Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74251) air válasza #79335424 (#74249) üzenetére


air
nagyúr

Akkor inkább hagyom. Most nincs semmi gondom a Dolphinnal. Nem csinálok felesleges gondot magamnak.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74252) Viktor0610 válasza adsl (#74250) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nincs ennél jobb. Max. a képek betöltésének minőségével, vagy a képek megjelenítésének teljes kikapcsolásával lehet további adatmennyiséget spórolni. :)

Samsung Galaxy A54

(#74253) adsl válasza Viktor0610 (#74252) üzenetére


adsl
aktív tag

Igen azt tudom,csak az Opera minivel az a baj hogy sok oldalon nem jelenit meg képeket,pl (facebook)viszont adatot meg spórol. :)

[ Szerkesztve ]

(#74254) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, kérdés.

Adott egy céges exchange mail fiók.
Kiderült, hogy azzal elvileg windows sharepointon keresztül hozzá tudunk férni a cég meghajtójához.
Munkatársamnak samsung telefonja van, gyári mail appba be van állítva az exchange fiókja, rányom a linkre, amit levélben kap, windows sharepoint ablak előugrik, majd már meg is nyitotta a helyet a közös meghajtón.
Mást nem állított be.

Nekem viszont egy htc m8am van, a céges mail a gyári htc mail appba van beállítva, ott ha kapok egy linket és rányomok, nem csinál semmit.

Hogyan tudnám én is elérni távolról a fileokat mobilról?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74255) zeorsdfd válasza adsl (#74250) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

A Chrome is tud ám tömöríteni, bár nem hasonlítottam össze az Operával..

(#74256) zseko válasza zeorsdfd (#74255) üzenetére


zseko
veterán

És az Opera mini "nagytestvére" is. De a mini tömörít a legjobban.

HR24.hu

(#74257) vicze válasza zseko (#74256) üzenetére


vicze
félisten

A mini(maga a program) nem tömörít semmit, azt a szerveroldal végzi, az Opera mini csak egy kliens, ami egy szerver oldali tömörítést megjelenít, gyakorlatban semmilyen klasszikus böngésző motort vagy JS motort nem tartalmaz(ezért nem működnek az interaktív oldalak vele), ezért is kemény 1,2MB az egész és ezért érhető el ennyi platformra.

Opera Max-al minden alkalmazásra kiterjeszthető az adat tömörítés, amit a nagytestvérek tudnak, ez nyilván korlátozottabb mértékben.

[ Szerkesztve ]

(#74258) air válasza Zirowe (#74254) üzenetére


air
nagyúr

A SharePoint web alapú, próbáld a linket egy böngészőben megnyitni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74259) Zirowe válasza air (#74258) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Próbáltuk, de nem talál semmit.
Gyakorlatilag a belső hálózat linkje ugrik fel ilyenkor (hiszen eleve a mailben úgy linkelik, mint amit csak belső hálózatból használunk) és azon keresztül nyitja meg.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74260) DrojDtroll válasza géeles (#74245) üzenetére


DrojDtroll
addikt

LámaZ és géeles köszönöm szépen. :R

(#74261) Orionhilles válasza LonGleY (#74165) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Flud +1 nekem jó :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#74262) vicze válasza Zirowe (#74259) üzenetére


vicze
félisten

Nincs neki +ban VPN is beállítva? Mert az nem a program/telefon tudása, hogy a céges hálótokat eléri.
Esetleg van a SharePoint-nak publikus lába kifelé?

(#74263) Zirowe válasza vicze (#74262) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Gyakorlatilag megkapta a telefont, ott beállította az exchange fiókot és ennyi.
Vpn szerintem tuti nincs beállítva.
Sharepoint publikus lába meg jó kérdés, sajnos nem tudom, mert sajnos itt az informatikusok nincsenek éppen a toppon..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74264) vicze válasza Zirowe (#74263) üzenetére


vicze
félisten

Akkor még, az hogy nem a belső céges wifi-re kapcsolódik? Mert akkor szintén működhet a címfeloldás, másképp tök esélytelenek látom.

Olyan eshetőségek vannak SP külső elérésre, hogy:
- SharePoint Online + Office 365
- Publikus SharePoint oldal
- belső háló elérés VPN-nel vagy egyéb úton -> céges wifi

A fentiek nélkül lövésem sincs, hogy működhetne úgy egyáltalán technikailag. Most így csak a legutolsóra tudok gondolni annyiból amit leírtál.

(#74265) adrian94 válasza St3ven (#73693) üzenetére


adrian94
őstag

Ennek a widgetnek megtudja valaki mondani a nevét ? :)

(#74266) -juc- válasza adrian94 (#74265) üzenetére


-juc-
aktív tag

Klikk a képre!

(#74267) beg válasza adrian94 (#74265) üzenetére


beg
veterán

Kattints a képre, az van linkelve :)

GridAlarm GP Calendar Widget

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74268) adrian94 válasza -juc- (#74266) üzenetére


adrian94
őstag

-juc- , beg

köszi :) nem tudtam, hogy rá kéne kattintani :)

(#74269) Zirowe válasza vicze (#74264) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Megnéztem, nincs vpn, és természetesen sehogy nem kapcsolódik a belső hálóra, nincs is belsős wifink, mobilneten van.
Egyedül az exchange fiókba van belépve, sharepoint címet pedig nem tudjuk.
Ennek ellenére megnyitja neki a linkelt helyeket, de azt is megnyitja, ha a linkre kattintva átírja az elérési utat (link mondjuk egy filera mutat, de ő törli belőle azt és inkább a mappájába lép).
Fogalmam nincs hogy lehetséges ez.

Ja, office365 sincs, a belső rendszeren mindenhol office 2010 van.

Még annyi, hogy gov-os rendszer.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74270) pikszel válasza batai15 (#74247) üzenetére


pikszel
őstag

Google naptár.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#74271) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Net monitorozó appot keresek, de olyat, ami működik 2.2 alatt, és lehetőleg meg tudja mutatni azt is, hogy melyik alkalmazás mennyit forgalmazott. Valahol szivárog a netem, de nem tudom, hogy mi eszi.

(#74272) Viktor0610 válasza pikszel (#74270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam (ZTE V5) nem mutatja a napot az ikonján a Google Naptár. :( Ellenben a gyári igen. :)

Az is csak a gyári launcherrel, a Nova alatt egyik sem mutatja a napot... :(

Samsung Galaxy A54

(#74273) 7Sony7 válasza batai15 (#74247) üzenetére


7Sony7
addikt

Business calendar.

-

(#74274) pikszel válasza Viktor0610 (#74272) üzenetére


pikszel
őstag

Nekem egy Sony M2-n, 4.4.4 alatt, és Nova-val az aktuális napot mutatja.

Képernyőmentés

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#74275) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Ma hozott a postás egy Meizu MX4-et. Már nagyjából be is laktam, de lenne egy picit égető kérdésem.
Több év ios használat után szeretnék átállni, így picit hozzászoktam az egységes appikonokhoz.
Flyme os alatt, külön launcher telepítése nélkül valahogy megoldható az ikonok egységesítése? Tehát hogy ne legyen fele vágott kocka alak, a másik fele meg köralakú, stb.

Köszi

yo

(#74276) tybsen válasza karldergroße (#74236) üzenetére


tybsen
addikt

Android 5.1 / nincs más (gyári) sms program.

(#74277) fecus


fecus
őstag

Tud valaki egy linket ahol az UC browser beállításait leírják? Esetleg magyarul?
Az UC browserHD-t töltöttem le gondoltam az lesz jó 9colos tabletre.
Mindenütt bekapcsoltam az asztali megjelenítést, de nem úgy néz ki mint a PC-n. Ráadásul folyton visszaáll mobilra.
Azért ezt a böngészőt választottam, mert valahol olvastam, hogy Rokchip-en gyorsabb mint a többi, igaz ez?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#74278) Viktor0610 válasza tybsen (#74276) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valami egyedi hiba lesz, vagy mégis volt valami spec. karakter az SMS-edben, mert most direkt kipróbáltam, addig nem csökkentette a karakterek számát, míg nem tettem bele egy olyan betűt, smiley-t, amit csak unicode-ként tud elküldeni. :)

Samsung Galaxy A54

(#74279) batai15 válasza kenny123 (#74275) üzenetére


batai15
félisten

gyárilag nincs valami féle téma center ?
mert max ott szvsz.. vagy egyesével cseréled az appokat..

(#74280) tybsen válasza Viktor0610 (#74278) üzenetére


tybsen
addikt

Igazatok van valószínűleg, mert megpróbáltam, de nem sikerült reprodukálni a jelenséget. Csak arra tudok gondolni, hogy mivel kora reggel történt, félig még aludtam és nem vettem észre, hogy mégis volt egy speciális karakter.

(#74281) fecus válasza fecus (#74277) üzenetére


fecus
őstag

Nem a hd-t kellett volna letölteni. A sima már jobb.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#74282) vicze válasza Zirowe (#74269) üzenetére


vicze
félisten

Ah megvan, ez lesz az. Legalább én már értem, hogy működik. :)
Már csak azt kéne kitalálni, hogy HTC-n miért nem megy. Mert ez tök sima ActiveSync featurenek néz ki, amit viszont támogat.

Na most kicsit túrva a netet, arra tippelnék, hogy esetlegesen az NTLM autentikáció lehet a gond.
Neki a gyári böngészőben nyílik meg? Más böngészőkkel is megy?
Ugyan ez kérdés neked. :)

[ Szerkesztve ]

(#74283) Zirowe válasza vicze (#74282) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Örülök, hogy legalább te már érted és köszönöm, hogy foglalkozol a problémával. :)

Nem, neki az egész a mail appban zajlik, a meghajtók tartalmát is azon belül látja, van documents opció is, ahol szintén meg lehet nyitni a közös meghajtókat..
Böngészőbe másolva a sharepointos ablakban megjelenő elérést hibát dob.

Igazából a fiók megadásakor (én csináltam meg neki, mert nem igazán ért hozzá) semmi plusz beállítást nem láttam nála, ő is tökre elcsodálkozott a lehetőségen.

Most otthon megpróbáltam a nexus 7 '13-amon a régebbi gyári levelező programmal (a sárga borítékos, gmailen nekem továbbra sem elérhető az exchange egyik készüléken se), de ott se volt aktív a link.

Az a baj, hogy nálunk azok, akiknek ez a dolguk, nincsenek igazán a toppon, erről a sharepoint lehetőségről meg szerintem nem is tudnak (ők csak kisebb karbantartást végeznek, az üzemeltetést egy másik szerv végzi, ami meg kb nem mond semmit se magától).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74284) BéHGT


BéHGT
senior tag

Helló!
Note 10.1 2014 Editionon szeretnék képernyőmentést videóban... Milyen programot ajánlanátok?

(#74285) darvinya válasza DeFranco (#74271) üzenetére


darvinya
titán

Semmi esély rá, hogy lenne ilyen app.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74286) darvinya válasza Zirowe (#74254) üzenetére


darvinya
titán

El van b…szva a gyári mail app.
Rakj fel másik mail app-ot ami Exchange-el teljesen kompatibilis és működni fog.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74287) DeFranco válasza darvinya (#74285) üzenetére


DeFranco
nagyúr

melyik része esélytelen? net monitort ismerek, jó is, jól konfigurálható, csak alkalmazásonként nem mér külön. erre gondolsz?

(#74288) Zirowe válasza darvinya (#74286) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Melyiket ajánlanád?
Próbáltam az ms féle outlook "próba" appját, a korábbi stock mail appot és a htc-jét, de egyikkel se ment, a samsungét meg nem tudom felrakni. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74289) darvinya válasza Zirowe (#74288) üzenetére


darvinya
titán

k9 mail ?
Vagy nézd meg ezt [link].
[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74290) vicze válasza Zirowe (#74283) üzenetére


vicze
félisten

Aha, így még inkább értem, hogy működik. Szerver oldalon tuti be van aktiválva, szóval az ok.
Nagyon egyedi Samsung dolognak tűnik akkor az appban, mivel az android és tudtommal egyik böngésző se támogatja az NTLM autentikációt, ami kell ahhoz, hogy be tudj lépni így a SP-re. Nem nagyon láttam másik olyan appot ami ezt tudná, keresgéltem most de még a rendes Outlookban(androidos) sincs semmi ilyen.

Nyugi egyik másik se fog működni darvinya nem feltétlenül érti miről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#74291) darvinya válasza vicze (#74290) üzenetére


darvinya
titán

Sony gyári mail app-ján is megy a link-ek több lehetőséggel. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74292) Zirowe válasza darvinya (#74289) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Végig zongoráztam itt az összeset+nine és k9 (utóbbi volt az egyetlen, ami szinkronizálni se tudott, ioexception hibával kidobott loginkor), de egyik se tudta megnyitni a linkeket rendesen, mind a böngészőt hívták meg, ahol file://-ként próbálták hiába megnyitni.

Samu ennyire egyedi lenne? :S

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74293) blackvinyl


blackvinyl
tag

Sziasztok,

LG F6ra keresnék egy olyan videolejátszó programot, amiben lejátszási listát lehet csinálni a telefonon levő videókból.

Köszi!

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#74294) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok!Létezik olyan app amivel ki tudom menteni a Chrome könyvjelzőimet és importálni tudom másik böngészőbe? Nincs pc-m, tableten szeretném ezt meg oldani.

(#74295) air válasza Zirowe (#74292) üzenetére


air
nagyúr

Most próbáltam ki, MailWise átdobja a linket a Dolphinnak, de az nem tud kezdeni vele semmit.
KK gyári böngésző viszont tökéletesen viszi az egész SP-t. Mobil- és asztali nézetben is. Auth is simán lemegy.

Szerintem az a normális, ha egy SP linket a mail kliens átpasszol a böngészőnek.
A Samu egyedi megoldása abnormális, hogy mindent a mail kliensben kezel. Megpróbálhatsz szerezni egy Samu gyári levelezőt, de gyanítom, hogy nem fog menni HTC-n.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74296) vicze válasza darvinya (#74291) üzenetére


vicze
félisten

Ez rendben van, szerintem mindegyik tudja sima http, de itt most intranetes SharePoint Windows files sherjéről van szó(UNC megosztás), ami Exchange-n keresztül egyéb belső háló hozzáférés nélkül működik.
Itt nincs semmi http, a link maga file://-re kezdődik.

(#74297) #79335424 válasza air (#74295) üzenetére


#79335424
törölt tag

Símán lehet, hogy a Samu átfaragta az intentet és nem engedi a böngészővel nyitni az uri -t.
Tegnap az Xposed modulokat böngészve jöttem rá, hogy miért nem működik nálam az a hívásmód, ami JB -n működött. Ott meg a Google kavart bele az intentbe. Még szerencse, hogy van olyan modul, ami visszacsinálja.

(#74298) LámaZ válasza Richter36 (#74294) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem kell app, a Chrome maga exportálja, de ha Mobilba veszed fel őket, minden Google-ba bejelentkezett eszközödön látod.

Legyen minden jó!

(#74299) Zirowe válasza air (#74295) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, próbáltam is átrakni htc-re, de ugye kell hozzá a samsung rendszer+ez a készülék most nem rootolt.
A nexus 7em viszont igen, majd megpróbálom vhogy ráhegeszteni a hétvégén.

vicze1: igen, ez lesz az, érdekes ez a plusz samsung funkció.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74300) vicze válasza air (#74295) üzenetére


vicze
félisten

A linked amit átdob az file:// kezdetű? Illetve az SP-tek az belső hálós? Az intranet a leg sarkalatosabb pontja az egésznek, mert mindegyik böngésző viszi valamilyen szinten az SP-t, de itt most másról van szó.

Az szerintem normális hogy Webview-t hsznál inkább, a FB app is áttért erre, illetve ha a biztonsági szempontot nézed ami azért egy vállalti környezetben fontos akkor sokkal jobb ha appon belül marad és csak a webview-t hívja meg maga alá, minthogy XY 3. appnak átadja a tartalmat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.