Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74501) Bozek válasza air (#74500) üzenetére


Bozek
nagyúr

Délután megnézem, mert errefelé nincs LTE, de a melóhelyen biztos van, mivel a Telenoros telefon fel szokott mászni rá.

(#74502) gyuszmó


gyuszmó
őstag

üdvözlet kollégák.

Egy olyan professzionális, free programra lenne szükségem amivel nagyon pontosan megtudom nézni, hogy mi zabálja a mobil netem.
Appra, napra, kB pontosan.

Köszönöm előre is :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#74503) Viktor0610 válasza gyuszmó (#74502) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Android beépítettje nem jó? :D

Egyébként meg: 3G Watchdog és Onavo Count

Samsung Galaxy A54

(#74504) George7823


George7823
csendes tag

Sziasztok, CM browsert használok és tárolva vannak benne a jelszavaim. Arra van megoldás hogy valahogyan kinyerjem őket? Mert 1-et elfelejtettem. Telefonról most így be tudok lépni az oldalra de gépről nem és jó lenne tudni mi a jelszó. Jah még annyi email megerősítést nem tudok kérni meg semmi mert a gmail jelszavam benne.

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson K700i -> Sony Ericsson x10i -> Sony Xperia SP

(#74505) gyuszmó válasza Viktor0610 (#74503) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#74506) gipsztigris válasza air (#74500) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ahol elérhető, ott ki szokta írni. Még a fiam rossz LG G2-je is, (ami egyébként a Telenor 3G hálózatát nem látta és alaplapcserés lett) látta a Telekon LTE hálózatát.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74507) Headless


Headless
őstag

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy mivel, lehetne a leghatékonyabban menedzselni az interfészeket, gondolok itt arra, hogy ha képernyő kikapcsol, átváltani 2G-re ha van csatlakoztatva Wifi hálózat, akkor kapcsolja ki az adatforgalmat, stbstb.

Gravity box-al ez megoldható lenne? Ilyen mindenféle app-ot nem szeretnék teleépítgetni, mert az több kárt okoz, mint hasznot hoz... készülék 4.4.4 KK Root-olt gyári rom.

#Bozek köszönöm, és elsősorban melyik a legajánlottabb a 3 közül?

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#74508) Bozek válasza Headless (#74507) üzenetére


Bozek
nagyúr

Automatizáló kell hozzá. Tasker, E-Robot vagy Llama.

(#74509) #79335424 válasza Headless (#74507) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Gravitybox -szal lehet ezt-azt, de egyszer csak véget érnek a lehetőségek. Ha Te szeretnél lenni az úr a háznál, akkor Tasker, vagy E-Robot. Mindkettőnek van itt topikja. Robotban én is tudok segíteni, vagy akár közvetlenül a fejlesztőtől is kaphatsz infót, mivel Magyar alkalmazás. De Tasker esetén is biztos lesz help.

(#74510) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Uc browserből hova tűnt a két féle tab nézet? Rosszul emlekszem hogy a menüben lehetett váltani a kártya, es a lista nézet kozott? Új telepítés utan most az utóbbi van de előtte az első volt beállítva.

(#74511) szundybence


szundybence
aktív tag

Sziasztok!

Most másodikán frissült a Skype a telefonomon. Azóta nem tudom használni. Ugyanis kikapcsolni nem lehet, mert csak jelszó-beírással kapcsolható be újra. Ha meg láthatatlanba teszem, egy nap alatt majdnem teljesen leszívja az akksit.

Hogyan lehet visszarakni az egyel előző Skype-t?

(#74512) petipetya válasza szundybence (#74511) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha alapból nem volt a rendszer része, akkor távolítsd el, majd telepítsd fel a neked tetsző verziót: link

"nincs rá lezsóidő"

(#74513) Bozek válasza air (#74500) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, megnéztem, látja az LTE-t is. Gondolom Neked azért nem, mert a hálózati hálózati üzemmód nem LTE (előnyben részesített)/WCDMA/GSM-re van állítva. Először nekem se úgy volt, nem is jelentek meg az LTE hálók, de átállítottam és ott van a Telekom és a Telenor 4G is a felsorolásban. Este rakok fel képernyőképet is, ha kell.

(#74514) FNZ


FNZ
őstag

hali!

ha van egy alkalmazásom (pl. Camera ZOOM FX Premium) és megkaptam az újabb verziót, akkor a régit szedjem le vagy elég ha futtatom az új apk fájlt?

(#74515) petipetya válasza FNZ (#74514) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elég, ha futtatod az új apk fájlt.

"nincs rá lezsóidő"

(#74516) #79335424 válasza FNZ (#74514) üzenetére


#79335424
törölt tag

Felmész a Play -re, jelzi a frissítést, ráböksz és ennyi. Fölösleges vacakolnod manuális frissítéssel.

(#74517) Deck válasza #79335424 (#74516) üzenetére


Deck
titán

A leírásából tisztán látszik, hogy warez verzió.

"megkaptam" már megis van neki a premium.apk, különben hogy máshogy lenne meg? Mivel playről csak frissítene és nem pedig megkapta volna.

PS5

(#74518) #79335424 válasza Deck (#74517) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, hogy az és ha Petipetya nem előz be, akkor ki is hoztam volna belőle.

(#74519) fecus válasza Viktor0610 (#74497) üzenetére


fecus
őstag

Ha jól értem a Google eltávolította a reklámblokkolókat. Honnan biztonságos most letölteni az adfree-t? Lassítja a tabletet?

Más: Van olyan alkalmazás ami a hangerő fizikai gombjait át tudja definiálni, hogy a fényerőt változtassa? Van szoftveres hangerő alul ha beállítom, de a fényerőt este körülményes állítgatni. WayteQ Xtab9 tablet. root, 4.4.04

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#74520) szundybence válasza petipetya (#74512) üzenetére


szundybence
aktív tag

:R :R :R

(#74521) Viktor0610 válasza fecus (#74519) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van neki saját weboldala: [link] :)

A legfrissebb APK pedig innen tölthető le. :)

Samsung Galaxy A54

(#74522) air válasza Headless (#74507) üzenetére


air
nagyúr

"ha képernyő kikapcsol, átváltani 2G-re ha van csatlakoztatva Wifi hálózat, akkor kapcsolja ki az adatforgalmat, stbstb."

A másodikhoz nem kell külön program, azt a rendszer maga így kezeli.
Az elsőhöz én az Intelli3G-t javaslom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74523) FNZ válasza petipetya (#74515) üzenetére


FNZ
őstag

köszi mindenkinek a választ

(#74524) G4bi89


G4bi89
senior tag

Greenify egyik napról a másikra megbolondult.

A probléma, hogy az FB app hibernálva van, de mivel a Messenger nem és azt használom is rendszeresen, ezért az folyamatosan felébreszti.
Elvileg van egy olyan opció is, hogy figyeli mi keltette fel az adott alkalmazást, (Wake-up Tracker and Cutoff)
és azt a hivatkozást is lehet tiltani. Asszem valami kis olló volt a jele, na most ezt nem akarja felajánlani.

Xposed modul (2.6.1), root pipa. Van valakinek ötlete?

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#74525) bebolint98 válasza vadászcsiga (#74510) üzenetére


bebolint98
tag

Ha a böngészési beállításoknál bekapcsolod a hardveres gyorsítást akkor a beállítások menüben kiválaszthatod hogy lista vagy kártya nézet legyen.

(#74526) vadászcsiga válasza bebolint98 (#74525) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ó tényleg, hiszen azt kikapcsoltam. Köszi :R

(#74527) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Tud valaki egy adatkapcsolat ki/be kapcsoló widgetet Lollipop alá? Amit eddig próbáltam egy sem működik.

valami

(#74528) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy létezik-e egy oldal ahol az Xposed modulokról van valami ismertető-leírás magyarul?

Illetve Busybox és Xposed között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#74529) vadászcsiga válasza Quasi_modo (#74527) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez érdekes. G2 pár napja kapta meg a lollit, rögtön feltettem a régi appjaimat, közte a triggert is amivel automatikusan kapcsoltattam ki a mobilnetet amikor az otthoni wifire csatlakoztam de hiába állítgatom már nem mukodik, nem végzi el a feladatot.

(#74530) Quasi_modo válasza vadászcsiga (#74529) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mondjuk némileg bosszant, hogy kivették a gyorskapcsolók közül.

valami

(#74531) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#74529) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De miért kapcsolod ki a netet, ha wifin lógsz?
A rendszer alapból elvégzi ezt, azzal a különbséggel, ha te kikapcsolod, nem kapod meg a rettentőhiperszuper módon elterjedt MMS-üzeneteket, ha viszont a rendszerre bízod ezt, akkor igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#74532) #79335424 válasza golyós (#74528) üzenetére


#79335424
törölt tag

Leginkább az, hogy semmi közük egymáshoz. Az Xposed egy keretrendszer, ami alá modulok (alkalmazások) telepíthetők. A Busybox egy programkönyvtár, amiben előre megírt összefüggések vannak, amiket az alkalmazásokban nem kell külön definiálni, csak meghívni a busybox -ból.

[ Szerkesztve ]

(#74533) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#74531) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tudom, ilyen régimódi vagyok. Szeretem felügyelni a dolgaimat.

(#74534) #79335424 válasza vadászcsiga (#74533) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van is némi alapja. Ha valamiért elszáll a wifi, akkor automatikusan átáll mobilnetre. Ez nem túl szerencsés, mondjuk egy letöltésnél, vagy stream -nél.

(#74535) golyós válasza #79335424 (#74532) üzenetére


golyós
őstag

Értem, köszi.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#74536) vadászcsiga válasza #79335424 (#74534) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:K 200Mb-os csomagban meg még inkabb

(#74537) fecus


fecus
őstag

Mi ez a program: sEFix?
Hogy csökkenti ez a lag-ot? Fake?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#74538) focvis


focvis
veterán

Sziasztok!

Létezik valami megbizható PayPass app NFC-s telefonra, hogy bankkártyát felrögzítve fizessek vele?
Playben nem talátam semmit. :N

(#74539) etooo válasza Quasi_modo (#74530) üzenetére


etooo
senior tag

Nem vették ki, csak "két klikkes" lett, a gyorskapcsolók között a térerő ikonra nyomva, a jobb felső sarokban megjelenik adatkapcsolat ki-be kapcsolója.

(#74540) S e t h


S e t h
nagyúr

Lollipop esetében/Samsung/, miként lehet elérni, hogy értesítés esetén ne jelenjen meg egy vastag világos szalagban, csíkban az üzenet?
Játék közben roppant bosszantó, amikor sorban jönnek az üzenetek pl Whatsappról.
A rendszerben lehet tiltani az értesítéseket, viszont akkor meg semmi értesítést nem jelez az érkezett üzenetekről.
Jó lenne vmi. köztes megoldás, pl. hang jelzi, hogy üzenet érkezett, akár mint anno Kitkaton és nem ez a bosszantó csík.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#74541) Fall-N válasza Viktor0610 (#74497) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem akarom rootolni a garancia miatt (1 hónapos a teló), meg amúgy sem lenne egyszerű a Knox miatt.

[ Szerkesztve ]

(#74542) air válasza Fall-N (#74541) üzenetére


air
nagyúr

Ahogy én tudom, a Knox nem bonyolítja a rootolást, csak jelzi, hogy módosítottál a firmware-en.
De mintha a Kingo root tudna úgy rootolni, hogy nem ugrik a Knox.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74543) csipuka válasza Quasi_modo (#74527) üzenetére


csipuka
senior tag

Ez nekem mukodott anno: Toggle data

(#74544) rgeorge válasza Quasi_modo (#74527) üzenetére


rgeorge
addikt

Nem sikerült szerkeszteni a gyorskapcsolókat a Z3C-n?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#74545) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

free lockscreen appot keresnék, amivel zooper widget kitehető a zárképernyőre és ami mellett használhatom tovább a nova launchert.

#?*@&!

(#74546) beg válasza focvis (#74538) üzenetére


beg
veterán

Mobil fizetés és a bankodnál érdeklődj, még nem mindegyik banknál van és nem mindegyik kártyához.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74547) #79335424 válasza zeon.hu (#74545) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézd meg a C Locker -t! Azt nem tudom, hogy a free -ben milyen widgeteket enged, mert nekem a pro van. De azt be tudod állítani, hogy feloldás után melyik launchernek adja át a stafétát. Szokás szerint a rendszerben ki kell kapcsolni a lockot és a C Locker -t megjelölni alapértelmezett launcher - nek.

(#74548) Bártiboly


Bártiboly
újonc

Sziasztok! Lenne egy kérdésem meg kösszönném a választ ha tudna valaki segiteni.Van egy mizu D500 telom nem veszi a tőltést kipróbáltam egy másik aksival ami 50%-ban fel volt tőltve és azzal működött Fel raktam tőltőre vette is a tőltést, egyszer csak kikapcsolt és azota se kép se hang .Max 1% töltésig engedi tőlteni. Választ előre is köszönöm.

(#74549) zeon.hu válasza #79335424 (#74547) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Rövid próba alatt úgy látom, hogy a free nem engedi az app widgetet (ha ez az, ami kell nekem), de egyéb módot se látok, ami a zooperhez vezetne.

#?*@&!

(#74550) #79335424 válasza zeon.hu (#74549) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akor lehet, hogy ez csak a pro -ban van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.