Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74901) legiaap


legiaap
nagyúr

Van olyan backup app ami mondjuk OneDrive-ba, Dropbox-ba vagy Google Drive-ba tol fel mindent illetve onnan vissza tudom állítani a telefonra és mindent backupol? Appokat, játékokat, minden beállítást, tehát egy az egyben ugyanazt az állapotot visszaállítja amit lementettem a felhőbe?

Másrészt olyan appot is keresek ami iCloud kontaktokat áthúzza.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#74902) darvinya válasza legiaap (#74901) üzenetére


darvinya
titán

Gyári G.fiók mentés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74903) legiaap válasza darvinya (#74902) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tehát azt mondod a gyári fiók mindent frankón backupol?
Hova menti amúgy, google drive-ba?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#74904) vadászcsiga válasza legiaap (#74901) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Olyanra gondolsz mint az iOS backup?

(#74905) legiaap válasza vadászcsiga (#74904) üzenetére


legiaap
nagyúr

:K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#74906) vadászcsiga válasza legiaap (#74905) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Root nélkül nem hiszem hogy bármelyik app tudná ugyanazt. Ha meg van root van más módszer is de csak haladoknak. Ami iOS-en van az egyedülálló, az hiányzik egyedül :)
Ha tévedek ugy is kijavít valaki, kiváncsi vagyok en is.

[ Szerkesztve ]

(#74907) #79335424 válasza vadászcsiga (#74906) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az IOS -t nem ismerem, de ez sztem is nagyon rosszul van megoldva az Androidban. Root -tal a Titanium Backup tud ilyet és a felhőtárakat is ismeri. Automatizált mentést is tud és egy-egy alkalmazásból több verziót is tud tárolni (nálam 3 -ra van állítva). De igazán stabilan azonos teló, azonos romverzióján működik. Ha ROM -ot cserélsz, akkor már változik az Android ID és sem az új megtartása, sem a visszaállítás nem ideális. Ha megtartod, az a visszaállított alkalmazásoknál okozhat problémát, ha meg visszaállítod, akkor az addig települt rendszeralkalmazásoknál. Ráadásul TiBi sem ment mindent.

(#74908) draco31


draco31
veterán

Az miért van, hogy a YouTube appban előtöltetek egy videót, nagyjából 1 hét múlva meg szeretném nézni, erre net kell neki, meg a 2 órás mix közepéről akarna indulni. Így akkor semmi értelme az előtöltésnek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#74909) legiaap válasza #79335424 (#74907) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor már csak egy kérdésem van. Amit lentebb írtak G fiók az mit ment le ha azt választanám?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#74910) darvinya válasza legiaap (#74903) üzenetére


darvinya
titán

Nem.
Egy külön védett tárba, amivel csak a program kommunikál.
Mivel folyamatos változások van, ezért kicsit értelmetlen lenne egység csomagként gondolni rá.

(#74909) legiaap

Mindent.

De mint fórumtárs említette, app-ok visszaállítása 1 az 1-ben, csak azon a telefon fw-n működik rendesen amin mentés volt.
Viszont még azon is lehet hiba, mert ha valami hibás és az lementésre kerül, akkor az ugyanúgy lesz visszaállítva.
Ez a hiba jeleneség platform független jelenség.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74911) Tav-Csoves válasza Flind (#74895) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Chromnál a legfrissebb változat fut? Ha nem, frissítés után már jókat fog írni!

(#74912) beg


beg
veterán

Az a jó a zseniális google fiókos app mentésben, hogy ha nincs netkapcsolat, akkor is wakelockolja a telefont. Éjjeli szokásos 1% merülés helyett 15%-ot szívott le a google backup process. Automatikus mentés/visszaállítást kikapcsolva helyreállt a rend.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74913) vadászcsiga válasza darvinya (#74910) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt a g fiók mentest kifejthetned bővebben mert a kerdezo kollegat elviheted az erdobe. Minden androidos telefonon muködik, vagy csak nexus, stb.

(#74914) air válasza vadászcsiga (#74913) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem sehol sem működik rendesen.
Alkalmazás adatokat még soha nem állított úgy vissza, hogy az használható legyen, mint pl. a Titaniummal visszaállított adatok..

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74915) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Tudtok valami jo location based játékot? Es legyen teruletfoglalas a lenyege.. :))

Szépnapot!

(#74916) laszlohu


laszlohu
addikt

Bocsi, ha nem a megfelelő topikba írok, ha nem így lenne, kérlek irányítsatok el,
nemrég kijött az Adobe Acrobat DC androidra, amitől a pdf - ben való keresés tényleg jobb lett,
(hozzátéve, hogy sokkal lassabb is),
viszont olyan javaslatom lenne a keresővel kapcsolatban, hogy jó lenne,
ha nem lenne kis - és nagybetű függő a keresés, magyarul mindegy lenne, hogy kis-, vagy nagy betűvel keresek a szövegben,

vagy egy pipát beépíteni, amivel ki lehetne választani, hogy érzéketlen legyen a keresés a kis-, nagybetűre.

ui.: sajnos az eredeti Adobe Acrobat fórum nem nagyon látogatott,

de ha van Prohardveres Androidos Adobe Acrobat fórum, akkor köszönettel venném annak helyét.

[ Szerkesztve ]

(#74917) Daemos


Daemos
tag

Hali.

Valaki tud [#74860-as] hozzászólásomban segíteni? :F
Már próbáltam a gyári play alkalmazást de ugyan úgy ébreszti a telcsit :S

(#74918) devil-k


devil-k
nagyúr

Srácok!

Marhára zavar, hogy mióta Lollipop van az S4-es telefonom s ha hív valaki, akkor egy nagyon kicsi képen jelenik meg a hívó képe... Lehet ez ellen valamit tenni, hogy úgy jelenjen meg mint eddig, vagyis, hogy az egész képernyőt betöltse?

- mozi bolondéria -

(#74919) burny


burny
aktív tag

Keresek egy időjárás app-ot + widget (remélem jó a topic):
-samsung ace3 - root nélkül
-napi 1-2x van neten a mobil (reggel és este)
-ami fontos: net kapcsolat nélkül is változzon az aktuális (előrejelzett) hőmérséklet

Köszi!

(#74920) Quasi_modo válasza burny (#74919) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

net kapcsolat nélkül is változzon az aktuális (előrejelzett) hőmérséklet
Hogy legyen aktuális, ha nem tud mérésekre támaszkodni?

valami

(#74921) #07400704 válasza burny (#74919) üzenetére


#07400704
törölt tag

Net kapcsolat nélkül szerinted hogyan tudna frissülni bármi is, aminek éppen a net a mozgatórugúja?

(#74922) Edi77 válasza burny (#74919) üzenetére


Edi77
őstag

Ez tudja, de fizetős, nekem volt fönt és ha sokáig nem voltam net közelben, statusbaron akkor is megközelítőleg az aktuáis hőfokot mutatta mindig

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#74923) burny válasza Quasi_modo (#74920) üzenetére


burny
aktív tag

Tudod, időjárás előre jelzés, pl. ami tévében megy, ott sem interneten keresztül mutatják hogy holnap hány fok várható, és nem is időgéppel. Nem mondtam hogy frissítse net nélkül, csak hogy váltsa át; délben ne mutassa a reggeli 7-10 fokot az aktuális (előrejelezhető) ~20 fok helyett.

(#74922) Edi77: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#74924) Quasi_modo válasza burny (#74923) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

időjárás előre jelzés, pl. ami tévében megy, ott sem interneten keresztül mutatják hogy holnap hány fok várható
Igen van max és min érték és ezzel kifújt. Szó nincs ott sem arról, hogy hány órakor hány fok lesz.

valami

(#74925) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

Létezik olyan program, ami a játékok alatt felugró reklámokat (Sky Force, RR3 pl.) távolítja el (Adblock? :F ), vagy ezek beépített cuccok? A Sky Forcenál mintha lenne fizetős reklámmentes blokk, de ezt azért nem játszanám meg, ennyire nem zavaró a dolog. De ha már van ingyenes megoldás rá...

Előre is köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#74926) Viktor0610 válasza Tsebacsi (#74925) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben van root, akkor jó az AdFree vagy az AdAway. :)

Root nélkül tudtommal nincs megoldás ezekre. :(

Samsung Galaxy A54

(#74927) Bozek válasza laszlohu (#74916) üzenetére


Bozek
nagyúr

"viszont olyan javaslatom lenne a keresővel kapcsolatban"

És ezt a javaslatot miért is a PH!-ra kell beírni? Tudtommal a fejlesztő nem ír ide, más meg nehezen nyúlna bele az Adobe programjába. Az alkalmazásoknál lehet írni a készítőnek, tedd meg és írd meg neki a javaslatod. Természetesen angolul, mert magyarul nem hinném, hogy értenek arrafelé.

(#74928) Tsebacsi válasza Viktor0610 (#74926) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nincs root, köszönöm szépen a gyors választ, akkor tűrök tovább. :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#74929) burny válasza Quasi_modo (#74924) üzenetére


burny
aktív tag

Köszi!
Okosabb lettem ebben a topicban!
Legközelebb inkább http://www.gyakorikerdesek.hu-ra megyek!

(#74930) Quasi_modo válasza burny (#74929) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Isten veled.

valami

(#74931) Tsebacsi válasza burny (#74929) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az időjárás progik widgettel tudtommal 99%-ban úgy működnek, hogy helyadat és napszak alapján netről lekérik az aktuális infókat. Ha neked net nélkül kell ilyen, hááát. Akkor sok értelme nincs az okostelefonnak. Amúgy nézd meg az eltiempo programját, annak többféle és komolyabb widgetje van és jók az előrejelzéseik.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#74932) laszlohu válasza Bozek (#74927) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi az infot.

(#74933) devil-k


devil-k
nagyúr

Erre valaki? :U

- mozi bolondéria -

(#74934) zeon.hu válasza burny (#74929) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

net nélkül nem fog változni, ezt el kell fogadni.
van olyan időjárás app, ami 1-3 óránként lebontva jelzi előre, milyen időre/hőmérsékletre számíthatsz a következő 3-5 napban. ezt akkor is láthatod, ha nincs net elérés, de mondjuk otthon induláskor nem árt frissíteni. ha widget is van hozzá, az viszont nem fog frissülni net nélkül!

#?*@&!

(#74935) air válasza burny (#74929) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell megsértődni, csak egy picit gondolkodni, és értelmesen kérdezni.
Ráadásul nem kioktatni, ha rávilágítanak arra, hogy amit kérdeztél az nem életszerű. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74936) #79335424 válasza legiaap (#74909) üzenetére


#79335424
törölt tag

Halvány gőzöm sincs, hogy a Google -féle mentés/visszaállítás hogyan működik. Majd ha vki ezt pontosan leírja, akkor eldöntöm, hogy használom -e, vagy sem. Addig viszont nem. Minden eszközöm rootolt, ezért tök jól elvagyok a Google megoldásai nélkül és még soha nem volt adatvesztésem. Köszönöm a lehetőséget, de nem szeretném Picasan tartani a képeimet és a névjegyeimet sem szeretném több példányban viszontlátni. Ezért csak a legszükségesebb Google kapcsolatokat engedélyezem.

[ Szerkesztve ]

(#74937) Tyer válasza devil-k (#74933) üzenetére


Tyer
őstag

Van pár fullScreen Caller app...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#74938) devil-k válasza Tyer (#74937) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm! Már keresgélek is. Van esetleg egy best of? Azt nem értem, hogy mi a francért nem rakja ki alapból a nagy "Lollipop" újdonság.... ez annyira gáz.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#74939) zeon.hu válasza devil-k (#74938) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

több telóhoz van tárcsázó hívólép növelés, ami beépül a rendszerbe, ezért érdemes lehet rákérdezni a saját topikban is.

#?*@&!

(#74940) Tyer válasza devil-k (#74938) üzenetére


Tyer
őstag

Én ezt használtam régen, szerettem.

HTC-men a 4.2 szintén hozott egy bug-ot, amit ők feature-nek szántak...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#74941) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Sziasztok!
Olyan progit keresek ami tudja azt a hívásidő értesítést,mint ami a Gravity Box-ban van:"Minden 45. másodpercben kimenő hívások közben rezgés"(kártyás vagyok,ez nagyon hasznos dolog számomra)
5.1-en vagyok és nincs még alá GB.

(#74942) #79335424 válasza cimbi186 (#74941) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az E-Robot tud ilyet. Ha jól látom, akkor állítgatnod sem kell, mert az előre elkészített példák közül, közvetlenül a Robot menüjéből letöltheted. Aztán, ha akarsz, akkor változtathatsz a paraméterein.

[ Szerkesztve ]

(#74943) kymco válasza burny (#74923) üzenetére


kymco
veterán

Az aix weather-t ajánlom.
Egyszerű widget, de ha nincs mért adata, akkor az előrejelzés alapján jelez ki.

www.refujvaros.hu

(#74944) gatto_ válasza Tyer (#74940) üzenetére


gatto_
senior tag

Olyan nincs ami pont az ellenkezőjét teszi ennek, azaz egy kis ablakban jeleníti meg a hívó képét. Ez az alapértelmezett kitkat valahogy a képek közepére összpontosít, és minden hívónak csak a szemét látom. :) Xposed modul is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#74945) Tyer válasza gatto_ (#74944) üzenetére


Tyer
őstag

ezt is tudja.

vagyis akkor még tudta

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#74946) gatto_ válasza Tyer (#74945) üzenetére


gatto_
senior tag

Köszi, akkor ránézek.

(#74947) Deck válasza air (#74935) üzenetére


Deck
titán

És még finoman fogalmaztál

PS5

(#74948) jegenye77


jegenye77
addikt

Melyik alkalmazással tudok beállítani olyat, hogy egy mappát csak jelszóval lehessen megnézni?
Fotót vagy pl videót ne tudja megnyitni más csak aki tudja a jelszót.
Most quickpic et használom de ott nem találok ilyen beállítást.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#74949) Tyer válasza jegenye77 (#74948) üzenetére


Tyer
őstag

CM security, nagoyn jo, nem csak jelszót lehet, nézd meg.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#74950) #79335424 válasza jegenye77 (#74948) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van ilyen megoldás a Quickpic -ben, de nem sokat ér. Fájlkezelőből símán megnyitod. Talán a TrueCrypt megoldások viszonylag biztonságosak, ha a feltételek adottak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.