Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75701) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan lejátszó ami a Spotify profilomból tud zenét lejátszani Offline? Vagy esetleg valahogy a spotifyból tudom egyszerűen exportálni az ott levő zenéket?
Flyme OS alatt folyamatosan összefossa magát a spotify app és rettentő idegesítő.

yo

(#75702) Bozek válasza air (#75698) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sajnos nem. A Facebook-ra való posztolást nem képes lekezelni a Tasker, próbáltam már többször is. Amit alternatívának találtam, az a HootSuite, viszont ez meg IAP-os. Bár ha jól emlékszem, akkor csak ahhoz kell fizetni, hogy több oldalra is ki tudd rakni ugyanazt, ugyanabban az időben.

(#75703) air válasza Bozek (#75702) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, de nem nekem kellett.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75704) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Bátorkodom feltenni a kérdést, bár sajnos sejtem a választ.

Ha le szeretnék szokni a gyári fb appról, és mondjuk böngészőben használnám, akkor arra van-e bármiféle lehetőség, hogy megkapjam az értesítéseket? Vagy, ez ebben az esetben felejtős, csak úgy működne, ha alternatív alkalmazást használnék?

Véleményem szubjektív...

(#75706) petipetya válasza #50751744 (#75705) üzenetére


petipetya
nagyúr

A java miatt erre nincs lehetőség. Telón csak a netbank mobilos felülete érhető el.

"nincs rá lezsóidő"

(#75707) otto14 válasza hackeeeee (#75704) üzenetére


otto14
senior tag

Szia! Az UC Browsernél működik.

asd

(#75708) hackeeeee válasza otto14 (#75707) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm.. Köszi!

Gyárinál nincs erre semmi lehetőség?

Véleményem szubjektív...

(#75710) otto14 válasza hackeeeee (#75708) üzenetére


otto14
senior tag

Tudtommmal nincs..

asd

(#75711) hackeeeee válasza otto14 (#75710) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:(

Lehet, hogy teszek akkor egy próbát az UC-val. Köszi a tippet!

Véleményem szubjektív...

(#75712) Winne válasza Winne (#75660) üzenetére


Winne
nagyúr

Valaki 5let? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#75713) karldergroße válasza hackeeeee (#75711) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igazolhatom, UC Browser-rel tökéletesen működik még azt is beállíthatod, miről akarsz értesítést.

(#75714) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Rég jártam erre, és biztos volt már kérdés, ezért linket is megköszönök ha úgy van. :)

Azt szeretném megkérdezni, hogy zenelejátszóból jelenleg miket tudnátok ajánlani ami jól is szól, és kevés rammal beéri, van olyan ingyenes app amit érdemes kipróbálni, vagy egyik se ér fel a poveramp/playerpro pároshoz?

Bármilyen infót előre is köszi! :R

(#75715) otto14 válasza Canonfan (#75714) üzenetére


otto14
senior tag

Szia!

Szerintem a Poweramp messze a legjobb zenelejátszó, kétlem, hogy lenne nála jobb. :)

asd

(#75716) Deck válasza otto14 (#75715) üzenetére


Deck
titán

Poweramp +1

PS5

(#75717) olivera88


olivera88
veterán

Beállítottam TIB ben egy ütemezett gyorsítótár törlést amit kézileg futtattam le először , ennek az lett az eredménye h elállítódott a háttérképem. :U :W Valaki találkozott ilyennel már? Mi köze a cache törlésnek a háttérképhez?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#75718) air válasza otto14 (#75715) üzenetére


air
nagyúr

Pedig sokak szerint a Powerampnál csak jobb van. :P
Próbáld csak megvásárolni és kizárólag offline használni! Merthogy azt nem lehet. Folyton ellenőrizni akarja a licence-t. ;]
Szerintem a Mort Playert érdemes kipróbálni.
(Ja, és nincs olyan, hogy objektív legjobb.)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75719) darvinya válasza #50751744 (#75705) üzenetére


darvinya
titán

Próbáld ki Opera Classic-t, benne állítsd át Desktop-ra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75720) otto14 válasza air (#75718) üzenetére


otto14
senior tag

Kipróbáltam. Picit nehéz összehasonlítani, mert azonso hangerőbeállításon a Mort player hangosabb. Kézi beállítással megpróbáltam azonos hangzásra hozni az eq beállításokat. Poweramp egy picit tömöttebb hangzást biztosít, míg a Mort player nem annyira, talán kellemesebb a hagzása. Ennek ellenére [link] a trombitaszóló jobban tetszett nekem a poweramppal = itt már soft treble beállítással mint Mort playerrel. itt is próbáltam variálni

Egy próbát megér mindenkinek a Mort Playert a Poweramppal vagy bármelyik másik lejátszóval szemben.

8 évet zenesuliba jártam, a jobbak között voltam, szóval szerintem van hozzá fülem hogy összehasonlítsak két zenelejátszót :R

[ Szerkesztve ]

asd

(#75721) S e t h válasza air (#75718) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van egy négy éves telefonom, már csak edzés céljából tartom fent, azon van hanganyag és Poweramppal hallgatom.
Igen ritkán csak wifi van aktiválva rajta, akkor is csak megnézem van-e vmi frissítés a google appokra, a hanganyagot számítógépről pakolom át usb-én.
Mindezt csak azért írtam le, mert nálam még sosem volt baja pedig a hét öt napján használom.

Nem kétlem, hogy másnak volt vele rossz élménye, de nálam abszolút pozitív és mivel nem is nagyon vagyok muzikális és így is csak kabarékat, letöltött podcastokat hallgatok, így válogatni sem szoktam a lejátszók között, ezt megvettem 23 forintért és megelégedéssel használom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#75723) tobias40


tobias40
veterán

Hi!

Senkinek nem hiányzik a hangtárcsázás?(régi nokiámon profin működött! :W )
ezekre a kérdésekre senkinek nincs ötlete?

(#75724) Joker88


Joker88
őstag

valami kellemes, nagy tudású billentyűzet programot tud valaki ajánlani ? most az alap AOSP ( ? ) billentyűzet van.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#75725) otto14 válasza Joker88 (#75724) üzenetére


otto14
senior tag

Én Swiftkeyt használok, gyorsan tanul, nekem kézre áll.

asd

(#75726) darvinya válasza #50751744 (#75722) üzenetére


darvinya
titán

Opera Classic fent van a Play-en, csak mivel 2 fajta Opera van, ezért van külön nevezve.

Konkrétan mit nem tud megcsinálni(számítási feladatokat)?
pl: ez mennek ezek a java játékok. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75727) #79335424 válasza tobias40 (#75723) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azon hogy társítottál hangmintát egy névhez? Meglepne, ha nem egyesével.

(#75728) oncsi válasza Joker88 (#75724) üzenetére


oncsi
őstag

Hacker's Keyboard
De főleg Tab-ra. azon viszont a legjobb (szerintem)

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#75729) petipetya válasza tobias40 (#75723) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem nem hiányzik. Ha olyat kell hívnom akit nem akarok, akkor jó erősen koppintok a fejére a tárcsázóban. Ha pedig egy kedves lány ismerősről van szó, akkor alig érek hozzá a fotójához. Az ilyen apróságok jót tesznek az ember lelkének.

A hangtárcsázás ilyet nem tud, mivel nincs közvetlen fizikai kontaktus a hívott féllel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#75731) tobias40 válasza #79335424 (#75727) üzenetére


tobias40
veterán

Sjnos csak egyesével lehet és nincs kedvem felmondani vagy 500 kontaktot,pedig megvettem hivatalosan! :W

Ezért keresnék másik progit amit nem kell egyesével felmondani és jól teszi a dolgát,hangtárcsázásra!! :Y

(#75732) #79335424 válasza petipetya (#75729) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahhh... Már értem, miért fejlesztgetik a Gorilla Glas -t! Egyes névjegyeknél (anyós, főnök, mobil/TV/internet szolgáltató, stb.) kell a fokozott törésvédelem. :D

tobias40:
Sztem nem érted a működési elvét. Ha értenéd, akkor tudnád, hogy amit szeretnél, azt lehetetlen megvalósítani azzal a módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#75733) Remekelek28


Remekelek28
őstag

sziasztok
melyik az a program,ami led és vibra értesitést ad? Gmail és face messenger esetén. Egyszinü a ledem. A light managert probáltam,de semmit nem csinál. 😞de igazából egyik ledes program se tevékenykedik. még csak hivásoknál se.

[ Szerkesztve ]

(#75734) róland válasza tobias40 (#75731) üzenetére


róland
veterán

Ha rá tudod venni a Google hangkeresőjét, hogy a telefon névjegyzékében is keressen, akkor talán előrébb jutsz a kérdésben.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#75735) Narxis


Narxis
nagyúr

Swiftkey-ben hol van a ß karakter? :F

Thanos was right.

(#75736) #79335424 válasza róland (#75734) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha van neted...

(#75737) hackeeeee válasza karldergroße (#75713) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És akkor, ott a bővítmények alatti résznél kell bejelentkezni?

A kezdőoldalon található ikonokat le lehet takarítani valahogy?

Véleményem szubjektív...

(#75738) tobias40 válasza #79335424 (#75732) üzenetére


tobias40
veterán

És akkor semelyik progival nem lehet azt elérni amit szeretnék?
Egyébbként ezzel is megy amiket felmondtam próbából de nincs kedvem 500-at felmondani! :F

róland:köszi ! majd megnézem,nálad így működik?

[ Szerkesztve ]

(#75739) róland válasza #79335424 (#75736) üzenetére


róland
veterán

Egy normális mobilnetes csomag már nem elérhetetlen.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#75740) Tyer válasza Narxis (#75735) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem német nyelvet töltsd le, és ott lesz

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#75741) #79335424 válasza tobias40 (#75738) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van olyan program, csak az a bibi, hogy zéró a szókincse. Neked kell megtanítanod mindenre és azt a mindent csak egyetlen nyelven érti meg. IPA -ul. Sztem Te is inkább az egyenkénti hangminta társítást választanád, minthogy megtanulj IPA -ul írni. Én megpróbáltam, de hamar átértékeltem ezt a döntésemet.

Talán a névjegyek esetében van lehetőség az offline Google szövegértelmezésre, de nem teszteltem az ötletet. Ráadásul ugyanúgy egyesével kéne megcsinálni az adatbázist. Arról lenne szó, hogy a névjegyeknél van egy fonetikus megadási lehetőség. Ha letöltöd az offline angol nyelvi adatbázist és a fonetikus lehetőségnél meg tudod adni a nevet úgy, hogy azt egy angol ajkú helyes kiejtéssel olvasná fel, akkor sztem működhet a dolog.

Róland:
Ebben igazad van, de azért lehetne ez másképp is. Nem hiszem el, hogy egy korszerű okosteló ne bírna el az algoritmussal. Azt sem hiszem, hogy a Google nem rendelkezik a szükséges háttérrel az offline adatbázis elkészítéséhez. De akár azt is megtehetné, hogy lehetőséget ad a közösségi fejlesztésre. Csak lesz..ja, hogy a világon még van egy pár nyelv a támogatottakon kívül.

[ Szerkesztve ]

(#75742) tamas1985


tamas1985
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy offline navigációs programot ami ingyenes, ASUS ME103K tabletre kellene, köszi

(#75743) darvinya válasza #50751744 (#75730) üzenetére


darvinya
titán

Tényleg nem működik. :(

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75744) Shingen válasza tamas1985 (#75742) üzenetére


Shingen
addikt

Here
[link]

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#75745) R19 válasza tamas1985 (#75742) üzenetére


R19
senior tag

HERE, egy próbát megér.

(#75746) golyós válasza otto14 (#75715) üzenetére


golyós
őstag

Igaz nem ingyenes de aNeutron rommá alázza a Powerampot. :K

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#75747) csemberlen válasza tamas1985 (#75742) üzenetére


csemberlen
őstag

IGO

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#75748) Deck válasza golyós (#75746) üzenetére


Deck
titán

Álmodozz.

PS5

(#75749) Edi77 válasza csemberlen (#75747) üzenetére


Edi77
őstag

Nem lehet, IGO csak 7"-ig jó :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#75750) air válasza tamas1985 (#75742) üzenetére


air
nagyúr

Próbálj ki egy-két OSM alapú navit!
Be-On-Road, OsmAnd, Mapfactor.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.