Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74451) Viktor0610 válasza zeon.hu (#74449) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs vele hiba. :)

Samsung Galaxy A54

(#74452) zeon.hu válasza Viktor0610 (#74451) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Reggel óta ezt írja google bejelentkezésnél:

#?*@&!

(#74453) Viktor0610 válasza zeon.hu (#74452) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én Google-azonosítást használva lépek be, így nincs semmi gond.
A kapcsolt fiókot eléred? Nincs esetleg letiltva a fiókon belül az alkalmazás hozzáférhetősége?

Én megpróbálnék egy adatok törlését, majd, ha nem segít, uninstall/reinstallt. :)

Jut eszembe! Számítógépen be tudsz lépni? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#74454) Viktor0610 válasza zeon.hu (#74452) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt pl. nekem feltünteti a Pushbulletet.
Nálad? :)

Samsung Galaxy A54

(#74455) zeon.hu válasza Viktor0610 (#74453) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

azzal szeretnék belépni, fb-om nincs is.
gépen meg tudom nyitni böngészőből is (kiírja mail címem is, tehát be vagyok jelentkezve), asztalról is.
reinstall megvolt.
nem állítottam semmit, egyszer csak nem működött.

#?*@&!

(#74456) zeon.hu válasza Viktor0610 (#74454) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen, ott van.

#?*@&!

(#74457) Viktor0610 válasza zeon.hu (#74456) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, mi lehet a gond. :F
Még úgy sem tudom reprodukálni a hibát, hogy visszavontam az összekapcsolást a Google beállításaiban, akkor is beenged elsőre, hiba nélkül.
Annyit találtam a neten, hogy régebbi verziójú Pushbullettel nem engedte be a delikvenst, de frissítés után jó lett.

Samsung Galaxy A54

(#74458) zeon.hu válasza Viktor0610 (#74457) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Adatok törlése, reboot, reinstall, így se jó sajnos.

#?*@&!

(#74459) saelin


saelin
veterán

Miért csúszik mx alatt néha a hang? Intel x86 külső codec, sw és hw decoder alatt is elő szokott fordulni. A csúszást megoldja, ha egyszer visszatekerek a videóban. Jellemzően mindig animézés közben jön elő, ennél a videónál, és csak az opening után csúszik el.

Ilyen esetre van valami beállítási lehetőség? Nem nagyon értek a technikai részéhez, mindig sw hanggal játszottam le a videókat, de a külső codec - kötelező - használata előtt ilyen nem volt.
A legfrissebb pack van fent: "x86.1.7.32.zip" és az mx player-ből is. I don't know. :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#74460) #79335424 válasza saelin (#74459) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem néztem a konkrét videót, de sztem ez nehéz ügy. Tengernyi oka lehet. Hírtelen tudnék vagy ötöt és egyiknek sem könnyű utánajárni. Az MX -ben tudsz külön hw/sw beállítást alkalmazni a hangra és a képre és külön a helyi és a hálózati lejátszásra. Ehhez jön a HW+ lehetőség. Ezeket esetleg végigzongorázhatod. De nem találtam benne olyan beállítást, amivel csak a hangsávot tudnád időalapon korrigálni. A hang/kép szinkron mintavételezési sűrűségét sem. Ilyen lehetőségek nem szoktak előfordulni Androidos lejátszókban.

[ Szerkesztve ]

(#74461) saelin válasza #79335424 (#74460) üzenetére


saelin
veterán

Ezt a "hw+"-t még nem használtam. Ez pontosan mit takar?

Majd állítgatok valamit, de azért fura, hogy csak ennél a videónál jön elő. A Properties-t elnézve már volt ilyen videóval dolga a lejátszónak és azzal boldogult.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#74462) jonnyjoker01 válasza teo77 (#74225) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Amikor a hszt írtam, az előtt 1 nappal telepítettem le azokat az appokat, ráadásul CSAK azokat az appokat azon a napon :Y :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#74463) darvinya válasza saelin (#74459) üzenetére


darvinya
titán

Használd inkább BSplayer-t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74464) #79335424 válasza saelin (#74461) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pontosan nem tudom. Nem szoktam használni.

(#74465) Pajoz válasza darvinya (#74463) üzenetére


Pajoz
őstag

Nekem pont a BS-nél csúszott szét a hang és a kép, hogy nézhetetlen volt a videó. Hiába van rá lehetőség, hogy korrigáljam ezeket. Egy másik videónál már megint rosszak voltak az előző beállítások.

#74459) saelin

MX-nél még nem tapasztaltam ilyet. Pedig jó ideje ezt használom rendszeresen. Egyéni codec pack-kal. Talán próbáld még meg a VLC-t.

(#74466) saelin válasza darvinya (#74463) üzenetére


saelin
veterán

Az nekem nem alternatíva. Nem lehet benne külön fonts mappát betallózni, így a karaoke feliratok nem működnek benne, meg nagyon a képernyő aljára teszi a feliratot és ahogy elnézem (de lehet csak nem talátam olyan opciót) nem is lehet a felirat pozícióját állítani. Azt már nem is említem, hogy nem lehet egy default felirat/videó mappát bállítani, és így mindig keresztül kell mászni mindenen hogy elindítsak egy videót vagy betallózzak egy feliratot.

Nekem ezek nagyon fontosak, napi 2-3 részt nézek animékből - már amikor - és nagyrészükhöz külön kell betallózni a feliratot. Az mondjuk lehetne megoldás, hogy átnevezem a feliratokat a videóval megegyezőre és egy mappába teszem velük, plusz beállítom az alapértelmezet feliratnyelvet magyarra... de kényelem nagy úr...

Somatom
Egyébként az mx-es hangcsúszás megoldódott azzal, hogy átallítottam a videó dekódert h/w+ra (eddig s/w-n vagy h/w-en próbáltam csak)... Persze nem volt ilyen könnyű, mert amikor először raktam át, akkor még csúszott ugyanúgy. Töröltem az mx player adatait és újra próbáltam h/w+al és jó lett! Köszi a tippet! :R Le is kopogom. :)

Pajoz
Intel alatt én nem lepődöm meg ezen... :P

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#74467) #79335424 válasza saelin (#74466) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha ettől komolyabb lejátszót szeretnél, akkor Kodi (ez az XBMC új neve). Remélem, hogy működik Intelen!

(#74468) LámaZ válasza #79335424 (#74460) üzenetére


LámaZ
addikt

A PotPlayerben lehet a hangot szinkronizálni, meg feliratokat is. De az ugye pécés.
Én most fedeztem fel, ez egy kincs.

Legyen minden jó!

(#74469) saelin válasza #79335424 (#74467) üzenetére


saelin
veterán

Ő lenne az? Megnézem, de látom, hogy ez volt régen az xbmc. Remélem nem túl bonyolúlt. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#74470) Bozek válasza #79335424 (#74467) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én már többször próbáltam, de 4,3-as kijelzőn túl kicsi, úgyhogy marad az MX Player.

(#74471) #79335424 válasza saelin (#74469) üzenetére


#79335424
törölt tag

De, az. Nem használtad még PC -n? Ez egy komplett médiacenter. Pluginozható. Képes akár launcherként is működni.

Bozek:
Hát tényleg nem 4.3" -hoz való. Én 24" -on használom. :)

(#74472) MayerApu válasza darvinya (#74439) üzenetére


MayerApu
csendes tag

A telefont magyarországon vettem de független. Itteni szolgáltatót használok. A gmail fiók magyarországon lett létrehozva. A google helyszolgáltatást be van kapcsolva. Az állhelyek nem tudom, hogy micsoda :)

(#74473) saelin válasza #79335424 (#74471) üzenetére


saelin
veterán

Nálam a kodi nem játszik le mkv-t, mindig elindul a hang, de a képet már nem hozza be, majd összeomlik. Valamit állítani kell? Az x86 verziót szedtem le, de az arm változattal is ezt csinálja.

Az ui az tetszik, még a transformer billentyűzetét is érzékeli és lehet vele navigálni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#74474) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Trigger muködik Lollipopon?

(#74475) #79335424 válasza saelin (#74473) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, de mivel nálam nem csinálja, ezért nem tudom, hogy mit. De a Kodinak (XBMC -nek) elég kiterjedt dokumentációja és közösségi háttere van. Ha nálad előjött ez a hiba, akkor vszínűleg másnál is. Utánanézhetsz.

(#74476) darvinya válasza MayerApu (#74472) üzenetére


darvinya
titán

Sajnos sz.gépen kell gmail fiókot megnézni, hogy tartózkodási helyed mit mutat.
Ha Mo-t, akkor azt át kell állítani.
Fejlesztői lehetőségek menüben van ilyen lehetőség.

G Térkép app megmutatja hol vagy?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74477) Jakuu válasza saelin (#74473) üzenetére


Jakuu
őstag

Probald meg a VC playert, en peldaul pont az MX mellett hasznalom.

(#74479) MayerApu válasza darvinya (#74476) üzenetére


MayerApu
csendes tag

A gmail fiókomon belül hol tudom átállítani a tartózkodási helyemet? Sorry de nem találom.
A G Térkép appja jól látja, hogy hol vagyok

(#74480) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok.
Olyan app kellene már ha van ilyen.
le ejtettem a telómat xperia m2 a be kapcsoló gomb tönkre ment.

Sajna csak úgy tudom (feléleszteni a telót) hogy töltőre dugom. De ez így nem túl előnyös sajna csak 2 hét múlva tudom szervízbe vinni.
előre is köszönöm a válaszokat.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#74481) gipsztigris válasza csucsu21 (#74480) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem neked ez kell!

Be lehet állítani a hangerő gombokra, hogy felébredjen a készülék.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74482) Quasi_modo válasza gipsztigris (#74481) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ezzel csak annyi a gond, hogy zabálja az akkut. Z1 C-n próbáltam, de máshol is olvastam.

valami

(#74483) gipsztigris válasza Quasi_modo (#74482) üzenetére


gipsztigris
addikt

Lehet, hogy készülékfüggő a dolog, mert anno Nexus4-en nem volt vele semmi baj..... és root nélkül is működik.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74484) Quasi_modo válasza gipsztigris (#74483) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Root-ról én nem beszéltem.

valami

(#74485) gipsztigris válasza Quasi_modo (#74484) üzenetére


gipsztigris
addikt

De én azért beszélhetek róla? ;]
Ugyanis javasolhatnánk a gravitybox-t is a célra, de ahhoz root kell, ez pedig működik gyári állapotú készüléken is.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74486) Fall-N válasza vadászcsiga (#74434) üzenetére


Fall-N
veterán

Természetesen ki van kapcsolva és a képminőség is 'high'-ra volt állítva. Ismerem a beállításokat sokat használtam anno.
Próbáljátok ki, hogy nézzétek meg egy képet bele majd zoomoljatok bele. Rögtön latszik, hogy a kép tömörített és nem eredeti a minősége.

[ Szerkesztve ]

(#74487) Fall-N válasza Flind (#74450) üzenetére


Fall-N
veterán

Az sem eredetiben mutatja a képet: Nagyíts bele és rögtön homályos lesz a kép. A beépített megjelenítő nekem felesleges, mert miatta kell plusz nyomkodni a további opciók miatt (letöltés pl) vagy, hogy kilépjek belőle.

[ Szerkesztve ]

(#74488) kisspall válasza Fall-N (#74487) üzenetére


kisspall
aktív tag

Mutass már egy képet, ami nem homályos, ha belenagyítunk. Nem láttam még olyat ugyanis. :U

(#74489) Fall-N válasza kisspall (#74488) üzenetére


Fall-N
veterán

Félreérted. Nyilván arra gondoltam, hogy belenagyítasz egy QHD képbe, amíg M=1:1-ben látod (tudod dupla kopp, ami UC-n ugye nem működik az össze-vissza megjelenítés miatt). Vagy egy 12 MP-es képbe. Nem 10x-es zoomra gondoltam... Nem vagyok én sem hülye, érdekes más böngészőben normális a kép.

[ Szerkesztve ]

(#74490) darvinya válasza MayerApu (#74479) üzenetére


darvinya
titán

Sz.gépen Play áruház és ottani fiók és készülék.
Ekkor keresd meg az app-ot amit szeretnél felrakni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74491) Flind válasza Fall-N (#74487) üzenetére


Flind
senior tag

Amiket linkeltem screenshotokat, már belenagyítottam a képbe, csak részlet látszódik. Itt az eredeti, teljes fotó. Mint láthatod, nem lesz homályosabb.

Pont hogy egyszerűbb a képmegjelenítőből letölteni, kilépni meg nem kell, mert csak direkt linkeken használja automatikusan, amikor kell is. De ettől még megértem, hogy neked nem tetszik. Nekem az is egy nagy plusz a UC mellett, amit hiányolok más böngészőkből. Könnyű ugyanis megszokni a kényelmet.

(#74492) vadászcsiga válasza Fall-N (#74486) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem ez másodlagos. Sokkal jobb hogy kora délután nem kell toltore rakni. Már azt hittem a másfél éves telómnak annyi.

(#74493) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

melyik cella info app mutatja meg az összes elérhető hálózatot és annak típusát (3G,LTE)?

#?*@&!

(#74494) air válasza zeon.hu (#74493) üzenetére


air
nagyúr

Ha az "összes elérhető hálózat" alatt más szolgáltató hálózatát is érted, nem csak a sajátodat, akkor a válasz az, hogy semelyik.
Ha a saját hálózatodon belül érted, akkor pedig bármelyik megmutatja a hálózat típusát, amire adott pillanatban csatlakozva vagy. A telefon nem radar. Csak annak a hálózatnak az adataid írja ki, amelyiken fent vagy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74495) zeon.hu válasza air (#74494) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!
igazából a mifim érdekelne, de az a kártya ugye nem a telóban van, abba másik szolgáltatóé került.
elvileg van 4G, méghozzá a közelben, de a mifi csak ritkán látja, akkor, ha magasabban vagyok.

#?*@&!

(#74496) Fall-N válasza vadászcsiga (#74492) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze kinek mi a fontos. Mint írtam én is használtam a Sony-n de most, hogy erős a telefonom jó a Chrome és nem meríti az akksit sem nekem.
AdBlock miatt fent van a Firefox is. Ha lenne Chrome mellé akkor nem kellene az sem.

(#74497) Viktor0610 válasza Fall-N (#74496) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fall-N:
Miért nem használsz AdFree-t?
Az nem csak a böngészőben, hanem az összes programban kiírtja a reklámokat. :)

dekrer:
Jah. Csak azt valamiért elvetettem. Már nem emlékszem, hogy miért. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#74498) Deck válasza Viktor0610 (#74497) üzenetére


Deck
titán

Adaway is.

PS5

(#74499) Bozek válasza air (#74494) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kézi keresésnél is látod az összes elérhető hálózatot és annak típusát, csak azoknál, amikre nem tudsz csatlakozni, ott a jel, hogy tiltva van. Vicces, nálam a Telekom-nál most csak 2G-t talált. :D

(#74500) air válasza Bozek (#74499) üzenetére


air
nagyúr

Az LTE-t is írja? Mert nekem nem, pedig itt biztosan van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.