Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75151) Foose válasza Gsx-rr (#75147) üzenetére


Foose
addikt

Akkor olvasd el ezt! "Semmiképpen nincs szó holmi csökkentett képességű verzióról: az ingyenes iGO teljes értékű lesz, amit az NNG tájékoztatása szerint sohasem fognak értékesíteni, valóban kizárólag ajándéknak szánták. Más kérdés, hogy csak egyszer lesz Budán kutyavásár: aki a 10 nap alatt nem tölti le, legálisan többé már nem juthat hozzá."

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#75152) DM43 válasza Gsx-rr (#75147) üzenetére


DM43
őstag

Maradjunk annyiban, hogy az iGO-Primo mindig is offline volt. Az más kérdés, hogy vannak (lehetnek) benne online funkciók, pl. online TMC. Na a hírek szerint ez például nem lesz benne.

(#75153) #79335424 válasza DM43 (#75152) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jééé! Te itt? "Write only" vád biztos nem fog érni! :) De ha már összefutottunk, kérdeznék. Tudsz vmit ennek a települési módjáról? Megnéztem az indonéz, török és izraeli verziókat. 200/600/500MB. Nem kevés. Ez mind a belsőre települ, vagy van, amit ki lehet pakolni? Gondolom, hogy ebben nincs külön content, hanem egy egység az egész.

(#75154) Deck


Deck
titán

Adott a swiftkey.

Írok vele és egyszerűen gondol egyet és nem tudok ékezetes karaktert írni mivel nem jön be a hosszú nyomásra semmi. Ekkor bemegyek a nyelvi beállításaiba kiveszem a pipát a magyar elől majd vissza és megint jó. Régebben is volt ilyen gondom de nem naponta többször jött elő. Régebbi telómon is előfordult, régebbi rendszerrel is tehát biztos nem a teló vagy a rendszer miatt. Találkozott már más vele? Lecserélni nem akarom mivel ez a legjobb számomra, de ez a bug(?) nagyon zavar. Esetleg tud valaki megoldást? Másnál is van ilyen?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#75155) hackeeeee válasza Deck (#75154) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem tapasztaltam ilyet. Bár Én sok esetben inkább javaslatokkal írok, de szoktam használni az ékezetes karaktereket, mondjuk Én "hosszú gombnyomással" írok ékezetes karaktereket.

De ha mást switfkey, Én olyan bogárral találkoztam, hogy ha mondjuk jelszavas a képernyőzár, akkor van olyan néha, hogy a bal alsó gombbal nem lehet átváltani számokra, csak többszöri rá"bökés" után sikerül, néha.
Az érintést érzékeli, mert a teló rezeg, csak nem vált át.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#75156) DM43 válasza #79335424 (#75153) üzenetére


DM43
őstag

Szia, néha be-benézek ide is ... :)

Miután Nextgen-t közelről még nem láttam, ezért sokat nem tudok róla mondani. Viszont azt kétlem, hogy nincs benne content mappa. Azt pedig biztos, hogy ki lehet rakni kártyára. Az izraeli is ilyen. De hétfőn minden ki fog derülni.
Bár én némileg szkeptikus vagyok a dologgal kapcsolatban és maximálisan osztom Tigris barátom véleményét (amit állítólag kifejtett neked részletesen).

[ Szerkesztve ]

(#75157) Deck válasza hackeeeee (#75155) üzenetére


Deck
titán

Én is hosszú nyomással írok ékezetes karaktert. De sajnos mindig elő jön ez a bug.

PS5

(#75158) #79335424 válasza DM43 (#75156) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, megkaptam tőle priviben. Nem mondom, hogy meglepett, amit írt. :) Megy most a műsor a topikokban az NNG megítéléséről, de érdekes, hogy akik tényleg értenek a témához, azoknak "valamiért" egyezik erről a véleményük. Meg arról is, hogy a radírpók a legalávalóbb állat. :)

(#75159) DM43 válasza #79335424 (#75158) üzenetére


DM43
őstag

A vélemény egyezés nem a véletlen műve. :DD

(#75160) gatto_ válasza hackeeeee (#75155) üzenetére


gatto_
senior tag

Rakd ki az elrendezés menüben felülre a számsort, és akkor nem kell átváltanod. :)

(#75161) hackeeeee válasza gatto_ (#75160) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez lett a vége. :)

Viszont attól még bosszantó egy kicsit, hogy csak is kizárólag ebben az esetben csinálja.

Véleményem szubjektív...

(#75162) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
Android 5 alatt nem lehet egyszerre bezárni a futó alkalmazásokat?
Bocs, hogy csak így...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#75163) petipetya válasza csab2 (#75162) üzenetére


petipetya
nagyúr

Felette sem. A stock Android esetén nincs ilyen funkció.

Ha ilyet láttál, az a gyártói felület sajátossága volt.

"nincs rá lezsóidő"

(#75164) mcsm88 válasza csab2 (#75162) üzenetére


mcsm88
senior tag

Keress rá a készülékedre itt, vagy XDA-n.
Biztos van rá megoldás.

(#75165) csab2 válasza petipetya (#75163) üzenetére


csab2
veterán

Úgy értettem, hogy Android 5-ön. De értettem. Köszönöm mindkettőtöknek!
A tesómnak Xperia Z3-a van, és eddig tudta ezt. Most, hogy frissült Lollipopra nincs rajta ilyen funkció. Ezért kérdeztem.
Még egyszer köszönöm!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#75166) Deck válasza csab2 (#75165) üzenetére


Deck
titán

Xda. Módosított systemui és akkor lesz. Ehez root kell. Vagy frissítsd az újabbra abba belekerült megint.

PS5

(#75167) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Tudna valaki olyan programot mondani, ami közelség érzékelőt használva, ha mondjuk letakarom, akkor lelövi a kijelzőt? Tehát nem nekem kell lezárni a képernyőt, csak zsebre rakom, és a képernyő kikapcsol, ha előveszem, akkor meg bekapcsol.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#75168) tagagaba53 válasza neo-geo (#75167) üzenetére


tagagaba53
tag

[link]

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#75169) Rula


Rula
tag

Üdv!
Tudnátok egy olyan zenelejátszót ajánlani, amelyben lehet állítani a számok hangmagasságát(? pitch angolul)? :R
Régebben találtam egy ilyen lejátszót, csak azóta már nem emlékszem a nevére, illetve az alkalmazás előzmények között se találom. :W

(#75170) #79335424 válasza neo-geo (#75167) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sok ilyen alkalmazás van, de biztosan ilyet szeretnél? Gondold végig a lehetséges szituációkat! Biztosan mindegyikben hasznos lenne, ha a szenzorérzékelésre automatikusan ki/be kapcsolna a kijelző? Amíg nem aktív, addig nem tudhatod, hogy hányszor lenne téves szenzorérzékelés. Fekvő nézetben tartva a telót, tuti, hogy beleszaladnál egy pár screen off -ba. Az előző telómon Proximity Screen Off pro -t használtam. Legalább egy hétig állítgattam, mire sikerült jól belőni (ha emellett döntesz, akkor javaslom, hogy ne engedélyezd a boot -tal indulást, amíg nem sikerült tökéletesen belőni). Ma már ezt is inkább E-Robottal oldanám meg, ha a telóm nem alkalmazkodna automatikusan a kinyitós tokhoz.

(#75171) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Youtube appban a kép miért áll meg egy idő után? Lenovo P780-on csak a kezdőképet mutatja, Asus Memopad 10-en kb. 5 másodpercig megy a videó, majd leáll. Mindkettőn 4.2 van, és a hang normálisan megy a megállt kép ellenére.

4 8 15 16 23 42

(#75172) fecus válasza #79335424 (#75149) üzenetére


fecus
őstag

Kérlek, nézd már meg ha használod, mert sok helyen írják a Neten, de az én tabletemen nem lehet kipipálni a password-öt a szinkronizálandó adatoknál, ott sincs és nem is tűnik fel a telefonomon!
Már az egész napom elment rá, de nem tudom összehozni. Köszi.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#75173) #07400704


#07400704
törölt tag

Lehet pont nem ide tartozik, de itt elég sok sokat tapasztalt ember van.
Szóval hogy lehet az, hogy töröltem a gmail fiókom címtárából az összes kapcsolatot, és mégis mikor a telefonomon a névjegyzék-megjelenítés menüpont alatt a gmail kapcsolatokat választom, a telefon mégi látja, természetesen a telefon saját névjegyzék mutatása elől kiveszem a pipát.
Esetleg a törölt elemeket valami ideiglenes tárolóba helyezi?

(#75174) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

telefon eladás előtt előtt elég a beállításokból a alapbeállításokat visszaállítani, vagy rcovery-ből kell/célszerű factory reset-et nyomni? vagy mi lenne a jó megoldás?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#75175) beg válasza Debilon (#75174) üzenetére


beg
veterán

Ha van custom recovery, akkor onnan.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75176) Debilon válasza beg (#75175) üzenetére


Debilon
addikt

egy full stock Alcatel 992D-ről van szó
amit mondasz az a hangerő le + power és a wipe data/factory reset?

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#75177) St3ven válasza tonyrulez (#75171) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem is ezt csinálta a YouTube a legutóbbi frissítés után, szintén ASUS MemoPad 10.

Töröltem az alkalmazás frissítéseit, adatait, és a gyorsítótárat majd visszatettem a korábbi verziót, amivel egyszer sem tapasztaltam ezt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#75178) Kátai


Kátai
senior tag

Mivel a melóhelyen tiltva van a net,de a telefonom van,és azt szeretném látni az ottani gép monitorján amikor netezek.Van valamilyen megoldás?AirDroid esetleg?

(#75179) air válasza Kátai (#75178) üzenetére


air
nagyúr

Netmegosztás USB-n.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75180) Kátai válasza air (#75179) üzenetére


Kátai
senior tag

Leírnád a lépéseket?Nem nagyon vágom azt a részét.

(#75181) air válasza Kátai (#75180) üzenetére


air
nagyúr

Beállítások - Vezeték nélküli és egyéb hálózatok részben a Továbbiak... alatt a Megosztás és hord. csatl. ponton belül USB megosztás.

Vagy egyszerűen elolvasod valamelyik leírást.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75183) Kátai válasza air (#75181) üzenetére


Kátai
senior tag

Köszi.

(#75184) #07400704


#07400704
törölt tag

Valaki itt ajánlott egy alkalmazást, amely arra hivatott, hogy ha némán van a telefon, akkor is csörög a beállított nevektől jövő hívás esetén, melyik is az, megvolt de elveszett egy gyári visszaállításnál, és a play alkalmazásaimnál sem találom, amit egyébként nem értek, hogy miért nincs a listában :F
Szóval melyik is ez az alkalmazás?

(#75185) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Nem saját telefonomról van szó, sőt nincs is a kezemben, tehát ha hiányosan adok infót, ezért van, nézzétek el nekem.
Adott egy Samsung S2, amin "valami" elkezdett frissíteni, a gazdája meg lenyomta, hogy ne frissítsen. Azóta időnként felugrik egy ablak, hogy A com.google.process.gapps folyamat leàllt, ezt le kell ok-zni. Én arra gondoltam (erősen laikusként), hogy ez a play szolgáltatások lesz, és javasoltam, hogy a beállításokban állítsa vissza a gyári állapotot az appra, és indítsa újra a telefont, hátha akkor rendesen megcsinálja a frissítést. Jót mondtam, vagy baromságot?
Még nem csinálta meg, szóval inkább kérek tanácsot...
Előre is köszi!

(#75186) #07400704 válasza dodopek (#75185) üzenetére


#07400704
törölt tag

Ha tudjátok melyik az az alkalmazás amelyik frissülni akar, akkor az alkalmazások menüben meg kell keresni, és törölni a frissítések részt, de ha történetesen nincs szükség arra az alkalmazásra, akkor lehet mindent alapállapotra állítani, és letiltani ha engedi, de a frissítések törlése is szokott segíteni.
A gyári visszaállítás az biztos, hogy megoldja, de akkor újra kell mindent állítani(belakni a telefont), veszik minden.

(#75187) dodopek válasza #07400704 (#75186) üzenetére


dodopek
addikt

Ez ok, a kérdésem arra irányult, hogy a hiba üzenet a play szolgáltatásoktól származik-e. Vagy ez egy viszonylag általános hibaüzenet, ami több apphoz is tartozhat?

(#75188) #07400704 válasza dodopek (#75187) üzenetére


#07400704
törölt tag

A play-től származik, és általános, nekem is volt már, aztán eltűnt.

(#75189) Kasya


Kasya
nagyúr

Nem tudjátok hogy t-mobile alatt hogy lehet az adblockot beallitani root nélkül?
Nem a PH oldalának blokkolasa lenne a cél.

(#75190) beg válasza Kasya (#75189) üzenetére


beg
veterán

Sehogy. Root kell hozzá. Böngészés közben megoldható anélkül is, megfelelő böngészővel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75191) Kasya válasza beg (#75190) üzenetére


Kasya
nagyúr

Úgy hallottam valami VPN beállítás működhet.
Köszönöm.

(#75192) beg válasza Kasya (#75191) üzenetére


beg
veterán

A reklám vpn-en keresztül is megjelenik. Root nélkül csak az adblockos böngésző hatásos.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75193) #79335424 válasza beg (#75192) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez biztos? Nem próbáltam de sztem amit egy telóval tudok blokkolni, azt a routeremmel is. Csak az a kérdés, hogy ha a telóval csatlakozom a router VPN szerveréhez és azon keresztül netezek, akkor a router a szűrt kapcsolatot továbbítja -e a VPN szervere felé? Sztem megoldható.

(#75194) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sziasztok! Bnőmnek szerváltunk egy 4.4-es tabletet, 4 mag, 1G ram 8 col. A helyzet az, hogy a free utorrent nem nyitja meg a letöltött fájlokat. Ez normális vagy mi nem értünk hozzá? Esetleg 700ft körül a pro-t kellene feltenni? Másik a BBM, az fizetős vagy elnéztük, vagy nem jól kerestük? Hajmeresztő lenne.
Köszi ha írtok!

(#75195) beg válasza #79335424 (#75193) üzenetére


beg
veterán

Némelyik routerre lehet hosts fájlt tenni, akkor tényleg megoldható úgy. De eddig routerről nem volt szó. :) Pl. Hideninja-val böngészve a reklámok is átjöttek, amíg nem volt root és adaway.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#75196) #79335424 válasza beg (#75195) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez világos. Csak azért írtam, mert sztem aki javasolta neki a VPN -t, az ilyen saját szerveres megoldást értett alatta, nem pedig nyilvános VPN szolgáltatást. Bár sztem fizetősök között lehetne találni olyat, amihez van ilyen blokkoló szolgáltatás. Vagy akár egy virtuális gépet is lehet bérelni. Az sem nagy tétel és azon akár többféle szerver is futhat. De akinél otthon gyors net van, az sztem a routeres, vagy egy miniPC -s megoldással jár a legjobban. Abba is bele lehet fűzni még egy pár okosságot. Nálam minden eszköz adott lenne, csak a netem karcsú hozzá és nem fejleszthető a hálózat.

[ Szerkesztve ]

(#75197) scream válasza Kolondrum (#75194) üzenetére


scream
veterán

Csak nem egy OpenDott tab? Ott a BBM az x86-os architektúra miatt nem látszik Play-ben, mert (még) nem támogatja az app.

A free-ben is meg kéne tudni nyitni a dolgokat, file kezelővel próbáltátok nyitni őket? Pontosan milyen formátumról van szó? :F

(#75198) disy68 válasza Kasya (#75191) üzenetére


disy68
aktív tag

Root nélkül proxy szervernek lehet beállítani wifi kapcsolatnál (lásd. itt). Én használom és működik rendesen - az alkalmazások felugráló sz@rjai ellen nem véd.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#75199) Kolondrum válasza scream (#75197) üzenetére


Kolondrum
félisten

WayteQ xTAB-8X Quad

Amint online párom megnézzük. :))

(#75200) St3ven válasza #07400704 (#75184) üzenetére


St3ven
addikt

I'm sleeping

Az alkalmazás widget-jével kell némára tenni a telefont, akkor működik.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.