Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75051) motoflug válasza helixP (#75050) üzenetére


motoflug
őstag

Igen, be volt. Én az appra gyanakodtam, de letesztelem majd otthon. Még valami ötlet egyébként?

(#75052) helixP válasza motoflug (#75051) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezt írták, hogy egérrel akad a történet.

(#75053) motoflug válasza helixP (#75052) üzenetére


motoflug
őstag

Kipróbálom. A másik kérdésre esetleg tudsz segíteni: Melyik appal tudnám lagmentesen megszüntetni a duplikált kijelzőt?

(#75054) Bozek válasza dokee78 (#75040) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, le tudod szedni a saját accountodra, ha hozzáadod. Csak fent a bal oldalról előugró menüben válts fiókot a Play-ben. Nekem is hozzá van adva két Google acc, mind a kettőt látom. Bár csak az elsődlegesnél van bankkártya csatolva.

(#75055) janosibaja válasza zzola (#75026) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem akarom rontani senki kedvét, de én megvettem anno teljes Európára a Sygicet és olyan vacak, hogy letöröltem, még azt a helyet sem érdemli meg, amit elfoglal:
- Ugyanazon célra külföldön és itthon ötször értelmesebb offline útvonalat tervez az iGO (rövidesen 10 napig ingyenes), vagy az ingyenes Here, itthon az online Waze-ről nem is beszélve, aminek alig van valami adatfogyasztása és abszolút real time a legjobb útvonalat mutatja meg,
- egy csomó kisebb európai ország nincs is a Sygicben, illetve, ha látszólag benne is van, akkor úgy, hogy a gyakorlatban csak a fővárosba navigál (személyes tapasztalat), oszt annyi.
Ingyen se kéne a Sygic - nem véletlen, hogy állandóan akciósnak.

[ Szerkesztve ]

(#75056) helixP válasza janosibaja (#75055) üzenetére


helixP
nagyúr

Sygic-elek magam is és teljesen elégedett vagyok vele. Budapoest - Prága útvonalat gyönyörűen végigcsinálta, hibátlanul. Miért nem "értelmes" az általa tervezett útvonal? Melyik országokkal volt gebasz?

motoflug: Szerintem nem az app miatt laggol, hanem az egér miatt, ergo szerintem nem app függő, de ha rákeresel, akkor elég sok fórum foglalkozik vele Xda-n.

[ Szerkesztve ]

(#75057) kovisoft válasza janosibaja (#75055) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem is megvan a Sygic teljes Európa, és én meg vagyok vele elégedve. Spanyolországban használtam, és semmi gondom nem volt vele. A POI adatbázisa is részletes (azokon a helyeken legalábbis, ahol használtam). Lehet persze, hogy országfüggő a dolog.

Azt meg honnan tudod, hogy a néhány nap múlva megjelenő iGO ötször értelmesebb offline útvonalat tervez? ;]

(#75058) janosibaja válasza helixP (#75056) üzenetére


janosibaja
őstag

Érdemes megpróbálni egzotikusabb helyen... Albániában voltunk a feleségemmel, látszólag látott vagy három várost az országban, de valójában csak Tiranát, a fővárost ismerte, minden település helyett oda vezetett. Az iGO - nem hibátlanul -, de tudta az országot, és a Here is tudja.

Ezen kívül pedig érdemes mondjuk Budapesten, mikor egy ismert célpontra akartok elmenni a város másik végéből, akkor megtesztelni, hogy milyen útvonalon vinne el az iGO, a Here és a Sygic. Utóbbi rendkívül célszerűtlen, nagy kerülőútvonalakat javasol.

(#75059) oncsi válasza janosibaja (#75058) üzenetére


oncsi
őstag

Nem elképzelhető, hogy azért tervez más útvonalat, mert rosszul van beállítva? Pl. Legrövidebb, leggyorsabb, stb. Meg lehet, hogy nincs is minden országhoz letöltött részletes térképed. Akkor csak pár várost lát.
Nekem pl a BE-ON-ROAD is bejött, mert ahhoz tényleg van minden térkép, (USA kellett) és frissítik is pedig ingyenes.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#75060) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!

Ötlet kellene.
Adott egy napi használatos mobil droiddal, meg mobil (30GB/hó) nettel.
Van egy pár otthon is, szintén mobil Net-el.
Az lenne a feladat, hogy az egyik otthoni telefont beüzemelném kamerának, hogy, úgymond rá lehessen nézni a házra. De ne zabálja le a net-et, Ezért csak akkor menjen adatforgalom otthonról a kamerán, ha én szeretném (pl felhívom, vagy ha valami módon a neten érzékelné, hogy kapcsolja be a kamerát)
Erre volna valami cél app?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#75061) Bozek válasza oncsi (#75059) üzenetére


Bozek
nagyúr

Úgy már mi is jártunk rendes GPS-el, pedig azon iGo volt, hogy a leggyorsabb útvonal volt alapból kiválasztva, így Zalaegerszegről Paksra elvitt volna Veszprém felé. Hazafelé meg is csináltuk ezt az utat, mert nem figyeltünk oda a beállításokra és sajnos minden újraindításkor visszaállt az alap.

(#75062) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!
melyik a legegyszerűbb jelszó tároló alkalmazás?

#?*@&!

(#75063) Tyer válasza oncsi (#75060) üzenetére


Tyer
őstag

tasker-Llama, e-robot elvileg tudhat ilyet...
mm hogy ha hivás jön be, akkor bekapcsolja a kamerát.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#75064) Tyer válasza zeon.hu (#75062) üzenetére


Tyer
őstag

KeePass?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#75065) Bozek válasza zeon.hu (#75062) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hogy melyik a legegyszerűbb, azt nem tudom, de én a SafeInCloud-ot használom. Ment felhőbe, van kiegészítője a böngésző alá és Android-on az alkalmazásban is van beépített böngésző. Sőt, Lollipop esetén elvileg már a Chrome-al is használható, de ezt még nem tudtam kipróbálni, mert még ebbe a régióba nem érkezett meg az LP Z1C-re, másik régióst meg nem akarok felrakni egyelőre (aztán lehet, hogy hétvégén felmegy francia vagy az olasz, ha nem jön CE3-as).

(#75066) Deck válasza Tyer (#75064) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#75067) zeon.hu válasza Tyer (#75064) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

és :
nekem van, olyannak kellene, aki 1.0-ás android felhasználó még :)

#?*@&!

(#75068) Tyer válasza zeon.hu (#75067) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor ez a megfelelő app

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#75069) zeon.hu válasza Tyer (#75068) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:)

#?*@&!

(#75070) géeles válasza oncsi (#75060) üzenetére


géeles
aktív tag

Ez kell neked...
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pas.webcam&hl=hu
Viszont, ha sokat változik az IP-d, amiatt lehet egy kis bibi.

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#75071) oncsi válasza géeles (#75070) üzenetére


oncsi
őstag

Igen. Köszönöm. Hétvégén tudom csak kipróbálni.
De közben gondoltam egy talán egyszerűbb dologra is.
Sima Skype mennyi adatforgalmat generálhat ha csak lóg a Net-en, de nincs hozzá csatlakozva senki?
Meg tud az automatikus hívás fogadást kamerával? Mert ha igen, akkor csak csinálok egy fiókot erre, és máris nézhető bárhonnan.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#75072) zeorsdfd válasza géeles (#75070) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

"Viszont, ha sokat változik az IP-d, amiatt lehet egy kis bibi."

noip.com-on van erre megoldás ;)

(#75073) #79335424 válasza géeles (#75070) üzenetére


#79335424
törölt tag

Már ha van egyáltalán publikus IP -je.

(#75074) géeles válasza oncsi (#75071) üzenetére


géeles
aktív tag

Igen automatikus hívásfogadással estleg működhet, azt nem próbáltam.
Ezzel megy.
:N

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#75075) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok !
Olyan app-ot keresnék amivel a hálózatok között automatikusan kapcsolgatna a teló az adótornyok azonosítója alapján ( mint a wifi matic wifinél ).
A problémám az, hogy a lakhelyemen ( házba ) bent csak a GSM-nél van kielégítő térerő. Amint elmegyek otthonról már jó lenne ha átváltana automatára.
Üdv,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#75076) Shingen válasza janosibaja (#75001) üzenetére


Shingen
addikt

Lg 8" tabra?

風林火山

(#75077) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan alkalmazás amivel elérem távolról a tabletet? Fordítva oké pl Teamviewerrel, de ha a tabletet szeretném elérni PC-ről mondjuk vagy másik tabletről akkor mi a helyzet?

(#75078) motoflug válasza helixP (#75056) üzenetére


motoflug
őstag

Koszi,ezesetben vissza a feladonak. :(((

(#75079) beg válasza Gombinyó (#75077) üzenetére


beg
veterán

Ez esetben is teamviewer. Quick support verziója.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75080) air válasza beg (#75079) üzenetére


air
nagyúr

Bizonyos készülékekre. Nem megy mindenen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75081) #79335424 válasza beg (#75079) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha az eszköz támogatja a Quick Supportot és ha jól tudom, még root is kell hozzá. Root egyébként minden ilyen megoldáshoz kelleni fog (mármint szerver, azaz jelen esetben Tablet részről).

[ Szerkesztve ]

(#75082) beg válasza #79335424 (#75081) üzenetére


beg
veterán

Root nem kell (knoxos, garis, tehát abszolút root mentes samun tesztelve) és ki kell próbálni, mert megy olyanon is amelyik nincs a listában.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75083) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Chrome- hoz legjobban hasonlító kinézetű, működésű böngészőt keresnék. Kipróbáltam mát sokat, de nem igazán jöttek be. A chrome viszont túl erőforrás igényes.

-

(#75084) bohoc71 válasza 7Sony7 (#75083) üzenetére


bohoc71
aktív tag

CM browser?

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#75085) 7Sony7 válasza bohoc71 (#75084) üzenetére


7Sony7
addikt

Az, és az UC eddig a legszimpibb. Ha nem találok jobbat, ezek közül lesz valamelyik.

-

(#75086) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Kellene egy olyan app, ami a munkarend szerint a csengő hangerőt állítja. Kb úgy, hogy 8:00-16:30 között minimum hang, azon kívül meg maximum.

Kinek milyen ötlete van erre?

Köszi előre is! :R

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#75087) Probert75 válasza vegyszer (#75086) üzenetére


Probert75
addikt

Llama. Android 5.0 és újabb után roottal működik jól.

(#75088) spiritex


spiritex
veterán

Két kérdésem lenne:
1. VLC Player-ben be lehet valahol állítani, hogy mindig "Függőleges kitöltéssel" induljon a lejátszás?
2. Mi lehet az oka annak, hogy a Boat Browser nem akarja megjegyezni a jelszavakat, pedig be van állítva, hogy jegyezze meg.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#75089) Tav-Csoves válasza 7Sony7 (#75085) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A CM, és az UC böngészők sebezhetőek!

(#75090) roti86 válasza Tav-Csoves (#75089) üzenetére


roti86
őstag

Nem látom a listán se a CM se az UC böngészőket, vagy én nézek rosszul valamit? IE, Chrome, Safari, Stock Android és BB böngészőket látok :F

(#75091) Tav-Csoves válasza roti86 (#75090) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nagyon egyszerű, és ez mindenkinek szól aki nem Chrome, ill. Opera böngészőt használ!
Látogassatok el ide: https://freakattack.com
Ha felül piros üzenet jelenik meg, lehallgatható minden, az is, ami https csatornán folyik! Facebook, netbank, stb.

[ Szerkesztve ]

(#75092) S e t h válasza Tav-Csoves (#75089) üzenetére


S e t h
nagyúr

Imádok veszélyesen élni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#75093) beg válasza Tav-Csoves (#75091) üzenetére


beg
veterán

Nyilvános wifiről is. Mégis sokan azon intézik dolgaikat. Kár ezt ennyire bulvárosan előadni immáron ha jól számolom, kb. hatodszor.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75094) roti86 válasza Tav-Csoves (#75091) üzenetére


roti86
őstag

Kipróbálva CM Browser-el. Piros üzenet nuku, ezek szerint biztonságos.

(#75095) Tav-Csoves válasza roti86 (#75094) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Akkor nekem nem tudom miért írja ki, mobilnetről vagyok.

(#75096) oncsi válasza vegyszer (#75086) üzenetére


oncsi
őstag

Használd pl. Ezt.
Vagy méginkább Innen

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#75097) 7Sony7


7Sony7
addikt

Kipróbáltam a CM és az UC böngészőt is freakattack-al. Mindkettőt sebezhetőnek jelzi. Ez most a valóságban mit takar? Mi történhet, ha ezeket használom?

-

(#75098) kymco válasza 7Sony7 (#75097) üzenetére


kymco
veterán

Az opera biztonságosnak látszik

www.refujvaros.hu

(#75099) roti86


roti86
őstag

7Sony7: Ezek szerint nem ugyanazt a Cm browsert használjuk. Fölötted a bizonyíték :U

szerk.: wifiről próbáltam, nincs mobilnetem.

[ Szerkesztve ]

(#75100) 7Sony7 válasza roti86 (#75099) üzenetére


7Sony7
addikt

Most szedtem le a play-ről. Wifi. Jó lenne tudni, hogy mi lehet a különbség?!

Kymco: Köszi, az valahogy nem jön be. Lehet a CM marad.

[ Szerkesztve ]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.