Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74151) air válasza jopika (#74148) üzenetére


air
nagyúr

Aida64

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74152) petipetya


petipetya
nagyúr

Chromeselfie, agyam eldobom. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#74153) zeon.hu válasza petipetya (#74152) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

most láttam meg, no comment...

#?*@&!

(#74154) Deck válasza air (#74151) üzenetére


Deck
titán

Nem is tudtam, hogy van. :Y

PS5

(#74155) royalka


royalka
őstag

Jóreggelt, widget locker helyet nincs valami más alternatíva? Egyszerűen nem akar engedelmeskedni. Másik készüléken tökéletesen megy. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#74156) Deck


Deck
titán

Láttátok már az iLaunchert?

Valami fantasztikus :C

PS5

(#74157) LonGleY válasza Deck (#74156) üzenetére


LonGleY
veterán

Mire?

(#74158) Deck válasza LonGleY (#74157) üzenetére


Deck
titán

Nekem az ios dizájna nagyon bebjön, letisztult és gyönyörű. Eddig csak ilyen bóvli ios launcherek voltak de ezt öröm használni :DD

PS5

(#74159) Jakuu válasza Deck (#74154) üzenetére


Jakuu
őstag

Pedig mar tobbszor is belinkeltem ide.

(#74160) jonnyjoker01 válasza teo77 (#74097) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kva nagy véletlen hogy ezek az appok közül nekem mind megvan... :Y

Üdv. Johnny

(#74161) jopika válasza air (#74151) üzenetére


jopika
tag

Köszönöm azt még nem próbáltam

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74162) jopika


jopika
tag

Van olyan app amivel tudom figyelni a ram-ot? Mert valami elkezdte zabálni a ramot de lövèsem sincs hogy mi

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74163) LonGleY válasza jopika (#74162) üzenetére


LonGleY
veterán

Bármelyik task manager (pl. ez).

[ Szerkesztve ]

(#74164) jopika válasza LonGleY (#74163) üzenetére


jopika
tag

köszönöm töltöm is le :R

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74165) LonGleY válasza teo77 (#74097) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha már appok szemezése... Használta valaki a torrent kliensek közül a Flud-ot és a tTorrent-et egyaránt? Én ez utóbbit ismerem csak (amúgy meg vagyok vele elégedve).

(#74166) kaciokos válasza jopika (#74146) üzenetére


kaciokos
őstag

No, azért ezt nem jelenteném ki. Azért ír ki minden futtatásnál kicsit más eredményt, mert nem ő az egyedüli program, ami a tesztelés alatt fut, nem az övé minden erőforrás, ezért bizonyos arányú hiba normális.

Még ha ki is lövögetsz minden user app-ot, akkor is rengeteg szolgáltatás fut a háttérben, fut a launcher, dolgoznak a widget-ek. Egy kicsit konzisztensebb eredményt kapsz, ha mondjuk kilősz minden app-ot, leszedsz minden widget-et és repülős üzemmódba teszed a telót, bár még akkor is elég sok minden fut a háttérben ahhoz, hogy ne kapj kétszer pontosan ugyanakkora eredményt.

(#74167) jopika válasza kaciokos (#74166) üzenetére


jopika
tag

ok ezt értem, de ha szinte 100% ig minden ugyan az és 1.2 ezres a különbség a két azonos telefon közt akkor az elgondolkodtató, ha csak kevés lenne az ok

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74168) atike


atike
nagyúr

Valaki ismer valami használható módszert arra, hogy java-t hogyan lenne célszerű futtatni? A Java Manager-t leszedtem, de annak kell maga a java/class/jar file, és ha én történetesen egy weboldalon futó java-s cuccot futtatnék, akkor esélytelen vele.... :U

szerk:
Ezt megtaláltam... Nincs root, és nem jó remote desktop-al... :)

[ Szerkesztve ]

(#74169) kaciokos válasza jopika (#74167) üzenetére


kaciokos
őstag

Nem tudom, milyen pontszámot kapott a két telefon, de tekintve hogy a két telefonon gondolom nem pontosan ugyanazok a programok voltak felinstallálva, tehát más szolgáltatások futottak a teszt alatt, 5-10% körüli különbség simán elfogadható.

(#74170) kariad válasza kaciokos (#74114) üzenetére


kariad
senior tag

Köszi.
Igen gReader-t most tanulmányozom elég sok beállítási lehetőség van.
Felesleges is a pro nekem max videot tud, meg fordítani úgy láttam. Ez lesz a nyerő.

Azt a körben lévő pipát ott alul mivel tudom kiszedni, hogy ne lássam?, mert idegesít!

(#74171) #79335424 válasza atike (#74168) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az mindenképpen esélytelen. Ahhoz a Java Runtime Environment (JRE) kéne, ami nincs Androidra. Idézet az általad linkelt leírásból:

"Note: A Java emulator will not let you view websites built with Java, it will only let you run JAR files. If you want to view websites built with Java, see the next section."

De ha leírod, hogy pontosan mit szeretnél, akkor talán tudunk rá javasolni vmi alternatív megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#74172) Bozek válasza kariad (#74170) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Olvasási beállítások - Mind megjelölése olvasottként, majd ezen belül a Pozíciót állítsd arra, hogy Letiltva.

(#74165) LonGleY: Én csak a tTorrent-et, de azzal van egy olyan problémám, hogy sokszor elveszíti a torrenteket. Bár szerintem ezt akkor csinálja, ha PC-ről kábellel másolok a telefonra, de ez így akkor is gáz.

[ Szerkesztve ]

(#74173) LámaZ válasza #79335424 (#74171) üzenetére


LámaZ
addikt

Ebbe a problémába ütköztem nemrég, mert ismerős kérdezte, hogy tud-e adóbevallást csinálni ABEV-el androidos gépen.
Ez ugye fut Windows és Linux alatt is, csak telepíteni kell a Java futtatási környezetet.
(JRE, ami egy nagy sz.r, szerintem, gyűlölöm azokat a fejlesztőket, akik lustaságból Java meg .NET meg ilyenek alá írnak alkalmazásokat, amelyekkel csak a baj van.)

Nomármost, ha a JRE telepíthető Linuxos gépekre, akkor androidosokra miért nem? Vajon.

(Amúgy pont fix a JRE-nek köszönhetően platformfüggetlen a Java programozási nyelv. Legalábbis ezt reklámozzák magukról, de Android alatt úgy néz nincs függetlenség.)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#74174) rgeorge válasza LámaZ (#74173) üzenetére


rgeorge
addikt

Kikérem magamnak az összes Java és .NET fejlesztő nevében is!
Nagyon nem vagy képben a Java, Android, Linux témában, csak dühít, hogy valami nem megy. Amin van JRE, azon megy az arra írt alkalmazás. Androidra nincs JRE. Android != Linux.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#74175) #79335424 válasza LámaZ (#74173) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amennyire tudom, az Android Java kódja és a JRE Java kódja nem bírják egymást. Hab a tortán, hogy a "kié a Java" kérdés kapcsán a Google és az Oracle sem bírják egymást. Így pláne kevés esélyt látok a probléma megoldására.

[ Szerkesztve ]

(#74176) air


air
nagyúr

[sarcasm]
Mekkora szar ez az Android, igaz?
Hiába "Linux alapú" nem fut rajta szar sem, ami megy Linuxon. Micsoda disznóság, hogy Linux alatt Wine-nal lehet Windows-os alkalmazásokat futtatni, Androidon viszont nem.
[/sarcasm] :W

Láma!
Szerintem ne égesd magad tovább Android szakmai kérdésben!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74177) jopika válasza kaciokos (#74169) üzenetére


jopika
tag

gyári visszaállítás után ugyan azok a dolgok futottak, (doogee valencia) egyik mobil 19450 a másik 22780, ez meg szerintem elég fura, ezért nem veszem komolyan már az antutu programot ha két ugyan teló ekkor különbséget dob ki,

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74178) #79335424 válasza jopika (#74177) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csapd le a netet, az autoszinkront, Antutu előtt tilts le pár mineket és nézd meg, hogy akkor mennyit változik a pontszám! Aztán root -tal még odacsaphatsz a governor -lovak közé. MTK 6595 -ön nekem 4000 körül hozott a performance a powersave -en úgy, hogy a performance volt a második mérés, ami azonos paraméterekkel mindíg gyengébb szokott lenni.

(#74179) jopika válasza #79335424 (#74178) üzenetére


jopika
tag

nem az a célom hogy sok pontja legyen mert nem nagyon veszem ezt a pontozást komolyan, csak megjegyeztem hogy ugyan az teló ekkora különbség, de tesztelgetem még kíváncsi vagyok miket produkál még

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74180) nbukta77 válasza LonGleY (#74165) üzenetére


nbukta77
addikt

Fludot hasznalom.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#74181) Deck válasza LonGleY (#74165) üzenetére


Deck
titán

Ttorrent pro the best! ;)

PS5

(#74182) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, nem biztos, hogy jó topic, de: Néhámy napja nem kékül be sem a wifi, sem a térerő ikon. Viszont a net, és a play áruház is működik. Ilyenkor mi van?

-

(#74183) jozsi0104


jozsi0104
tag

Sziasztok!
apk fájl másolása androidra
Számitógépről telefonra melyik mappába kell másolni a flie és hogy majd onnan tudjam telepiteni?

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#74184) zeon.hu válasza jopika (#74179) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

biztos, hogy ugyanazok az adatok a két telóban a build.prop -ban? mert az antutu az adatok egy részét onnan veszi, amikor azonosít.
(tehát aránylag könnyű átverni is :) )

#?*@&!

(#74185) jopika válasza zeon.hu (#74184) üzenetére


jopika
tag

amik ugyan azok az ami gyárilag van mert gyári visszaállítást csináltunk a két telón, és mivel ugyan az a márka tipus stb gondolom nem sok a különbség, de a pontok alapján mégis van, :Y
engem nem is érdekelne csak sokan az elért pontokra alapoznak eladáskor, amit akkor ezek szerint szépen lehet manipulálni

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74186) siskad válasza jozsi0104 (#74183) üzenetére


siskad
őstag

Az apk fájlra gondolsz? Szerintem csinálj egy külön mappát, amiben csak a telepítőfájlok vannak.

Xiaomi 13

(#74187) KurtCobain válasza 7Sony7 (#74182) üzenetére


KurtCobain
őstag

Elvileg ilyenkor a Google szervereivel nem tud (rendesen) kommunikálni a telefon.
Amit esetleg megpróbálhatsz, az a Google Play Szolgáltatások és a Google Play Szolgáltatások keretrendszer adatainak törlése, újraindítás, majd a Google fiók újbóli hozzáadása.
Egyébként nekem is volt ilyen, aztán magától megoldódott. Ha a használatban nem okoz problémát, működik minden és a szinkronizáció is megy, akkor akár így is maradhat...

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#74188) jozsi0104 válasza siskad (#74186) üzenetére


jozsi0104
tag

Igen arra gondolok.
Megpróbálom.

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#74189) jozsi0104 válasza siskad (#74186) üzenetére


jozsi0104
tag

Megcsináltam az új mappát,belemásoltam az apk file, és a telefonon sehol nem találom

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#74190) zeon.hu válasza jopika (#74185) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

lehetséges, hogy pár hét/hónap eltéréssel készültek és gyárilag más adatok szerepelnek benne.
egyébként az ilyen programokat ennyire egyszerű átverni:
link1
link2

#?*@&!

(#74191) siskad válasza jozsi0104 (#74189) üzenetére


siskad
őstag

Az akkor elég érdekes... Másik fájlkezelővel próbáltad? Biztos, hogy apk fiájl?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#74192) 7Sony7 válasza KurtCobain (#74187) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi. Akkor marad.

-

(#74193) #79335424 válasza jozsi0104 (#74183) üzenetére


#79335424
törölt tag

A csomagtelepítőnek tök mindegy, hogy hol van az apk. Az apk, mint kiterjesztés ugyanolyan, mint egy mp3, vagy egy jpg. Bárhol "nyittatod meg", mindíg a kiterjesztéshez rendelt (vagy rendelhető) alkalmazás(okat) hívja meg hozzá a rendszer. APK esetében a csomagtelepítőt.

[ Szerkesztve ]

(#74194) jopika válasza zeon.hu (#74190) üzenetére


jopika
tag

oh hát nem semmi, igen lehetséges hogy van különbség a gyártásban

de ha ennyire manipulálható miért favorizálja mindenki az antutut, ezt nem értem

[ Szerkesztve ]

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74195) beg válasza jopika (#74194) üzenetére


beg
veterán

Azért ez barokkos túlzás. Aki beszél egy kicsit is droidul, nagy ívben lesajnálja az antutut.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74196) zeon.hu válasza jopika (#74194) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

mert nem értenek hozzá.
ismeretségi körömben kb mindenki márkanév és/vagy antutu alapján vesz telefont.
aztán jönnek, hogy "laggol a G3..." :)
egy adat a sok közül, ennyi.

#?*@&!

(#74197) #79335424 válasza jopika (#74194) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem mindenki. Még itt sem túl gyakori téma. Az Android szakmaiban meg nem is emlékszem, hogy mikor volt utóljára téma. MiniPC -s topikokban gyakoribb, mert a webshopok mindíg raknak ki Antutus screenshotokat. De azoknál sem a pontszám a lényeg, hanem az egyéb hardverinfók. Hasznos lehet, ha vki tud a sorok között olvasni.

(#74198) jopika válasza beg (#74195) üzenetére


jopika
tag

én is lesz@rom de ha telefont akarok cserélni eladni stb jönnek ezzel a hülyeséggel hogy antutu mennyire pontozza a telót már tök unom, minél nagyobb a pont annál jobban el lehet passzolni, gondolván ha 30 40 ezres akkor tuti nem valami fos,, :W :W

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74199) jopika válasza #79335424 (#74197) üzenetére


jopika
tag

igen itt valóban nem téma, ami tök jó, de ha bemegyek gsm boltba már ezzel zrikálnak hogy mi a pontja :W

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74200) #79335424 válasza jopika (#74199) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ehhez nem értek. Nem vagyok kereskedő típus. Nem szoktam gyakran váltogatni a telóimat. Decemberben cseréltem le a 3 éves SGS 2 -t. Mennyit érhet most? Egy 20 -ast? Annyiért nem éri meg meghírdetni, mert ha egy lelkileg érzékenyebb állapotomban talál meg vmi idióta és rázendít az Antutus baromságaira, akkor utána csak az ügyvédi költség is sokszorosa lehet a teló árának.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.