Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42651) #79335424 válasza vadászcsiga (#42636) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem egy automatizáló program tud ilyet root nélkül is. A probléma általában az szokott lenni, hogy az emberek gondolatátvitelt, vagy mesterséges intelligenciát várnak el tőlük. Ilyet pedig nem tudnak. Csak meghatározott eseményekre, megadott módon reagálnak. Itt három lehetőség van. Fix álló nézet, fix fekvő nézet és automata mód. Szerintem fogj egy papírt és egy ceruzát és írj egy vázlatot, hogy pontosan milyen események hatására melyik aktiválódjon és milyen események hatására, mire váltson. Az esemény lehet képernyő ki, be, valamilyen program indulása, leállása, fókuszba kerülése, fókusz elvesztése, időpont, töltésérzékelés és még néhány. Valamint ezek kombinációja is. De! Egy programnak van betöltőképe és működési nézete. Ha az adott alkalmazásnak csak álló nézetű betöltőképe van, akkor mindenképpen el fog forogni a kijelző betöltődéskor.

[ Szerkesztve ]

(#42652) atillaahun válasza Logeeen (#42647) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem 10-20 MB-ból egy közepes városban már jó ki lehet jönni ha arról van szó. Nyilván nem országon keresztüli navigációra gondoltam, sőt igazából semmilyenre. Pár térképrészletet betöltök, aztán arról már lehet tájékozódni, az nem zabál olyan sokat.

[ Szerkesztve ]

(#42653) royalka


royalka
őstag

Sziaszok. Melyik ébresztő alkalmazásnak van olyan widgetje, ami mutatja az bébresztésig hátralévő időt?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#42654) zsoltzsolt válasza royalka (#42653) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

alarmdroid pl.

(#42655) vadászcsiga válasza #79335424 (#42651) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És melyik app ez amelyik tud ilyen automatizalast?

(#42656) Bozek válasza vadászcsiga (#42655) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Tasker biztos. De szerintem megoldható E-Robot-al és Llama-val is. Meg még biztos van pár ilyen alkalmazás.

(#42657) #79335424 válasza vadászcsiga (#42655) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nehezen tagadhatnám, hogy én E-Robot fan vagyok. Ha jól megy az angol, akkor megpróbálkozhatsz a Tasker -rel is. A Robot viszont Magyar fejlesztő munkája és ez nem csak a program menüjénél, hanem a supportnál is előny. Ha elakadnál, nyugodtan írhatsz Tamásnak mélt, vagy ha ebben a topikban kérdezel, akkor is valószínű, hogy Ő fog válaszolni. De először mindenképpen a program menüjében a súgó tanulmányozását javaslom. Lehet, hogy elsőre bonyolult (mert elsőre minden automatizáló az), de ha belejössz, akkor meglátod, hogy több programot is ki lehet váltani egy automatizálóval. Egyébként szerintem egy ilyen képernyőforgatásos dolog nem olyan bonyolult, nem fog beletörni a bicskád.

[ Szerkesztve ]

(#42658) Tyer válasza #79335424 (#42657) üzenetére


Tyer
őstag

Én meg Llama fan vagyok!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#42659) Harlond


Harlond
tag

Sziasztok!

Én egy olyan alkalmazást keresnék ami olyan widgettel rendelkezik amivel 1 érintéssel tudok kapcsolgatni a 2G és a 3G internet között. Eddig sajnos csak olyat találtam ami ki és be kapcsolja a mobil internetet. Tud valaki ilyen appot? Előre is köszi a segítséget! :R

(#42660) #79335424 válasza Tyer (#42658) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyáltalán nem ismerem a Lama -t, bár hallottam róla és tudom, hogy sokan használják. Én már az Elixír1 -nél is kapcsolatban álltam Tamással, szóval nekem egyértelmű volt, hogy mi lesz az irány. De számomra még egy fontos érv is a Robot mellett szólt. Kezeli a Tasker és Locale beépülőket. Ha egy alkalmazásnál az van írva, hogy Tasker plugin, az a Robotból is vezérelhető. Ez nagyon sok plusz lehetőséget ad. A Lama is kezeli ezeket a beépülőket?

(#42661) #79335424 válasza Harlond (#42659) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem egyszerű. A legjobb, ha CM romot használsz. Azon működik a váltás. Egyéb romon is megoldható, de nem csak egy egyszerűen letölthető alkalmazással. Root, esetleg CWM recovery van?

(#42662) Harlond válasza #79335424 (#42661) üzenetére


Harlond
tag

köszönöm ezt a gyors választ, éreztem hogy root kell majd hozzá, amikor utoljára itt jártam még nagyon uj volt a telefon :) a hétvégén meglesz a root, most sajnos annyi időm nincs vele foglalkozni. De akkor root után már megoldható lesz a dolog? Ugy vettem észre nagyon meríti a 3G az akkumulátort, így amikor csak tudom szívem szerint kikapcsolnám :)

(#42663) Bozek válasza Tyer (#42658) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én meg egyértelműen Tasker fan. :)

(#42664) #79335424 válasza Harlond (#42662) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Android erre alapból nem ad lehetőséget egy alkalmazás számára. Kizárólag Te tudod, kézzel átváltani. A trükk az, hogy ezt a kézi átváltást lehet emulálni, akár a háttérben is. De ez nem ugyanaz, mintha egy alkalmazás egyszerűen átváltaná. Szóval igazából megoldható is, meg nem is. Tulképp a váltás végbemegy, csak nem olyan gyorsan, nem olyan gördülékenyen, mintha a rendszer erre adna lehetőséget egy alkalmazás számára. Van ez az XDA -s megoldás. Ez egy CWM recoveryből telepíthető program. Próbáltam. Hááát... Én inkább kikapcsoltam. Aztán ha jól tudom, akkor van az Xposed framework alá is egy modul, de ebben nem én vagyok az illetékes.

[ Szerkesztve ]

(#42665) twine válasza Bozek (#42663) üzenetére


twine
addikt

Én meg a pin@t szeretem ;] :D

(#42666) Logeeen válasza atillaahun (#42652) üzenetére


Logeeen
senior tag

Szerintem sok az egy kicsit...

#Xiaomi 13T#

(#42667) kilozsul válasza Bozek (#42627) üzenetére


kilozsul
aktív tag

A PIN lock minimumfeltétel, mert olyan jegyzeteket is tárolni akarok, amibe véletlenül se szeretném ha más belenézne. Másnak esetleg ötlet [erre?]

(#42668) Bozek válasza kilozsul (#42667) üzenetére


Bozek
nagyúr

Leszeded a Google Keep-t és AppLock-al (vagy valami hasonló programmal) lezárod, hogy indításkor PIN kódot kérjen. Probléma megoldva.

(#42665) twine: Rákerestem a Play-en a pin@ra, de nem találtam. Tudnád linkelni? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#42669) twine válasza Bozek (#42668) üzenetére


twine
addikt

Pina :D
Megnézném a várost, egy koncert előtti plakátolás után.... :DDD

;] :DDD

(Sorry befejeztem az OFF-ot) :R :R :B

[ Szerkesztve ]

(#42670) bigrock válasza twine (#42665) üzenetére


bigrock
addikt

De azt meg hogy automatizálod? Nekem csak manuális módban működik... :-)

(#42671) Siriusb válasza atillaahun (#42646) üzenetére


Siriusb
veterán

Ha csak rövid útra kell, bőven elég a Google maps. Viszont egy navigációs szoftver többet tud. Nekem opcióként fent van a copilot és a mapfactor is.

(#42672) #79335424 válasza bigrock (#42670) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem meg default állapotban automatizált, csak valószínűleg nálad nem következett be a triggered task, a figyelt esemény. Próbáld ki úgy, hogy egy aranyszínű plasztikkáryát veszel elő és meglátod az automatizmust! :D

(#42673) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek androidra meik a legjobb,leggyorsabb böngèsző app?
Chromet ne is írjátol mert a gyári browser sokkal gyorsabb..

(#42674) Superhun válasza Hardver Arc (#42673) üzenetére


Superhun
addikt

Lightning Browser a leggyorsabb, de nem feltétlenül a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#42675) petipetya válasza Hardver Arc (#42673) üzenetére


petipetya
nagyúr

Chrome Beta.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#42676) r4z válasza twine (#42669) üzenetére


r4z
nagyúr

Ember, veled valami nagyon nincs rendben... Hál'istennek :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#42677) #79335424 válasza Hardver Arc (#42673) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre meg fogod kapni a teljes palettát válaszként. De rám hallgass, csak én írom a tutit, a többiek nem tudják, hogy milyen egy gyors böngésző! Dolphin a legjobb. Vagy Maxthon. Vagy.... :D

(#42678) twine válasza #79335424 (#42672) üzenetére


twine
addikt

Loááál :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42679) zsoltzsolt válasza kilozsul (#42667) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Note Everything Pro

Magyar nyelvű, van benne értesítés is, statusbar-ra kitehető emlékeztető, fénykép jegyzet, lista jegyzet, kézírásos jegyzet, titkosít, sd-re backup, emlékeztető, stb, stb

(#42680) zeorsdfd válasza Hardver Arc (#42673) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

nézd meg a filmet :DD

szerk: és használd a "szerkesztés" gombot:-)

[ Szerkesztve ]

(#42682) Hardver Arc válasza #79335424 (#42677) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Majd kipróbálok 2-3at ès akkor eldöntöm.. gondolom kinek mi.
Thx :D

(#42683) Hardver Arc válasza zeorsdfd (#42680) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Nem akarom megnyitni mert 200mb a netem tmobilos ès egy video megeszik 20-50mb is..

(#42684) student


student
őstag

van olyan app amivel be tudom állítani automatán hogy minden nap 22-7 között legyen repülő módban? root nélkül

(#42685) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv Kollégák.

Melyik free turista navi a legjobb, ill. a legegyszerűbb ? Főként a Budai hegyekben használnám.Szempont lenne,hogy ne generáljon nagy adat forgalmat.

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#42686) zeorsdfd válasza Hardver Arc (#42683) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Lemértem: 258K adatot fogsz letölteni a "film" megnézéséhez...nem is film, haha:-)

(#42687) Superhun válasza student (#42684) üzenetére


Superhun
addikt

Rengeteg app van erre, pl: AutomateIt, Llama.

(#42688) #79335424 válasza Hardver Arc (#42683) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ehhez a nethez keresel böngészőt? Miért nem ezzel kezdted? Akkor sztem Opera. Bár a "videóban" a Puffin -t istenítik. De szerintem az egy lekvár. Viszont az is igaz, hogy csak a Puffin tud adni erőt és mindent lebíró akaratot. :)

(#42689) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

G-mail, google drive alkalmazást is használom a telefonon. Esetleges lopásnál meg lehet oldani, hogy távolról kijelentkezem belőlük?

.

(#42690) zsepeti


zsepeti
csendes tag

Tudom kicsit ízlés dolga, de "root"-olt telon melyik programot ajánlanátok a rendszer karbantartására felügyeletére (pl titanium backup)?

(#42691) petipetya válasza Troy. (#42689) üzenetére


petipetya
nagyúr

A legegyszerűbb megoldás ilyenkor egy azonnali jelszó váltás a Gmail webes felületén. Előtte persze célszerű törölni mimdent az android eszközkezelőben.

Ezeknek akkor van értelme, ha a tolvaj kíváncsi és netre csatlakoztatja a telefont.

"nincs rá lezsóidő"

(#42692) Troy. válasza petipetya (#42691) üzenetére


Troy.
addikt

Ha ellopták, akkor hogy töröljem az eszközkezelőben? :D

Egy jelszócsere azt indulkálja, hogy egyből kiléptet a telepített app-ból?

üdv

.

(#42693) petipetya válasza Troy. (#42692) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen.

Nem egyből léptet ki, hanem a következő frissítéskor.

"nincs rá lezsóidő"

(#42694) BuricsJ válasza gyuszmó (#42685) üzenetére


BuricsJ
tag

G:HU -t ajánlanám, off-line letölthető előre a mindenkor aktuális turistatérkép meghatározott területe (vagy a jelenlegi pozició vagy egy kijelölt pozicóhoz képest x km sugarú kör) és még "kincseket" :C is kereshetsz vele (lásd geocaching.hu)

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#42695) Superhun válasza Troy. (#42689) üzenetére


Superhun
addikt

Factory reset távolról oszt csókolom. ;) [link]

(#42696) student válasza Superhun (#42687) üzenetére


student
őstag

root nélkül nem tudja

(#42697) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Melyik rss readert ajánljátok?

#42699: köszi, ezt próbáltam, de ha rákattantam valamelyik cikkre, mindig elszállt hibával (aktív kapcsolat mellett). Más ötlet?

MOD: köszönöm mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#42698) Bozek válasza petipetya (#42693) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jobb esetben. :D Igaz, nem a GMail-el, hanem a Facebook-al voltam úgy, hogy már megváltoztattam a jelszavam és még másnap se kérte a telefonon az újat, hanem ment, mintha mi se történt volna. Persze erre megoldás FB-n belül az összes megjegyzett eszköz törlése, de akkor is zavaró.

(#42697) sh4d0w: Én személy szerint a gReader-t. De ha nem kell offline működés, akkor Press. Bár ennek az utóbbinak a leírásában is van offline beállítás, de a teljes cikket nem szedi le. Vagy csak nekem nem sikerült működésre bírnom.

[ Szerkesztve ]

(#42699) zeorsdfd válasza sh4d0w (#42697) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Röviden: feedly

(#42700) Superhun válasza student (#42696) üzenetére


Superhun
addikt

Milyen verziójú adroidod van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.