Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) csabiks


csabiks
senior tag

Igaz az h a boat browser csupán egy körítés a gyári böngésző felé? Tehát ugyan az a renderelő motor? Html5 teszt ugyan annyit ad neki mint a gyárinak.. köszi

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#41402) hajraolaj1


hajraolaj1
tag

Üdv.
Aki használ Foldermount nevű programot,nem tudja,mi lehet a gond?
Szóval pár játék (gta sa, asphalt 8) simán fut a telón,ha a telóra telepítem, de amint áthelyeztetem a programmal (kiválasztom azt a mappát,ahova az obb fájlok másolva vannak és átrakom egy új mappába az sd kártyára), nem indulnak már el.Érdekes módon a Fifa 14 elindul...Az áthelyezés elvileg problémamentes volt mind2 játék esetében.

(#41403) LonGleY válasza csabiks (#41401) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem tartom valószínűnek, hiszen azon a készüléken is elérhető a böngésző, ahol már a Chrome az alap. A telepítő tartalmazza az ő kis motorkáját (rendszerint egyébként nem a legfrissebb darabok, hanem egy kikönnyített régebbi, ami miatt kicsi és gyors tud maradni - ennek az egyik legextrémebb változata a Naked Browser, ami szinte ősi).

A gyári böngészők, a Boat, a Dolphin, a UC és az összes többi WebKit-es - ez pedig hasonló pontszámokat produkálhat méréskor. Kivételek: Firefox (Gecko motor, később talán Servo), Opera (Presto, amit cserélt a Blink) és a Chrome (Blink).

[ Szerkesztve ]

(#41404) user01 válasza #07400704 (#41360) üzenetére


user01
aktív tag

A gyári SMS program opciói között, üzenet írásnál van olyan, hogy "Ütemezett üzenet". Meg lehet adni dátumot és pontos időt az elküldéshez. Ez nem jó neked? (Jelly Bean 4.1.2)

(#41405) Busterftw


Busterftw
veterán

Üdv, olyan alkalmazást keresek amivel blokkolt oldalakat elérhetek, Firefox Mobilet használok. Nem tudom hogy ez mennyire warez, de az a gondom hogy itt angliában olyat is blokkolnak amit otthon simán elérek és még csak nem torrentról van szó.

(#41406) yuri90


yuri90
tag

Melyik a legjobb pdf olvasó a telefonra?

(#41407) LonGleY válasza Busterftw (#41405) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha szolgáltatói korlátozásról van szó, akkor egyik program sem trükközi át magát. Proxy-t tudsz használni esetleg: ott arról van szó, hogy nem az eredeti szerverről kéred le az adatokat, hanem egy másikat közbeiktatva. Sajnos, elég nehéz normális ingyenes proxy-szervereket találni, és nem tudom pontosan, hogy melyik böngésző kezeli le a proxy-beálításokat, de egy-egy oldal megtekintéséhez bevethetők.

(#41406) yuri90: Nincs olyan, hogy legjobb. Szerintem a hivatalos Adobe-féle az egyik legkorrektebb minőségű. Extra funkciók kapcsán elő szokott jönni még a Cool Reader, Moon+ Reader Pro, ezPDF Reader, RepliGo PDF Reader. Itt, a topikban vissza tudsz keresni, hogy ki mit mondott ezekre.

[ Szerkesztve ]

(#41408) dokee78 válasza LonGleY (#41407) üzenetére


dokee78
félisten

Cool Reader nem kezeli a PDF-et. :R

(#41409) LonGleY válasza dokee78 (#41408) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, jó. Cserébe viszont 1-2 office csomag is viszi őket,
pl. Quickoffice vagy OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD). :]

[ Szerkesztve ]

(#41410) petipetya válasza yuri90 (#41406) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem a Repligo PDF Reader vált be a legjobban. Ez fizetős, még akcióban vettem anno (nem tudom, hogy mennyibe kerül).

"nincs rá lezsóidő"

(#41411) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Valakinek van arra ötlete, hogy GMail app miért nem küldi nekem azonnal (push) az emaileket? Most pl. küldtem egy teszt levelet, és 10 perces csúszással kaptam értesítést. GMailben a címkeértesítéseknél és az általános beállításoknál is az értesítések be van pipálva, a Gmail szinkronizálása be van pipálva, telefon fiókbeállításoknál a Gmail szinkronizálása be van pipálva, wifi alvó állapotban sem kapcsol ki, és mégsem jön a push. Sőt, percekkel a küldés után netezgetek, még a Gmail-be is bemegyek, de nem jelzi, hogy lenne új üzenet.

Próbáltam újraindítani a telefont, de nem segített. Stock 4.4.2 Android, a Gmail 4.7.1-es.

[ Szerkesztve ]

(#41412) csabiks válasza Mauzes (#41411) üzenetére


csabiks
senior tag

Nekem se rögtön érkezik meg kb 2 perc késéssel..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#41413) olivera88


olivera88
veterán

A Skypenak van valami jó alternatívája? A Trilliant azt ismerem.A Skype túl sok helyet foglal és elég lassú is az ősrégi telefonomon.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#41414) #07400704 válasza user01 (#41404) üzenetére


#07400704
törölt tag

Nagyon megfelelne az is, ha találnék olyat, nekem is 4.1.2 van de szerintem ez készülék márka függő is, az LG-ben nem találom, lehet, hogy más gyártó belerakott ilyen funkciót a saját felületébe.
Azért ha megkérhetlek beszéljünk erről privátban :)

(#41415) LonGleY válasza olivera88 (#41413) üzenetére


LonGleY
veterán

A Skype-nak a 3.2.0-ás változata jó még, ha esetleg az újabbak nem jöttek be.

De mi most pl. Kakao Talk-ot használunk chat-re és netes híváshoz (nem szakad meg úgy, mint a Skype, cserébe mobilnetnél recsegősre tud váltani a hang). Aranyos, jól működik, bár manuálisan lehet csak kilőni. Ha nem teszed meg, 7 MB ramot foglal. Nem fogyaszt sokat.

Attól függ, neked mire van szükséged. Csak chatre a Xabber a legminimálisabb, ott google, facebook, icq stb. csaatornákra csatlakozhatsz, de nincs hang és video.

[ Szerkesztve ]

(#41416) #79335424 válasza olivera88 (#41413) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ugyanaz a Skype 3.2.0, csak data.hu -ról. Vissza kell nevezni apk -ra.

[ Szerkesztve ]

(#41417) olivera88 válasza LonGleY (#41415) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi. A Kakao nem kompatibilis a telefonommal, pedig azt írja 2.1-töl felfelé kompatibilis.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#41418) LonGleY válasza olivera88 (#41417) üzenetére


LonGleY
veterán

Az IP-telefonálás a lényeg eszerint?

(#41419) olivera88 válasza LonGleY (#41418) üzenetére


olivera88
veterán

Igen.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#41420) Mauzes válasza csabiks (#41412) üzenetére


Mauzes
őstag

Na jó, de 10 perc már nem volt normális. Egyébként töröltem a cache-t, és most rendbejött.

(#41421) wardemi válasza LonGleY (#41415) üzenetére


wardemi
senior tag

Bár mind eljutna a több acc kezelésig :\ egyszerűen nincs még olyan ami annyira nem puritán de mégis a fő accokat kezeli kivétel imo tán de az meg bugolgat mióta tolják a frissítéseket

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#41422) S e t h válasza yuri90 (#41406) üzenetére


S e t h
nagyúr

Repligo,ezPDF reader, előbbi jobb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41423) #79335424 válasza olivera88 (#41419) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy erről a témakörről van -e szó, de kifelé többnyire valamelyik Dellmont klónt szokták használni, általában a CSimple programmal. Ezek közül tudomásom szerint a Free Voip Deal a legolcsóbb. Én ActionVoipot használok a saját kliensével. Ez drágább kifelé, viszont még nem nagyon volt vele minőségi problémám. Létezik még pl. a Reenger, aminek az egyik előnye, hogy ad egy saját, belföldi, vezetékes tarifával hívható számot. A másik a G729 -es kodek, ami pl. a CSimple esetében fizetős és nem is olcsó. Természetesen ezeknél a megoldásoknál az accountok ingyen hívják egymást.

[ Szerkesztve ]

(#41425) gipsztigris válasza #45553408 (#41424) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egynek jó lesz!...szerintem. :)

Yahoo-t és Accuweather-t használ. Az Accu nagyon pontos.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#41426) #07400704 válasza #45553408 (#41424) üzenetére


#07400704
törölt tag

(#41428) csabiks


csabiks
senior tag

Google+ alkalmazást le szabad tiltani? Nem használom, de látom fel-fel kelti a gépet...

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#41429) #07400704 válasza csabiks (#41428) üzenetére


#07400704
törölt tag

Nyugodtan letilthatod, nekem pl. az volt az első.

(#41430) aizen92 válasza csabiks (#41428) üzenetére


aizen92
addikt

Bátran tiltsad! Főleg ha nem használod, szinte semmihez nem kell... de ilyet is lehet hogy újságos, hangouts, google play könyvek

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41431) arti1121


arti1121
senior tag

valaki ma emlitette meló helyen hogy s4 mini-n látott olyan appot ami a szelvedőre "" kivetiti"" az aktuális sebességet. bár szerintem ez csak tükrözödessel tudhatja azt is csak sötétbe. na ha van ilyen, tudja valaki a nevét??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#41432) olivera88 válasza #79335424 (#41423) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#41433) colonia válasza gipsztigris (#41425) üzenetére


colonia
aktív tag

Szia!
Kipróbáltam a programot és elég jó! Eddig Fancy Widgets-et használtam de ha a Clean Mastert elinditom akkor az órája a főoldalon megáll és csak frissítés után indul el.
A Chronus-nál nem tudom beállítani, hogy az órára koppintás után az ébresztés jöjjön be. Ez megoldható vagy én vagyok vak és nem találom? Sok mást be lehet állítani de ez nem megy.
Köszönöm a válaszod!

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#41434) ctibor


ctibor
senior tag

Régen, még 2.3-as Android alatt használtam olyan progit, ami füllentett a tartózkodási helyemet illetően, azt "mondta" a Play áruháznak, hogy pl. az USA-ban vagyok, így le tudtam tölteni olyan programokat is, amelyek magyaroknak nem voltak elérhetőek.

Azután sokáig nem volt ilyenre szükségem, emellett számunkra is megnyíltak a fizetős Play progik, stb. - egyszóval el is felejtettem a dolgot... Ráadásul mintha azt olvastam volna valahol, hogy 4.0-tól (vagy 4.1-től) már nem is enged ilyet az Android rendszer.

De most újra eszembe jutott, mert szívesen próbálkoznék olyan programmal, ami nálunk nem elérhető (pl. Pandora). Szóval: létezik még ilyen megoldás? Ha igen, akkor igazítsatok útba! Köszönöm.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#41435) AGE-T


AGE-T
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre intézem-e kérdésemet, de majd úgy is mondjátok hova tovább, ha nem ide illik.

Adott egy nem túl ismert Androidos lejátszó. Hibino-Intersound HDP-R10-es készüléke. Ezen 2.3.1-es android fut. A lejátszóhoz tartozik egy HD MUSIC PLAYER (gondolom saját fejlesztés) lejátszó szoftver. Ami baromira jól szól, de funkcionalitásaiban akad némi lemaradás, konkurenciához képest. Idáig Neutron (ezt meg is vettem, mivel bugzott a trial), és PowerAMP lejátszókkal próbálkoztam, de egyik sem hoz olyan színvonalú hangminőséget, amit a gyári szoftvere tud. Feltételezem, nem úgy érik el a hardvert, ahogy azt kell. Kérdés, lehet valamit konfigurálni ezeken a programokon amitől jobbá válik a hangjuk, vagy egyszerűen arról van szó, hogy képtelenség elvárni azt a minőséget, amit a gyári szoftver képes produkálni. Nem kis különbségről van szó. Konkrétan ég és föld a különbség, a gyári, és a fent említett két szoftver hangja között.
Kb. ez lenne a létra HD MP 10, PowerAMP 6, Neutron 3 pontot kapna minőségben. Természetesen minden hangjavító, equlizer funkciót kikapcsoltam.

Ötlet?

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#41436) aizen92


aizen92
addikt

Boat browser pro floating tab nektek betölti a youtube videókat? Nekem csak a hang megy, a karika meg pörög a végtelensêgbe... Ez volt az egyik oka annak hogy megvettem jó lenne ha müködne. Esetleg írjak a fejlesztőknek?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41437) #79335424 válasza arti1121 (#41431) üzenetére


#79335424
törölt tag

Létező dolog, több menetinformációs alkalmazás is tudja. Természetesen csak sötétben működik, de meglepően jól használható döntött szélvédős autókon. Kamionban viszont elég nehéz beállítani hozzá a teló szögét. A neve HUD mód. Itt van róla egy cikk.

(#41438) buherton


buherton
őstag

Ha vettem a Play Store-ban egy adott alkalmazást, és aztán letörlöm, de aztán rájövök, hogy mégis kell, akkor ismét kell fizetni?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#41439) air


air
nagyúr

Szerintetek mitől lehet az, hogy a Titanium Backup "nem látja" az összes alkalmazásomat.
Ha csinálok egy update.zip-et, egy csomó alkalmazást nem tesz bele. Mitől függ, hogy abba a listába mit tesz bele?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41440) LonGleY válasza buherton (#41438) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha negyed órán belül törlöd a megvásárlás után, akkor automatikusan visszatérítik az árát, így tehát újra meg kell venni. De normál esetben az appok a fiókodhoz tartoznak, az már mindegy, hogy épp telepítve vannak-e vagy sem, bármikor felpakolhatod őket. Ráadásul ez 3 saját készülékig igaz, ha jól tudom a mennyiséget.

(#41441) aizen92 válasza buherton (#41438) üzenetére


aizen92
addikt

Az accountodon ott lesz és bármikor le tudod tölteni bármilyen androidos eszközödre. ( nekem is 3 rémlik )

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41442) air válasza air (#41439) üzenetére


air
nagyúr

Tárgytalan. Rájöttem. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41443) #79335424 válasza ctibor (#41434) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is régen használtam ezeket. Az egyik a Market Enabler volt, de ezt most nem találom. Ez a Play -t verte át. A Fake GPS viszont az egész telót. Újra kell indítani a telót és ennek kell először futnia, mielőtt bármilyen helyazonosítás történne. Nem tudom, hogy újabb Androidverziókon mi a helyzet, GB -n biztos, hogy működött.

aizen92 (#41441):
Nem tudok ilyen, 3 eszközös korlátozásról. Legalább 9 droid van beregisztrálva a Playen a fiókomhoz (ugyanaz a készülék is látszódhat másikként, más rommal, build.prop alapján). De valós eszközből is van legalább 6 és még senki sem akart korlátozni.

(#41444) buherton válasza LonGleY (#41440) üzenetére


buherton
őstag

Teljesen korrekt! :R Köszönöm.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#41445) raziel01 válasza #79335424 (#41443) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem is korlátlan telón lehet használni.
Google is tudja, hogy nem fogja senki megadni az acc-ját jóskapista telóján csak a sajátján.

(#41446) aizen92 válasza #79335424 (#41443) üzenetére


aizen92
addikt

Akkor rosszul tudtam. Kevertem valamivel. Sorry :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41447) elmouse


elmouse
aktív tag

Létezik olyan böngésző vagy letöltésvezérlő, amiben egyszerűen le tudok tölteni olyan oldalról, ahol csak közvetlen linkek vannak a file-okhoz?
Pl. innen.
A lényeg, hogy ne egyenként kelljen őket leszedni, hanem egyszerre az összeset.
Köszi.

Ka nama kaa lajerama!

(#41448) #79335424 válasza elmouse (#41447) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az megoldható, hogy egyszerre szedje le. De kijelölni egyenként kell. Kicsit eljátszottam a linkeddel, de egyszerűbb megoldást nem nagyon találtam. Hosszúklikkre át tudtam adni az Advanced Download Manager -nek, ami aztán beállítás szerint el tudja végezni a letöltést, de közvetlenül egybenkijelölős megoldást nem találtam. Azt is próbáltam, hogy Clipper -nek adom át, majd abban összevonom a linkeket és úgy küldöm az ADM -nek, de ez így még bonyolultabb.

(#41449) Illusion1010 válasza arti1121 (#41431) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Tessék: [link]

(#41450) pixelmester. válasza Járókeret (#41203) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Waze
Lehet, h pillanatnyilag a hazszamai nem a legjobbak, de folyamatosan fejlődik. Viszont a googlemaps adatbázisa alapján is tud hazszamot keresni, ami viszonylag pontos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.