Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75201) tlala


tlala
addikt

Tudnátok ajánlani egy jo "diktafon" alkalmazást telefonra?
Ami elég érzékeny ahhoz, hogy egy tárgyalást felvegyen a teló mikrofonjával, esetleg állítható érzékenységgel.
Köszi.

(#75202) #07400704 válasza St3ven (#75200) üzenetére


#07400704
törölt tag

Köszönöm, ezt is kipróbálom, de sajnos nem ez volt a keresett alkalmazás :(
Ami nekem volt azt ha jól emlékszem "air" ajánlotta.

(#75203) Viktor0610 válasza #07400704 (#75184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért nincs a listán, mert eltávolították a Playről.
(Visszakerestem air ebben a topikban neked adott válaszait, és a linkelt program már nincs fenn az áruházban. :( )

Samsung Galaxy A54

(#75204) -PLevi- válasza #07400704 (#75202) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Jobbra fent -> opciók -> részletes keresés -> Szűrés felhasználó szerint majd Ctrl+F -> tapaizo ;)

(#66142) tapaizo -> (#66143) air -> (#66147) tapaizo
De van egy rossz hírem: "We're sorry, the requested URL was not found on this server." :(

szerk: Viktor0610 megelőzött. Nagyon.. :D
És az ő keresőmódszere egyszerűbb és gyorsabb. :)

(#75205) tapaizo
com.corising.mutewhitelist, azaz Mute Whitelist

(#75206) tapaizo
Legalább volt értelme a hozzászólásomnak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#75205) #07400704 válasza Viktor0610 (#75203) üzenetére


#07400704
törölt tag

Ó, köszönöm!
Akkor ezek szerint jól emlékeztem.
Levették a play áruházból az alkalmazást? esetleg a nevét tudod?
Mondjuk én azt sem tudom, hogy hogyan lehet visszanézni mondjuk a saját hozzászólásaimat ebben a topikban :F

(#75206) #07400704 válasza -PLevi- (#75204) üzenetére


#07400704
törölt tag

Neked is Köszönöm -PLevi-, választ adtál arra a kérdésemre is, amit még nem is tudtál, hogy felteszek :) :)

(#75207) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Egy sürgős kérdéssel fordulnék hozzátok! Egy rendőrségi ügy miatt kellene egy samsung telefonról lementeni az üzeneteket! Egyik barátom kért tőlem segítséget, mert neki azt mondták a Kies segítségével tegye ezt, de ő azt mondta, hogy amit a kies lement azok számára ismeretlen formátumok és nem tudja mivel olvasni. Én nem használtam még erre a célra Kies-t így fogalmam sincs, hogy milyen formátumban menti. Nemsokára átmegyek hozzá, megkért, hogy nézzem már meg én is. Van egyáltalán lehetőség Kies-sel olvasható formában lementeni üzenetet vagy az csak arra jó, hogy egy újratelepítés után vissza lehessen pakolni a telefonra?

Másik kérdés, hogy létezik e olyan alkalmazás ami nem csak az éppen kijelzőn látható részt screen shot-olja hanem mondjuk az egész beszélgetés? Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#75208) -PLevi- válasza Balazska15 (#75207) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Innen bármelyik tudja, javaslom, hogy az első három közül válaszd valamelyiket. Kies-sel nincs tapasztalatom ilyen szempontból, de a fenti alkalmazásokkal pofonegyszerű a művelet.

(#75209) zseko válasza Balazska15 (#75207) üzenetére


zseko
veterán

Én az SMS Backup + progit használom, az a gmail levelek közé menti le az sms üzeneteket, sms címkével ellátva. Vissza is tudja állítani.

HR24.hu

(#75210) paolinho


paolinho
őstag

Esetleg tudna valaki egy olyan progit ajánlani, ami ha a telót a szoba egyik sarkába helyezem, meg tudná mérni a szobát. Nem tudom ez lényeges-e, de a telóban van infra, ha esetleg ez kellene a proginak.
Apósom ingatlanos, és váltig állítja, hogy a főnöke így szokta felmérni a kecókat, nem mérőszalaggal. Ez nekem pedig egy kicsít "gyanús", csak ezért kérdezem.

(#75211) Quasi_modo válasza paolinho (#75210) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én nem ismerek olyan mobilt amiben lézeres távolságmérő van. Olyan távolságmérőt viszont igen ami a mobilon tudja megjeleníteni és eltárolni az adatokat.

valami

(#75212) -B-


-B-
senior tag

ACR-el kapcsolatban lenne egy kis problémám.
Szoftverfrissítés miatt újra kellett raknom a programot. Persze előtte a korábbi felvételeket lementettem gépre, újratelepítés után viszont hiába másolom vissza a megfelelő mappába, ott nem jelennek meg a programon belül. Van erre valami megoldás?

(#75213) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Udv!
Ha valaki tudna segiteni, nagyon megkoszonnem. Konkretan appok futtatasa elott mindig ujra kell inditani a telefont. Ujrainditas utan minden indul poccre, fenykepezogep, galeria, candy. Egy bekapcsolt ido utan viszont ha ugyan ezeket el akjarom inditani mindegyikbol visszadob. Tudom az android kezeli a memoriat, de csak arra tudok gondolni valami beul amit nem is latok es nem talalok. Tudtok olyan approl ami kikapcsolas nelkul alapba teszi a telefont hogy kiprobaljam ugy mukodik-e? 1/16-os jiayurol van szo.Koszonom

(#75214) petipetya válasza paolinho (#75210) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valószínűleg ezzel méri a szobát.

"nincs rá lezsóidő"

(#75215) vadászcsiga válasza paolinho (#75210) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Apóst nehéz meggyőznie egy vőnek. Ha egyszer fejükbe vesznek valamit nehéz lebeszélni őket. Még akkor is ha korunknál fogva biztos hogy jobban értünk hozzá. Szánalmasan ragaszkodnak az ötletüköz, tapasztalatból mondom :DDD

(#75216) gacsoi válasza vadászcsiga (#75215) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ezt nézted már??
[link]

(#75217) Quasi_modo válasza gacsoi (#75216) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ismerve a lézeres távolságmérők működését, nehezen hihető, hogy olyan nagyon lehetne vele mérni.

valami

(#75218) gacsoi válasza Quasi_modo (#75217) üzenetére


gacsoi
senior tag

Meg mondom őszintén, nem próbáltam még, csak a keresésre feldobta a play, és jókat írnak az elején. :)

(#75219) vadászcsiga válasza gacsoi (#75218) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És minden leírást készpénznek veszel?

(#75220) elmouse


elmouse
aktív tag

És már itt is van az ingyenes iGO! Töltsétek!

Ka nama kaa lajerama!

(#75221) Quasi_modo válasza elmouse (#75220) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Pedig még nincs is ápr. 20.

valami

(#75222) csaba1203 válasza elmouse (#75220) üzenetére


csaba1203
addikt

:R

(#75223) vadászcsiga válasza Quasi_modo (#75221) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kaliforniában már igen :)

Igaz :B

[ Szerkesztve ]

(#75224) Quasi_modo válasza vadászcsiga (#75223) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem ott sem. A föld még mindig nem forog visszafelé.

valami

(#75225) #79335424 válasza vadászcsiga (#75219) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak "hangosan" gondolkodom. Tegyük fel, hogy függőlegesen állok! Tudom, hogy a földtől milyen magasan van a szemem. A teló kameráján van egy vízszintes illesztő, a kamera lencséjének a síkjában. Szemmagasságban tartva a telót, az segédvonalat ráillesztem a szemközti fal és a padló találkozásának a vonalára. A telóban van szenzor, ami méri a szögelfordulást. Vagyis, egy derékszögű háromszögben ismerem mindhárom szöget (A 3. szög értéke = 180 - 90 - amit a teló jelez), valamint az egyik befogót. Ha jól rémlik, akkor volt régen egy görög csávó, aki azt állította, hogy ezekből meg tudja jósolni a háromszög másik két oldalának a hosszát.

[ Szerkesztve ]

(#75226) vadászcsiga válasza #79335424 (#75225) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Értem, en maradok a mérőszalagnál

(#75227) Quasi_modo válasza #79335424 (#75225) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha Pitagorasz bácsira gondolsz, ő két oldal hosszából adta meg a harmadikat.

Ami meg ezt a programot illetim, még azt sem tudod vele megmérni, hogy mekkora a "szemmagasság".

[ Szerkesztve ]

valami

(#75228) air válasza #79335424 (#75225) üzenetére


air
nagyúr

Vagyis a telefon billentésével "mérsz" szöget, és a szemmagasság hozzávetőleges megadásával próbálja az alkalmazás megbecsülni a távolságot?
Ennyi erővel kávézaccból is meg lehetne jósolni egy távolságot. ;)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75229) Kolondrum válasza scream (#75197) üzenetére


Kolondrum
félisten

Köszi úgy ment! Ki gondolta, hogy csak úgy nyitja meg.

(#75230) #79335424 válasza Quasi_modo (#75227) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én csak azt vázoltam, hogy mi lehet a módszer. Ami a háromszöget illeti, mintha lenne vmi összefüggés az oldalak és a szögek aránya között. :)

Nem tudom, hogy Te hogyan szoktál öltözködni. Én nem szoktam magassarkú körömcipőt hordani, ezért a szemmagasságom viszonylag konstans érték. Elég egyszer lemérni.

(#75231) Quasi_modo válasza #79335424 (#75230) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem próbáld ki azt az appot és fogod látni mekkora fake. Vagy gondold végig vajon pl a Leica miért a lézeres mérést választotta. Mellesleg a véleményeket sem árt véginézni a store-ban. Nem csak dícséret van.

valami

(#75232) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!
Nem feltétlen ide vág de hátha tudjátok.
Rootolva van a telo (samsung) és szeretném a kamerahexponálást tiltani. Letöröltem a system/media/audio/ui mappából a camera click nevű ogg fájlt (kettőt is) de még mindig van hangja.
Mit kéne még törölnöm?

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#75233) gipsztigris


gipsztigris
addikt

iPhone vs Android :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#75234) adrian94 válasza elmouse (#75220) üzenetére


adrian94
őstag

Tabommal azért nem kompatibilis mert nagyobb mint 7" :( de telefonra letöltöttem.. akkor ha esetleg le akarom majd máskor szedni egy tabra (7" alattira) akkor már nem kell fizetni ugye ?

(#75235) golyós válasza adrian94 (#75234) üzenetére


golyós
őstag

Nem.Ugyan azzal a google fiókkal leszedheted később is

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#75236) Quasi_modo válasza gipsztigris (#75233) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az egyik telefon, a másik meg egy oprendszer. Más baj nincs is.

valami

(#75237) petipetya válasza Quasi_modo (#75236) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#75238) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Material dizájnos QR-kód olvasót tudtok? :)

Kerestem a Playen, de csak QR-kód készítőt láttam, material designosat. :( :D

Samsung Galaxy A54

(#75239) janosibaja válasza elmouse (#75220) üzenetére


janosibaja
őstag

Felraktam az iGO-t, műxik is, de sehol nem találom a telepítő könyvtárat... Nincs sehol az iGO könyvtár... Pedig a POI alkönyvtárba raknék további POI-kat, satöbbi. Nem látta valaki, hogy hová dugták?

Más: az apk downloaderrel nem tudom leszedni, hibát jelez a downloader :W

[ Szerkesztve ]

(#75240) laci laci válasza janosibaja (#75239) üzenetére


laci laci
addikt

Szerintem egy alap-alap,nem lesz ilyen,de várj erősítésre.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#75241) janosibaja válasza laci laci (#75240) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem értem, milyen alap-alapra gondolsz... akár alap, akár nem, valahol csak kéne lennie az alkalmazásnak... Hol a könyvtára?

És miért nem műxik a downloader? :W

[ Szerkesztve ]

(#75242) Probert75 válasza janosibaja (#75239) üzenetére


Probert75
addikt

Én sem leltem semmit meg, hogy hova és mit. De mindent tartalmaz, amit csak lehet, tehát nem butított.
"Extrák
• POI-k (Points of Interest/Érdekes helyek) – keress éttermeket, boltokat útközben!
• Benzinkutak – nézd meg, hol van a legközelebbi benzinkút!
• Navigálj GPS-koordináták alapján!
• A navigáció figyelmeztet, ha túl gyorsan mész.
• Több úti célból álló útvonalat is tervezhetsz köztespontok használatával!
• Beállíthatod a fizetős útszakaszok elkerülését is!"

Csak azt nem tudom, hogy a kedvezményes letöltési idő után, mikor már nem lesz a Play-en, vajon fog e frissülni a térkép meg egyebek? Máshogyan van szerintem ez az ajándék verzió megcsinálva, hogy ne lehessen se kiszedni, vagy se bele tenni semmit.

Meggyi001 fórumtárs ennyit osztott meg, Root Explorerrel meg is leltem ezeket, de nem találtam bennük értékelhetőt:

"data/app/com.nng.igo....
data/data/com.nng.igo...
data/media/0/Android/data/com.nng.igo...
data/media/obb/com.nng.igo...
data/user/0/com.nng.igo...
/mnt/sdcard/Android/data/com.nng.igo...
/mnt/sdcard/Android/obb/com.nng.igo...
/mnt/shell/emulated/0/Android/data/com.nng.igo...
/mnt/shell/emulated/obb/com.nng.igo...
/pkg/Android/data/com.nng.igo...
/pkg/Android/obb/com.nng.igo...
/storage/emulated/0/Android/data/com.nng.igo...
/storage/emulated/0/Android/obb/com.nng.igo..."

[ Szerkesztve ]

(#75243) laci laci válasza janosibaja (#75241) üzenetére


laci laci
addikt

Arra gondoltam/utaltam,hogy alap funkciók vannak benne.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#75244) Quasi_modo válasza Probert75 (#75242) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

fog e frissülni a térkép meg egyebek
A térkép fog frissülni arról volt szó.

valami

(#75245) janosibaja válasza Probert75 (#75242) üzenetére


janosibaja
őstag

Fog frissülni a térkép az NNC nyilatkozata szerint! Quasi_modo gyorsabb volt.

Csak azt látnám, hol a Map alkönyvtár, meg a POI alkönyvtár :R

[ Szerkesztve ]

(#75246) gipsztigris válasza janosibaja (#75239) üzenetére


gipsztigris
addikt

Itt keresd:

/sdcard/android/obb/com.nng.igo.primong.hun10th
Két darab .obb kiterjesztésű csomagban van az egész, amit WinRAR-al meg tudsz nyitni és szerkeszteni is tudsz, de! Szerkesztés után újra letölti magának az egész .obb-t, tehát semmire sem mész vele.

Nem license függő content tartalmat megeszik az /sdcard/Android/data/com.nng.igo.primong.hun10th/files/Content könyvtárból.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#75247) Probert75 válasza Quasi_modo (#75244) üzenetére


Probert75
addikt

THX! Az úgy akkor jó, ha a térkép majd frissül. De hogyan, ha nem lesz fenn a Play-en és a navigáció meg offline?

(#75246) gipsztigris
"/sdcard/Android/data/com.nng.igo.primong.hun10th/files/Content" Nekem ez nincs sehol, pedig Root Explorerrel nézem.

[ Szerkesztve ]

(#75248) gipsztigris válasza Probert75 (#75247) üzenetére


gipsztigris
addikt

A play fiókodban benne lesz és ha kiküldi a frissítést, nálad meg fog jelenni a frissítési lehetőség.

A Content könyvtárat létre kell hozni, a többi pedig ott van, elhiheted. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#75249) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani olyan programot, ami grafikonon mutatja, hogy mennyit töltöttem le, és fel az interneten? Továbbá, hogy kiírja a pillanatnyi sebességet, és/vagy mindezt az értesítési sávban legfelül. Köszönöm! :)

(#75250) #79335424 válasza adrian94 (#75234) üzenetére


#79335424
törölt tag

Érdekes ez az "inkompatibilitás". A felhasználói szerződés úgy fogalmaz, hogy 7" alattira "ajánlott". Nem kritériumként határozza meg a max. 7" -t.
De majd megnézem miniPC -vel, 24" -on. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.