Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75601) air válasza anonymus89 (#75597) üzenetére


air
nagyúr

Eléggé egyértelmű volt amit írtál. Miért aggódnál a korábbi felvételek miatt, ha azokon nincs semmi dehonesztáló rád nézve? Gondolom családi, privát vagy másokra nem tartozó ügyeket nem a munkahelyeden szoktál megbeszélni. Vagy esetleg üzletileg kémkedik utánad a kolléganő?
Ezt a dolgot viszont most esetleg vissza tudod fordítani ellene. Hiszen ő nem tudja, hogy te tudod, hogy ő rögzíti az irodában elhangzó dolgokat, amíg ő távol van. Esetleg hagyhatnál félrevezető infókat a felvételen neki. Vagy rámondhatnád, hogy tudod, hogy ő mit csinál. Aztán szépen meglepődik amikor visszahallgatja. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75602) anonymus89 válasza air (#75601) üzenetére


anonymus89
addikt

Az első felére nem válaszolnék.

Már van egy ötletem.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#75603) golyós válasza anonymus89 (#75597) üzenetére


golyós
őstag

Szerintem egyszerűen fingjál bele a telefonba, és kezdj el értelmetlen pletykákat terjeszteni és figyeld a reakciót.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#75604) zseko válasza air (#75601) üzenetére


zseko
veterán

Vagy félhangosan megjegyezni a másik kollégának, hogy, 'te, beszélgettem múltkor főnökkel, azt mondja valaki bizalmas infókat szivárogtat ki a cégről, van sejtése ki lehet, át fogja nézetni mindenki cuccát a napokban az it-s emberekkel, de ez bizalmas'. ;]

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#75605) csadi0011


csadi0011
őstag

Ma jött egy frissítés a Chrome böngészőre. Az volt a changelogban, hogy "Az értesítéseknek köszönhetően megkaphatja a webhelyekkel kapcsolatos legfrissebb híreket." + "Még könnyebben hozzáadhatja kedvenc webhelyeit a kezdőképernyőhöz"

Ezeket hol találom a böngészőben? Az első azt jelenti, hogy tudja kezelni az RSS-t a böngésző? Az nagyon jó lenne, de nem találtam rá lehetőséget.

(#75606) #79335424 válasza capulet75 (#75589) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mindenképpen vmi Mediatekes vonalon kéne keresgélned root ügyben. Ahogy néztem, két ilyen hasonló Tab van. A P803Gc8, MTK8392 -vel és a tied, a P803Gc4, MTK8382 -vel. Az előbbihez találtam vmit egy orosz oldalon, de a tiedhez semmit. Úgyhogy marad a SOC alapján próbálkozás.

(#75607) petipetya válasza csadi0011 (#75605) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / webhelybeállítások / értesítések. Nálam még egyetlen oldalon sem jelzett, így fogalmam sincs mit takar ez a funkció.

"nincs rá lezsóidő"

(#75608) capulet75 válasza #79335424 (#75606) üzenetére


capulet75
addikt

Köszönöm. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#75609) Bozek válasza vadászcsiga (#75534) üzenetére


Bozek
nagyúr

Húzzatok fémből készült szűrőt a fejetekre és aludjatok a kádban. Itt nálunk élt egy fazon, az így védekezett ezek ellen. :D

(#75594) air: Hivatkozhat a perben jogtalan adatgyűjtésre, de az is előfordulhat, hogy megüti a bokáját miatta: [link].

[ Szerkesztve ]

(#75610) csadi0011 válasza petipetya (#75607) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi!
A súgó alapján összefüggésben van a PC-s chrome-mal. Ott lehet kezelni, hogy az oldalaktól kaphass értesítést. És ezt kaphatod meg most androidon is.
Ez eddig szép és jó, de nem tudok feliratkozni egy oldalra sem :D Ha valakinek sikerül, legyen kedves segíteni nekem. :R

(#75611) Tav-Csoves válasza csadi0011 (#75610) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Weboldalon: menügomb: hozzáadás a kezdőképernyőhöz. Egyenlőre ennyi új dolgot találtam.

(#75612) #79335424 válasza Bozek (#75609) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagy olyan telót kell venni, ami hardveresen lehallgatás védett. Zopo ZP999. No mikrofon, no problem. :)

(#75613) csadi0011 válasza Tav-Csoves (#75611) üzenetére


csadi0011
őstag

Ez eddig is ott volt.

(#75614) Bozek válasza #79335424 (#75612) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fura lehet mikrofon nélkül telefonálni. Jelbeszédes? :D

[ Szerkesztve ]

(#75615) #79335424 válasza Bozek (#75614) üzenetére


#79335424
törölt tag

Headsetes. :)

(#75616) Krystal_s válasza Rimuru (#75595) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszi.
Elszomorító. :\ Alap kis dologról lenne szó, hogy tudja legalább abc sorrendbe rendezni, vagy kézzel átmozgatni.

(#75617) Dottore válasza Bozek (#75609) üzenetére


Dottore
addikt

Az összeesküvés elmélethívők másik pólusa azok akik elbagatellizálják. Mindkettő ugyanolyan haszontalan.

(#75618) kuksa90 válasza Tav-Csoves (#75600) üzenetére


kuksa90
őstag

Köszönöm. :((

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#75619) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

A képen látható kurzormozgató alkalmatosság megléte vagy nemléte mitől függ? Nekem jelenleg nincs de hiányolom.

(#75620) darvinya válasza Danecay (#75619) üzenetére


darvinya
titán

Pedig ott van, ha beletapizol a szövegbe.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75621) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Van olyan program, ami eltünteti a statusbart, s csak egy rövid időre, ha lehúzom az értesítéseket, akkor jelenik meg? Vagy egyáltalán nem, nekem úgy is jó.
Root, xposed van.
:R

[ Szerkesztve ]

(#75622) twine válasza Tav-Csoves (#75621) üzenetére


twine
addikt

GravityBox/kijelző módosítások/kiterjesztett asztal
Ezen belül kiválasztod, melyik módot szeretnéd...amit írtál, az az immerzív értesítési sáv ;)

[ Szerkesztve ]

(#75623) S e t h válasza Tav-Csoves (#75621) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nova launcherben is eltüntethető egy mozdulatra és ugyanígy vissza is hozható.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#75624) twine válasza S e t h (#75623) üzenetére


twine
addikt

Valóban,Apex-nél is el lehet tüntetni,, erről meg is feledkeztem...az xposedböl indultam ki hirtelen, pedig egy launcher csere talán kevésbé "ágyúval verébre" ...:R

[ Szerkesztve ]

(#75625) Danecay válasza darvinya (#75620) üzenetére


Danecay
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

(#75626) teo77 válasza bzoly (#75468) üzenetére


teo77
őstag

Nálam nem hinném, hogy a YouTube változás nem engedi, hogy bejelentkezzek a fiókomba! Nexus7 2013-ról van szó. Azon nem megy.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#75627) Tav-Csoves válasza twine (#75622) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Köszönöm, viszont valahogy nem megy, beállítottam az immerzívet, de semmi. :/
Szerk: volt újraindítás is

[ Szerkesztve ]

(#75628) twine válasza Tav-Csoves (#75627) üzenetére


twine
addikt

Elvileg ha hosszan nyomod a power gombod, a kikapcsoló menüben meg kellet hogy jelenjen a kiterjesztett asztal opció is...itt tudod ki/be kapcsolni...
Vagy a quicksettingsbe is rakott be kapcsolót...(ha nem, te is be tudod rakni GB alatt)

Ha ujraindítás megvolt, és itt ki/be kapcsolod akkor már működnie kell ;)

(#75629) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Régebben volt olyan app xda-n amivel meg lehetett oldani, hogy ne keljen külön Facebook mesenger, hanem a facebookon belül lehet üzenetet küldeni /fogadni. A neve Facebook Chat Enabler.apk ami még is van nekem, de régi és az új facebookon nem működik, van ebből új verzió?

(#75630) BuricsJ


BuricsJ
tag

Sziasztok,

Mivel se a hivatalos csatornán (NNG support), se az iGO Primo fórumban nem kaptam választ a kérdésemre, felteszem itt is, hátha tudtok segítségre lenni:

iGO SzülinApp alkalmazás alapértelmezésként a belső tárhelyre települt. Át tudom tenni/hogyan tudom telepíteni külső SD kártyára Android 4.1.2 verzió mellett? Root nincs és ha csak ez a megoldás rá, akkor emiatt nem is lesz :N
előre is köszönöm a válaszokat

Józsi

(#75631) air válasza BuricsJ (#75630) üzenetére


air
nagyúr

Root hiányában nem lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75632) Tav-Csoves válasza twine (#75628) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Köszönöm szépen, működik! :C :R

(#75633) BuricsJ válasza air (#75631) üzenetére


BuricsJ
tag

:((( köszönöm a gyors választ

Józsi

(#75634) Dot


Dot
őstag

Hali!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy milyen böngésző jegyzi meg a felhasználónév+jelszavat úgy mint az opera 12?
Chrome nemigazán akarja. Az alap HTC böngésző is csak a felhasználónevet jegyzi.
Android 5.0.2-re kellene amin nem megy a fent említett opera sajnos. :/

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#75635) bzoly válasza DrojDtroll (#75502) üzenetére


bzoly
aktív tag

(#75636) Bozek válasza bzoly (#75468) üzenetére


Bozek
nagyúr

"de már biztosan érinti ... azon játékkonzolokat, amelyet támogatják a Flasht vagy a HTML5 szabványt"

Csupán annyit írtak a cikkben, hogy azokon a konzolokon, amelyek támogatják valamely szabványt, böngészőből tudnak majd YouTube-ozni az emberek. De persze ez még nem jelenti azt, hogy ezek nem lesznek támogatva, hiszen az PS3 is konzol és azon menni fog az új verzió. Benne van a támogatott eszközök között. :)

(#75637) tobias40


tobias40
veterán

erre vki?
Mármint a hangtárcsázásra! :R

Tehát ez:
"fdisk: voice speed dialt,nekem is megvan de minden nevet külön fel kell nekimondani(1200 kontaktnál nem jó megoldás) és nálam be is fagyogatott régebben,most már tökéletesen végzi a dolgát?"
Esetleg más progi erre?

[ Szerkesztve ]

(#75638) saelin


saelin
veterán

Mivel tudnám azt megcsinálni, hogy kitegyem widgetként - vagy statusbarra - az unmount external storage device funkciót? Ha csatlakoztatok egy usb-t (nekem ez lenne fontos) vagy sd kártyát, akkor ugyan kiteszi statusbarra az értesítést hogy unmount, de sokszor járok úgy, hogy letakarítom az értesítéseket és ilyenkor viszi ezt az unmount részt is. Szeretem biztonságosan leválasztani a pendrivejaimat, mert már volt adatvesztésem emiatt, a jelenlegi megoldásom nem túl kényelmes (a beálltások menüből végzem el az unmount-ot).

Ha lehet elixirrel oldanám meg vagy robottal, hogy ne kelljen plusz appot telepíteni. Root nincs, nem is lesz. Remélem van rá megoldás, köszi! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#75639) vadászcsiga válasza Bozek (#75609) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Osszekeversz az értelmifogyatekossal. Jó ha tud erről az ember bár sokat nem tehet mert pl az én telefonom aksija fix.

(#75640) atike válasza vadászcsiga (#75534) üzenetére


atike
nagyúr

......sőt, a levett akksi sem elég... Aki lehallgatástól fél az a levett akksis telefont hagyja magától távol... ...nem vicc.... :U

(#75641) atike válasza atike (#75640) üzenetére


atike
nagyúr

Na erre mindjárt találtam is egy kis érdekességet... :)

"Egyes teóriák szerint a mobiltelefonok alapból képesek arra, hogy távolról, akár kikapcsolva is aktiválni lehessen azok mikrofonjait - folytatta Bennfentesünk. - Alig több mint fél éve lehetett olvasni arról például az indexen, hogy az FBI már távolról is képes az akkumulátorral ellátott mobiltelefonok mikrofonjainak aktiválására, sőt, a News.com írása szerint Lewis Kaplan kerületi bíró egy tárgyalás alkalmával jogszerű módszernek nyilvánította ezt a lehallgatási technikát. Sőt, a Financial Times beszámolója szerint egyes országokban már 2005-ben kötelezték a hatóságok a mobilszolgáltatókat, hogy olyan szoftvert telepítsenek a mobiltelefonokra, melyek lehetővé teszik azok mikrofonjainak észrevehetetlen bekapcsolását. - Ez badarság. - nyilatkozta Bennfentesünk. - Ha a mobilt kikapcsoljuk, akkor az továbbá nem tartja a kapcsolatot a cellával. Hogy megfelelőképpen érzékeltessem: amikor autóban utazunk és be van kapcsolva a telefonunk, az autórádió pittyegéséből hallhatjuk amikor az egyes cellák között vált a mobilunk. Amikor ki van kapcsolva, ezt nem halljuk. Ahhoz, hogy valakit lehallgassanak előbb tudni kell, hogy melyik cellában van. -"

(#75642) vadászcsiga válasza atike (#75640) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bekapcsoljak távolról a vibramotort, és észrevétlenül utánad mászik :D

[ Szerkesztve ]

(#75643) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

pár év kihagyás után újra munkába állt egy android kütyü. mi a legjobb időjárás app mostanába? live tile kéne, lock screen nem fontos. z1 compact-ra megy.

köszönöm előre is :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#75644) Dinter


Dinter
addikt

Üdv, melyik a legjobb böngésző?

(#75645) zeorsdfd válasza Dinter (#75644) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

(#75646) KTU válasza Dinter (#75644) üzenetére


KTU
addikt

[link]
amúgy meg [link] :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#75647) Rimuru válasza zeorsdfd (#75645) üzenetére


Rimuru
veterán

Hiányos a lista. ;] Dinter+hoffman_: Amelyik a legjobban tetszik tetszik. ;)

Vigyázat, csalok!

(#75648) harry3 válasza Dinter (#75644) üzenetére


harry3
őstag

Én most ezt bogarászom. Jól összefoglalja a dolgokat: Best Android browsers

(#75649) vadászcsiga válasza harry3 (#75648) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem valami jo összehasonlítás, Javelin nagyon furcsa bongeszo, egyáltalán nem felel meg a mai igényeknek.

(#75650) afi0903


afi0903
aktív tag

Hello!
Tudtok mondani olyan programot, ami feveszi a képernyőt és a hangot is (nem a mikrofonét)?
Android 5.0, root nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.