Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74551) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Olyan gondom akadt, hogy az fb, messenger, google naptár régebbi verzióit használom, időnként frissítem a playről, hogy mi változott, ha nem tetszik, megy vissza a régi. Ez eddig működött is, ma azzal szembesültem, hogy telepítésnél ott van a telepít felirat, de nem reagál rá, a mégse működik. 5.0.1 android, rootolt, eddig nem volt ezzel gond, amióta nem megy csak a Lux alkalmazás lett telepítve, meg tegnap takarítottam az Sd maid-al, de azon belül nem állítottam semmi extrát. Mi lehet a gond? Újraindítás volt, nem segített.

Maine coon

(#74552) Bártiboly


Bártiboly
újonc

Sziasztok! Lenne egy kérdésem meg kösszönném a választ ha tudna valaki segiteni.Van egy mizu D500 telom nem veszi a tőltést kipróbáltam egy másik aksival ami 50%-ban fel volt tőltve és azzal működött Fel raktam tőltőre vette is a tőltést, egyszer csak kikapcsolt és azota se kép se hang .Max 1% töltésig engedi tőlteni. Választ előre is köszönöm.

(#74553) baalco válasza Bártiboly (#74552) üzenetére


baalco
tag

Szia, itt talán jobban tudnak segíteni...

(#74554) focvis válasza beg (#74546) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm; a bank persze nem kapkodja el, bíztam egy Mastercard appban.

(#74555) Bártiboly válasza baalco (#74553) üzenetére


Bártiboly
újonc

Köszi szépen.

(#74556) #79335424


#79335424
törölt tag

Érdekes jelenséget tapasztaltam. Teló nagyon merül (böngészővel még töltőn is) de nem egyértelmű a bűnös. Majd ránézek a gyári adatforgalom mérőre és szerinte a Speedtest torony magasan vezet, még a böngészőt is űbereli. Elseje óta 143MB volt csak a mobiladat. Szóltam a Robotnak, hogy vessen véget ennek a pazarlásnak. Azóta úgy tűnik, hogy helyreállt a rend. Más is tapasztalt ilyen "beragadást"?

(#74557) simico válasza atosan (#74551) üzenetére


simico
aktív tag

Kapcsold ki a Lux-ot és működni fog a telepítés gomb.

(#74558) Quasi_modo válasza etooo (#74539) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

OK.Észre sem vettem. Már ki is került a gyorskapcsolós főlapra.

(#74544) rgeorge De sikerült. Csak más az ikonja mint KK alatt, ezért észre sem vettem.

Következő kérdés: Melyik alkalmazást állítsam le, hogy a lockscreenen ne tegyen ki állandó értesítést arról, hogy tegyek át adatokat az SD kártyára?

valami

(#74559) atosan válasza simico (#74557) üzenetére


atosan
addikt

Azt a lerágott rézfán fütyülö fűzangyalát :Y És tényleg működik így, milyen alapon gátolja a lux a külső alkalmazások telepítését? :F. Érdekes. Egyébként köszi :R

Maine coon

(#74560) zeon.hu válasza #79335424 (#74556) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nálam ebben a hónapban 13MB-ot használt,szóval nem ragadt be.

#?*@&!

(#74561) Flind válasza atosan (#74559) üzenetére


Flind
senior tag

Minden fényerőszabályzónál ez van. Nem tudom miért, valószínűleg Android rendellenesség. Olyan, mintha alul nem érzékelne a kijelző, ameddig a telepítő van előtérben.

(#74562) gorje válasza Flind (#74561) üzenetére


gorje
senior tag

Pokerstars alkalmazasnal is problemat okoz a Lux. Asztalon nem erzekeli az erintest. Emiatt buktam 3dolcsi beulot..

(#74563) zeon.hu válasza gorje (#74562) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A ruszkibarát rng-ről nem is beszélve... :)

#?*@&!

(#74564) unravel


unravel
őstag

A routolást én meg tudom csinálni házilag ha utánaolvasok?
Számomra van előnye ha rotolva van a teló? vagy hátránya?
Tönkre tudom tenni a készüléket?
Mit akartam még kérdezni ezzel kapcsolatban?
Akkor röviden, csináljam vagy ne?

¯\_(ツ)_/¯

(#74565) beg válasza unravel (#74564) üzenetére


beg
veterán

Ami működik, ne piszkáld. Főleg, ha ilyen tanácstalan vagy. Mihez kellene root?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74566) stampedli válasza unravel (#74564) üzenetére


stampedli
tag

Ha leírni sem tudod helyesen, nem biztos, hogy erőltetni kell. ;] Bocs.

(#74567) #68216320


#68216320
törölt tag

Ismertek olyan megoldást, amivel a telefon belső tárhelyéről törölt fájlokat lehetne visszahozni? Sajnos egy nem várt wipe törölt mindent.
CM12 van a telefonon, ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

(#74568) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Triggerhez hasonló appot tudtok ajánlani ami muködik lollin? Taskert nem vágom.

(#74569) unravel válasza beg (#74565) üzenetére


unravel
őstag

"Mihez kellene root?"
PL. Greenify. De volt már pár dolog amibe belefutottam és root nélkül nem engedte.

stampedli: ANYÁDAT! :K

¯\_(ツ)_/¯

(#74570) beg válasza unravel (#74569) üzenetére


beg
veterán

Igen, meg tudod csinálni sok olvasás és informálódás után, igen, tönkre vághatod vele a telefonodat és igen, meg kell tanulnod kulturáltan fórumozni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74571) Bozek válasza #68216320 (#74567) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha van root, akkor DiskDigger.

(#74572) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Az okostelefonokra készült angol és német nyelvoktató programok hasznosak? Meg lehet velük tanulni a nyelvet? Kiejtést gyakorolni? Mennyire probléma, ha az ember a tanuláshoz nem tud mindig elővenni füzetet, könyvet, leülni az asztalhoz, hanem csak a telefont tudja fogni? Vannak használható programok, amik ingyenesek, vagy a használható programok fizetősek? Egyáltalán csak android rendszerben érdemes gondolkodni ha nyelvtanulásra is akarom használni az okostelefont?
Okostelefonom nem volt még. Most ki se tudnám próbálni, csak a véleményekre vagyok kíváncsi.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#74573) zseko válasza air (#74393) üzenetére


zseko
veterán

És ellentétes a józan ésszel. Szerintem egy idióta volt aki ezt így a kitalálta, és ebben a formában beépíttette.

HR24.hu

(#74574) Narxis válasza tknof1871 (#74572) üzenetére


Narxis
nagyúr

Vannak jó appok, szótanulásra mindenképp jók. Duolingo pl. elég komplex csak nincs benne német-magyar hanem magyar-angol van és ha jól tudsz angolul akkor mehet a német-angol is. Van a Babbel ami hasonló de csak az első lecke ingyenes, asszem az tud magyar-németet és mondat alkotás kiejtés is van.

50languages ami még jó. Gyakorlásra, alapok ismerkedésére jók de, hogy ezekkel tanulj meg perfekt németül vagy angolul hááát nem tudom.

Thanos was right.

(#74575) tomy86 válasza tknof1871 (#74572) üzenetére


tomy86
addikt

Narxis által leírtakat kiegészíteném a Xeropannal (angol-magyar).

(#74576) #68216320 válasza Bozek (#74571) üzenetére


#68216320
törölt tag

CM-en természetesen van root. Sajnos a belső kártyáról nem tudott semmit visszahozni, gondolom már a rendszer felülírta őket, de a külsőről még fél éves cuccok is kerültek elő. Köszi a tippet.

(#74577) xSide válasza vadászcsiga (#74529) üzenetére


xSide
őstag

Ha az a cél, hogy wifizés közben mikor megszakad a kapcsolat ne váltson észrevétlenül adatforgalomra akkor a wifi haladó beállításaiban ki kell szedni a pipát az átváltásból.
Wi-Fi Matic amit használok auto ki-be wifi kapcsolásra. 3 helyen használom, így nem kapcsol be magától az alap útközben és nem kell manuálisan kapcsolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#74578) #79335424 válasza xSide (#74577) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy külső alkalmazásban van? Mert ha a telód gyári beállításaiban, akkor ez vagy készülékspecifikus, vagy én vagyok vak, mert ilyen opciót nem találok az enyémben. Sőt, arra sem emlékszem, hogy bármelyik droidomban láttam volna ilyen lehetőséget. Az SGS 2 legalább annyit jelzett, hogy aktív wifi esetén eltűnt a mobiladat ikonja. Ebben a kínaiban meg csak akkor, ha repülő üzemmódból kapcsolok wifit. Csak az ikonon belül, egy kis légypiszok jelzi, hogy épp melyik adatmód aktív. De az is csak konkrét adatforgalom közben.

[ Szerkesztve ]

(#74579) xSide válasza #79335424 (#74578) üzenetére


xSide
őstag

LG gyári spec funkciója.
Vadászcsiga is ilyen telóval kapcsolatban 'észrevételezett'.
Sok még az újdonság mindenkinek :)

Quasi_modo: értesítési sávban nincs ilyen 'gombod' alapból amivel az adat (de)aktiválható?

[ Szerkesztve ]

(#74580) #79335424 válasza xSide (#74579) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Így már értem.

(#74581) Bozek válasza xSide (#74579) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem épp a Lollipop-ba került bele? Egyelőre nem tudom megnézni, mert csak sima WiFi-s Nexus 7-em van, azon meg kapcsolgathatja az adatforgalmat. :D A Z1 Compact-ra meg csak jövő héten jön elvileg az LP.

(#74582) zseko válasza #79335424 (#74578) üzenetére


zseko
veterán

Erre gondolsz? Ez nekem is benne van a telefonban, S4:

HR24.hu

(#74583) xSide válasza Bozek (#74581) üzenetére


xSide
őstag

KK alatt eddig nem volt ilyenem, nyuszi hozta :)

(#74584) #79335424 válasza xSide (#74583) üzenetére


#79335424
törölt tag

Így könnyű. Kóreai nyuszi kapott vízumot. Kínai nyuszi nem kapott vízumot. Nem baj. Robotolok tovább. :)

[ Szerkesztve ]

(#74585) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
A nejem Ace 4-n lévő Player Pro-n a headset nem lépteti a zeneszámokat. Tudtok olyan zenelejátszót ajánlani amiben a headsettel is tudja léptetni a számokat. Esetleg a Player Pro is tudja, csak valahol be kell állítani?
Köszi

(#74586) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

sziasztok!
most váltanék uc böngészőre, ha jó látom ezzel kiválthatnám a facebook, messenger és a böngésző appokat is.
facebook úgy néz ki működik, üzenetek jönnek szépen. a chrome könyvjezőket hogyan tudom elérni uc alatt?

(#74587) tomy86 válasza Zsocy155 (#74585) üzenetére


tomy86
addikt

Player Pro is tudja. Beállítások - fejhallgató - dupla/tripla lenyomási művelet pipa vagy a hosszú lenyomási műveletnél beállítható, hogy mit csináljon, ha hosszan nyomod a headset gombját.

(#74588) vadászcsiga válasza jackbacsi87 (#74586) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sehogy. Beépítettből tudja meg uc backupbol

(#74589) Zsocy155 válasza tomy86 (#74587) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi! :R
Máris hívom az asszonyt. :)

[ Szerkesztve ]

(#74590) Shinnokina


Shinnokina
tag

Sziasztok! Ma szembesültem ezzel a problémával, a Facebook app állandóan azt írja ki, hogy nem tud kapcsolódni. A mobilnetem működik, adatforgalom se telt be, böngésző, más internethozzéfréssel működő app is hozzáfér a nethez. Már újratelepítettem, leállítottam, adatot törötem, cache-t töröltem, semmi haszna. Error loading news feed. Tap to try again. Állandóan ez van. Miközben a Facebook Pages appnek semmi gondja. Van ötletetek, mit lehet kezdeni ezzel a hibával? Googleben keresgéltem, de nem találok működő megoldást. Gyári resetet nem akarok... :( Köszönettel.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#74591) zhata válasza xSide (#74577) üzenetére


zhata
senior tag

+1 a Wi-Fi Matic-ra. :K

(#74592) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok. Tudnátok egy egyszerű appot adni amiben be tudom állítani hogy bizonyos időközönként jelezzen minden nap? Pl. mimden nap este hatkor,de csak értesítést küldjön. Köszi előre is!

(#74593) Shinnokina válasza mouzrr (#74592) üzenetére


Shinnokina
tag

Gyári naptár? Abban is van ilyen funckió...

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#74594) vadászcsiga válasza xSide (#74577) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. Alapból nem volt kipipalva. Nem a halado beállítások között van hanem siman az elérhető wifi lista oldalon de ez végülis tök mindegy.
Wifi maticot is meglesem. Rootot igényel?

[ Szerkesztve ]

(#74595) xSide válasza vadászcsiga (#74594) üzenetére


xSide
őstag

Nem igényel.
Még jegyezni kell mit hova rejtettek :D

[ Szerkesztve ]

(#74596) vadászcsiga válasza xSide (#74595) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ajjaj nekem auto cellular data on/off kellene. Ahogy erzekeli hogy elérhető az otthoni wifim, automatikusan kapcsoljon ki. Ez az amiben lollin valamit piszkáltak, hiába van root.

[ Szerkesztve ]

(#74597) xSide válasza vadászcsiga (#74596) üzenetére


xSide
őstag

Automatikusan kapcsoljon ki, ha otthoni wifi elérhető :o Nem érteni jól én?
Wifit használ mindig míg elérhető a net rajta. Egyszerre vagy ez vagy az, ami aktívan használja a netet automatikusan.
A fentebb említett pipa ki pont azért van, hogy nehogy nethiba miatt átugorjon sima adatforgalomra...
Ez még egyszerűbb, mint az új értesítési módszer, ami 2 napomba telt logikusan megérteni :(

[ Szerkesztve ]

(#74598) KTU válasza vadászcsiga (#74596) üzenetére


KTU
addikt

Hát nem tudom,
de én nem kapcsolgatom a wifit meg a mobilnetet,
be van kapcsolva minden mindig.
Amint olyan helyre érkezek ahol már kapcsolódtam wifire, ott kapcsolódik és a mobilnetről lecsatlakozik.
Eddig az összes telefonom így működött.

De lehet felületesen olvastam, azért nem értem. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#74599) Viktor0610 válasza KTU (#74598) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is hasonlóképp' használom a készülékeim, de vadászcsiga szereti kézben tartani a dolgait. :D

Samsung Galaxy A54

(#74600) #79335424 válasza xSide (#74597) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha a wifi be van kapcsolva, de az automatikus váltás opció inaktív, akkor átáll mobilról, wifire, ha konfigurált wifi hálózatot érzékel? Ha jól sejtem, akkor Ő egyirányú automatikus átállást szeretne. Vagyis, álljon át wifire, de ha megszakad a wifi kapcsolat, akkor a teló ezt esetleg jelezze, de ne váltson vissza automatikusan mobilnetre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.