Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42551) csabiks válasza petipetya (#42550) üzenetére


csabiks
senior tag

Chrome stable alatt, gyári 4.2.2 -vel nekem csak felvillan a menü, és rögtön eltűnik, pedig próbálgatom egy ideje, operával szintúgy. Mindenesetre köszönöm a tippet, megnézem majd a béta Chrome -al is.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#42552) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Megkérdeztem már az G2 topikban, de rájöttem,hogy ez ide való:

Esetleg nova-hoz nincs valami kiegészítő, amivel meg tudom változtatni a feloldási animációt, mert ez a "kristály", "harmatcsepp" (LG G2) stb nagyon látványos, de nekem csúnya, valami sima alapot szeretnék (eltolom a lockscreen képet csak és megjelenik mögötte a homescreen,vagy ilyesmi. Ha nincs ilyen nova-hoz, akkor valami program, ami ezt meg tudja változtatni? Elég valami egyszerű is, sőt, jobb lenne.

A másik pedig: Nova launcherben, ha feloldom a képernyőzárat akkor ugrik egyet a háttérkép, mikor belép a homescreenre. Ez miért lehet? Az értesítési sáv ha rejtve van,ha nincs, akkor is csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#42553) LonGleY válasza icecave (#42552) üzenetére


LonGleY
veterán

A Nova készítőitől van a WidgetLocker Lockscreen, azt próbáld ki!

(#42554) Syd69 válasza albinolynx (#42531) üzenetére


Syd69
aktív tag

Sokáig használtam a "gyári" seven félét, most a beépített mail klienset hajtom, nekem bejövős :C

Alma

(#42555) icecave válasza LonGleY (#42553) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, már be is konfigoltam (megvettem régebben, de nem is használtam, elfelejtettem a dolgot). Egy "problémám" maradt, hogy ha hozzáérek a lakathoz, illetve feloldom vele a telefont, akkor rezzen egyet a készülék. Nem találom, ki lehet ezt valahol kapcsolni? Mindegyik beépített ilyen jellegű feloldó-téma rezzen,ha hozzáérek, és zavar. A beállításokban kikapcsolva az érintési és rendszer visszajelzés, tehát nem ez a gond.

(#42556) atillaahun


atillaahun
veterán

Hogyis lehet mostanság a GMaps-en offline térképrészleteket menteni?

(#42557) vadászcsiga válasza atillaahun (#42556) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hú koszi ezt en is meg akartam kérdezni hetek óta

[ Szerkesztve ]

(#42558) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Sziasztok!
Tud valaki időzített e-mail küldő alkalmazást? Vagyis, hogy megírom most, de azt csak pl. két nap múlva, délelőtt 10 órakor küldi el. Előre is köszönöm, ha van ötlete valakinek!

[ Szerkesztve ]

(#42559) LonGleY válasza zsoltzsolt (#42558) üzenetére


LonGleY
veterán

Auto E-mail Sender

SMS, Facebook, Twitter, What's up időzítés: Auto SMS Sender Pro

[ Szerkesztve ]

(#42560) zsoltzsolt válasza LonGleY (#42559) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

köszönöm, megnézem

(#42561) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, háttérben szeretném használni lezárt képernyő mellett a Youtube-ot, zenehallgatás végett. 4.2 vagy 4.3 tudja ezt a funkciót már?

(#42562) dokee78 válasza turbobusa (#42561) üzenetére


dokee78
félisten

Viral Floating Youtube Popup
Nálam leváltotta a gyári youtube appot.

(#42563) turbobusa válasza dokee78 (#42562) üzenetére


turbobusa
senior tag

Láttam talán buszon egy nőt, cover case-el használta az S3-at és ott ment a youtube app is lezárás mellett.
A program működik, hirdetést valahogy ki lehet szedni valami blokkolóval?

(#42564) dokee78 válasza turbobusa (#42563) üzenetére


dokee78
félisten

Adawayt használok és nem látok hirdetést.

(#42565) vadászcsiga válasza icecave (#42552) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kapcsold ki. Dupla kopp es már a homescreenen is vagy

(#42566) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok, tudtok ajánlani valami programot ami összeköti a facebook profilképeket a névgyjegyzékben található nevekkel? Köszi előre is!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#42567) dokee78 válasza Balazska15 (#42566) üzenetére


dokee78
félisten

Ubersync

[ Szerkesztve ]

(#42568) madkiller válasza Balazska15 (#42566) üzenetére


madkiller
őstag

(#42569) dokee78 válasza madkiller (#42568) üzenetére


dokee78
félisten

Kipróbálom. :K

(#42570) madkiller válasza dokee78 (#42569) üzenetére


madkiller
őstag

Ami tetszik bent, hogy ebben az új változatban van smart mode, ami itt annyit tesz, hogy végre nem név alapján kapcsolja össze a képet, hanem telefonszám alapján.
Legalábbis nálam nem úgy vannak az ismerőseim a telefonkönyvemben, mint facebookon.
Ami nem tetszik, hogy még nem minden fb ismerősöm adta meg a számát fb-n :D

[ Szerkesztve ]

(#42571) v_angelus


v_angelus
tag

Sziasztok, adott két eszköz: MK808B, és egy Nexus 7. A Nexus-t szeretném használni billentyűzetnek, "controllernek". Találtam pár alkalmazást a play-en, van esetleg valakinek tapasztalata, hogy melyik program a legjobb? (Az MK808B-ben van bluetooth.)

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#42572) Balazska15 válasza dokee78 (#42567) üzenetére


Balazska15
senior tag

@madiller, Köszönöm szépen mindkettőtöknek a segítséget, végülis a a Sync.ME-t választottam, mert szimpaiksuabb volt meg play-en jobban dícsérték. Köszi mégegyszer!! :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#42573) colonia válasza Balazska15 (#42566) üzenetére


colonia
aktív tag

Contact Picture Sync

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#42574) LonGleY válasza madkiller (#42570) üzenetére


LonGleY
veterán

Cserébe viszont manuálisan ki tudod választgatni, hogy melyik névjegyedhez melyik ismerősöd képe kerüljön, és azokat fel is tölti a Google címtárba, ezért a programra csak akkor lesz szükséged legközelebb, ha változtatni szeretnél valamit, vagy új névjegyekhez nyúlnál (ezért tehát uninstallálható is).

Vagy ott van még az, amit colonia írt. Az UberSync mindenesetre felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#42575) madkiller válasza LonGleY (#42574) üzenetére


madkiller
őstag

Tisztába vok vele uninstallva is van, ne fusson feleslegesen a háttérben.
Most már jó minőségben kerül fel a google címtárba?

[ Szerkesztve ]

(#42576) #79335424 válasza v_angelus (#42571) üzenetére


#79335424
törölt tag

Alapból is kéne legyen rajta ehhez egy RK remote alkalmazás. Ha jól tudom, akkor a telóra is kell hozzá telepíteni egy alkalmazást. Erről Itt egy cikk. Én nem próbáltam, mert Droidmote -ot használok. Ebből a szerver kell az MK -ra. Ez fizetős és ne próbáld okosítani, mert minden induláskor ellenőriz. A telóra való kliens ingyenes. Működik router nélkül is, ha a telóról indítasz egy hotspotot és a 192.168.43.1 -hez csatlakozol. A billentyűzet akkor működik helyesen, ha mindkét eszközön ugyanaz van kijelölve. Egyébként itt a 3066 -os topik.

(#42577) v_angelus válasza #79335424 (#42576) üzenetére


v_angelus
tag

Köszönöm a segítséget, elvileg holnap jön a készülék. Nem gáz, ha fizetni kell egy alkalmazásért, eddig is megtettem, és ahogy látom nem is egy nagy összegről van szó. Köszönöm az útbaigazítást is, megyek a olvasgatni a másik topikba.

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#42578) LonGleY válasza madkiller (#42575) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem tudom jelenleg megnézni, de válaszolni fogok rá.

(#42579) zsoltzsolt válasza LonGleY (#42559) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Jó lenne ez az auto email sender, de amint rányomok a setting gombra: az alkalmazás leállt üzenet fogad

(#42580) petipetya válasza madkiller (#42575) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak annyit látok, hogy a Gmail címtár webes felületén megváltoztak a fotók. Igazából akkor derülne ki, ha a telefonon történne egy gyári beállítások visszaállítása, és utána újra leszinkronizálnám a névjegyeket.

"nincs rá lezsóidő"

(#42581) dokee78


dokee78
félisten

Soroljatok már pár alternatívfFacebookklienst.
FFriendcaster megvan többire nem emléksze,pedig ppróbáltam sokat.
A play keresője egy rakás kép le és feltöltő appot talál,de klienst nem.

(#42582) adammkaa


adammkaa
senior tag

Ki hogy van megelégedve a Play Zene gyari appal? Engem most nagyin megfogott. Hazafele jovet nem indult el a poweramp license vel szarakodott. Mondom jol van, itt van hala istennek a play zene hallgatok errol zenet. Kellemes tapasztalattal ertem haza. En ugy hallottam kicsit hangosabb es tisztabban szol mint a poweramp ami feltunt egybol hogy a magasak sokkal jobban kiveheto a zenebol, nem volt olyan 'sotet" hangzasa mint pa nak. Mindenesetre en le is szedtem mar a telefonrol a poweramp ot, Velemenyem szerint nagOn jol a gyari zenelejatszo.

Nexus 5 Black

(#42583) headhunter86 válasza dokee78 (#42581) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nem tudom milyenek, sose próbáltam őket, csak keresgéltem. Maradok a hivatalos appnál.

Fast for Facebook
Fast Pro for Facebook
Free Facebook

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#42584) headhunter86 válasza adammkaa (#42582) üzenetére


headhunter86
senior tag

Engem eddig még semelyik lejátszó nem tudott úgy meggyőzni mint a PowerAmp. Meg is vettem anno.
Eszméletlen sok beállítási lehetőség.
Azt hogy, hogy szól, nagyban befolyásolja, hogyan állítod be. Kis plusz magas és mély, limit legyen bekapcsolva, meg a tónus is, EQ pedig ki. Nekem így vált be.
Ja és Classic skin :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#42585) LonGleY válasza dokee78 (#42581) üzenetére


LonGleY
veterán

Párszor említettem már: Spatio, ami az egyik legegyszerűbb kliens. A háttérben nem aktív, nem értesít semmiről, egyszerűen böngészni lehet a tartalmakat, és amit már megnyitott, azt cache-eli (pár olvasnivaló betölthető így előre), illetve egyszerű benne a képek lementése.

(#42586) adammkaa válasza headhunter86 (#42584) üzenetére


adammkaa
senior tag

Mire gondolsz az eszmeletlen sok beallitas mellett? Nekem valahogy nem tunt fel a magas es mely kivul.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#42587) albinolynx válasza Syd69 (#42554) üzenetére


albinolynx
őstag

Túl kézenfekvő lett volna kipróbálnom, de most megnézem. Kösz!

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#42588) #79335424 válasza headhunter86 (#42584) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez engem is érdekelne, mert ismerem. Meg pl. a GoneMAD Music Player -t is. Nézd meg légyszi a Playen a bemutató videóját! Szerintem kicsit karcsú ehhez a PowerAmp.

(#42589) wardemi válasza headhunter86 (#42584) üzenetére


wardemi
senior tag

Vagy akár a Neutron Music Player :), bár itt azért kicsit át kell tanulmányozni, hogy mi, merre, hogyan.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#42590) headhunter86 válasza #79335424 (#42588) üzenetére


headhunter86
senior tag

Megnéztem a videót, van benne pár újdonság. Pl. a menük testre-szabhatóbbak, pár keresés. De túlnyomó részt ezeket tudja a PowerAmp, és amíg nekem nem hiányzik belőle semmilyen funkció addig hülye leszek lecserélni.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#42591) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Sziasztok!

Valami jó notes appot keresnék. Régebben a Catch-et használtam, de egy pillanat alatt megszűntették. Áttértem az Evernote-ra, de annyira nem szimpatikus a felülete és a pin lock szolgáltatás csak a premium előfizetéssel elérhető. Szóval ezek lennének az igények:

-Legyen sansza, hogy nem szűnik meg a supportja/törlik az appot. Tehát ne valami 0 napos cucc legyen.
-Szinkronizáljon online saját tárhelyre, vagy akár felhőbe (dropbox és tsai.)
-Lehessen pin lock-kal védeni, akár csak bizonyos jegyzettömböket.
-Legyen webes felülete (bár ez nem életbevágó)
-Fizetős lehet, de havidíjas nem.

Van ötletetek? :)

(#42592) Tyer válasza kilozsul (#42591) üzenetére


Tyer
őstag

Én trello-ra váltottam a Catch-röl

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#42593) kilozsul válasza Tyer (#42592) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Ez nagyon tetszik, de nincs pin lock, legalábbis én nem találom... :(

(#42594) zeorsdfd válasza canniball (#42548) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

A swipepaden keresztüli képernyőlezáráshoz a screen off utils-t kell letölteni és a shortcutját betenni az egyik helyre:-)

[ Szerkesztve ]

(#42595) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

adamkaa és headhunter

Milyen fülhallgatótok van? Csak azért kérdezem mert 90%-ban ettől függ a zene minősége. Ezután jön a felvétel minősége(milyen mp3 vagy flac...stb) és csak mindezek után jön, hogy te mit keversz még rá pluszba - másszóval hogyan rontod el a szerző munkáját...bocs, de néha trollkodni is kell:-)

Egyénként a Poweramp messze a legjobb sztem is.

[ Szerkesztve ]

(#42596) dokee78 válasza Foose (#42425) üzenetére


dokee78
félisten

Rájöttem a greenify Facebook hibernalas gondra. Telefon-beállítások-Kisegítő lehetőségek.
Greenify pipa be

(#42597) Dottore válasza zeorsdfd (#42595) üzenetére


Dottore
addikt

:K

A Poweramp dologgal nem értek egyet. Gyakorlatilag nem szabad, hogy különbség legyen a lejátszók között a hangminőséget illetően. Persze szolgáltatásban van.

(#42598) pc-user válasza adammkaa (#42582) üzenetére


pc-user
aktív tag

A gyári zenelejátszóból csak azt hiányolom, hogy flac fájlokat nem kezel. Egyébként tetszik.

(#42599) zeorsdfd válasza Dottore (#42597) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ja, én is csak szolgáltatásra értettem a Powerampot, mint "messze a legjobb".
Most megnéztem ezt a GoneMad lejátszót is...és találónak tartom a nevét...ha bele lehet őrülni az extra funkciók hozzáadásába akkor a Gonemad megtette ;]

(#42600) Dottore válasza zeorsdfd (#42599) üzenetére


Dottore
addikt

Így ok. :)
A füles valóban nagyon fontos. Szerintem 10e ft környéki fülhallgatóknál szinte mindegy a formátum meg a player. Meg a telefon is.

Én a Beam Player nevű lejátszóval élem az életem. Elég egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.