Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75351) Kasya válasza Predator2 (#75347) üzenetére


Kasya
nagyúr

Legrovidebb/leggyorsabb/fouldut stb.

En eddig ugy tapasztaltam, hogy a Google maps az egyetlen ami kepes a foldut ocioval egy erdei vizmederben is tervezni. Meg szerencse hogy terepjaroval voltam, mikor ejjel mentem bele, mert az erdoben semmit sem lattam :D

Mas:
Digitalstand nektek jo? Nekem nem tolt le egy lapot se. Bejon a "letoltes", de semmi...csak forog a karika.

(#75352) rover45 válasza Nkboy (#75350) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm, ki fogom próbálni :)

(#75353) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyan programot keresek, amivel a repülők menetrendjét leheet csekkolni. Mint a békávé, volán menetrend, csak repcsisben. :D

Egy ismerősöm jön haza, és ki kellene deríteni, mikorra ér ide. :D Jó lenne, ha a(z esetleges) késéseket is jelölné. :)

Samsung Galaxy A54

(#75354) #79335424 válasza gipsztigris (#75348) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ebben Te találtál profilokat? Az egy dolog, hogy a kamionos beállítások nincsenek. De a PNA -s Primoban be tudtam állítani a sebességeket, ebben viszont nem. Öreg az autóm ahhoz a tempóhoz, amit személyautós tempóra kalkulál. Más verzióban a teherautósokon kívül, két személyautós profilom volt. Vagy ez a feature a GJ skin része volt?

[ Szerkesztve ]

(#75355) Nkboy válasza #79335424 (#75354) üzenetére


Nkboy
senior tag

Erre gondolsz?

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#75356) gipsztigris válasza #79335424 (#75354) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ahogy az előttem szóló is mutatta, vannak profilok. Kiválasztod a szerkeszteni kívánt típust, és jobb alul ráböksz kis nyilra, majd szerkesztés. Az mondjuk már más kérdés, hogy kamionnál csak sebességet lehet állítani. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#75357) Bendegúz98 válasza Viktor0610 (#75353) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Flightradar24 Ha jol tudom a pro most ingyen letoltheto az amazonrol

(#75358) Viktor0610 válasza Bendegúz98 (#75357) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi. Szerintem a free elég lesz. :)

Samsung Galaxy A54

(#75359) #79335424 válasza Nkboy (#75355) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. Ő az. Köszönöm! Ezer éve nem láttam skin nélküli, gyári felületű IGO -t. Az enyémben több személyautót is létrehozhatok és a konfig felület is tök más. Meg a képernyőmentés, zenelejátszó kezelés, stb.

[ Szerkesztve ]

(#75360) air válasza Bendegúz98 (#75357) üzenetére


air
nagyúr

Az a Kindle edition.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75361) #79335424 válasza #79335424 (#75359) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update.
Megtaláltam. Ebben is lehet több személyautó.

(#75362) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ebben a kérdésemben senki nem tud segiteni ? :U

best regards, egy fórumozó blogger

(#75363) quailstorm válasza Dyrtyho (#75334) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#75364) #79335424 válasza Dyrtyho (#75362) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagy esetleg TiBire? De ha csak az apk kell, akkor TotalCommander -> telepített alkalmazások -> kijelöl, másol.

[ Szerkesztve ]

(#75365) Dyrtyho válasza quailstorm (#75363) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Arra gondolok hogy ha letelik az iGO 10 napos ingyenes letöltése, és ne adj isten egy új telefont szerzek be, akkor arra is szeretném át tenni apk fomájában, ennyi, mert ha új telefont szerzek be, akkor már ezt nem fogom tudni beszerezni.....

best regards, egy fórumozó blogger

(#75366) Jazz


Jazz
veterán

Siasztok,

az iGo most 10 napig ingyen letölthető, és egy hozzátartozóm telefonjára kéne feltelepítenem.
A gond ott van, hogy a teló google play-e nem találja meg az alkalmazást. "iGO szülinapp". Zero találat. De úgy is, hogy mind a 150 iGO navigation-t kilistázom, és nincs közötte. (a telefon "gagyi", sim kártya nincs benne, próbáltam böngészőből linket keresni az iGO szülinapp-hoz, de nem lehet rákattintani a hivatkozásra....stb stb.) Megoldás lehetne egy apk downloader, de ezek sem működnek.
Van valakinek valami ötlete? Köszi!

free your mind

(#75367) #79335424 válasza Dyrtyho (#75365) üzenetére


#79335424
törölt tag

Arra nem tudod áttenni apk formájában. De a letöltött alkalmazások nem a telódhoz, hanem a fiókodhoz kapcsolódnak. Ha 10 napon belül hozzákapcsolod a fiókodhoz, akkor az megmarad, mint telepített alkalmazás. Csak 10 napon túl már nem tudod a fiókodhoz kapcsolni.

(#75368) air válasza Dyrtyho (#75365) üzenetére


air
nagyúr

N+1-edszer is: később is le fogod tudni tölteni az áruházból.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75369) teo77


teo77
őstag

Urak! Létezik virtuális billentyűzet androidra, amivel usb-n keresztül a laptop hibás billentyűzetét pótolhatnám?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#75370) #79335424 válasza Jazz (#75366) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tessék:
IGO Szülinapp.

(#75371) beg


beg
veterán

Csak annyi forintot kérek, ahányszor ma elhangzott az egész PH!-n az igo, szülinapp, apk, mentés, 10 nap, google fiók, nem kompatibilis és ezek permutációi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75372) Jazz válasza #79335424 (#75370) üzenetére


Jazz
veterán

?? Van egy gagyi telefon. Nincs sim benne. Van google play-e. Ezen telefonon keresztül belépve a play-re, nem találja meg a google play ezt az appot. Így nem tudom rátölteni.
Próbáltam a telefonon keresztül böngészőből megkeresni, majd egy hivatkozással előcsalogatni....eredménytelen.
(Nem értem miért linkelted be az appot. Nyilván látom PC-ről böngészőből. Sőt, a saját telefonom is megtalálja....)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#75373) Narxis válasza beg (#75371) üzenetére


Narxis
nagyúr

A magyar ember szereti az ingyenes appokat, főleg ha az offline navigáció. :D

Thanos was right.

(#75374) Jazz válasza Narxis (#75373) üzenetére


Jazz
veterán

Örülök hogy ilyen jól elvagytok. Egy idősebb úriembernek fontos lenne ez az app, de sehogy sem akar összejönni. Van még 9 nap. A telója pedig tudja kezelni az appot, mert már használták rajta korábban állítólag.

free your mind

(#75375) #79335424 válasza Jazz (#75372) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vazze! Azért linkeltem direktben, mert azt írtad, hogy "nem találja". Ha van link, akkor nem kell keresnie, hiszen egyből odavisz. Írd azt, hogy nem jeleníti meg, mert a Play szerint nem kompatibilis a telód! Az egy teljesen más story, mint az, hogy "nem találja". Playen kívüli forrásból letöltheted, telepítheted, de a Szerződési Feltételek alapján nem használhatod legálisan.

[ Szerkesztve ]

(#75376) Viktor0610 válasza Jazz (#75374) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért linkelte neked az appot, mert ha PC-n belépsz a készüléken beállított Gmail címmel, és rákattintasz, letöltheted PC-n úgy, hogy a telefonra installálja.

Samsung Galaxy A54

(#75377) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mindenki ezen az IGO dolgon lovagol, csak azt nem vágom miére megyek vele ha 29-ig tart. Innentől értéktelen reklámfogás.

Legyen, de érdekelne miben korlátoznak vagy mit vettek ki belőle. Mintha valaki írta már volna.

[ Szerkesztve ]

(#75378) Bozek válasza Kolondrum (#75377) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Ezt akkor csak 10 napig használhatom? Utána meg kell vennem a teljes verziót?

Nem, a navigáció a letöltés után korlátlan ideig használható. Az appot a 10 nap letelte után levesszük az iTunes és a Google Play boltokból, és nem lehet majd letölteni, azonban a letöltött alkalmazás bármeddig tovább használható ingyenesen."

(#75379) Jazz válasza Viktor0610 (#75376) üzenetére


Jazz
veterán

Nem tudok PC-n belépni, mert csupasz a telefon, és ha van is regisztrált g-mail cím rajta, nem tudom a jelszavát. Így nem tudok belépni a PC-n vele és telepíteni. Továbbá nincs sim a telefonban. És nem tudom megkérdezni sem, mert ő sem tudja.

(#75375) Somatom: Azt írtam, hogy: "A gond ott van, hogy a teló google play-e nem találja meg az alkalmazást".

De mindegy is mert már a play sem indul el azon a telefonon. "megtelet a memória" 140Mb...de hogy, mikor semmi nem lett rá telepítve. Amúgy is, ha letölti az app-ot, tuti nem a külső SD-re tenné (direkt emiatt lett vásárolva bele 8GB külső sd kártya), hanem a belsőre kapásból, aztán onnan telepíteni, de ott nem lenne elég hely neki.

free your mind

(#75380) darvinya


darvinya
titán

Üdv

Van egy gondom.
AData CH94 500Gb NTFS vinyot nem ismeri fel a telom Xperia SP JB 4.3.

Kell valami külön ami kezelné?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75381) #79335424 válasza darvinya (#75380) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mondjuk egy NTFS kernel modul.

(#75382) air válasza beg (#75371) üzenetére


air
nagyúr

És ez még csak az első nap volt. Még 9 hátravan.
Lesz még itt őrület. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75383) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Facebook app kirakja az értesítéseket a zárolt képernyőre, ezt esetleg valahogy meg tudom csinálni a facebook messengerrel is valahogy?

Meizu mx4, android 4.4.2.

Köszi.

yo

(#75384) zseko válasza Jazz (#75379) üzenetére


zseko
veterán

Na most arról amit írtál eszembe jutott, hogy milyen rendszer van azon a telón? 4.x alatt nem is fogja megtalálni, mert ez az egyik kikötés. Erről, hogy 'Megtelt a memória' és hogy a belsőn nem lenne elég hely, nekem az ugrik be (de lehet rosszul gondolom), hogy 2.3.6 van azon a telefonon.
Hogy máshonnan szerezve működne-e az más kérdés.

HR24.hu

(#75385) Bozek válasza darvinya (#75380) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyáltalán meghajtja? Én egy 1 TB-os Toshiba-val próbáltam a Z1C-t, KK alatt meg se hajtotta, LP alatt már igen, de ott se tart sokáig az öröm, kb. fél perc múlva le is kapcsol, mert nagy az áramfelvétele.

(#75386) darvinya válasza Bozek (#75385) üzenetére


darvinya
titán

Nem kapcsol le, csak kattogtatja.
Olyan mikor nem ismeri fel mi van rácsatlakoztatva.
P-hez volt egy NTFS csomag, de az nem biztos, hogy jó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75387) Pityesz78


Pityesz78
tag

helló, link2sd-hez, hogyan lehet egy már meglévő ext2 particiót ext4-re váltani?
LegacyXperia azt szereti!
üdv

(#75388) air válasza darvinya (#75386) üzenetére


air
nagyúr

Kevés lesz a kakaó.
Próbáld aktív hubon keresztül!
Az én egyik külső vinyóm is így csinál, amikor a TV-n nem a HDD-s USB csatiba dugom be. USB3-as doboz lévén ilyenkor a kiegészítő csatit is be kell dugni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75389) #79335424 válasza darvinya (#75386) üzenetére


#79335424
törölt tag

Te jó ég, ember! Meg sem fordult a fejemben, hogy vki aktív HUB nélkül rádug egy vinyót egy teló OTG -re. Hát persze, hogy nem bírja a szerencsétlen!

Pityesz78:
Át lehet partícionálni, de minden adat bukó. Ezen kívül, az EXT4 naplózó fájlrendszer (mint az NTFS). Ezt egyik flash meghajtó sem szereti és sztem a teló sem. A teló belső tárhelyeként szolgáló EXT4 -ben ki van kapcsolva a naplózás. Elvileg SGS 1 topikban találsz olyat, hogy lagfix. Ez a gyári RFS fájlrendszer, EXT4 -re konvertálása. Ott van vmi kikapcsolós leírás, de sosem vágtam bele.

[ Szerkesztve ]

(#75390) spiritex


spiritex
veterán

Szerintetek miért van az, hogy eddig jól működött a telómon az ES File Explorer GDrive felhőre való fellépés, de most folyton azt írja ki, ha rá akarok lépni, hogy net://.....@gdrive nem található?
Ha letörlöm és újra létrehozom, sikerül belépnem a GMail fiókba, az "Accept" gombbal újra megadom az engedélyt az elérésre, de utána mégis ugyanez a hibaüzi fogad. Mitől lehet ez? Köszi!

Most megnéztem egy másik telóról is, ugyanez a helyzet...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#75391) darvinya válasza air (#75388) üzenetére


darvinya
titán

és (#75389) Somatom

Köszönöm.
Samsung USB3-ast lazán vitte, ehhez kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75392) beg válasza spiritex (#75390) üzenetére


beg
veterán

Valami a gdrive-al lehet, pont most másoltam ES-el dropboxba és simán ment.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75393) #79335424 válasza darvinya (#75391) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erős lejtőn a Trabi is vitte a 130 -at, de ez nem jelentette azt, hogy ez normális üzem lett volna. Sőt! Rövid időn belül lerúgta tőle a patkót. Az, hogy egy ideig képes átvinni annyi áramot azokon a vékony vezető felületeken, nem jelenti azt, hogy ez normális. A TV esetében sem. Vannak olyan TV -k, amiken külön HDD usb port van. Ezek pont attól mások, hogy alkalmasak a nagyobb áram átvitelére. MiniPC -s topikban láthatsz HDD -től elfüstölt panelt.

(#75394) air válasza spiritex (#75390) üzenetére


air
nagyúr

Nálam is ez van tegnap délután óta, de én hiába törlöm ki és adom hozzá újra, akkor sem megy. :(((
Tegnap reggel még jó volt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75395) darvinya válasza #79335424 (#75393) üzenetére


darvinya
titán

Többször használtam Samu USB3-t, és semmi gondja nem volt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75396) Bozek válasza darvinya (#75395) üzenetére


Bozek
nagyúr

Még. :)

(#75397) Pityesz78 válasza Pityesz78 (#75387) üzenetére


Pityesz78
tag

Minitool Partition Wizard-al lehet? mert nekem nem sikerült :( Látszólag igen, de a teló ext2-nek látja mindíg

(#75398) spiritex válasza air (#75394) üzenetére


spiritex
veterán

Kénytelen voltam fetenni a GDrive app-ot... lehet, hogy pont ezt szerették volna elérni. ;]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#75399) #79335424 válasza darvinya (#75395) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt miből állapítotad meg? Néztél hivatalos adatokat erről, vagy szétkaptad a telót, a legvékonyabb vezető keresztmetszete alapján számoltál stabil áramátviteli képességet és ez alatta volt a mért, átlagos terhelésnek? Vagy csak többször használtad, működött és ebből azt a következtetést vontad le, hogy akkor ez így rendben van?

(#75400) Kronk


Kronk
őstag

Nem tudjátok lesz-e idén megint egy napig ingyenes a cerberus a születésnapjukon?
Mintha tavaly ilyen tájban lett volna...

http://totesz.myminicity.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.