Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42751) dokee78 válasza atillaahun (#42750) üzenetére


dokee78
félisten

De. :K

[ Szerkesztve ]

(#42752) hodostamas válasza atillaahun (#42750) üzenetére


hodostamas
addikt

Kell működjön ha az aktív hálózat > Edge. Amúgy a hívás idejére a mobilnet nem elérhető.

(#42753) Jacak válasza atillaahun (#42750) üzenetére


Jacak
senior tag

GPRS-en,EDGE-en nem,afelett igen.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#42754) atillaahun válasza dokee78 (#42751) üzenetére


atillaahun
veterán

Nálad gurul most?
Mert épp most próbáltam ki N4-en és biza tiltja közben keményen. Úgy meglepődtem rajta hirtelen azt se hittem el, hogy nekem ez korábban más telefonokon már ment.

(#42753) Jacak
Na ezt nem tudtam, köszi. Majd holnap megnézem ha kimegyek, mert itt a lakásban csak 2G van.

(#42755) dokee78
De csak 3G-n?

[ Szerkesztve ]

(#42755) dokee78 válasza atillaahun (#42754) üzenetére


dokee78
félisten

nálam megyen. :K

(#42756) Jacak válasza atillaahun (#42754) üzenetére


Jacak
senior tag

Nincs mit.A hívás,sms gsm-en megy,a GPRS,EDGE szintén,a telefonfunkció prioritást élvez a mobilnettel szemben.3G,HSPA(3.5G)más csatornát használ,független a hívástól,sms-től,akárcsak a wifi.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#42758) colonia válasza air (#42748) üzenetére


colonia
aktív tag

Rendszer adatokkal mentettem (üzeneteket,ébresztéseket,hívásnapló) de CWM-ből nem tette vissza és az appok,játékok mentését sem.
Csak amikor feltelepitettem a TB és onnan már vissza tudtam állítani mindent.

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#42759) Jacak válasza colonia (#42758) üzenetére


Jacak
senior tag

Hát,ha Tibivel vissza tudtad csalogatni a cuccokat,akkor xtem no para. :) Én is visszaraktam már vele mindenfélét cwm-backupból,csípem nagyon,h. tud az img-kben kotorászni... :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#42760) atillaahun


atillaahun
veterán

Illetve lenne itt még valami. 15% akksi alatt mióta lövi le a rendszer a zenét amikor kikapcsol a kép? Nem lehet ezt valahogy nem kérni?

(#42761) Polllen válasza atillaahun (#42760) üzenetére


Polllen
nagyúr

A telodon jó eséllyel van energiasaving mód, azt kapcsold ki, állítsd át.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42762) atillaahun válasza Polllen (#42761) üzenetére


atillaahun
veterán

Nagyon úgy tűnik ezt az N4-ből sikerült kispórolni. Mármint gyárilag nincs ilyen az Android-ban, csak némelyik gyártó pakolja be, nem?

[ Szerkesztve ]

(#42763) chesterboy válasza Jacak (#42746) üzenetére


chesterboy
aktív tag

vmi olyasmire amit dokkolóban lehet használni, mint egy asztali óra. amiket eddig néztem elég gagyik voltak.

(#42765) 5381 válasza chesterboy (#42763) üzenetére


5381
aktív tag

(#42766) olivera88 válasza atillaahun (#42754) üzenetére


olivera88
veterán

Nálad is csak két 2G van a lakásba. :DDD Tiszta szégyen..

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42767) Bozek


Bozek
nagyúr

Reggel szórakozott a Solid Explorer, az alsó menüpontokra folyamatosan összeomlott. Írtam hibajelentést (persze magyarul, mert hirtelen fel se tűnt, hogy lengyel a fejlesztő) és már meg is van a frissítés. Éljen a lengyel-magyar barátság. :)

(#42768) assemble


assemble
addikt

Ingyenes lett: VNC Viewer

(#42769) #79335424 válasza gmark247 (#42733) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól függ, hogy mit szeretnél irányítani. PC irányítására TeamViewer -t használok, kompatibilis Androidhoz (pl. Samsung) TeamViewer Quick Supportot, egyéb Androidhoz pedig Webkey -t.

(#42770) vgyuri válasza galaxys80 (#42744) üzenetére


vgyuri
őstag

Miért noled, nincs értesítő leded? Én a töltő piros ledjét kapcsolom be elmulasztott eseménykor.

(#42771) Polllen válasza #41133696 (#42764) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én az e-robotra szavaznék, sokkal többet tud.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42772) galaxys80 válasza vgyuri (#42770) üzenetére


galaxys80
veterán

Nekem van.(S4)
De most az asszony Mini 2-re kerestem volna valami megoldást.
Mindegy.Marad a Noled. Beállítottam neki,hogy ha zsebben vagy tokban van a telefon,akkor kapcsolja ki a kijelzőt.

(#42773) Jacak válasza chesterboy (#42763) üzenetére


Jacak
senior tag

Ja,értem.És az miért jó,ha vmi folyamatosan szívja az aksit azzal,h. bekapcsolva tartja a képernyőt?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#42774) 5381 válasza Jacak (#42773) üzenetére


5381
aktív tag

Dokkolva töltés alatt van a telefon, nem merül. Egyébként is nagyon csökkentett fényerővel üzemelnek ezek az órák, illetve úgy célszerű beállítani. Akinek nincs olyan órája, ami sötétben is látható, azoknak hasznosak ezek a funkciók.

(#42775) Jacak válasza 5381 (#42774) üzenetére


Jacak
senior tag

Ja,értem.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#42776) twine válasza 5381 (#42774) üzenetére


twine
addikt

Androidba is belerakta a google "alapfelszerelésként"!
Beállítások/Megjelenítés/álmodozás menüpont...talán 4.2 óta van a droidban... :U (de erre nem esküdnék meg) :B
Szerintem is jópofa fícsör...sajnos külső app-ot nem tudok ajánlani a kollégának,,, soha nem kerestem ilyet... :(

[ Szerkesztve ]

(#42777) simico válasza Troy. (#42738) üzenetére


simico
aktív tag

Nem biztos, hogy jól értem a kérdésed. De a telefonodon levő dropbox kliens alapvetően nem szinkronizál semmit semerre sem. Csak elérheted vele a tárhelyed, egyenként fel- és letölthetsz dolgokat. Egyedül azt tudja automatikusan, hogy a fényképeket feltöltse a tárhelyedre - ez abszolút egyirányú dolog telefonról tárhelyre, visszafele (tárhely -> telefon) semmit sem csinál, tehát ha a tárhelyen törölsz, módosítasz, hozzáadsz képeket az nem változtat semmit a telefonodon.

(#42778) kilozsul válasza zsoltzsolt (#42679) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Köszönöm, meglesem! :)

(#42779) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Letöltöttem az Osmand navi progit, leszedett vagy 171 MB térképet, de amiért főként kellene nekem,turista nincs benne.
használjátok ezt a progit ? Honnan szedjem le hozzá és melyiket ?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#42780) vadkörte válasza gyuszmó (#42779) üzenetére


vadkörte
addikt

"Letöltöttem az Osmand navi progit, leszedett vagy 171 MB térképet, de amiért főként kellene nekem,turista nincs benne.
használjátok ezt a progit ? Honnan szedjem le hozzá és melyiket ?
"

Használom és meg vagyok vele elégedve. (ha ráérek, a térképét fejlesztem is)
Túristaútvonalakat a térkép alapból nem tartalmaz. Ami így jó, mert szerkeszthetetlenné tenné, az egy külön letölthető és aktiválható réteg.
A programon belül a Beállítások/Offline adatok//Letöltések/Csak út térképek/Európa/ pontban töltsd le a Magyarországra vonatkozót. Vagy INNEN letöltöd és a megfelelő helyre bemásolod. Ez utóbbi csak túristaútvonalakat tartalmaz. Nem véltelenül akkora, amekkora.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#42781) cappa72 válasza gyuszmó (#42779) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez lehet, hogy elkerülte a figyelmedet: MOBAC - ezzel térképrészeket is tudsz kreáni, sokféle formátumban, így nem kell mindent letölteni a telefonra, csak azt, ami neked kell.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#42782) gyuszmó


gyuszmó
őstag

:R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#42783) gumorka


gumorka
csendes tag

Szevasztok!

Tudtok olyan analóg-óra widgetet, aminek kúszó másodperc mutatója van?

(#42784) gipsztigris válasza gumorka (#42783) üzenetére


gipsztigris
addikt

Élő háttérképet tudok.[link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42785) Djuree


Djuree
félisten

hali.

olyan widgetet szeretnék ami mutatja hogyha vkinek születésnapja vagy névnapja van a facebook ismerőseim közül, de inkább a szülinap a lényeg. vmi egyszerű kellene, kicsi, de mégis dizájnos.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42786) gumorka válasza gipsztigris (#42784) üzenetére


gumorka
csendes tag

A linkre kattintva ezt kapom:

We're sorry, the requested URL was not found on this server.

(#42787) szabosasito válasza Djuree (#42785) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia google play Születésnap (Birthdays) alkalmazás Facebook - ról szinkronizál ezt használom. Nekem megfelel.

(#42788) Djuree válasza szabosasito (#42787) üzenetére


Djuree
félisten

meglesem kösz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42789) gipsztigris válasza gumorka (#42786) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem tudom. Nekem ez jön be a linkre kattintva:

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42790) Viktor0610 válasza gipsztigris (#42789) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez érdekes... Google kereséssel a találatok között meg van nekem is, de ha rákattintok a Play Store linkre, nekem is hiányzó oldalas üzenetet dob be... :F

Bocs, visszavonom. Szépen kúszik, csak át kell állítani a "Beat per second" részen Automatic-ra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#42791) gipsztigris válasza Viktor0610 (#42790) üzenetére


gipsztigris
addikt

Beállításokban át tudod állítani! ;) Beat per second menüben (Automatic) mód.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42792) galaxys80


galaxys80
veterán

Most néztem,hogy a Play 1 hónap alatt 135 mb adatot evett.
Oké szoktam böngészgetni rajta,de letölteni mindig wifivel töltök.
Ez valami vicc?

(#42793) Viktor0610 válasza galaxys80 (#42792) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Magát simán frissíti mobilhálózaton keresztül is.

Samsung Galaxy A54

(#42794) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Sziasztok!

Az miért lehet hogy a Play egy ideje nem látja a mobilomat ("Nincsenek eszközei" felirat van) habár be vagyok jeletkezve? Nem tudok közvetlen letölteni a weboldalról a készülékre pedig eddig működött rendesen. A mobilomal be vagyok jelentkezve a fiókba, letölteni is tudok mobilon keresztül és a alkalmazásaimat is ki tudom listázni. Letöltöttem és újraraktam a mobilon a Play-t, valamit a Beállításokban is töröltem az adatokat, de akkor sem észleli.

(#42795) Eternitys


Eternitys
aktív tag

bocs, közben meglett: az eszköz megjelenítése a menükben ki volt kapcsolva.

(#42796) tonyqa23 válasza #79335424 (#42708) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Üdv!
Nekem errorral kilép a recoveryben, mikor telepíteném ezt a zip fájlt. Pontosan melyik részre kell bemásolni? Mert micro sd-ről szintén error, a belső tárhelyen az sd(2), ami fotóknak videóknak van, szintén error, a fájlrendszer gyökérbe meg nem engedi, hiába van több, mint 500 mega szabad hely, "nincs elég memória" hibával nem engedi. Jó ez egyáltalán x86 -os cuccra?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#42797) flash-


flash-
veterán

Van e olyan program andriodra ami megadott időközönként felééleszti a telefont,bekapcsoja a wifit vagy 3g-t és leelenőrzi hogy kaptam -e viberen vagy e-mailen üzenetet?

mert bekapcsolnám a wifi sleepet viszont alvó módba nem fogok megkapni sem viber sem email üzenetet

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#42798) #79335424 válasza tonyqa23 (#42796) üzenetére


#79335424
törölt tag

ÖÖÖ, szerintem valamit nagyon félreértettél. Ez ARM Androidra való. Telóra, Tabra. Feltétel a CWM (ClockWorkMod) recovery. Ha a /mnt/sdcard -ra másolod a zipet, akkor az a felhasználói tár gyökere. Ebben az esetben a fájlkezelő a teló tárját fogja látni. A külső (mikro) SD -nek pedig egyértelmű, hogy melyik a gyökere. Belépsz a CWM recoverybe (menüből, vagy, Titanium Backup -ból, vagy Android Terminal Emulatorban su - enter - reboot recovery - enter, vagy a készülék hardvergombjaival). Ilyenkor bejön a telepített CWM. Ebben megkeresed a zip helyének megfelelő install lehetőséget (pl. choose zip from sd card) és "telepíted". A fájlkezelőt magán a telón / tabon használod, recovery módban, nem PC -n. Én miniPC -t írtam, hogy azon nem működik. Ez egy Androidos eszköz, nem X86, csak HDMI -n keresztül, TV -re / monitorra adja ki a képet, így nincs közvetlen érintésbeviteli lehetőség! Remélem, így már érthető!

[ Szerkesztve ]

(#42799) headhunter86


headhunter86
senior tag

Sziasztok,

Érdemes megvenni a HD Widgets-et? Vagy van jobb? Fontos, hogy ne egye az aksit :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#42800) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Eléggé új vagyok androidban, szóval lehet, hogy kicsit hülye kérdés lesz :)

Launchert keresek telefonomra (Overmax Vertis 01).
Ha megéri, akkor lehet fizetős is.
Lehetőleg ne nagyon terhelje le a telefont, lehessen mappákat létrehozni (nem csak a kezdőképernyőn),
Legyenek benne normális áttűnések, ne ilyen túlbonyolított hiper-szuper sz*rok : :DDD
Nem hátrány, ha egy kicsit átszabja a stock andoroid felületet.

Válaszokat előre is köszi :)

ja és ne legyen tele reklámmal

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.