Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74201) LámaZ válasza rgeorge (#74174) üzenetére


LámaZ
addikt

Csak kéregessed! :))
Tudod te, hogy mennyi bosszúságot okozott már a JRE? Be kellene perelni érte a Java fejlesztőjét, gondozóját, és kártérítést kérni.
Én akkor utáltam meg először, amikor a CIB netbankot ilyen alapokra helyezték. Szemben ugye az OTP netbankjával, amely eleve böngésző alapú volt (mármint amikor én bejelentkeztem oda - persze ott is kellett anyázni, mert egy tranzakció feladása 10-15 percebe telt 1998 körül még, annyit kellett kattintatni, írogatni, várni, várni... stb.), meg az Unicredit, meg, meg...
Lehet amúgy, hogy a CIB azóta levette a képernyőjéről, mert többek között én is beolvastam nekik emiatt, de már nem érdekel, mert elváltam tőlük, persze nem kimondottan a JRE miatt.

Van még egy szakmai alkalmazás, amelyet hozzám hasonlóan több tízezer vagy százezer ember használ világszerte – azért sem mondom meg a nevét! – amelyet szintén Java meg .NET alapokra kezdtek fejleszteni a karrierjük közepén a hüjje németek (pedig a német az német, ugye?), mert beleuntak a C-kódok irkálásába, amikor már kerestek egy kis vagyont. Ott is állandó volt az ilyen olyan biztonsági hiba, összeomlás stb. Addig ettük a fejlesztők fejét – én is, más is –, hogy tavaly KI-IR-TOT-TÁK a programjukból a Javat-t; persze a .NET még mindig ott van, sajnos. Annyi tisztesség nincs bennük, hogy pl. nekem ingyen frissítést adjanak. Mi vagyok én, jótékonysági szoftvertanácsadó?!

Most itt van ez az mumifikálódott ABEV Java, egy kövület, fosszília, vagy amit akartok.
Most nem beszélek arról, hogy az Ügyfékaput kellene alkalmassá tenni arra, hogy ott, a böngészőben (Androidon is!) csinálja meg a polgár az adóbevallását meg egyéb bevallásokat, ne kelljen telepítgetni, majd beküldözgetni – ha érted, amit mondok. De, nem, nem, nem. Ott ülnek a betokosodott szoftveresek, meg a még jobban begyöpösödött főnökeik, egész fent, jó magas polcokon is, és nem hajlandók a felhasználó, a polgár, az adófizető fejével gondolkodni (mármint azokéval, akiknek van feje ☺).
No, így kínlódjuk le az életünket, és észre sem vesszük, hogy kampec dolores. („Ognuno sta solo sul cuor della terra / trafitto da un ragio di sole: / ed è subito sera.” – Na, ki írta ezt? Megmondom: egy komcsi. :DD )

Legyen minden jó!

(#74202) jopika válasza #79335424 (#74200) üzenetére


jopika
tag

Sajnos felénk ilyenek a gsm es fickók, én sem cserélem sűrűn , de van egy fiam aki igen, és szoktam vele menni nehogy nagyon átverjék és ott tapasztaltam ezt az antutu imádatot

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74203) kariad válasza Bozek (#74172) üzenetére


kariad
senior tag

Köszi :) :R

(#74204) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Tudom, hogy ezerszer kérdezték már, de pls ajánljatok egy jó időjárás appot, ami ingyenes, a widget-je jól néz ki, valamint korrektül informál.

Köszönöm előre is!

(#74205) roti86 válasza #13110016 (#74204) üzenetére


roti86
őstag

(#74206) St3ven


St3ven
addikt

A WhatsApp-ban próbálta már valaki az új hanghívás funkciót?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74207) tybsen


tybsen
addikt

Nem, eddig nem.

(#74208) #79335424 válasza St3ven (#74206) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még nem, de köszi az infót! Megcsináltam a böngészős -letöltős frissítést. Nekem már van hanghívás funkcióm, csak még a szöszinél is kell egy frissítés. Érdekes, hogy olyan kontaktokat is hívhatok, akikről tudom, hogy a manuális frissítés, mint kifejezés is magyarázatra szorulna, úgyhogy tuti nem hanghívós verziójuk van.

[ Szerkesztve ]

(#74209) St3ven válasza #79335424 (#74208) üzenetére


St3ven
addikt

Nagyon pöpec.

Manuálisan én sem frissítettem az alkalmazást, mégis bekerült a hanghívás funkció. :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74210) #79335424 válasza St3ven (#74209) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem nem akart v2.12.5 -nél frissebbet adni a Play. De Guglival találtam ezt az 1 napos bejegyzést az Andropiten és az ottani Whatsapp weboldal linkről le tudtam tölteni egy v2.12.22 -est.

[ Szerkesztve ]

(#74211) gipsztigris válasza #79335424 (#74208) üzenetére


gipsztigris
addikt

Valami még nem kerek.....
Feleségem telefonja itt van mellettem, hívom whatsapp-on, nálam kicsöng, az Ő telefonja pedig néma és süket, valamint vak. Egyszóval nem reagál. Ha Ő hív engem, gyakorlatilag ugyanaz a jelenség. Mindkét készüléken a 2.12.5-ös verzió van fent. Egyébként normál chat működik.

"Érdekes, hogy olyan kontaktokat is hívhatok, akikről tudom, hogy a manuális frissítés, mint kifejezés is magyarázatra szorulna, úgyhogy tuti nem hanghívós verziójuk van."

Lányomnak iPhone 5S-van, és őt is próbáltam hívni, ott közölte a rendszer, hogy "Szandi számára az applikáció frissítése szükséges, hogy hívásokat tudjon fogadni" :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74212) tybsen


tybsen
addikt

Sracok, SMS-sel kapcsolatos kerdesem lenne, hatha van velemeny/otlet.

Nem szoktam sms-ezni (whatsapp es tarsai ugye), de ugy alakult ma, hogy kuldenem kellett egy sms-t. Google hangouts volt eddig az alapertelmezett, de nem tudtam vele megirni 160 karaktert, mert kb a felenel mar jelzett, hogy a masodik uzenetnel tartok (pedig ekezetek nelkul irtam).

Ezutan leszedtem a google messenger-t, ez is szep es jo de ugyanugy tobb sms-nek akarta szamolni a kb 60 karaktert. Mar tudathasadasos allapotban voltam, hogy tenyleg jol emlekszem-e erre a 160 karakterre, vagy valtozott valami, esetleg mindig kevesebb volt?

Aztan megis keresgeltem es a "Textra SMS"-t toltottem le vegul, ez vegre normalisan kepes volt 160 karaktert elkuldeni 1 sms-ben... Hurra...

Kerdes: user error volt ez es be kell valamit allitani a hangouts-nal vagy a messenger-nel, vagy pedig tenyleg alkalmatlanok ezek sms-re? Igazabol nem szivesen adok ennyi jogosultsagot egy "Textra SMS-nek", ezert ha van valami alternativa (vagy ha a Textra oke, akkor az is maradhat felolem), akkor megkoszonom Nektek!

(#74213) darvinya válasza #79335424 (#74208) üzenetére


darvinya
titán

Fizetőssel lehet hívni, erre figyelni kell, mert nem írja külön.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74214) xSide válasza LonGleY (#74165) üzenetére


xSide
őstag

Flud tökéletes, anno sokat ki próbálgattam.
Ennél maradtam, ajánlom.

(#74215) St3ven válasza darvinya (#74213) üzenetére


St3ven
addikt

Én még nem fizettem érte egyszer sem. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74216) #79335424 válasza gipsztigris (#74211) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én még nem tudtam kipróbálni a hanghívást. Mit veszíthetsz? Olvasd el az oldalt, amit linkeltem, aztán töltsd le a frisset a Whatsapp oldaláról! Hátha.

(#74217) jopika


jopika
tag

Páromnak van egy beex legend telefonj , de sokszor van az hogy a wi-fi jel az szürkére vált és olyankor brutál belassul a telefon, normál állapotban kék a wi-fi jelző még adat kapcsolatnál is , ez mitől lehet? mindig csesztet vele de lövésem sincs mitől lehet :(

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74218) quailstorm válasza jopika (#74217) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mondjuk venni kéne valami nem ipari hulladékot, azt a retket meg rituálisan széttörni, a folyamatot meg feltölteni a youtube-ra.
256RAM meg 4.2.2? Amúgy meg el tudom képzelni milyen szemétből milyen minőséggel van összehányva, láttam már kínai telefont "márkásat" meg vackot is. MT6572 amúgy még jó is lenne napi használatra, nekem is az van 1GB RAM mellett. De 512-vel se lenne baja így, egy Lenovo A319-ben.

(#74219) jopika válasza quailstorm (#74218) üzenetére


jopika
tag

neki ez az első droidos gépe mondtam neki hogy ez fos, de őt nem érdekli, lényeg hogy én is tudom hogy ez a teló egy vágóhídi nyesedék, de eddig ok volt csak most szarakodik, semmi feles app nincs csak a gmail az halló, , de ha kivégzem akkor felveszem és elküldöm a videót :C

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74220) jonnyjoker01 válasza LonGleY (#74165) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ttorrentről váltottam fludra, mert jobban tetszett a material design. A fludban kicsit több beállítási lehetőség van, viszont néha random leáll, de nem letöltés közben (ez seedelésnél baromi idegesítő)

Üdv. Johnny

(#74221) #79335424 válasza jopika (#74217) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam az ilyen "színtelenedés" a Google szervereitől való elszakadásra utal. Azt nem szokták szeretni a droidok.

(#74222) LonGleY válasza jonnyjoker01 (#74220) üzenetére


LonGleY
veterán

Nekem a tTorrent még sosem fagyott, és gyorsabban lekapja a kis fájlokat, mint PC-n az uTorrent. Én biztos maradok nála, csak közben kíváncsi vagyok az újdonságokra.

[ Szerkesztve ]

(#74223) #79335424


#79335424
törölt tag

Dolphinosoknak!
Dolphin Jetpack V7 Beta1. Nem minden droidverzióra "ideális". Előbb érdemes elolvasni a Dolphin blogbejegyzést!
Telepítés: Letöltés, Dolphinban a régi kikapcsolása, Dolphin bezárása, (nem írja, de én alkalmazáskezelőben töröltem mindenét a réginek, majd eltávolítottam), új Jetpack telepítése, Dolphinban aktiválása.
A letöltőlink:
Dolphin Jetpack V7 Beta1

[ Szerkesztve ]

(#74224) teo77 válasza LonGleY (#74165) üzenetére


teo77
őstag

Az előbbi (is) remek, mondhatni tökéletes!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#74225) teo77 válasza jonnyjoker01 (#74160) üzenetére


teo77
őstag

Margit! Nooooormááliiis?! Hát én magam telepítettem a kis ujjacskáimmal! Már hogy lenne véletlen? Fogták magukat a kis appocskák és szabálytalanul feltelepültek? Nooooormááliiis, Margit?! Az appok nem települnek maguktóóól! :)
Amúgy miért? Annyira ritkaságszámba mennek? Neked is megvannak?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#74226) air válasza #79335424 (#74223) üzenetére


air
nagyúr

Hogyan lehet eltávolítani csak a Jetpacket külön? Nekem nincs ilyen önálló alkalmazás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74227) dReFiX


dReFiX
senior tag

Van olyan program amivel YouTube számokat lehet a háttérben hallgatni, videó nélkül is esetleg? Köszönöm!

(#74228) beg válasza dReFiX (#74227) üzenetére


beg
veterán

TubeMate.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74229) #13110016 válasza roti86 (#74205) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszönöm szépen! :R

(#74230) teo77 válasza beg (#74228) üzenetére


teo77
őstag

Nálam a Tubemate egyből leállítja a felvételt, amikor kikapcsol a kijelző. Ez normális így? Gondolom, nem

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#74231) beg válasza teo77 (#74230) üzenetére


beg
veterán

[Tutorial Android] Play Youtube Audio in Background with Tubemate

How to Playback YouTube Videos with Screen-Off on Any Android Smartphone/Tablet!

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74232) zho-lee válasza #79335424 (#74223) üzenetére


zho-lee
addikt

Én köszönöm a linket, 5.1 alatt a (lehet nem a legjobb) megszokott chrome beta FC...
Kipróbálom.

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#74233) havri1


havri1
félisten

Hali!

Melyik a best program, ami lejelszavazza az alkalmazások indítását?
Notesz meg 1-2 személyes progit szeretnék jelszavazni, ne lehessen elindítani őket, csak jelszó birtokában.
Nincs rootolva, és olyan kellene, ami nincs tele reklámmal...ingyenes nem feltétel.

Köszi!

havri

(#74234) teo77 válasza beg (#74231) üzenetére


teo77
őstag

Köszi!
A helyzet az, hogy a leírás szerint csinálva a Tubemate kiírja minden (általam próbált) videó csak hang lejátszására tett kísérlet után, hogy "nem támogatott".

Havri1: AppLock (Pro)

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#74235) jopika válasza #79335424 (#74221) üzenetére


jopika
tag

Értem köszönöm, de mér nézem az utódját

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74236) karldergroße válasza tybsen (#74212) üzenetére


karldergroße
senior tag

Miért nem írsz normális sms-t a gyári sms-sel?

(#74237) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Két napja úgy ébred a telefonom, hogy "Az SD kártya sikeresen leválasztva" üzenet fogad. Kézzel kell újra csatolnom a kártyát. ... Tudja valaki mitől lehet ez?

(#74238) teo77


teo77
őstag

Nálatok hibernálódik a Viber a Greenify által? Nálam csak befagyasztja, és közben nem sasolja a GCM-eket. :l

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#74239) Viktor0610 válasza teo77 (#74238) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt tudod, hogy ez a funkció csak akkor működik, ha megvetted a támogatói csomagot és van Xposed is a készülékeden? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#74240) jopika válasza Baku (#74237) üzenetére


jopika
tag

ilyen anno nekem is volt, gyári visszaállítás orvosolta nekem, de lehet van egyszerűbb megoldás is

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74241) teo77 válasza Viktor0610 (#74239) üzenetére


teo77
őstag

Igen, tudom. Korábban működött rendesen a dolog

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#74242) #79335424 válasza air (#74226) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor neked sehogy. Ez a külön alkalmazás. :) De Jetpack eddig is volt a Playen. Legalábbis KK -nél biztosan hozta a Play. Lollin passz.

(#74243) DrojDtroll válasza #79335424 (#74242) üzenetére


DrojDtroll
addikt

A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e hogy a telefonom wifi-n keresztül egy számítógépre közvetítse a kamera képét és azt a gépen rögzítsem?

Ha igen milyen alkalmazásra van szükségem?

Szerk: bocsi nem választ akartam, mostanában annyiszor benézem ezt.

[ Szerkesztve ]

(#74244) air válasza #79335424 (#74242) üzenetére


air
nagyúr

Akkor én csak simán telepítsem fel ezt a külön apk-t?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74245) géeles válasza DrojDtroll (#74243) üzenetére


géeles
aktív tag

[link]

Böngészőbe ird a kapott címet, vagy amivel rögzitenéd.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#74246) #79335424 válasza air (#74244) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Aztán aktiváld a Dolphin -ban!

(#74247) batai15


batai15
félisten

tudnátok valami naptár appot ami változtatja az ikonját naponta?
a gyári lg sajnos nova alatt nem csinálja.

(#74248) LámaZ válasza DrojDtroll (#74243) üzenetére


LámaZ
addikt

az IPCamera tudja ezt, sőt, webkamerákat ia kezel.

Legyen minden jó!

(#74249) #79335424 válasza air (#74244) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hááát.. Ez a Jetpack tényleg béta. Ha rendellenességeket tapasztalsz, akkor kapcsold ki, töröld és tedd fel a Playes verziót!

(#74250) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok!Tudnátok ajánlani olyan böngészőt ami nem fogyasztja nagyon a mobilinternet adatforgalmat?Opera minit használom ez tudom hogy sokat spórol de esetleg ennél van valami jobb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.