Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75451) laszlohu válasza spiritex (#75449) üzenetére


laszlohu
addikt

Nem, csak Magyarország térképet, de lesz egy fizetős verzió, gondolom abban majd lehet full-EU-t.

[ Szerkesztve ]

(#75452) bzoly


bzoly
aktív tag

Sziasztok,

Nem tudok feltölteni a Youtube-ra videót az Android telommal, állandóan azt a hibaüzenetet kapom, hogy "Gond volt a hálózati válasszal". Telefon újraindítás megvolt, ki és bejelentkeztem a Youtube-ra, próbáltam wifiről és 3Gről is, ugyanaz a hiba. Mi lehet ez?

Köszi, Zoli

(#75453) #79335424 válasza X@b3e (#75450) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még nem próbáltam root nélkül, szándékosan működésképtelenné tenni egy alkalmazást, de ha a teló ad lehetőséget root nélkül a felhasználói alkalmazások jogosultságkezelésére (több típusban láttam ilyet), akkor talán megoldható. Elveszel tőle egy fontos jogosultságot és akkor FC -vel elszáll. Egy másik lehetőség, hogy készítesz egy alkalmazást, elnevezed Viber -nek (ha lehet), társítod a logót, törlöd a telóról a Viber -t és ezt telepíted helyette. App Inventor -ral nem nagy kunszt összehozni egy ilyen egyszerűbb Android alkalmazást. Az más kérdés, hogy "kicsit" erősnek tartanám, ha vki "viccből", kompletten törölne a telómról egy alkalmazást. Pedig nálunk, a társaságban nem épp szokványos tréfák is előfordulnak.

(#75454) drmotto válasza laszlohu (#75451) üzenetére


drmotto
őstag

Ezt honnan tudod? Forrás esetleg?
Csak azért kérdezem mert az nng emailben még a múlt héten is azt írta, hogy nem lesz droidra igo ezen kívül.

(#75455) #79335424 válasza drmotto (#75454) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tehát csak a 10 napos szülinapi ajándék kedvéért kifejlesztették ezt az Androidos NextGen verziót? Nemááá...!

(#75456) beg válasza drmotto (#75454) üzenetére


beg
veterán

Lesz, csak inkább az autós droidra koncentrálnak. Az alapok meg ugye ugyanazok.

"Az Új Magyarország Fejlesztési Terv keretében az NNG Kft. iGO My way navigációs szoftvermotoron alapuló autóipari megoldást fejlesztett ki. Az Európai Unió és a magyar állam által nyújtott támogatás pontos összege 149.545.000"

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75457) laszlohu válasza drmotto (#75454) üzenetére


laszlohu
addikt

Így, ebben a formában nem volt leírva,
de már vagy 10 ilyen igo -s hírt olvastam, és mindegyikben utalnak egy kereskedelmi forgalomba kerülő verzióra, de azt is leírták, hogy nem prioritás az Android számukra,
ezért ennek megjelenési dátuma nincs megadva, tehát nem a közeljövőben,

azt, hogy full-EU - s lesz, azt pedig csak tippeltem, mivel a térképfrissítésben van a pénz, azon túl, hogy az appért fizetsz, persze nem a szülinappról beszélek,

a másik, ki adna pénzt egy olyan naviért, amiben csak Magyarország térkép van.

(#75458) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok. Nálam nem indul el a SzülinApp. A Global.cfg-t hiányolja. A Play-ról telepitettem. Mi lehet a gond? Egyébként telepitve van a Primo is.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#75459) air válasza szimi57 (#75458) üzenetére


air
nagyúr

Töröld a warez verziót! :(((

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75460) zseko válasza #79335424 (#75455) üzenetére


zseko
veterán

Első körben én is azt gondolnám hogy nem lesz fizetős verzió, ezt azért készítették el mert az autókban is android alapon fut (mintha így olvastam volna, ha tévedek akkor az egész gondolatmenet hibás), így eleve adott volt az alap. Viszont az autókban nincs ennyi kijelző méretvariáció, így meg felesleges lett volna kifejleszteni. Fene tudja.
Lehet tesztelik mekkora bázisa lenne, aztán így teszik elérhetővé a fizetős variációt. Azt mindenesetre én sem nézem ki hogy csak úgy kiadják jópofiságból. Az mindenestre biztos, hogy az elmúlt években elestek jópár potenciális vevőtől a hozzáállásuk eredményeképp. Egyébként a Sygic gördülékenyebb.

HR24.hu

(#75461) DM43 válasza air (#75459) üzenetére


DM43
őstag

A kettőnek semmi köze egymáshoz

(#75462) teo77 válasza bzoly (#75452) üzenetére


teo77
őstag

Valami elveszi a netet a kapcsolattól. Esetleg egy tűzfal vagy valami blokkoló. Nézz utána ennek!
Én engedélyeztem mindent, de ne kapta vissza a netet a kapcsolat. Nem tudom, milyen fájlt kellene ehhez törölni. Valakinek tippje? :l

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#75463) #59070464


#59070464
törölt tag

Budapesti tomegkozlekedesre mi a legjobb, legminosegibb, naprakesz app? Google Now + Google Maps kombinacio vagy egy dedikalt app?

(#75464) #79335424 válasza zseko (#75460) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én azt sem értem, hogy mire jó ez a korlátozósdi (mármint, hogy pénzért sem veheti meg az ember azt, amit szeretne és aminek egyébként nem lenne technikai akadálya). A legális és a warez szoftverek esetében az szokott a legális mellett szólni (mármint a jogi részen kívül), hogy nem kell vele bajlódni (kódok, törések, frissítések, trükközések). Itt viszont az a szitu, hogy egy tört IGO többet tud, mint egy hivatalos verzió. Tök jó, ha megvehetem. De mit érek vele, ha nincs térkép bővíthetőség, vagy mondjuk truck licenc? Cseszhetem a legális verziót. Majd akkor lesz ebben változás, ha a plusz térkép, plusz X -be, egy truck licenc meg plusz Y -ba kerül.

(#75465) tonyrulez válasza air (#75459) üzenetére


tonyrulez
őstag

Warez (fuj-fuj) külön mappában van, tucatnyi fájllal, ingyenes esetén obb mappában van 2 fájl. Nincs semmi kapcsolat a kettő között.

4 8 15 16 23 42

(#75466) zhata


zhata
senior tag

Meg tudná mondani valaki, hogy a Lollipop 5.0x mennyivel nagyobb, (vagy esetleg kisebb) mint a KitKat 4.4.4 ? Köszi.

(#75467) zeorsdfd válasza #59070464 (#75463) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

(#75468) bzoly válasza teo77 (#75462) üzenetére


bzoly
aktív tag

Megvan a válasz:
[link]
[link]

Alternatívák:
[link]

(#75469) Bozek válasza zhata (#75466) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kisebb. Különben hogy férne el a szádba a nyalóka? A KitKat-et meg el lehet törni. :D

Egyébként meg gyártója válogatja. A gyári image-ek Nexusra nem sokkal nagyobbak, tömörített állapotban 8 MB-tal több az 5.0.2, mint a 4.4.4.

[ Szerkesztve ]

(#75470) DM43 válasza tonyrulez (#75465) üzenetére


DM43
őstag

Kis pontosítás: az igo8 / igo primo verzióknál (és nem a warezeknél) a content jól látható, külön mappában van. A SzülinApp egy új verzió (NextGen), ahol ezt "elrejtették" egy obb fájlba (ami tulajdonképpen egy zip fájl).

(#75471) drmotto válasza #79335424 (#75455) üzenetére


drmotto
őstag

Ahogy azt írták lentebb, a nextgen cucc az azért kell hogy a droidos telefonod a beépített navigációt frissítse, meg a bánat tudja még, hogy mit csináljon vele. Minden cikkben nyilatkozzák ezt, és azt is, hogy az andoid számukra teljes értékű navigáció szempontjából nem téma.
Ezért volt fura már a szülinapp (nevetséges egy név... :) ) megjelenése is.

(#75472) #79335424 válasza drmotto (#75471) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ne haragudj, de ez hülyeség! A frissítésnek ehhez semmi köze. Bármit kiadhatnak és azt frissíthetik is. Ezt eddig is megtehették volna az Androidos navijukkal. Amit az Androidos céleszközökre kiadtak, azt is tolhatták volna a Play -re és frissítgethették volna. Ehhez nem kell NextGen.

(#75473) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok,

Lehet nagy badarságot kérdezek, előre is bocs, de hozzá lehet társítani egy alkalmazást egy Google fiókhoz úgy, hogy nem telepítem az alkalmazást a telefonra, csak hozzá társítom, hogy később telepíthessem?
Nem tudok egy alkalmazást telepíteni egyéb okok miatt és érdekelne, van e mód a fentire.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#75474) air válasza alfa20 (#75473) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75475) laszlohu válasza #79335424 (#75472) üzenetére


laszlohu
addikt

Amit írsz, azzal javarészt egyetértek,
leszámítva,
hogy igenis kell NextGen,
mivel ezzel azt ígérték, hogy bármilyen felbontású eszközre telepíthető.

(#75476) #79335424 válasza laszlohu (#75475) üzenetére


#79335424
törölt tag

A NextGen az egy verzió, nem egy kiegészítő. A többi is telepíthető különböző felbontásokra. Szted Törökországban, vagy Izraelben csak egyféle felbontású telókat lehet kapni?. A sys.txt -ben van definiálva a felbontás és képes alkalmazkodni a különböző felbontású eszközökhöz.

(#75477) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Szerettem volna a play áruházból az akciós IGO-t letölteni PC re, hogy később másik telefonra is meglegyen. A firefox APK downloader-el próbáltam, de hiába kattintok a playben a download apk-ra, nem történik semmi.
Valaki tud segíteni?

Bocs már látom más és érdeklődött.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#75478) teo77 válasza bzoly (#75468) üzenetére


teo77
őstag

Köszi! Valamelyik működik neked? Be tudsz jelentkezni?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#75479) KTU válasza teo77 (#75478) üzenetére


KTU
addikt

YouTube alternatíva,
kikapcsolt kijelzővel is megy tovább a lejátszás,
csak hanglejátszással indul a videó (csak 1 képet látsz), de bármikor átváltható videóra.
FireTube free az Amazon-ról [link]
Play-en csak a Premium van [link]
Amazon apk [link], akinek még nem lenne, és ne kelljen keresni :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#75480) blt.62


blt.62
őstag

Mondjatok egy olyan magyar nyelvű hívásszűrő programot ami a Marketon van és szűr névjegyzékre és kedvencekre. Vagyis csak ezeket a számokat engedi bejövő hívásként a többinek viszont a "hívott szám nem kapcsolható" szöveget mondja. Ami működik is a Lollipopon.
LG G3-ra kellene.

MegtorloXp

(#75481) adrian94


adrian94
őstag

Van egy taboom és a főoldalra mikor rakok ki widgeteket akkor nem lehet közel rakni egymáshoz csak egy jó nagy hely kihagyásával.. erre tudtok valami megoldást ? Úgy lenne jó ha közel tudnám rakni és olyan helyre ahova én akarom!

(#75482) Deck válasza KTU (#75479) üzenetére


Deck
titán

Ehez elég egy xposed kiegészítő + gyári youtube app és megy a háttérben játszás.

PS5

(#75483) zhata válasza Bozek (#75469) üzenetére


zhata
senior tag

Köszi, megnyugodtam, hogy kb.akkora. :)

(#75484) bzoly válasza teo77 (#75478) üzenetére


bzoly
aktív tag

Firetube működik, de nincs benne feltöltési lehetőség :(

(#75485) Tyer válasza zeorsdfd (#75467) üzenetére


Tyer
őstag

Én is ezt használom, nagyon gyakran frissül az adatbázis, nagyon jó, pontos

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#75486) Chris78 válasza saelin (#75440) üzenetére


Chris78
aktív tag

Most egyenlöre megy. Kivàltottam a google playt 1 màsik alkalmazàsra ìgy frissült a youtube és pillanatnyilag müködik.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#75487) air válasza adrian94 (#75481) üzenetére


air
nagyúr

Cserélj launchert! Pl. Novára.
Abban akár két rács közé is rakhatsz ikont, mappát, widgetet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75488) drmotto válasza #79335424 (#75476) üzenetére


drmotto
őstag

Erről beszélünk ugye?
Mert ez autós navi, a telefon csak kiegészítő opció hozzá.

(#75489) DM43 válasza drmotto (#75488) üzenetére


DM43
őstag

Inkább erről

(#75490) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#75238) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Továbbra is keresek material designos QR-kód olvasót.
Illetve keresnék widgetet, ami kattintásra visszaszámol pl. 10 másodpercről. :) Az is jó, ha minden kattintásra számol egyet.

Valaki? :))

Samsung Galaxy A54

(#75491) #79335424 válasza drmotto (#75488) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. Én a Szülinapp -ról "beszélek". Az nem egy autós kiegészítő alkalmazás. Nem is értem, hogy mit tudna kiegészíteni egy autós navin. De beszélhetünk akár a többi Androidos IGO -ról is (persze, csak a legalitáson belül :) ). Aki egyetlen autót vezet, annak talán hasznos egy ilyen beépített egység. Én sokféle járművet vezetek robogótól, a kamionig. Ráadásul ezeket nem csak én vezetem. Épp elég volt rávezetnem a főnökömet arra, hogy ha már 3x6 prefix csatorna van azon a nyomorult rádión, akkor ne az enyéimet programozgassa át, mert ha 7 -kor beülök az autóba, akkor 9 -re legszívesebben szepukut követnék el attól, amit Ő hallgat. Még csak az kéne, hogy a navit is állandóan állítgassam! Inkább viszem a sajátomat.

[ Szerkesztve ]

(#75492) fdisk válasza Deck (#75482) üzenetére


fdisk
őstag

Melyik az a xposed modul?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#75493) Kasya


Kasya
nagyúr

Tudtok esetleg wakelock detektor -szerű progit aminek nem kell root?

(#75494) #79335424 válasza fdisk (#75492) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem a BSplayer -rel is ment. Kis képernyőn és háttérben is.

(#75495) fdisk válasza #79335424 (#75494) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi a tippet.
Közben megtaláltam. YouTube background playback a neve.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#75496) #79335424 válasza fdisk (#75495) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyon ritkán Youtube -ozok. Az előbb megnéztem TubeMate -tel. Ugyanúgy működik, mint régen. Símán átdobtam a lejátszást az MX Playernek. Onnan meg már annak a vezérlői érvényesülnek és ha az MX -ben engedélyezve van a háttérben lejátszás, akkor az is megy. A BS Player előnye a kisablakos mód. Ha jól tudom, akkor azt nem tudja az MX. Ez most nem feltétlenül Neked szól, inkább csak tippként, általánosságban vázoltam a lehetőségeket.

(#75497) #79335424 válasza drmotto (#75471) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most esett le, hogy itt miről is írtál. Ha az NNG ezzel operál, akkor nem is értem, hogy mit tartanak ebben előrelépésnek. A járművekbe épített egységek inkább abba az irányba tartanak, hogy legyen egy SIM az autóban és arról üzemeljen egy belső háló (hotspot). Ha ehhez van egy navi, akkor tök fölösleges egy teló a frissítéshez. Arról nem is szólva, hogy ha keresni szeretnék vmit a naviban, vagy felhívni egy POI -ban szereplő szállodát, akkor kell a net a navinak. De tegyük fel, hogy nincs SIM! Akkor meg a wifi egység a telóról kaphatná a netet (ahogy régen a bluetooth DUN -on). Akkor megint csak tök fölösleges egy telón futó segédalkalmazás. Telóról megkapja a netet, és frissít. Mi a túrónak ezért a telón egy külön segédalkalazás?

[ Szerkesztve ]

(#75498) N Miklós


N Miklós
csendes tag

Sziasztok! Segitséket szeretnek kérni,az a kérdésem hogy a google+ mint alkalmazast hogyan tudnám eltávolítani? Csak letiltani tudom,igen azt is tudom hogy alap alkalmazas,de hátha tud vki vmilyen megoldást erre! A válaszokat előre is köszönöm!

(#75499) #07400704


#07400704
törölt tag

A play-en van olyan kodek amit ha letöltök beépül az Mx player-be, és lesz hangja?

[ Szerkesztve ]

(#75500) Kasya válasza #07400704 (#75499) üzenetére


Kasya
nagyúr

Playen nem tudok rola, de ha ezt letoltod, ez univerzalis mindenre jo codec pack.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.