Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42351) Rimuru válasza rootkiller (#42345) üzenetére


Rimuru
veterán

Az ingyenes az csak trial, 30 napig használható. Egyébként most karácsonykor akciós volt, de igazán akkor érte meg mikor kikerült beta fázisból.

Vigyázat, csalok!

(#42352) vadkörte válasza rootkiller (#42345) üzenetére


vadkörte
addikt

Ha csak a simogatós gépelés kell azt tudja a Kii Keyboard is kb. 900 Ft-ért.

Üdv. V. Körte

(#42353) #79335424 válasza vadkörte (#42349) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem túldramatizálod. Én nem szoktam ilyen negatívan hozzáállni. Az alap kérdést ismerjük, hetente előjön. Tudjuk, hogy jogos, mert ha a kínaiakon múlna, akkor a kalaptartón bólogató kutya is Androidot futtatna. Az első hozzászólásából nekem nem úgy tűnt, hogy a kérdező kővel dobálná a repülőt és később, a root hallatán sem kezdett ördögűzésbe. Semmi okom nem volt feltételezni, hogy ne értené, vagy legalább ne akarná megérteni, amit írok.

[ Szerkesztve ]

(#42354) rootkiller válasza Rimuru (#42351) üzenetére


rootkiller
őstag

Tehát 30 nap után letilt? Az S2-n sokáig az előre telepítettet használtam, aztán lecseréltem ingyenesre de nem emlékszem meddig volt.

Artengo TR 990 Pro

(#42355) EmberXY válasza zsoltzsolt (#41806) üzenetére


EmberXY
addikt

Most frissült nemrég, azóta egy kicsit "éberebb", és mintha a memóriahasználata is csökkent volna, 6-7 megát eszik, korábban ennek többszöröse volt...
Én is csak ajánlani tudom a Magus-t.

Up the Irons!

(#42356) vadkörte válasza #79335424 (#42353) üzenetére


vadkörte
addikt

Lehet, hogy kicsit tényleg tulmisztifikáltam a dolgot...
Ez az androidos bólogatós kutya egész érdekes ötlet. :DDD

Üdv. V. Körte

(#42357) user01 válasza BigBlackDog (#42327) üzenetére


user01
aktív tag

Milyen programmal lehetne megoldani, hogy a jelszóval védett képernyőzár kikapcsoljon, ha otthon vagyok és aktiválódjon, ha elmegyek otthonról. Llamaval próbáltam, ritkán működik is, de a 4-5. próbálkozás után visszazár, hiába vagyok otthon

Igaz, ezt neked kell kapcsolgatni, de egy érintés talán nem nagy munka.
[Unlock switch]

(#42358) canniball válasza LonGleY (#42141) üzenetére


canniball
nagyúr

"...Screen lock (angolul). ...ami beállítható a szintén jobbféle launcherekben valamilyen gesture mozdulatra..."
Köszönöm a tippet, ez hatalmas! :C

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42359) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok.
Olyan zenelejátszót keresek, ami relatíve kevés memóriát zabál. Olyan 20 alatt. Már ha van ilyen :D

All→M8

(#42360) Oldman2


Oldman2
veterán

Érdekes kérésem lenne...

Egy olyan alkalmazást keresek, ami egy könnyen bővíthető szöveges fájlból pl. érintésre, sorra írna ki a képernyőre részeket/bekezdéseket (konkrétan megerősítő, szövegeket).

Remélem érthető, ha nem kérdezzetek...

Köszi

(#42361) fdisk válasza callmeakos (#42359) üzenetére


fdisk
őstag

Poweramp.
10 mega körül fogyaszt.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#42362) galaxys80


galaxys80
veterán

Copy-ban csak a képeket lehet automata feltölteni vagy a videókat is?
Mappát lehet választani.
Illetve én letöltöttem a PC kliensét,de maradt a 15 GB.

(#42363) callmeakos válasza fdisk (#42361) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi! :R

All→M8

(#42364) rootkiller válasza fdisk (#42361) üzenetére


rootkiller
őstag

Ha már PowerAmp, rá lehet bírni hogy ne harmad hangerőn indítson? Már csak azért is mert néha gyors kéne szünet zenének és olyankor még jobban idegesit a dolog.

Artengo TR 990 Pro

(#42365) Arween válasza vadkörte (#42335) üzenetére


Arween
senior tag

köszi töröltem a cuccokat és megy:)

(#42366) mzx


mzx
senior tag

PowerAmp pay verzió rábírható, hogy ne intsen be néhány nap múltán? Hiába van Poweramp Full Version Unlocker, mégis kiírja néhány nap múltán, hogy nem tudja ellenőrizni a licencet, és nem engedi használni onnantól.

Érdekel a PowerAmp-on kívül engem más zenelejátszó is, kifejezetten amin lehet crossfade-elni! Előre is köszi! Ja, és NE fizetős verziók legyenek, eleget szívtam már emiatt a PowerAmp-pal...

(#42367) -PLevi- válasza Viktor0610 (#42313) üzenetére


-PLevi-
senior tag

De az a baj, hogy Novában is megmaradnak, igaz, csak egy vékony sávban.

(#42328) minifoximaxi
Igen, ezt én is megtaláltam, de egy fül mindenképp marad.

(#42331) Viktor0610
Pontosan! :)

(#42333) minifoximaxi
Ez a problémám, hogy egy fül minden esetben marad.

Pedig úgy emlékszem, a kettő közül régebben valamelyiken be lehetett ezt állítani. :F
Mindenesetre köszönöm a segítséget mindkettőtöknek! :)

(#42368) canniball válasza mzx (#42366) üzenetére


canniball
nagyúr

MixZing

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42369) kovisoft válasza Oldman2 (#42360) üzenetére


kovisoft
őstag

Ez hasonlít arra, mintha lapoznál egy ebook olvasóban (pl. Cool Reader). Ha más megoldást nem találsz, készíthetsz egy szövegfájlt, aminek minden oldalán egy bekezdés van, betöltöd az olvasóba, és minden érintésre lapoz egyet.

(#42370) fdisk válasza rootkiller (#42364) üzenetére


fdisk
őstag

Nem hinném.
Szerintem a rendszer éppen aktuális hangerejét veszi alapul, amikor elinditod.

mzx: Töröld le, majd tedd fel újra.
Nekem sosem volt ilyen problémám vele.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#42371) mzx válasza fdisk (#42370) üzenetére


mzx
senior tag

Nem értem... két különböző eszközön is ugyanez a gondom PowerAmp-pal... És már többféle P.Amp verziót teszteltem - az eredmény ugyanaz mindig... :(( Mi lehet a megoldás?

Canniball: köszi, tesztelni fogom! :)

[ Szerkesztve ]

(#42372) fdisk válasza mzx (#42371) üzenetére


fdisk
őstag

Ne haragudj a kérdésért, de megtetted az unlockert?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#42373) mzx válasza fdisk (#42372) üzenetére


mzx
senior tag

Kezdő android felhasználó vagyok, szívesen veszek segítséget. Ehhez, kérlek, magyarázd el, mit értesz az alatt, hogy "megtettem-e"?

(#42374) EmberXY válasza mzx (#42373) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem arra gondolt, hogy megvetted-e...

Up the Irons!

(#42375) Oldman2 válasza kovisoft (#42369) üzenetére


Oldman2
veterán

Az ötlet jó (köszi), de egy szövegfájlnak nincsenek oldalai...
:-)

Arra kellene az app, hogy pl az üres sorokat elválasztóként kezelje.

Ez esetben 1-1 blokk lenne 1-1 idézet, amiket 1-1 üres sor választana el.

Találtam hasonló alkalmazásokat már, de mind központi "adatbázisból" tölti le a napi idézeteket, nekem pedig épp az lenne a célom, hogy lokális idézetekből (is) dolgozzon.

(#42376) #79335424 válasza mzx (#42373) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vannak olyan felhasználók, akik a fejlesztő támogatása helyett, mindenféle trükkös megoldással próbálják "életben tartani" a trial verziót. Ha egy ilyen életben tartó megoldás rajta marad a telón, akkor az bezavarhat a hivatalosan megvásárolt verzió működésébe. Hozzáteszem, hogy személy szerint én elítélem az ilyen megoldásokat (ezt komolyan írtam). Természetesen ez nem feltételezés, csak ilyen hibánál felmerül ez a hibalehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#42377) Oldman2 válasza EmberXY (#42374) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez engem is érdekelne, mert nekem soha semmi gondom nem volt a PowerAmp lejátszóval.

(#42378) fdisk válasza mzx (#42373) üzenetére


fdisk
őstag

A play áruházon keresztül adtál-e érte pénzt. :U
És mondjuk nem egy torrent oldalról szedted le.

EmberXY: :DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#42379) kovisoft válasza Oldman2 (#42375) üzenetére


kovisoft
őstag

Persze, a szövegfájlnak nincsenek oldalai, de lehet bele tenni pl. üres sorokat. Vagy txt helyett html fájlt készíteni, amibe html kódokkal beleírod a fejezetváltást. Vagy doc/rtf fájlba írod a szöveget, oldalanként új fejezetet nyitva. Ezek persze csak kósza ötletek arra az esetre, ha nincs célirányos app.

(#42380) gti16v válasza kovisoft (#42379) üzenetére


gti16v
őstag

Sziasztok,más lett a hitel kártyám száma,hol tudom átirni a playben,hogy újra tudjak vásárolni,köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#42381) atillaahun válasza gti16v (#42380) üzenetére


atillaahun
veterán

Play-ben nem tudom, de wallet.google.com asszem.

(#42382) drmotto válasza gti16v (#42380) üzenetére


drmotto
őstag

(#42383) canniball válasza canniball (#42358) üzenetére


canniball
nagyúr

Na kiderült hogy egy kicsit kisebb: csak az "asztalon" működik, ha meg van nyitva egy alkalmazás akkor már nem. :(
Kérdés tehát: megoldható-e valahogy hogy adott kézmozdulatra akkor is lefusson a hozzá rendelt parancs, ha azt a kézmozdulatot akkor végzem el amikor épp egy app. fut az előtérben?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42384) vgyuri válasza mzx (#42366) üzenetére


vgyuri
őstag

Van internet a telefonodon? Azt olvastam, hogy néha megvizsgálja a poweramp, hogy eredeti-e, amihez kellene a net.

(#42385) Jacak válasza vgyuri (#42384) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem néha,hanem mindenképp leellenőrzi egy bizonyos idő után... Lehet,a fórumtársnak meg tűzfal van a telón,és nincs engedélyezve a net az unlockernek...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#42386) mzx válasza vgyuri (#42384) üzenetére


mzx
senior tag

Nincs wifi. Közben "szerencsétlenkedtem" egy sort... felraktam egy tisztitó progit, és vagy az, vagy az időközben apk-ban szerzett MixZing player-nek az sd kártyára helyezése tönkre tette az adatokat az sd kártyámon. Sebaj, volt róla biztonsági másolat. :DD Szóval előtte törölnöm is kellett az sd-t.
Csak hát a kísérletezés miatt tököltem egy csomót... :S

Ott tartok, ahol elkezdtem pár órája.. :S Bááár, egy tanulsággal több. :) Jobb nem raknom át sd kártyára teleptett progit. A Mix Zing player befagyott, amikor a beállítások menüjére nyomtam, lehet h eleve a progi volt hibás, nem tudom... Vagy az, hogy áttettem sd-re... vagy pedig a rendszertisztító app, amit először használtam...

Nah, most annyi gondom van, ami az elején is:
Szükségem van egy CROSSFADE-ező, NEM trial, nem határidős, hanem totál ingyenes verzióra egy média lejátszóból - elég , ha tud audiót, mp3-at legalább. Csak az isten sezrelmére: crossfade-eljen... ÉS NE OKOZZON KÁRT, SD-N SE, NOH MEG MŰKÖDJÖN, HEHE... :D

Valaki, please? :)

[ Szerkesztve ]

(#42387) Oldman2 válasza drmotto (#42382) üzenetére


Oldman2
veterán

Nekem is aktuális ez a téma, webkártyát regisztrálnék amin jelenleg nincs pénz. Mennyit tegyek rá a regisztráció érdekében?

(#42388) drmotto válasza Oldman2 (#42387) üzenetére


drmotto
őstag

Passzolom. Emlékeim szerint talán 1 Eurót terhelnek rá.

(#42389) gti16v


gti16v
őstag

köszönöm

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#42390) petir válasza vadkörte (#42349) üzenetére


petir
senior tag

Köszi Somatom és Vadkörte

Nem azt mondom , hogy profi vagyok de előző telefonomon cseréltem romot és rootoltam is .
A mostani készülékem(S9195 ) még elég új mármint nekem még még nem mertem rootolni tudom pikk pakk meg lehet csinalni es a gari se ugrik mert vissza lehet csinalni... De még várok vele!

Tűzfal világos mit csinál :) az ajánlott progik közül Greenify jött be ehhez ugye nem kell root.

Elméletileg amit programot itt hozzáadok és a főképernyőn meg is jelenik , mint hibernálva ezek akkor nem futnak a háttérben és nem is fog online-nak jelezni? Böngészhetek nyugodtan!

Kérdésem:
Hibernálva OK! De mondjuk ujrainditom a telefont , ugyanúgy hibernált állapotban marad vagy ujra hozzá kell majd adnom?

Megmondom őszintén jók ezek a csevegők de ugye mindig onlinenak jelzi az embert és ez elég idegesítő mert van , hogy nem azzal szeretnék foglalkozni innen jött az alapkérdés ugye van e olyan alkalmazas amivel hasonló modon mint a Greenify-ban be tudom állítani , hogy na Te most kapsz netet , te pedig nem értelemszeruen ezektől elvenném egyébként meg böngészhetek vígan!

(#42391) tomy86 válasza Oldman2 (#42387) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy emlékszem 1USD-nak megfelelő összeget vont le ellenőrzésként a google, amit pár hét után visszakapsz.

(#42392) S e t h válasza S e t h (#42254) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát azt hittem népszerűbb alkalmazás. :(

Más kérdés, szintén kevésbé megválaszolható.
1, ha használ vki Repligot, el tudja érni vhogy, hogy hangos felolvasás esetében inaktív képernyő esetében is működjön és ne lője ki magát?Egyáltalán, minek megy a kijelző mikor olvas fel, értelmetlen ,zabálja a naftát és olybá tűnik erre nem gondolt a készítő.

2, EzPdf readernél lehet inaktiválni a lapozás animációt?Sehogy sem tudtam összehozni a new reflowed text beállítás esetében.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42393) FZsolt15 válasza Oldman2 (#42387) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

"A fizetős appok megvásárlásához Google Wallet-re lesz szükség beállított és visszaellenőrzött bankkártyával, ugyanazzal a Google fiókkal (e-mail címmel), amellyel a Play és a készülék is beállításra került. Az ellenőrzés összege 3-400 forint könyékén mozog, melyet jóváírnak az online "bukszában", tehát ez az összeg levásárolható lesz. Ha nincs ennyi pénz a kártyán, az ellenőrzés hibát dob. "

(#42394) Oldman2 válasza FZsolt15 (#42393) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

(#42395) #79335424


#79335424
törölt tag

Korábban volt arról szó, hogy az Anysoft kurzormozgató nyilai nem működnek a böngészőkben. Ma érdekes dolgot tapasztaltam. Telón, Firefox beta -val írtam ide, a fórumra egy hsz -t. Amikor visszalépkedtem a szövegben, akkor a kurzorjelző pozíciója nem változott. Mintha nem is működne a léptetés. De ha beszúrtam egy betűt, akkor azt oda rakta, ahova visszaléptem. Ekkor már a kurzorjelzőt is az új helyre tette. Szóval alakul ez. A funkció már működik, csak a jelző helyzete nem frissül a nyíl nyomkodásakor. Hajrá róka! :)

[ Szerkesztve ]

(#42396) canniball válasza #79335424 (#42395) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam Operában problémamentesen működik (és működött mindig) a nyilakkal is és a hangerőszabályzóval is.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42397) #79335424 válasza canniball (#42396) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudom, hogy Operában működik és Dolphin -ban, Jetpack -kal. De ha jól tudom, akkor az Opera saját szerveren keresztül renderel, az meg nekem nem gyere be. A Dolphin pedig Jetpack -kal néha rakoncátlankodik. Még a Maxthon -nal nem próbáltam. Valaki nemrég kérdezte hogy milyen a Maxthon. Felraktam miniPC -re és meglepően stabil volt, talán két összeomlásom volt. Nálam egy ilyen teszt alatt nem telós böngészgetés értendő, hanem asztali kliens nézetben, folyamatos, 10 - 15 órás böngészőhasználat, gazdagon fűszerezve beágyazott flash videókkal.

[ Szerkesztve ]

(#42398) galaxys80


galaxys80
veterán

Letöltöttem a Dropbox asztali kliensét.
Most ez tulajdonképpen a PC-re is letölti a fájlokat a felhőből?
Vagy a dropbox mappából csak a felhő tartalmát érem el?

(#42399) dokee78


dokee78
félisten

Teljes értékű böngészőt keresek.
Az ajánlatokból hagyjuk ki az Operát és a Dolphint.
Dolphin HD sem érdekel.

(#42400) #79335424 válasza dokee78 (#42399) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mint írtam, ez a Maxthon elég jónak tűnik és nekem a Firefox beta is barát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.