DDD
meg Kunmadarason a gyurugat torott dugattyu ki volt cserelve 3 ora alatt, es ahhoz le kell szedni az aljat is, a dontoben mar ment az auto

--------

KovacsAuto AR147 elso Brembo fektarcsa Cikk-kód: 09.4939.21B/LA 15398 FT
UnixAuto AR147 elso Brembo fektarcsa Gyári Szám: 09.4939.21 24632 Ft
KA: elso Bosch fektarcsa Cikk-kód: BOS 0986478521/P 15148 FT
UA: elso Bosch fektarcsa Gyári Szám: 0986478521 25978 Ft

erre is csak hapog az osszes

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#104583) eattila válasza qnadam (#104577) üzenetére


eattila
csendes tag

Nagyszuleimnek meg 60. Hazassagit!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104584) Jahno válasza hobizoli (#104582) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja tök, nálam szerintem volt, hogy visszavittem, de azok jóval ksiebb ügymenetek és nem bassza el. Tegyük fel.

Vagy lóbálhatom az írást, amit átvételkor ad. Vagy passz. A motor kivételt és generált szerintem olcsón meg is úsztam. Ezredmilliméterekre precízen dolgozni megfizethetetlen.

(#104585) eattila


eattila
csendes tag

Eu: apamnak gegerakja van. Nyaron megneztek, gegemetszes csiribiri. Volt par ct, orom, nincs attet. Azota csak vizsgaltak meg a fogait kapkodtak ki. 2 honap kezeles nelkul. Mar van attet. Az se biztos, hogy a sugar es a kemo hasznalni fog. Korabbra nem volt idopont. Mert stadionnal ellentetben ilyen kezelohelybol csak 3 van az orszagban. Szoval ha valami mukodik az nem a rendszertol mukodik hanem az aktualis orvostol.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104586) qnadam válasza eattila (#104583) üzenetére


qnadam
veterán

assszép.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#104587) qnadam


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#104588) hobizoli válasza eattila (#104585) üzenetére


hobizoli
nagyúr

faternak egy MRI vizsgalatra 5.5 honapra adtak idopontot 2016-ban, ugyhogy 60k-ert megcsinaltattuk maganban

eppen akkor szogelgettek a Puskas-t ossze, tuti az vitte el a forrasokat
....de 3 havonta legalabb van benne egy rendezveny

több drón kell ;P

(#104589) eattila válasza qnadam (#104586) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja. Valahogy kibirjuk rohoges nelkul.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104590) eattila válasza hobizoli (#104588) üzenetére


eattila
csendes tag

Hat igen. Ilyenkor jon ra az ember amugy, hogy mi mit jelent.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104591) blueboi69 válasza -NoVa- (#104576) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én bevittem a gyerekeket a dokihoz, korrektül megvizsgálta, utána abban maradtunk, hogy hívjam vissza pár nap múlva, akkor még tudta kiről van szó, irt fel mást, mondta, hogy még szóljunk vissza pár nap múlva és ha nem jobb, akkor vigyük vissza, megnézi mi változott.

Én meg felhívtam körzetidokit, mondom, hogy zöld trutyit köhögök fel naponta 2-3x, meg zöld taknyom van, bemenjek-e, meg akar-e nézni. Azonnal rávágta, hogy be ne menjek betegen! Nemtudom, régen akkor jártak az emberek dokihoz, amikor betegek voltak, nem amikor egészségesek :C Sebaj, felhős recept ésatöbbi.

(#104592) blueboi69 válasza qnadam (#104563) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szép történetek ezek... és igen, az is szívás ha otthagyja a szar bútorját.

(#104593) hobizoli válasza Jahno (#104584) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert egy full motorfelujitas ritkan all meg 5-600k alatt manapsag egy sima szivobenzines motornal, azt sem fogjak benyelni, ha tenyallas van, abban biztos lehetsz

de vmi autonal a bontott motor is siman van ennyi
2.0 CR TDI motor 400k kapugarival, azon meg csinaltatsz egy vezerles cseret, olajszivattyu 6szog tengely cseret, regi motor ki, uj beszerelese... 1 misi

egy 6 hengeres dizel BMW motor siman 7 szamjegyu a bontoban is, mert az is tudja miert kell, azon meg egy lanccsere 400k es erdemes megcsinaltatni, mert a valto feloli vegen van
amire megvan a motorcsere 2 megaforintnal jarsz
ha motort meg a szerelest bevallalja garoban a lanccseren kivul, akkoris masfel millios bukoban van


addig alljal fellabon, amire ez megtortenik.... :DDD

több drón kell ;P

(#104594) blueboi69 válasza A. Crowley (#104569) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Gyönyörű.... én azt nem értem, hogy hova a faszba kapkodnak? Mert ez igénytelen kapkodás, hogy odabassza a tokot és nem fúrja ki... Így is vagyonokat keresnek, akkor már csinálják meg jól....
Nálunk a nappaliban az egyik falra rakok fel kőburkolatot, mert az jó. 2-3sort szoktam egyszerre csinálni, nagyon sok szopástól kímélve meg a családot, azzal, hogy nem burkolók jönnek. Igaz nem lett olyan szép az illesztés, mint ahogy elgondoltam, de ahhoz kb faragni kéne a betondarabokat egyesével, hogy tutira párhuzamos és merőleges legyen minden, akkor a kődarabok közt nem maradna hézag.
Szóval amit csak lehet én igyekszem magamnak megcsinálni, mert kurvára elegem van az ilyen munkásokból, akik drága pénzért idejönnek, és mégha meg is csinálják amit kell, mást meg tönkretesznek.

(#104595) blueboi69 válasza hobizoli (#104593) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Bérelni kell.
Versenyautót is.

(#104596) eattila válasza blueboi69 (#104595) üzenetére


eattila
csendes tag

Motocseret is :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104597) eattila válasza blueboi69 (#104594) üzenetére


eattila
csendes tag

Egyreszt el van kesve 20 masik helyrol. Masreszt meg ha beleszarik is kifizetik.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#104598) Bujdy81 válasza Samott (#104547) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Szerintem speciel a felszerelt lámpa nem tartozik hozzá, mert az pont olyan, hogy szubjektív úgyis, hogy kinek mi tetszik.

Ellenben ezeket mindenképpen meg kell beszélni és ha abban maradtunk, hogy marad, akkor marad, ha nem, akkor nem.

(#104599) blueboi69 válasza eattila (#104597) üzenetére


blueboi69
csendes tag

De miért van elkésve 20másik helyről? Ezt nem értem, hogy hova ez a nagy kapkodás...

#akksitéma

Felhívtam a dzsonit, hogy akkor most wattafák az akksival, merthát akkor őt átbaszarintották a bárdiban és ha viszi másnak az akksit, akkor lehetne olcsóbb. Próbáltam a naiv, jóhiszemű és segíteni akaró ügyfelet játszani. Azt mondta, hogy ma bemegy a bárdiba és megkérdezi, hogy mennyi volt az akksi, mert mást is vett, nem tudja pontosan, de ő ennyire emlékszik...
haggyukmáááá... mondtam neki hogy oké kérdezze, de több helyen is 30k az akksi.
Kiváncsi vagyok mi lesz belőle.

(#104600) eattila válasza blueboi69 (#104599) üzenetére


eattila
csendes tag

Mert nyaggattak es bevallalta. Meg csak most segitsen. Meg mert eleg egyszer megcsuszni es sose hozza be.

Ennek megfigyelesehez eleg max fel orat eltolteni valamelyik mellett.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.