Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#41051) gipsztigris válasza helixP (#41050) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Ha jól emlékszem EZZEL tudtam az okostelefon GPS-ét megosztani tablettel.

Tabletre kell telepíteni és megkerestetni vele a GPS-es telefont. De van ilyenből még pár program, próbálgatni kell melyik jön be.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#41052) helixP válasza gipsztigris (#41051) üzenetére

helixP
(veterán)

Köszi, de ez nem csak külső GPS vevők (nem telefon, hanem különálló) bluetooth jelét tudja venni?
Próbálgattam már sokat, azért vagyok itt :)

[ Szerkesztve ]

(#41053) gipsztigris válasza helixP (#41052) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Úgy emlékszem, hogy volt egy progi amivel az Xperia X8-as GPS-ét osztottam meg tablettel bluetooth-on keresztül. És szerintem ez volt az.
De utána nézek holnap a céges gépemen, mert ott elég sok megoldás el van mentve. Remélem megtalálom!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#41054) helixP válasza gipsztigris (#41053) üzenetére

helixP
(veterán)

Köszönöm előre is! :R

(#41055) DM43 válasza helixP (#41052) üzenetére

DM43
(őstag)

Nézd meg ezt a cikket

Szerk: hopp, mégsem ez kell neked, sorry

[ Szerkesztve ]

(#41056) helixP válasza DM43 (#41055) üzenetére

helixP
(veterán)

Igen, valóban nem, de azért köszi :)

Köszi, de nekem nincs külső GPS-vevőm.
Egy androidos telefon által vett GPS-jeleket szeretném egy GPS-szel nem rendelkező androidos tabletre áttolni.

[ Szerkesztve ]

(#41057) twine válasza helixP (#41056) üzenetére

twine
(addikt)

Nézd! :U
Első körben akartam írni,hogy szerintem ez nagyon "sufni tuning" amit szeretnél,és valszeg "amúgy sincs ilyen" :DDD És "különben is" 4-5 rugó egy használt BT gps az aprón... :U
Aztán a "Google haverom" a GPS share bt szavakra ki is dobta a fenti progit...tovább nem is kerestem,,majd te :P ;) :D

(#41058) air válasza twine (#41057) üzenetére

air
(nagyúr)

"GPS over BlueTooth allows you to connect your mobile phone as an external GPS receiver that can transmit information about satellites and the current location, using Bluetooth, to computer."

Vagyis PC-re. Tehát nem ez kell neki. :P

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41059) DM43 válasza air (#41058) üzenetére

DM43
(őstag)

Miért, egy tablet az nem computer? :F

(#41060) havri1

havri1
(nagyúr)

Nem tudom volt e vagy sem :

-75% Poweramp Full Version Unlocker

[ Szerkesztve ]

havri

(#41061) #79335424 válasza gipsztigris (#41049) üzenetére

(törölt tag)

Eddig azt gondoltam, hogy a nicked csak véletlen egybeesés, bár gyanús volt, hogy nagyon járatos vagy navi ügyben. Viszont az már több, mint gyanús, hogy Maiden a barátod. Te készítetted az Iphone Today -t?

(#41062) helixP válasza twine (#41057) üzenetére

helixP
(veterán)

Köszi, de ez megint csak nem jó air már kifejtette. Nagyon sokat nyektettem én is a haveromat a keresőszavakkal, elhiheted :)
Ige, 4-5 K egy navi, csak nekem túrázáshoz kellene elsősorban. Illetve minél kevesebb devicé-t cipelnék magammal :)

[ Szerkesztve ]

(#41063) gipsztigris válasza #79335424 (#41061) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Igen!...de csak a néhány CNS PNA-ra. Az alap program nem az enyém, én csak portoltam a CNS gépekre.

(#41064) DM43 válasza #79335424 (#41061) üzenetére

DM43
(őstag)

Biztos forrásból tudom, hogy ő :DD

Szerk: lassú voltam

[ Szerkesztve ]

(#41065) air válasza DM43 (#41059) üzenetére

air
(nagyúr)

Ha szerinted az, légy kedves kifejteni, hogy hogyan működik! Ugyanis kipróbáltam. Sehogy. A tablet (kompjúteren) nem történik semmi. :U

(#41066) DM43
Jaaa, hát okoskodni én is tudok. Az okostelefon is egy kompjúter. :P Sőt, az abacus is az.

[ Szerkesztve ]

(#41066) DM43 válasza air (#41065) üzenetére

DM43
(őstag)

Én nem mondtam, hogy működik - ki sem próbálom, mert nincs rá szükségem. Én csak annyit bátorkodtam írni, hogy a tablet is egy computer.

(#41067) #79335424 válasza DM43 (#41064) üzenetére

(törölt tag)

Amikor a Te nickedet megláttam, akkor már rögtön tudtam, hogy ez nem véletlen. Nem offolok tovább, csak még annyi, hogy részemről óriási respect és köszönet mindkettőtöknek az eddigi munkátokért!!! :R

(#41068) gipsztigris válasza #79335424 (#41067) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Részemről a szerencse!

(#41069) twine válasza helixP (#41062) üzenetére

twine
(addikt)

A google-t nem "savazásból" írtam, bár így utólag visszaolvasva valóban úgy hangzik ;) :R
Vissza sem olvastam az előzményeidet, csak belecsaptam a közepébe,,, :B

Mivel segíteni többet nem tudok a témában, csak az ebet kötném a karóhoz,,,
A legtöbb ilyen BT GPS akkor mint egy gyufásdoboz, és aksival brutálisan jól bírják,,,(bár most már félek ezzel sem mondtam újat :D )
Szóval szerintem, még mindig ez a legjobb megoldás,,,,,nem is drága,és elképzelni sem tudom hogy bárkit zavarna túra közben egy ekkora kellék...
De te tudod,,, ;) :R
Ahogy mondtam, bennem több okos gondolat ezzel kapcsolatban nincs :B

(#41070) DM43 válasza gipsztigris (#41068) üzenetére

DM43
(őstag)

Csatlakozom (ismét)

[ Szerkesztve ]

(#41071) raziel01 válasza havri1 (#41060) üzenetére

raziel01
(veterán)

Csak megvettem én is ennyiért. :D
Sokkal jobb, mint fél éve. Egyelőre marad. :)

(#41072) havri1 válasza raziel01 (#41071) üzenetére

havri1
(nagyúr)

Én is megvettem, bár nem használom (most). De később jól jöhet :)

havri

(#41073) Viper26

Viper26
(nagyúr)

MX player látja az mkv-ban lévő feliratot, vagy mindenképp mellé kell inkább tenni?

iPhone Xs | Garmin fenix 6

(#41074) dokee78 válasza Viper26 (#41073) üzenetére

dokee78
(félisten)

Látja ha benne van az mkv-ban.
De mappán belül ha más néven van akkor betallózod és látja.

[ Szerkesztve ]

(#41075) Agent T

Agent T
(tag)

Sziasztok!

Google Play-ről PayPal-al val vagy Maestro bankkártyával nem lehet vásárolni ?

Igazi profi. Úgy csinálja, mintha könnyű lenne....

(#41076) hunfatal válasza Agent T (#41075) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Nem.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#41077) dokee78

dokee78
(félisten)

Melyik naptár alkalmazás tudja azt a funkciót,hogy pl. ha bejelölöm,
akkor a havi nézetben pirossal jelzi mely napokon dolgoztam,kékkel jelzi mely napokon túlóráztam és sárgával a szabadságnapokat.
(A színek csak pédák)

Ezek fenn vannak,de nem találok módot,hogy lehet megoldani.
-Business Calendar Pro
-DigiCal Naptár

Ezeket nem néztem:
-aCalendar - Android Calendar
-Jorte Calendar & Organizer

(#41078) petipetya válasza dokee78 (#41077) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Mármint túlóráztattak.

Nekem nem jut eszembe annál egyszerűbb megoldás, mint hogy te választod ki az éppen aktuálisan felvitt esemény színét. Legalábbis nálam a stock Naptárban így van.

(#41079) dokee78

dokee78
(félisten)

Az nem szinezi ki az egész napot
Ez az,hogy egész napos eseményként is csak csíkként jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#41080) hunfatal válasza dokee78 (#41079) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Fogod a Google Naptáradat és minden nap felviszel egy egész napos eseményt a megadott színnel.

Szerk.: Mondjuk az is csak a tetején fog megjelenni. Esetleg felviszed az eseményt 0:30-tól 23:30-ig?

Esetleg célapp: [link]

[ Szerkesztve ]

(#41081) Arween

Arween
(senior tag)

Olyan kamera apk-t keresek ami tudja a gyors/lassú felvételt.Létezik ilyesmi ,vagy csak azoknál a telefonoknál elérhető ahol a gyártó alapból belepakolta a készülékbe(S4,Padfone2 máshol én nem találkoztam ilyennel)

Tipikus Teréz anya típus vagyok,csak piszok jól titkolom :)

(#41082) drmotto válasza dokee78 (#41079) üzenetére

drmotto
(őstag)

Esetleg ez?
Szolgálati naptár

(#41083) werszomjas

werszomjas
(őstag)

Üdv.

Tud valaki olyan programot mondani, ami rögzíti a kimenő hívások időtartamát?

Úgy, hogy megadhassam, hogy csak adott hívásokat, tehát csak ha a megadott számokat/névjegyeket hívom, azokat rögzítse, ne mindet.

A személyes telefonom a céges telefonom is, nincs is vele gond, mert fizetik amit beszélek, de sajnos nehezen tudom különválasztani a magán és a céges hívásokat. :R

üdv

(#41084) birno

birno
(őstag)

Sziasztok,

Itt a topikban lattam egyszer egy linket, ha jol emlekszem logoutos bejegyzesre, ami egy olyan progit mutatott be, amivel kb minden taskot automatizalni lehet, olyasmivel is kezdodott a cikk, ha jol emlekszem hogy ettol lesz a telefon okostelefon vagy ilyesmi. :)
Sejti esetleg valaki, hogy melyik cikkrol zagyvalhatok? :D

(#41085) szata.68 válasza birno (#41084) üzenetére

szata.68
(senior tag)

Szerintem a Tasker nevű appra gondolsz,de a cikket nem láttam akkoriban,keress rá.

(#41086) birno válasza szata.68 (#41085) üzenetére

birno
(őstag)

Az az s itt a cikk, koszi. :R

(#41087) szata.68 válasza birno (#41086) üzenetére

szata.68
(senior tag)

Szívesen

(#41088) air válasza birno (#41086) üzenetére

air
(nagyúr)

Van saját topikja is.

(#41089) hunfatal válasza birno (#41084) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Tasker.

De szerintem az automagic jobb, könnyebben átlátható :)

(#41090) birno válasza air (#41088) üzenetére

birno
(őstag)

Igen, koszi, kozben azt is megtalaltam, csak alapbol total nem remlett mi a neve.

hunfatal: Ha a Tasker jobban testreszabhato, meg tobbet tud, akkor inkabb szenvedek azzal, egy kicsit tobbet, minthogy beleutkozzek valamibe a masiknal, amit nem lehet megcsinalni, csak Taskerrel pl.

[ Szerkesztve ]

(#41091) hunfatal válasza birno (#41090) üzenetére

hunfatal
(félisten)

Pl. mi az amit csak Taskerrel lehet megcsinálni?

Én sem tudom :) De én az Automagicet használom, mert mindent tud, amire szükségem volt és pofonegyszerűen átlátható.

(#41092) birno válasza hunfatal (#41091) üzenetére

birno
(őstag)

Nem tudom, mivel meg egyiket sem kezdtem el hasznalni, csak korabbi, mas tapasztalatok alapjan mondtam, nem egyszer volt mar, hogy valami egyszerubb progit kezdtem el hasznalni egy bonyolult helyett, darabig jo volt, aztan akartam valamit amit az nem tudott s csinalhattam meg mindent ujra a bonyolultabban.
Egyelore nincsenek nagy igenyeim, csak olyasmi amiket a Profile Scheduler is tud, csakhogy attol neha lehal a telefonom, nem tudom miert.

(#41093) tomy86

tomy86
(addikt)

Poweramppal kapcsolatban van egy kérdésem. A headset gombra tényleg csak annyi a beállítási lehetőség előre vagy vissza egy számot? A jelenleg használt MortPlayernél be tudom állítani, hogy egy hosszú és 2, 3, 4, 5 rövid gombnyomásra mit csináljon. A Powerampban nincs hasonló lehetőség vagy csak én nem találom?

(#41094) pepe091 válasza tomy86 (#41093) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Csak ennyi van. Rövidre megáll/elindít, két rövidre következőre léptet, három rövidre előzőre léptet.

(#41095) tomy86 válasza pepe091 (#41094) üzenetére

tomy86
(addikt)

Köszönöm. Mindegy, 225 Forintot megért, de akkor maradok a MortPlayernél.

(#41096) raziel01 válasza tomy86 (#41095) üzenetére

raziel01
(veterán)

Hogy érheti meg valami akár az 1 Ft-ot is ha nem használod utána?

(#41097) tomy86 válasza raziel01 (#41096) üzenetére

tomy86
(addikt)

Úgy, hogy hátha egyszer javítják/kibővítik ezt beállítást. Vagy pl. a következő telefonomon/fülesemen jobban kijön a két lejátszó közötti hangzásbeli különbség (mert a mostanin nem hallok ilyet). Akkor nem kell megvennem 1000 Forintért (vagy mennyi az eredeti ára).

(#41098) Illusion1010 válasza tomy86 (#41097) üzenetére

Illusion1010
(senior tag)

+1 én is ilyen indíttatásból vettem meg :K

(#41099) freddirty

freddirty
(aktív tag)

Hangouts/talk kérdés:
Nemrég lecseréltem feleségem telefonját és ezzel sajnos eljött az idő amikor már gyárilag a ROM-ban hangouts van a talk helyett. Csak chat-elésre használta és a túlsó fél státuszállapota immáron elveszett az új hangoutsban (össze lehet nézni a hangouts és egy PC-s talk vagy egy másik android talk contactlistáját - ég és föld a kettő).
Mivel ez egy IM applikációtól elfogadhatatlan, ezért vissza kellene váltani talk-ra. Ámde root nincs és knox miatt nem is nagyon lehet a telefonon.
Milyen megoldás van még?

fred

(#41100) hunfatal válasza freddirty (#41099) üzenetére

hunfatal
(félisten)

A rendes talk használatára nincs mód.

De feltehetsz bármilyen klienst, ami támogatja a régi protokollt, pl. IM+ vagy imo.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.