Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74701) air válasza csipszikutya (#74700) üzenetére


air
nagyúr

Le tudod cserélni.
N+1 billentyűzet alkalmazás van Androidra, de olyan gagyi mint a WP-jé nem biztos, hogy van. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74702) LonGleY válasza csipszikutya (#74700) üzenetére


LonGleY
veterán

Keress olyan billt, ami bejön! Párhoz van a másik 2 rendszerre jellemző kinézet is (amúgy nem ezen múlik a használhatóságuk). A személyes kedvencem a Smart Keyboard PRO, mert megfelelően letisztítható a fölöslegektől, és gyorsabb, mint ezek a swipeolós baromságok. +infó

[ Szerkesztve ]

(#74703) helixP válasza air (#74701) üzenetére


helixP
nagyúr

Én sem értem, mért akarja a kolléga annyira azt. Ékezet nélküli, 'buta' billentyűzeteket.

(#74704) #79335424 válasza csipszikutya (#74700) üzenetére


#79335424
törölt tag

External Keyboard Helper (sztem érdemes a pro). MiniPC -khez sokan használjuk, én telóhoz is (Logitech MK220 és Apple bt. bill., mindkettő Magyar kiosztású). Ha jól tudom, akkor a Magyar MS bill. -t csípőből helyesen kezeli. Az almásnál fel kellett cserélnem a programban a 0 -át és az í -t. Természetesen mennek a hang és médiavezérlő gombok, de bármilyen egyéb műveletet is rendelhetsz tetszőleges gombhoz, vagy kombinációhoz. Root -tal megoldható érzékeléskor az automatikus átállás.

Öööö....vagy Te nem is külső billentyűzetre gondolsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#74705) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Múltkor felvetődött és most nálam is előjött a speedtest "beragadása".
1 nap alatt több, mint 200MB-ot fogyasztott anélkül, hogy el lett volna indítva:

Mivel már nem egyedi eset, nem árt óvintézkedést tenni annak, akit érdekel az adatforgalma, én ezt E-robottal oldom meg.
(Mielőtt valaki rákérdez, nálam minden forgalom wifiként jelenik meg a mifi miatt)
Természetesen a fejlesztőnek is írok majd, javaslom ezt másnak is, aki tapasztalja.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#74706) csipszikutya válasza #79335424 (#74704) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Elnézést, kihagytam. Az android virtuális billentyűzetére gondolok, azt szeretném lecserélni, hogy a stílusa/kiosztása olyan legyen mint a windows phone vagy ios-nek.
Külső bill. nem érdekel hozzá, mert telefont vennék, nem tabot vagy androidos pc-t.
:R

(#74707) afi0903


afi0903
aktív tag

Helló!
Egy olyan programot keresek amivel videót a képernyőről tudok felvenni (gameplay-hez). Kitkat és nincs root.

(#74708) #79335424 válasza csipszikutya (#74706) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól, hogy telót veszel, még lehet hasznos a külső bill. Sőt! Szerinted 24, 10, vagy 5 collon zavaróbb, amikor a virt. bill. kitakarja a fél kijelzőt?

(#74709) fecus


fecus
őstag

Hogy hívják angolul azt az alsó sávot a tableten ahol a home, vissza, stb virtuális gombok vannak? Olyan app kellene ami a fényerőt is kiteszi oda.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#74710) LonGleY válasza fecus (#74709) üzenetére


LonGleY
veterán

Az Apexben pl. dock-nak hívják, magyarul tálcának. De az, hogy oda mit tudsz pakolni, a launchertől függ, nem egy külső programtól. Számít az is, hogy mit akarsz oda rakni. Az Apex nem csak programindítókat és mappákat enged, hanem 1x1-es widgeteket is, ha ezt engedélyezed a haladó beállításokban.

Ha gyári launchered van, akkor egyébként is érdemes lehet azt lecserélni egy normálisabb launcherre. Illetve fényerő-állító programból is van egy rakás. De még az is lehet, hogy ha van fényérzékelő a telefonodban, akkor ilyenre nincs is szükséged, csak mondjuk egy olyanra, ami ezt a funkciót okosítja fel kissé.

[ Szerkesztve ]

(#74711) Bozek válasza LonGleY (#74710) üzenetére


Bozek
nagyúr

A navigációs gombokra gondolt szerintem, nem a dock-ra. A kettő nem ugyanaz, az előbbit elvileg csak root segítségével lehet megváltoztatni. Ha jól tudom, akkor Xposed-ben is van rá modul, bár az is lehet, hogy a Gravitybox-on belül van lehetőség az átvariálására.

(#74712) LonGleY válasza Bozek (#74711) üzenetére


LonGleY
veterán

Igaz..

(#74713) llaszlo válasza #79335424 (#74687) üzenetére


llaszlo
veterán

Másol a kártyára. Nem az a gond, hogy nem. Csak a nagy méretű fájlokkal van a gond. Ha kb 1 megásnál nagyobb fájlt másolok, akkor lecsatolja a kártyát, de ez sem mindig igaz, mert másoltam már közel 9 megás fájlt is gond nélkül. Igaz csak egyszer sikerült. A sebességgel nincs gond, mert ezt a fájlt is gyorsan átdobta.

[ Szerkesztve ]

(#74714) fattyu666


fattyu666
tag

Gondolkodtam a Cerberus megvásárlásán, ezért próbálgattuk haverral két telefonon meg PC-n.
Csináltam egy csomó követést, vagy 10-10 sms, híváslista lekérdezést, aztán egyszer csak letiltotta a fókomat az ÁSZF megsértése miatt, mert szerinte zaklatásra, személyiségi jogok megsértésére használtam a programot. :W
Ez azért így elég gáz, egy lopásgátló softvertől, még jó hogy nem vettem meg. :DDD

Az Avast Anti_Theft is ilyen kényes az esetleges tolvajok személyiségi jogaira?

[ Szerkesztve ]

(#74715) gipsztigris válasza fattyu666 (#74714) üzenetére


gipsztigris
addikt

Érdekes, én napi szinten "sértem meg a személyiségi jogait" annak, aki a Cerberus fiókomhoz van kötve, de még sohasem tapasztaltam ilyet. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74716) dokee78 válasza fecus (#74709) üzenetére


dokee78
félisten

Softkeyz! :K

(#74717) fattyu666 válasza gipsztigris (#74715) üzenetére


fattyu666
tag

Hát akkor én nagyon belenyúlhattam valamibe:

(#74718) KTU válasza fattyu666 (#74717) üzenetére


KTU
addikt

Pár éve már használom, még soha nem produkált ilyet.
2db fiók (2x5db telefon) azt a kb. össz. 2000Ft-ot nagyon megérte. :K

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#74719) gipsztigris válasza fattyu666 (#74717) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csak halkan kérdezem, nem lehet, hogy tört szoftverrel próbálkozol?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74720) fattyu666 válasza gipsztigris (#74719) üzenetére


fattyu666
tag

Annak mi értelme lenne, mikor 6 napig ingyenes. :U

KTU: "2db fiók (2x5db telefon) azt a kb. össz. 2000Ft-ot nagyon megérte."
Már csak 3 eszközt enged egy fiókhoz és egy fiók kerül majdnem 2000-be (gondolom ez a magas árfolyam miatt van)

Avast Anti-Theft-nél se találkozott valaki ilyennel, gondolom?
Megveszem inkább ezt egy hónapra, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#74721) #79335424 válasza llaszlo (#74713) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem állítom, hogy nálad is ez a hiba, de ez lehet a másik variáció is, amit írtam. MiniPC -nél is előfordul, amikor a user úgy gondolja, hogy a 2A - s táp, a kütyü panelján átvezetett áramáról fog üzemeltetni egy alumíniumkohót. SGS2 -n jártam már úgy, hogy egy shark kártyaolvasó sok volt neki. Már nem is tudom hogy honnan, talán a PC-Landtól rendeltem egy pár db. adaptert. Olyan széles az egész, mint egy pendrive "nyelve" a fémház nélkül és a hátuljába kell betolni a mikroSD -t. Se led, se más flanc, de működik mindennel, csak figyelni kell arra, hogy ne fordítva dugja be az ember, mert akkor várhatja a csatlakozást. Volt olyan is, amibe az usb felől kellett bedugni a kártyát (olyan, mint egy mini bt. adapter). Azon rendes, fémkeretes csatlakozó volt, nem lehetett fordítva bedugni, de nem vált be, mert hamar felismerhetetlenné vált (többel is így jártam).

[ Szerkesztve ]

(#74722) -PLevi- válasza helixP (#74696) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Biztos, hogy a biztonsági mentés mappájának helye is az SD-re mutat?
A KK-es SD problémát pedig az SDFix nevű app tudja orvosolni. Root szükséges hozzá, de feltételezem hogy ez megvan, mert akkor nem lenne TB sem. Természetesen semmilyen felelősséget nem vállalok érte, mentés (nandroid backup) ajánlott előtte, mint bármi ilyen jellegű művelet előtt!
Eddig egyszer volt rá szükségem, akkor minden további nélkül működött.

(#74723) KTU válasza fattyu666 (#74720) üzenetére


KTU
addikt

"2.99€ az 5 eszközre való licenc ára" volt 2012-ben [link]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#74724) Deck


Deck
titán

Honnan tudom, hogy a Cerberus pro verzió? Régen ingyenes volt úgy rémlik regiztem is akkor rá. Most felraktam bejelentkeztem és minden funkciót elérek.

PS5

(#74725) ctibor


ctibor
senior tag

Erre valaki?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#74726) #07400704


#07400704
törölt tag

Korábban valaki ajánlott nekem egy az értesítési led elég sokrétű kezelésére hivatott akalmazást, de sajnos mán nem találom sehol, esetleg tudnátok egy jófajtát?

(#74727) beg válasza #07400704 (#74726) üzenetére


beg
veterán

LightFlow

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74728) #79335424 válasza #07400704 (#74726) üzenetére


#79335424
törölt tag

E-Robot. :)

(#74729) #07400704


#07400704
törölt tag

Köszönöm mindkettőtöknek! :)

(#74730) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

van egy app ami eddig 4.4 en futott de msot 5.0.2 nem.
van valami emulátor cucc ami megoldja a dolgot?
rootolva van a teló ha az netán szükséges lenne...

Szépnapot!

(#74731) beg válasza Dexter-2000 (#74730) üzenetére


beg
veterán

Nem tudok ilyenről. Fejlesztőnek írj, hátha tud valami biztatót.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74732) air válasza Dexter-2000 (#74730) üzenetére


air
nagyúr

Dalvik -> ART?
Ha igen, akkor erre csak a fejlesztő tud megoldást.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74733) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. Olyan programot keresnek amivel a munka napjaim szamat tudnam szamolni. Az lenne a lenyeg, hogy az adott napra beirnam, hogy hany orat dolgoztam es ezt osszesitene. Pl kedd 12 ora szerda 8 csutortok csak 11.25 es igy tovabb. Elore is koszi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#74735) -PLevi- válasza nbukta77 (#74733) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Számológép? :P

Ne haragudj, nem hagyhattam ki. :B Nem használok ilyesmit, hirtelen ezt a kettőt találtam ami megfelelő lehet: 1 és 2

(#74742) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Akkor most fejezzétek be a veszekedést. twine és dekrer!

(#74743) nbukta77 válasza -PLevi- (#74735) üzenetére


nbukta77
addikt

Kosz

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#74744) vadászcsiga válasza #79335424 (#74600) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megoldottam a mobilnet automatikus kikapcsolását ha csatlakozom az otthoni wifihez. Kicsit utána olvasva jól sejtettem hogy LP-ban a google megpiszkálta azt hogy roottal bármelyik feladatkezelő app hozzáférjen a mobil adat kapcsolóhoz. Toggle data 5.0 widgetje viszont képes kapcsolgatni, es támogatja a Taskert amiben a plugint kiválasztva be lehet programozni arra amit eredetileg szerettem volna, es amit KK alatt olyan könnyedén megoldottam Triggerrel. Sajnos mindkettő fizetős

(#74745) malphitee


malphitee
senior tag

Hi. Van egy jatek a mobilomon (Hearthstone), amit szeretnek nagyba jatszani,azaz tv kepernyojen. Samsung galaxy s3 telefonom van. Varom a programokat,melyik vetiti at a jatekot a tvmre. Koszonom

(#74746) darvinya válasza malphitee (#74745) üzenetére


darvinya
titán

S3-mal kompatibilis MHL kábellal tudsz tv-n játszani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74747) royalka válasza nbukta77 (#74733) üzenetére


royalka
őstag

Excel-be, csinálj egy táblázatot, függvénnyel meg ad össze. Drive-ba csináld akkor elveszni se fog :)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#74748) rgeorge


rgeorge
addikt

K-9 Mail (évek óta használom) egy ideje túl sokat fogyaszt. Más is tapasztalt ilyet?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#74749) darvinya válasza vadászcsiga (#74744) üzenetére


darvinya
titán

Ha van WiFi-n net stabil net kapcsolat, akkor lekapcsolja a mobilnetet alapból.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74750) m_kovacs válasza darvinya (#74746) üzenetére


m_kovacs
tag

Kérem segítsen értelmeznem ezt a "tv-n játszani" kérdéskört.
Láttam már az unokámat okos telefonon játszani. Magam elé képzelem, hogy kiteszem MHL kábellel
a képet a tv-re.És, akkor hol fog nyomkodni? A tv nem érintőképernyő.Ha a telefonon nyomkod, akkor
nem látja a tv képet. Hogyan is képzeljem el ezt a dolgot?
Köszönettel m_kovacs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.