Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74351) #79335424 válasza quailstorm (#74348) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bár nem sokszor ROM -oltam, de olyankor én is a kályhától indultam. Odinban 3 fájlos, gyári ROM, pit -tel. Az gyalul mindent. Ennél a kínainál volt előszőr olyan, hogy dátum/időbeállítás után sem akart a Play kliens kommunikálni. Töröltem a frissítéseit, utána már működött.

(#74352) #79335424 válasza St3ven (#74350) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jelenleg takarékosnak nem nevezném, de reméljük, hogy lesz ez még jobb is! Persze, minden relatív. A szolgáltatók 40Ft -os percdíjához képest mindenképpen spórolós.

(#74353) St3ven válasza #79335424 (#74352) üzenetére


St3ven
addikt

Meg kell majd találni az egyensúlyt a hangminőség és az adathasználat között. Egyelőre ez valóban nem kevés, főleg a közvetlen versenytársakhoz képest.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74354) #79335424 válasza St3ven (#74353) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy nagyon szerteágazó témakör, amiben az időegységnyi adatmennyiség csak egyetlen összetevő. Pl. a Skype dinamikus tömörítési módot használ. Ez lehet jó, ha mondjuk alacsonyabb a sávszélesség. De mi van akkor, ha fullos a sávszélességem, csak spórolnom kéne az adatmennyiséggel. Sokan az alapján választanak szolgáltatót, hogy a keret elfogyása után mennyire lassítja az elérést. A 32 elég karcsú, de 128kb/s -on símán mehet a VOIP. Én nem így gondolkodok. Amióta 4g -t használok és van tartalék kraft a vasban, azóta sokkal jobb minőségű és sokkal stabilabb a VOIP. Viszont, ha túlterhelt a Dellmont szerver, akkor hiába van ezres netem, semmit sem érek vele. Szóval, a percenkénti adatmennyiség csak egy dolog. Majd ha rákapnak a Whatsapp felhasználók az új funkcióra, akkor derül ki, hogy bírják a Whatsapp/Facebook szerverek a terhelést. A Microsoft is nagy pofával elperelte a NOIP -t. Aztán gyorsan visszaadta, mert azonnal letérdeltek a szerverei, a userek meg a fejét követelték.

(#74355) Csazsol válasza quailstorm (#74344) üzenetére


Csazsol
aktív tag

Összedugva a géppel csak MTP és kamera csatlakozást ajánl fel. Háttértárat nem.
KIES-t utálom, és azzal sem rakható át az app.
Kösz a segítséget, hétvégén nem tudok vele foglalkozni...

Vagyok

(#74356) dongasre


dongasre
tag

Hasonló widgetet ismer valaki?

SM s21+

(#74357) Csazsol válasza quailstorm (#74348) üzenetére


Csazsol
aktív tag

Letöltöttem az usb drvert, de azzal sem tudtam összehozni a telót :(
Magát a programot sem tudom elindítani....

Vagyok

(#74358) xSide válasza #79335424 (#74319) üzenetére


xSide
őstag

A mai frissítés után döcögős lett és a fránya időjárás még mindig benne maradt számos hiba mellett.
A görgetés állítható sebessége pocsék, tördelés gáz stb.
Megint elfeledem egy darabig, mondjuk v12-ig...
Chrome bejött az elmúlt időszakban a nem támogatott vagy reklámhelyek kocka bánatos mosolya ellenére is.
Fórum, FB és hírolvasásra tökéletes. Sorozataim máshogyan szerzem be ;)

Dongasre: Zooper-rel olyat kreál bárki amilyen csak tetszik. Köztük olyat is, ami valaminek a koppintása vagy annak alapján még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#74359) xSide válasza dongasre (#74356) üzenetére


xSide
őstag

Zooper-rel összedobtam fél pillanat alatt 6x2-ben :D

(#74360) dongasre válasza xSide (#74359) üzenetére


dongasre
tag

Kicsit felreertheto volt elnezest :) nem idojaras widgetre gondoltam. Hanem az also "nem is tudom minek hivjak "widgetre.

SM s21+

(#74361) tybsen válasza dongasre (#74360) üzenetére


tybsen
addikt

Az egy mappa megnyitva, arra gondolsz?

(#74362) dongasre válasza tybsen (#74361) üzenetére


dongasre
tag

Én egy widgetnek mondanám,ami a bal felső sarok ha mondjuk átállítunk "Home"ra akkor átrendeződnek az alkalmazások és így tovább.

SM s21+

(#74363) xSide válasza dongasre (#74360) üzenetére


xSide
őstag

Jahh...
Azt a lefele nyilat bal tetején Work-nél csak sejtem mit funkcionálhat, de egy valamennyire áttetsző kép háttérre ki tudnám pakolni ugyanígy az ikonokat és launcher mappákat.

(#74364) dongasre válasza xSide (#74363) üzenetére


dongasre
tag

[link]

7:00tól látható.

SM s21+

(#74365) tybsen válasza dongasre (#74364) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem ezt hívják mappának. :DDD

Mintha az spb shell 3d launcherben nyíltak volna meg hasonlóképpen a mappák, ott viszont nagyobb maga a mappa és nem lehet ilyen szorosan meg szöveggel egymás alá rendezni.

[ Szerkesztve ]

(#74366) tybsen válasza tybsen (#74365) üzenetére


tybsen
addikt

Hm, keresgéltem hirtelen nem találok hasonlót (folder/folder widget), hátha más tud segíteni.

(#74367) xSide válasza dongasre (#74364) üzenetére


xSide
őstag

Itt leled a Sense Launcher korábbi változatait.
Ebben van benne widgetként. Magyar nyelv van benne, nekem G2-re települt.

[ Szerkesztve ]

(#74368) Bozek válasza dongasre (#74364) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt maga a HTC Sense launcher tudja. Ráhegeszthető más telefonokra is, XDA-n ezt találtam.

(#74369) CseteBalu


CseteBalu
csendes tag

Heló, korábban volt szó a c4droidról, és nekem is lenne ezzel kapcsolatban kérdésem. Nemrég kezdtem el ismerkesni a C-vel, és letöltöttem ezt a fordítót. A menüben láttam, hogy van export menüpont, exportáltam is a hello vilag programomat, minden jól ment, még ikot is tudtam neki berakni, de aztán exportálni akartam egy programot, ami kiírja a beírt karakter ascii kódját, a fordítón belül működött, de ha telepíteni akartam, azt írta ki, hogy parsong error, there was a problem parsing the package.
Valaki tudna segíteni? A 4.99-es verzót használom, úgy tudom, az a legújabb.

(#74370) quailstorm válasza Csazsol (#74355) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mert nem ott keresni, tudod Samsung, véletlenül sem azért van, hogy használd.
Beállítások/Tárhely/opciók gomb, asszem oda rejtették el, természetesen USB kapcsolat alatt kell nyomkodni.
Aztán ha egy exét nem tudsz elindítani (mellesleg az a KIES-sel már települt), akkor inkább hagyd rá az egészet.

(#74371) CseteBalu


CseteBalu
csendes tag

Szerintem félreértettük egymást, .apk fileba exportálja, és telefonon nem tudtam a hiba miatt telepíteni.

(#74372) CseteBalu válasza dongasre (#74364) üzenetére


CseteBalu
csendes tag

Heló, szerintem próbáld ki a launchy widget nevű alkalmazást, habár nem teljesen olyan, mert nem egy nagy widget van és azon belül kategóriák, hanem több widgetet rakhatsz ki, de megadhatod a kategória nevét és hogy mik legyenek benne. A téma is változthatható, van olyasmi átlátszó mint a képen.

(#74373) #79335424 válasza CseteBalu (#74372) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyet az Elixí2 widgets is tud. "Kifelé" 1db. widgetet hozol létre, de meghatározhatod, hogy a widgeten "belül" hány sor és hány oszlop legyen. Ezt a funkciót arra használtam, hogy amikor a launcher elforgatja a képet és ezáltal felcserélődik a sorok és oszlopok száma, akkor csak egyetlen widget forduljon, ne rendeződjenek át az ikonok.

[ Szerkesztve ]

(#74374) paolinho


paolinho
őstag

Tudnátok olyan alkalmazást ajánlani, amivel a selfie-kép fordított állását (főleg a látható szöveg miatt) vissza lehetne forgatni valós (olvasható) képpé? Nem tudom érthető e amit írok, de az a lényeg, hogy azt szeretném elérni, hogy ne visszafelé álljanak a betűk, ha esetleg a háttérben volna valami felirat.

(#74375) Pierre75


Pierre75
senior tag

Ez a világóra melyik programból lehet?

http://www.phonearena.com/image.php?m=Articles.Images&f=name&id=173003&popup=1

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#74376) Fall-N válasza #79335424 (#74322) üzenetére


Fall-N
veterán

De nem úgy van, hogy KitKat alatt már be van építve a Jetpack?Így nem kell külön telepíteni.

(#74377) csadi0011 válasza Pierre75 (#74375) üzenetére


csadi0011
őstag

Sony Xperia alap Óra alkalmazás. [link]

Ezt találtam. Talán itt megtalálod. Ha nem akkor guglizz kitartóan, talán rálelsz.

(#74378) jopika


jopika
tag

kérnék egy kis segítséget, az E-robot hoz, hogyan tudom beállítani hogy pl percenként frissítse a gmail fiókáimat? próbáltam de valahogy nem jött össze, valaki talán jártasabb benne, ( azért ne alázzatok meg mert nem tudom beállítani) :R

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74379) Pierre75 válasza csadi0011 (#74377) üzenetére


Pierre75
senior tag

SemcClock.apk
Találtam is egy ilyet, de nincs telepítve felkiáltással megtagadta az installt. Mi kellhet még hozzá?

(#74380) Cidan


Cidan
tag

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni olyan app kereséséhez, ami kilistázza azokat a (rendszer)folyamatokat amik szívják akksit. :F
Esetleg kibővíti a gyári akkumulátor beállítást.
Root és xposed fw adott, ha ez kell hozzá, köszönöm! :R

(#74381) air válasza Cidan (#74380) üzenetére


air
nagyúr

Wakelock detector
BetterBatteryStats
GSAM Battery Monitor

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74382) tomy86 válasza Pierre75 (#74379) üzenetére


tomy86
addikt

Mivel rendszeralkalmazás, így nem is alkalmazható a szokásos telepítési mód. Root kell hozzá. Bemásolod a system/app mappába, beállítod a jogosultságokat (rw-r-r), majd újraindítod a telefont. Ezután már csak az a kérdés, hogy a telefonodon működik-e ez az alkalmazás vagy sem.

(#74383) Pierre75 válasza tomy86 (#74382) üzenetére


Pierre75
senior tag

Köszi!

(#74384) teo77


teo77
őstag

A Moon readerben tényleg nincs oldalra ugrás és oldal kijelzés?! WTF??!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#74385) #79335424 válasza Fall-N (#74376) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor csak véletlenül mutatja a Play a Jetpackot, ha KK -tel nézed? Ezt egyszerű lenne megoldani. Definiálnák a legmagasabb API szintet, amin futhat és slussz. Nem mutatná a Play. A másik, hogy sztem a kapcsolója sem véletlenül van benne minden Dolphinban. A blogbejegyzésből sem ez derül ki.

(#74386) szimi57 válasza jopika (#74378) üzenetére


szimi57
őstag

Telepitsd ezt a vidgetet és akkor azonnal értesülsz a fiókákról. :)

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#74387) jopika válasza szimi57 (#74386) üzenetére


jopika
tag

köszönöm kipróbálom

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74388) vgyuri válasza teo77 (#74384) üzenetére


vgyuri
őstag

Moon Reader-ben az oldalszámozás és ugrás is fejezetenként van. Ha egyben van a könyv akkor próbálkozz a kereséssel. Nekem eddig fel sem tűnt, hogy nincs oldalszámra ugrás.

#74378 jopika: e-robot topik lehet itt hamarabb válaszolnak.

Egyébként a gmail push üzenetet küld, vagyis nem kell percenként frissíteni, ha levél érkezik azonnal jelez: ez kevesebb adatforgalommal is jár. Szinkronizáció kikapcsolásával nem kapod meg a levelekről az értesítést, de ezt meg felesleges percenként ki- és bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#74389) jopika válasza szimi57 (#74386) üzenetére


jopika
tag

most látom ez fizetős, akkor hagyom inkább

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74390) LámaZ


LámaZ
addikt

A Snapchat csak a fiatalok appja?

Legyen minden jó!

(#74391) jopika


jopika
tag

tudtok mondani olyan app-ot ami monitorozza a háttérben futó alkalmazásokat? vagy olyat amit ki tudok tenni asztalra és egy koppintással kilő mindet? mert a clean master kilövi de más app szerint nem, a battery is kilövi de az elixir szerint ugyan úgy mennek a háttérben, egyesével meg tök nincs kedvem leállítani

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74392) vgyuri válasza jopika (#74391) üzenetére


vgyuri
őstag

Greenify-t próbáld ki

(#74393) air válasza jopika (#74391) üzenetére


air
nagyúr

Tanulj még egy kicsit Androidul!
Amit szeretnél az ellentétes a rendszer működésével.
Az Android nem így működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#74394) LámaZ válasza jopika (#74391) üzenetére


LámaZ
addikt

A Háttérfolyamatok kezelésénél van lehetőség egyes förmverekben, hogy amint kilépsz egy appból, azonnal megszűnik a működése. Vagyis, ha pl. a Home gombbal kilépsz a böngészőből, minden honlapot bezár a rendszer, magát a böngészőt is.

Legyen minden jó!

(#74395) jopika válasza air (#74393) üzenetére


jopika
tag

laikusként írtam , de rohadt sok a háttérben futó alkalmazás, és gondolom azt csak le lehet állítani egyszerűbben is ,, És elnézést ha nem vagyok akkor penge mint itt sokan

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74396) jopika válasza vgyuri (#74392) üzenetére


jopika
tag

köszi megnézem :R

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74397) vadászcsiga válasza jopika (#74391) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs szükség a kilövésre, azzal csak jobban merül a telefon. 1 percen belül ugy is újraindul.

(#74398) DeFranco válasza DeFranco (#74287) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerény up :B

(#74399) jopika válasza vadászcsiga (#74397) üzenetére


jopika
tag

Értem , azt hittem megoldható , akkor hagyom, köszönöm

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#74400) Deck válasza jopika (#74399) üzenetére


Deck
titán

Greenify.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.